امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

دیگه خانم ها آهو و ساناز کم‌کم دارن وسایل رو جمع و جور می‌کنن که برن خونه جدید.  53
من خودمو برای برقراری جشن واسه خودمو
و دادن کلی شیرینی خوشمزه آماده کردم
فقط یادتون نره زود بیاین 
بچها روزه هستن احتمالا زودی شیرینی ها را می خورند 
4chsmu1

آقا حامد 
من که جارو برقی میکشیدم براتون 
بگذارم برم Hanghead

Khansariha (13)
میشه وسایلام همینجا باشه
هر از گاهی بیام
من اینجا انقدر آشوب به پا کردم و حرف زدم و درد و دل کردم که اصلا دلم نمیخواد برم
راسیاتش ۶ ماهه هم یه ذره ترسناکه میدونی 4chsmu1
کیه بتونه ۶ ماااااااه پاک بمونه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام 18 روز 
  خب معلومه من 4chsmu1  و شما و خانم اهو و حامد عزیزمون  و...

مگه اومدیم اینجا تا شکست بخوریم  Swear1 
اومدیم تا پپپپیروز بشیم پس چرا باید بترسیم از  6 ماهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب حامد جان فکر کنم ایشون روز های قرآنیشونو اینجا گذاشتن Confetti
ساناز /18فروردین 99 / 25 روز خوب

فقط 5 روز دیگه مونده

چرا حالا اعصاب ندارین 4chsmu1
خب چه کنم بنظرم ۶ ماهه یه دفعه سخت میشه
همین ۳۰ روزه اش خیلی سخت بود
ولی من که دیگه حال و حوصله شکست را ندارم
والا به خدا
همش عذاب وجدان و غم و غصه
دیگه حوصلش نیست
همین پاکی بهتره
4chsmu1

Khansariha (13)

روزهای قرآنی خوب بود آفرین  1202591pu55lez1va
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ساناز خانم  
ای که میگین پاکی بهتره که نشد هدف و نون و آب 
بزرگ ترین ایه تو قرآن یه صفحست که توی سوره بقرست صفحه صفحشم دقیق  تو ذهم نیست ولی اینو میخوام بگم که بچه ها همون حافظ های قرآن اینو بنظرتون چجوری حفظ میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب معلومه تیکه تیکه حفظ میکنن آخر سر توی ذهنشون به هم میچسبونن خب خیلی سادست نه ؟؟؟؟ خب اینم ترفند امروز 
اگه نفهمیدین بگین واظح تر بگم 
موفق باشید 53
چشم قربان
303
دیگه از ۶ ماهه نمیترسم 
هدفمم اینه کم کم به پاکی ابدی برسم
انشالله پاکی ابدی هممموننننننننننننننن
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti

سپاس شده توسط
اهو روز ۲۹ ام   Khansariha (40)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
به نام خداوند بخشنده مهربان
[تصویر:  AbstractFlowerDesignVectorGraphicPreview.jpg]
11 اردیبهشت 1399
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه ۳۰ روزه

Aurora ا/ از 14 فروردین ................................... 29 روز خوب داری قهرمان
*دختر پاک*/ از 18 فروردین ................................ 25 روز خوب داری قهرمان
im_student ا/  از 22 فروردین ............................. 18 روز خوب داری قهرمان
erfanali8 ا/ از 31 فروردین .................................. 4 روز خوب داری قهرمان
فرهنگ/ از 15 اسفند .......................................... 4 روز خوب داری قهرمان
aintslave ااز 9 فروردین ................................... 1 روز خوب داری قهرمان
 سپاس شده توسط
سلام به همه 53
تحقیقاتم راجب ترک کامل تر شد دوباره استارت میزنم Khansariha (69)
و دارم از تجربیات یک فرد پاک پاک استفاده میکنم
عرفان/11اردیبهشت/00
سلام 19 روز 53
ساناز /18فروردین 99 / 26 روز خوب

فقط 4 روز دیگه مونده
65
کادو خریدین Hanghead
میدونین دارم چه مرحله ای را رد میکنم chase
من بی کادو هیجا نمیرم گفته باشم

4chsmu1

سپاس شده توسط
و اما روز سی ام     اهو Khansariha (8)
از همینجا لیست غذاهای مورد علاقه ام رو بزارید بگم برای جشن سی روزه : اهم اهم
سیب زمینی سرخ کرده با سس خردل...  پیتزا پپرونی....  استیک با سس قارچ... سالاد سزار..  موهیتو با یخ فراوان.. قورمه سبزیه جنوبی  رنگش تیره باشه و به سیاهی بزنه لطفا ...   سس تار تار با جوجه چینی.....   هات چیپس فراروان....  اسلایدر مرغ
نوتلا...  نوشیدنی بلوبری تگری
لطفا ازینا تو جشن سی روزه ام بدید 63 خواهش میکنم Khansariha (8) لطفا 63

پ ن : اقای حامد حامد   ممنونم از سرپریستون .. به هرحال میزان زیادی از کدورت ها تو این یک ماه رفع شد 49-2  و اما سلام به یک ماهههههههه Khansariha (84)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
4chsmu1
انشالله چند شب آینده در یک جشن درست و حسابی قراره کلی کیف کنیمممممممم
bliss

سپاس شده توسط
آهو خانم مبارک باشه. فتح قله 30 روزه مبارک باشه. راستی این غذاها همه رو برای یه وعده می خواین میل کنین؟

13
 سپاس شده توسط
[تصویر:  ielc_count-how-many-times-these-business...00x300.jpg]

این تصویر را تقدیم می کنم به قهرمانان مسابقه 30 روز پاکی که برای یک لحظه هم دست از تلاش و تکاپو برنمی دارند و با امید و انگیزه، برای رسیدن به هدف، از جان مایه می گذارند. آنها می دانند که گنجی بی پایان در یک قدمی شان است و یک لحظه سستی، ممکن است باعث شود از این گنج گرانبها برای همیشه محروم شوند. نابرده رنج، گنج میسّر نمی شود.
رسیدن به هدف البته خیلی هم آسان نیست و تلاشی مجاهدانه می طلبد. اما وقتی هدفی متعالی برای خودمان متصّور باشیم که همانا خشنودی پروردگار مهربان است، تلاش هایمان، لذت بخش و شوق آفرین می نماید.
مجاهدان اکنون مسابقه، خانم ساناز، آقای دانش آموز هستم، آقای عرفان و خانم آهو را باید به آیه 95 سوره نساء بشارت داد که:

فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِينَ عَلَى الْقَاعِدِينَ أَجْرًا عَظِيمًا

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان