امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1394 شهريور 24، 19:53)جناب خان :) نوشته است: شازده کوچولو منو بذار ته لیست.............
خدا شرمندم...

خددایا ب حق شرمندگی داداش جناب خان ببخشش و این سری کمکش کن ک راحت تر ترک کنه و هیچ وقت برنگرده 53258zu2qvp1d9v
زود باشید بگید آمین 128fs318181
سلام بچه ها.شاید این چیزایی که میخوام بگم خیلی به اینجا ربط نداشته باشه.اما جهت دادن انرژی مثبت میگم.من از وقتی اومدم وارد کانون شدم و این کار لعنتیو گذاشتم کنار اینقدر برکت وارد زندگیم شده که خودمم تصورشو نمیکنم.خدا خیلی مهربونتر از تصور ماهاست.صد بارم اگه برگردی با آغوش باز می پذیره.فقط تا میتونید باهاش درد و دل کنید.این باعث میشه همش به یادش باشید.ببخشید زیاد شد.
سلام  به همه
خداروشکر 4روز گذشت. Khansariha (48)
چه زود داره میگذره...
جدی/22شهریور/4روز خوب
سلام

منِ جدید / 1شهریور / 25 روز خوب Khansariha (69)
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
بسم الله الرحمن الرحیم
25 شهریور 94
جناب خان 1 / 24 شهریور / 1 روز خوب
Khansariha (48)
53
128fs318181 سلام آقای جدی.امیدوارم جدیتتون باعث بشه این راهو تا 40 روزگی و 40 ماهگی و 40 سالگی و400 سالگی پیش ببرین.خیلی خوشحالم از پاکیتون.آرزوی موفقیت دارم برات و کلی انرژی مثبتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

آبجی من جدید عزیز آفرین خیلی خوب پیش رفتی.منتظر اعلام وضعیتای پر انرژی بعدیت هستم عزیزم.

و اما جناب خان عزیز.مرسی که پر انرژی داری ادامه میدی.درد و دل کردن با خدای مهربون رو یادت نره.
بسم الله الرحمن الرحیم
26 شهریور 94
جناب خان 1 / 24 شهریور / 2 روز خوب
53
با تشکر از s.h...
به امید اینده های خوب...
جدی/22شهریور/5روز خوب. Kool
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلاممممممممم علیکمممممم قربونت برم s.h جونم

منِ جدید / 1شهریور / 26 روز خوب Khansariha (57)
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
سلام
سپیده/1 شهریور /25 روز خوب
دوستان یه مشکلی دارم برام دعا کنید
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 شهريور 26، 10:52)جناب خان :) نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم
26 شهریور 94
جناب خان 1 / 24 شهریور / 2 روز خوب

سلام داداش.مرسی که داری خوب پیش میری.با همین انرژی بری جلو خدا هم پشتته
(1394 شهريور 26، 13:47)جدی نوشته است: با تشکر از s.h...
به امید اینده های خوب...
جدی/22شهریور/5روز خوب. Kool

قابلی نداشت آقای جدی.جدی جدی داری برنده میشیا.به امید خدا پیش برو واسه ترک ابدی
(1394 شهريور 26، 17:59)منِ جدید نوشته است: سلاممممممممم علیکمممممم قربونت برم s.h جونم

منِ جدید / 1شهریور / 26 روز خوب  Khansariha (57)

سلام آبجی جون.بهم بگین سحر بهتره.

قربونت یکم دیگه تلاش کنی رسیدی به ماهانه.برو ببینم چه میکنی
(1394 شهريور 26، 21:09)sepideh72 نوشته است: سلام
سپیده/1 شهریور /25 روز خوب
دوستان یه مشکلی  دارم برام دعا کنید

سلام آبجی سپیده.مرسی که داری باانرژی میای جلو fiesta

مشکلتم ان شاالله با توکل حل میشه عزیزم Khansariha (8)
بسم الله الرحمن الرحیم
27 شهریور 94
جناب خان 1/ 24 شهریور / 3 روز خوب
53
سلام بچه ها چه خبر ...همه خوبن؟ ehteram
جدی/22شهریور/6روز خوب.
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
**دور بیست و پنجم مسابقه ی هفته به هفته **

با حضور سه برنده از مراحل قبل
با موضوع اینترنت

[تصویر:  8.gif] بالای صفحه رای خودتونو ثبت کنین [تصویر:  8.gif]

(اینجا)

...............................................................

¯`*.¸¸.*´¯`*
لیست به روز شده در 27 شهریور ¯`*.¸¸.*´¯`*

[تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  piwebniaz%20%28152%29.gif]

من جدید/ یک شهریور ......................................................... 26 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
 . 
متوسل / بیست و هشت مرداد............................................. 26 روز خوب داري قهرمان 
.
  sepideh72/ یک شهریور ..................................................... 25 روز خوب داري قهرمان  [تصویر:  8.gif]
 .
 عمار/ بیست و نه مرداد ......................................................... 21 روز خوب داري قهرمان  
.
  memohammad/ سیزده تیر ................................................... 21 روز خوب داري قهرمان   
.
aintslave/ هجده تیر ............................................................ 20 روز خوب داري قهرمان
.
Mahbo0be / بیست و هفت مرداد .......................................... 19 روز خوب داري قهرمان

جدی/ بیست و دو شهریور ............................................... 6 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif] 
.
جناب خان / بیست و چهار شهریور .................................... 3 روز خوب داري قهرمان [تصویر:  8.gif]
.
  ره رو/ بیست و دو شهریور ................................................ 3 روز خوب داري قهرمان 
.
mojode_zamini / بیست شهریور ....................................... 2 روز خوب داري قهرمان
.
عبد الله / دو شهریور ......................................................... 2 روز خوب داري قهرمان
.
  شکیبا/ یازده مرداد .......................................................... 1 روز خوب داري قهرمان
.
اقیانوس اراده / دوازده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان
.
only bugati / چهارده مرداد .......................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
توجه توجه
برادران
جناب خان
جدی
و خواهران
سپیده
من جدید
هفته جدید داره شروع میشه