امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

سلام. من صفر شدم. نمیدونم بازم باید تو این سایت بیام یا نه. شایدم این آخرین پستم باشه. به هر حال باید بازم سبک زندگیم و تغییر بدم. شاید با حذف کردن اینترنت برای چندین ماه از زندگیم شروع کنم... به هر حال تو این مدت از دوستان خیلی استفاده کردم اللخصوص از متون امضاتون. مخصوصا این نوشته که برای طاهر شدن باید هزینه داد...

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
alireza.h/ بیست ویکم ابان / 26 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام  [تصویر:  303.gif] [تصویر:  303.gif] [تصویر:  303.gif] 
ساحل آرام / 6 آذر / 12 روز خوب  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 
به امید روزای خوب تر و پاک تر برای هممون  [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 
یا علی   [تصویر:  302.gif] [تصویر:  302.gif] [تصویر:  302.gif]  
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 17، 18:42)YaKarim نوشته است: سلام. من صفر شدم. نمیدونم بازم باید تو این سایت بیام یا نه. شایدم این آخرین پستم باشه. به هر حال باید بازم سبک زندگیم و تغییر بدم. شاید با حذف کردن اینترنت برای چندین ماه از زندگیم شروع کنم... به هر حال تو این مدت از دوستان خیلی استفاده کردم اللخصوص از متون امضاتون. مخصوصا این نوشته که برای طاهر شدن باید هزینه داد...

ی چیزی بهتون می گم . امیدوارم گوش کنید . 
در هیچ حالتی از این سایت نرید . کاری که من دو سال پیش کردم و بدجوری شکست خوردم .
حتی یادم میرفت که قراره ترک کنم .
از اینجا دور نشید لطفا . 

سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
ساحل آرام / 6 آذر / 13 روز خوب  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 
به امید روزای خوب تر و پاک تر برای هممون  [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] 

سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif]   "بسم الله الرحمن الرحیم"  [تصویر:  53.gif]

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 19 آذر ¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه

[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

alireza.hا / 21 آبان .................................................... 26 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  53.gif]

.
 خاله شادن / 29 آبان ................................................. 18 روز خوب داری قهرمان
53
.
ساحل آرام / 6 آذر ...................................................... 13 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  53.gif]
 .
reza051ا / 13 آذر ........................................................ 4 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  53.gif]

.
منشور
/ 4 آذر ........................................................ 3 روز خوب داری قهرمان
.

YaKarimا / 16 آبان ................................................................ بسم الله قهرمان [تصویر:  53.gif]
.
  smwarrior ا / 1 آبان .......................................................... بسم الله قهرمان  
.
Arsine ا / 29 مهر .............................................................. بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
alireza.h / بیست و یکم آبان / 27 روز پاک
داره سخت میشه ولی من که کوتاه نمیام
هنوز بدن و ذهنم به پاکی عادت نکرده ولی میگن تو ماه دوم خوب میشه
(1395 آذر 16، 19:09)خاله شادن نوشته است: خاله شادن/29ابان/ با لطف خدا 18 روز خوب
بسیار عالی.....دیگه دارین میفتین تو سرازیری
(1395 آذر 17، 16:27)reza051 نوشته است: reza051 /آذر 13 / 4 روز خوب
خوش اومدی برادر عزیز
(1395 آذر 17، 18:42)YaKarim نوشته است: سلام. من صفر شدم. نمیدونم بازم باید تو این سایت بیام یا نه. شایدم این آخرین پستم باشه. به هر حال باید بازم سبک زندگیم و تغییر بدم. شاید با حذف کردن اینترنت برای چندین ماه از زندگیم شروع کنم... به هر حال تو این مدت از دوستان خیلی استفاده کردم اللخصوص از متون امضاتون. مخصوصا این نوشته که برای طاهر شدن باید هزینه داد...
اگر نیازی به اینترنت نداری...یعنی درس و مشق نداری اینترنت رو بذاری کنار خیلی خوبه.....من تشویق می کنم این تصمیم شمارو.....چون خودم تجربه اینکارو البته به صورت محدود دارم....نمیگم وسوسه کلا میره ولی خیلی راحت تره....البته کلا باید راه رو ببندی وگرنه دسترسی به اینترنت خیلی راحته.....البته اینکه نتیجه بگیری یا نگیری فقط تابع داشتن اینترنت یا نداشتنش نیست...
(1395 آذر 18، 1:19)alireza.h نوشته است: alireza.h/ بیست ویکم ابان / 26 روز خوب
ماشالله برادر چیزی نمونده
(1395 آذر 19، 9:30)ساحل آرام نوشته است: سلام  [تصویر:  303.gif] [تصویر:  303.gif] [تصویر:  303.gif] 
ساحل آرام / 6 آذر / 13 روز خوب  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 
بسیار عالی....
ممنون از پیامی که در نبود من به دوستمون دادین...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پیرو پست قبلیم...
داشتم در مورد هدف می گفتم....
یه اسم تکراری و با یه سری کارهای تکراری که آدم امروزی دیگه کلافه شده  از بس شنیدتش...." میدونم هدف چیه بابا میدونم باید بنویسمش....میدونم آقا" و از این صحبتا......اهداف نباید به کسی گفته بشه....فقط خودت باید بدونی و خدات.....
وقتی یکی از معلم در مورد انتگرال سوال می کنه.....پس حتما جمع رو قبول کرده....چهار عمل اصلی رو قبول کرده....هر چند شاید واسش جمع و ضرب هیچ مفهومی هم نداشته باشه....شاید چون اینقد تکرارش کرده که مفهومش واسش اهمیتی نداره و فقط داره ازش استفاده می کنه....
قرآن می گه از گذشتگانت عبرت بگیر....این دنیا قوانینی داره....
با یه مثال دیگه میرم جلو...شاید البته قبولم نکنی!
محرم که میشه ...نباید بگی حسین(ع) کیه..اسلام چیه.....اگه شک هم داری بذارش کنار واسه این مدت کوتاه....چون تو این زمان فقط باید استفاده کرد....و امیدوار باشی که با اینا تازه بفهمی مبدا چیه....
منظورم اینه که از انتگرال تازه می فهمی جمع و ضرب چیه.....
دو تا مثال بالا رو زدم بگم شروع کار فقط با تکرار و تمرینه.....هر چند شاید بی مفهوم.....ولی بعدش می فهمی چرا...
شمایی که می خوای کمربند مشکی کاراته رو بگیری...یا هر ورزش دیگه...فکر کردی استاد شما بهتون هزار تا حرکت یاد میده....
نه اون فقط چند تا حرکت رو به شما یاد می ده و میگه هزار بار تکرارش کن......
یه نت موسیقی رو اونی که یه سال هم کار کرده باشه می تونه بزنه....اونی هم که ده سال کار کرده می زنه.....اما نحوه زدن این دو خیلی متفاوته...
به قول یکی " تکرار و تمرین مادر مهارت هاست"
اهداف نوشته شده باید هر روز جلو چشمتون باشن....چه بسا تصورات شما در مورد اون اهداف باید بار ها تو ذهن شما تکرار بشه.....اونقدر تکرار بشه که ملکه بشه....در اون شرایط هم باز باید تکرار بشه.....
استفاده از تکرار مثبت اندیشی نیست!
مهارت های ما آدما:
در پشت گوش انداختن مهارت عجیبی داریم.....چون هر روز داریم تکرارش میکنیم......مهارت در این زمینه ها هم با تکرار بدست میاد : )
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان چند وقت نبودم
reza051 /آذر 19 / 0 روز خوب
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
 سپاس شده توسط
alireza.h /بیست ویکم ابان / 28 روز پاک
 سپاس شده توسط
alireza.h/ بیست و یکم ابان / 29 روز پاک
 سپاس شده توسط
ساحل آرام / 6 آذر / 15 روز خوب  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 

reza051 /آذر 20 / 0 روز خوب عجبا منکه اینطوری نبودم  Hanghead
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
[تصویر:  53.gif]   "بسم الله الرحمن الرحیم"  [تصویر:  53.gif]

¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 21 آذر ¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه

[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

alireza.hا / 21 آبان .................................................... 29 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  53.gif]

.
 خاله شادن / 29 آبان ................................................. 18 روز خوب داری قهرمان

.
ساحل آرام / 6 آذر ...................................................... 15 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  53.gif]
.
منشور
/ 4 آذر ........................................................ 3 روز خوب داری قهرمان

.
reza051ا / 20 آذر .................................................................. بسم الله قهرمان [تصویر:  53.gif]

.
YaKarimا / 16 آبان ................................................................ بسم الله قهرمان
.
  smwarrior ا / 1 آبان .......................................................... بسم الله قهرمان  
.
Arsine ا / 29 مهر .............................................................. بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان