امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1398 دي 17، 20:16)حامدحامد نوشته است: عاشق جان، اگر موافق باشی با هم شروع کنیم و ادامه بدیم. من هم به کمک و پشتگرمی تو نیاز دارم.

با کمال افتخار عزیزم  53 Confetti
 سپاس شده توسط
رضا / ۱۸ آذر / ۲۹ روز خوب
اقا حامد تا فردا اینجا مهمونم خیلی خوش گذشت سر پرستیتون عالی بود.. حرفی نصیحتی اگه هست ما در خدمتیم دوست دار حرف و نصیحتم هستیم.. 53
 سپاس شده توسط
(1398 دي 18، 17:17)رضا خان نوشته است: رضا / ۱۸ آذر / ۲۹ روز خوب
اقا حامد تا فردا اینجا مهمونم خیلی خوش گذشت سر پرستیتون عالی بود.. حرفی نصیحتی اگه هست ما در خدمتیم دوست دار حرف و نصیحتم هستیم.. 53

عزیز دل، من کی باشم که بخوام شما رو نصیحت کنم. اتفاقاً منم که الآن به نصیحت های شما احتیاج دارم. آقا رضا هم مثل همه اونایی که از مسابقه 20 روزه میان اینجا، یکی از خوب های این مسابقه است. حتم دارم که در مسابقه ماهانه هم تند و تند ستاره ها رو از آن خودت می کنی و آسمون پاکی هات، پر ستاره میشه. از یه طرف خوشحالم که داری میری مرحله بالاتر ولی نباید ما رو اینجا فراموش کنی و قول بده بیایی هر از چند گاهی شده اینجا به بچه ها انگیزه و انرژی بدی.

آقا رضا و پاکی هاش رو عشقه. ماشاءالله قهرمان
317
 به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
18 دی 98
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

رضا خان/ از 18 آذر ................................ 29 روز خوب داری قهرمان
عاشق زندگی/ از 15 دی .......................... 3 روز خوب داری قهرمان
حامدحامد/ از 17 دی .............................. شروع روزهای خوب
atrisa ا/ .................................. بسم الله قهرمان
عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۴ روز پاک

سه روز دیگه مونده تا هفته‌اول تموم بشه
(1398 دي 18، 17:30)حامدحامد نوشته است:
(1398 دي 18، 17:17)رضا خان نوشته است: رضا / ۱۸ آذر / ۲۹ روز خوب

عزیز دل، من کی باشم که بخوام شما رو نصیحت کنم. اتفاقاً منم که الآن به نصیحت های شما احتیاج دارم. آقا رضا هم مثل همه اونایی که از مسابقه 20 روزه میان اینجا، یکی از خوب های این مسابقه است. حتم دارم که در مسابقه ماهانه هم تند و تند ستاره ها رو از آن خودت می کنی و آسمون پاکی هات، پر ستاره میشه. از یه طرف خوشحالم که داری میری مرحله بالاتر ولی نباید ما رو اینجا فراموش کنی و قول بده بیایی هر از چند گاهی شده اینجا به بچه ها انگیزه و انرژی بدی.

آقا رضا و پاکی هاش رو عشقه. ماشاءالله قهرمان
317
ممنون از تعریف و انرژی های درجه یکت اقا حامد ارادت دارم بهتون ایشالله که خدا از دهنتون بشنوه ، چشم به شرط حیات سر میزنم خدمتتون.. 53
(1398 دي 19، 11:51)رضا خان نوشته است: ممنون از تعریف و انرژی های درجه یکت اقا حامد ارادت دارم بهتون ایشالله که خدا از دهنتون بشنوه ، چشم به شرط حیات سر میزنم خدمتتون.. 53

رضا، لطفاً پاکی روز 30 ام را اینجا اعلام کن بعد از روز 31 ام در ماهانه اعلام وضعیت کن. ممنون.
 سپاس شده توسط
دیروز یه مطلبی می خوندم در مورد اعتیاد به پورن و خ.ا. یه جایی داخل وبسایت دکتر سینایی گفته بود:

نقل قول:  
ممکن است خودارضایی شما با تماشای پورن ارتباط داشته باشد. اگر خودارضایی شما ارتباطی به تماشای پورنوگرافی ندارد، دلیل آن را باید در مشکلات شخصی از جمله اضطراب، عدم امنیت و فقدان خوشحالی دانست. در این حالت، خود‌ارضایی همانند مواد مخدر عمل می‌کند تا فرد را به‌طور موقت از مواجهه با زندگی واقعی دور کند.

دیدم این نوشته خیلی به وضعیت خودم شبیه است. یکی از دلایل خ.ا من اینه که آدم شادی نیستم. یعنی توی زندگیم شادی خیلی کم دارم. چه در محیط خانواده، چه در جامعه، چه در کشور و چه در محل کار. دیگه اینکه وقت های بیکاری و فراغتم زیاده که این خیلی بهم آسیب میزنه. برای این وقت های بیکاری، باید هرطور شده، برنامه بریزم و با کارهایی که دوست دارم، پر کنم ولی اون مسأله خوشحالی و شادی رو نمی دونم چطور حلّش کنم.

در مورد شادی و خنده گفتم، به یاد داستانی از محمد پورثانی افتادم که خوندنش، خالی از لطف نیست.

(1398 دي 19، 16:36)حامدحامد نوشته است:
(1398 دي 19، 11:51)رضا خان نوشته است: ممنون از تعریف و انرژی های درجه یکت اقا حامد ارادت دارم بهتون ایشالله که خدا از دهنتون بشنوه ، چشم به شرط حیات سر میزنم خدمتتون.. 53

رضا، لطفاً پاکی روز 30 ام را اینجا اعلام کن بعد از روز 31 ام در ماهانه اعلام وضعیت کن. ممنون.

باشه میخواستم امشب اعلام کنم که دیگه وقتش رسیده
رضا / ۱۸ آذر / ۳۰ روز پاکی
خدایاشکرت Khansariha (46)
عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۵ روز پاک
۲ روز دیگه مونده تا هفته اول تموم بشه 
عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۶ روز پاک
۱ روز دیگه مونده تا هفته اول تموم بشه 

(1398 دي 21، 10:31)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۶ روز پاک
۱ روز دیگه مونده تا هفته اول تموم بشه 

افرین به شما Khansariha (69)
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۷ روز پاک
۳ روز دیگه مونده تا ۱۰ روز اول تموم بشه
(1398 دي 22، 10:03)عاشق زندگی نوشته است: عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۷ روز پاک
۳ روز دیگه مونده تا ۱۰ روز اول تموم بشه

ماشاءالله، هزار ماشاءالله به عاشق. با این پاکی که همراه با عزم و اراده استوار هست، دماغ شیطان رو به خاک مالیدی. احسنت.
همینطور داخل خط مستقیم برو، منم پشت سرت دارم میام.
محل اولین توقف ما: ایستگاه 30 روز پاکی

6
عاشق زندگی/۱۵ آبان/ ۸ روز پاک
۲ روز دیگه مونده تا ۱۰ روز اول تموم بشه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان