امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

خوش آمد میگیم به برادر جناب خان و خواهر من جدید. امیدوارم ک وجودشون مایه خیر و برکت در این تاپیک باشه و با شور و حال زیادی ک دارن ب بقیه هم امید بدن Khansariha (48)
سلام
ترنم2 // 22 مرداد // 29 روز خوب
سلام متشکرم از همه دوستای گل و عزیز جان 53

منِ جدید / 1شهریور / 21روز خوب 128fs318181
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
سلام خیلی مخلصیم
اگه اجازه بدین باقی مسیر رو کنار شما باشم
(ببخشید چند روز دیر اومدم)

متوسل/28 مرداد/24روز خوب
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سلام
موجود زمینی | ۳۰ مرداد | ۱ روز خوب...
شکستم...روسیاهم خدا جون..دستم و بگیر..یه بار دیگه..
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
سلام
علی
26 مرداد 94
29 روز خوب 4
[تصویر:  Untitled.jpg]
سلام
ترنم2 // 22 مرداد // 30 روز خوب
 303

داداش همساده عزیز چند روز به اینترنت دسترسی ندارن,

فعلاً همون لیست قدیمی رو تحمل کنید 128fs318181

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 22 شهریور ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

s.h/ بیست مرداد ..................................... 30 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  win.gif]
taranom2/ بیست و دو مرداد ................... 30 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  win.gif]

جدی / یازده خرداد.............................................................. 29 روز خوب داري قهرمان
.

علی علی / بیست و شیش مرداد .......................................... 29 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
متوسل
/ بیست و هشت مرداد.............................................. 24 روز خوب داري قهرمان  53

.
عمار/ بیست و نه مرداد ......................................................... 21 روز خوب داري قهرمان  53
.
  من جدید/ یک شهریور ......................................................... 21 روز خوب داري قهرمان  53
.
  memohammad/ سیزده تیر ............................................... 21 روز خوب داري قهرمان   
.
جناب خان/ سی و یک مرداد ............................................... 20 روز خوب داري قهرمان 53
.
aintslave/ هجده تیر ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان
.

Mahbo0be / بیست و هفت مرداد ......................................... 19 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]     

.
vojdan bidar/ بیست خرداد ............................................... 17 روز خوب داری قهرمان

ره رو/ چهارده شهریور ..................................................... 2 روز خوب داري قهرمان 
.

عبد الله / دو شهریور ......................................................... 2 روز خوب داري قهرمان
.
  شکیبا/ یازده مرداد .......................................................... 1 روز خوب داري قهرمان
.
mojode_zamini/ سی مرداد ............................................ 1 روز خوب داري قهرمان 53

.
اقیانوس اراده / دوازده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان
.
only bugati / چهارده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
ره رو 22 شهریور- 3 روز خوب
قسم خوردم دمار از روزگار خودم دربیارم قسم خوردم اگه کار اشتباهی تو این مورد
انجام بدم تا اخر عمرم برا هر بار 3 روز پشت سر هم روزه بگیرم vayy
شاید این بتونه جلومو بگیره خودم که نمیتونم شاید زور بتونه asabani
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
جناب خان 1 / 21 شهریور/ 1روز خوب vayy
53
سلام به همه. من یه مدت حضور نداشتم.
جدی/22شهریور/1 روز خوب 303
موجود زمینی |۲۰ شهریور | ۲ روز خوب..
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
سلام
26 مرداد
30 روز خوب 317
[تصویر:  Untitled.jpg]
اول تبریک به آبجی ترنم و تبریک به داداش علی علی Khansariha (48)  بابا گل کاشتید 53
خیلی خوشحالم بابت قهرمانیتون. ماشاالله به این همه همسفر با اراده و قوی
انشاالله پاکی ابدیتون رو جشن بگیریم.
خدایا به حق روزای پاک این دو همسفر خودشون و بقیه بچه های کانون رو از معصیت حفظ بفرما

آبجی موجود زمینی    داداش جدی      داداش جناب خان     داداش ره رو

برای همتون دعا میکنم که خداوند مهربون به حق پشیمانیتون از گناه مرتکب شده آنچنان اراده ای بهتون و به هممون عطا کنه که هیچ وسوسه و نیرویی نتونه شما در برابر این خواهش نفسانی از پا در بیاره. به امید پاکی ابدی همه
و این جمله قشنگ تقدیم ب همتون برای اینکه با امید بیشتری در این راه قدم بردارید:
آسمان دلمان که ابري شد فراموش نکنيم… خدا همين نزديکي هاست… جايي بالاتر از وارونگيِ هوا هوايمان را دارد… کافيست آرام صدايش کنيم… چشمهايمان را ببنديم و با گوشهاي تيز… به صداي آمدنش گوش کنيم
و یه هشدار جدی به همتون: دیگه نبینم اینجا کسی حرفای ناامید کننده بزنه حتی اگه صدبار توبشو شکست. از این به بعد شما چند نفر باید خودتون امید دهنده بقیه بچه ها باشید وگرنه قاطی میکنم بدجور Khansariha (98)

داداش متوسل خیلی خوش اومدی. منور فرمودید تاپیک مارو :22:  Khansariha (57)
انشاالله که این چند روز باقیمونده تا جشن قهرمانی رو با آرامش و به دور از هرگونه وسوسه سپری کنید Smiley-face-cool-2
آبجی من جدید خیلی مخلصتیم. آبجی همش چند روز دیگه مونده تا قهرمانی Khansariha (48) . ببینم لباس خریدی برا جشن یا ن؟؟؟ Kool بدو کاراتو راست و ریس کن ک برا جشن کلی کار داریما Khansariha (57)

و تشکر از داداش سعادت زحمت کش که مهمونای جدیدمونو تا اینجا همراهی میکنند 53
ســــــــــــــــلام :hendone:
جناب خان 1 / 21 شهریور / 2 روز خوب varzesh
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان