امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

فرزاد 7 / 23 تیر / 16 روز خوب
[تصویر:  7.gif]  
اعتبار کم دادینا  Khansariha (98)
سلاااااااااااااااااااااااام

داشتم از 30 روزه رد میشدم.  گفتم حالا که این جا اومدم

128fs318181 بذار یه خبر بهتون بدم  128fs318181

خبر اینه :

Khansariha (48) آقای فرزاد 7 به جمع سرپرستای 30 روزه پیوستند.. Khansariha (48)

برای ایشون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی داریم.

asabani بچه های 30 روزه کجایین ؟؟ asabani
هرشب باید اعلام وضعیت کنینا
Vamonde آقا فرزاد 7 مثل من نیستا .. با هفت تیر میاد سراغتون.. از ما گفتن بود Vamonde
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
فرزاد 7 / 23 تیر / 17 روز خوب
نقل قول: فرزاد 7 / 23 تیر / 17 روز خوب
Khansariha (58)
آفرین خوب داری پیش میری 22

نقل قول: اقیانوس اراده / 7 مرداد / 0 روز خوب
سلاااااام  [تصویر:  clap.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 

خیلی خوب کاری کردی دوباره اومدی اینجا [تصویر:  7.gif] [تصویر:  bliss.gif] [تصویر:  greenstars.gif]

نقل قول: aintslave / هجده تیر / بیست روز خوب

دو هفته اول خیلی سخت بود اما احساس میکنم الان راحت تر شدم.

تا اینجا من کنترل احساسات خیلی کمکم کرده و همینطور کم کردن اوقات چرخ زدن توی اینترنت. حالا میخواد اینستاگرام باشه یا هر چیز دیگه ای. و دیگه اینکه کنترل ساعات خواب رابطه ی عمیقی با اراده داره. این رو توی یه مقاله انگلیسی خوندم. اگر بشه ترجمش میکنم و اینجا پست میکنم واسه همه تا استفاده کنن.
مهمترین نکته هم واسه کسی که توی ترکه اینه که باید یادش بمونه که هر لحظه احتمال شکست هست و گذشت زمان باعث نمیشه انجام این کار غیر ممکن بشه!
درود به aintslave عزیز  317

بیشتر بهمون سر بزن Khansariha (98) خوشحال میشیم  128fs318181
منتظر مقاله تونم هستم Khansariha (48)

نقل قول: memohammad/13 khordad/ 21 roz khob 

التماس دعا امیدوارم همه سلامت باشید من را هم دعا کنید.  در پناه حق 
خدا راشکر چیزی تا ماهانه نمونده همینجور پیش برین Khansariha (69) 
بیشتر هم به ما سر بزن Khansariha (98) 
شما هم برای ما دعا کن  1276746pa51mbeg8j
فرزاد 7 / 23 تیر / 18 روز خوب
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 10 مرداد ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 21 روز خوب داري قهرمان   

.
  xeynab/ نه خرداد ........................................................... 20 روز خوب داري قهرمان
.
aintslave/ هجده تیر ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان    

.
فرزاد 7 / بیست و سه تیر ............................................ 18 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
vojdan bidar/ بیست خرداد ................................................. 17 روز خوب داری قهرمان  

.
ibrahimj/ شش خرداد ....................................................... 16 روز خوب داري قهرمان
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

شکیبا/ بیست و هفت تیر ................................................... 5 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس آرام/ هفت خرداد ................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
اقیانوس اراده / هفت مرداد ......................................................... بسم الله قهرمان  53
.
ره رو / بیست و چهار تیر ............................................................ بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
نقل قول: farzad_727/ بیست و سه تیر ............................................ 18 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
من چرا گل دارم؟  Smiley-face-cool-2
عزیزم چقدر سوالاتت زیاده ماشالله Gigglesmile
جون دلم برات بگه که اون گله بخاطر اینه که 
اولا چون خودت خیلی گلی
ثانیا اعلام وضعیتات هم گله
ینی که چون به طور منظم تو تایپیک حضور داری برات گل گذاشتن
اینم گل برای اقای گل 53
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 مرداد 10، 17:48)به امید خدا. نوشته است: عزیزم چقدر سوالاتت زیاده ماشالله Gigglesmile
جون دلم برات بگه که اون گله بخاطر اینه که 
اولا چون خودت خیلی گلی
ثانیا اعلام وضعیتات هم گله
ینی که چون به طور منظم تو تایپیک حضور داری برات گل گذاشتن
اینم گل برای اقای گل 53

نیازی به گل نیست،

اعتبارم که بدین کارم راه میفته 4
فرزاد 7 / 23 تیر / 19 روز خوب
فرزاد 7 / 23 تیر / 20 روز خوب
اقیانوس اراده / 12 مرداد / بازم صفر روز خوب

هیچی نمی تونم بگم .... روم سیاهه

سر دوراهی موندم , یه راه تباهیه یه راه روشن , اگه زودتر تصمیم نگیرم و عزممو جزم نکنم به زور وارد راه تاریکه خواهم شد
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
شکیبا /یازده مرداد/یک روز خوب
یا رب نظر تو برنگردد
[تصویر:  nasimhayat.png]
¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 13 مرداد ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

جدی / یازده خرداد................................................................ 29 روز خوب داري قهرمان  
.
محمدم / بیست و هشتم اردیبهشت .................................... 24 روز خوب داري قهرمان
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................ 21 روز خوب داري قهرمان 
.
فرزاد 7 / بیست و سه تیر ............................................ 20 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]

.
  xeynab/ نه خرداد ........................................................... 20 روز خوب داري قهرمان
.
aintslave/ هجده تیر ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان    
.
vojdan bidar/ بیست خرداد ................................................. 17 روز خوب داری قهرمان  
.
ibrahimj/ شش خرداد ....................................................... 16 روز خوب داري قهرمان
.
Dalgam / بیست و چهار اردیبهشت ...................................... 12 روز خوب داری قهرمان

اقیانوس آرام/ هفت خرداد ................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.
  شکیبا/ یازده مرداد ........................................................... 1 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
اقیانوس اراده / دوازده مرداد ......................................................... بسم الله قهرمان  [تصویر:  8.gif]
.
ره رو / بیست و چهار تیر ............................................................ بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
فرزاد 7 / 23 تیر / 21 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان