امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  ramadan-sms.jpg]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 8 خرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه
[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 10 اردیبهشت ................................................. 28 روز خوب داری قهرمان
 .
 rezaKyا / 11 اردیبهشت ............................................... 25 روز خوب داری قهرمان
 .
منا / 12 اردیبهشت ......................................................... 24 روز خوب داری قهرمان
 .

طاهر / 15 اردیبهشت ...................................................... 24 روز خوب داری قهرمان 
.
sabourا / 8 اردیبهشت ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
 mohsen.truthا / 3 خرداد ............................................... 4 روز خوب داری قهرمان
.
جناب خان / 4 خرداد ......................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
.
 دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 16 اردیبهشت ........................................................ بسم الله قهرمان

[تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
منا/22اردیبهشت/25روزخوب
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
رضا/11اردیبهشت/26 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/25روز خوب [تصویر:  53.gif]

وجود موانع تنها به اين معني است كه بايد عزم خود را براي رسيدن به هـدف هـاي ارزشـمند، بيشـتر جـزم كنيد  
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلام 
ببخشید دیروز باید شروع می کردم تو تاپیک 30 روزه نشد
یه روز سخت /17 اردیبهشت/22  روز خوب
پارادایس /10اردیبهشت/30روز Confetti 302
 سپاس شده توسط
رضا/۱۱ اردیبهشت/۲۹ روز خوب. 
فک کنم این وسط یه روز رو نزدم. به هرحال ۲۹ روز شد و منم کم کم دارم از این جمع میرم به ماهانه Hanghead Hanghead  Khansariha (46)
منا/22اردیبهشت/26روزپاک
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
قرار نیس هر کی تحریک شد خودش رو بدبخت کنه

بعضی اتفاقا نباید تو زندگی آدم بیفته

هیچ وقت 
هرگز

و وقتی افتاد
انتخاب تو چیزی نیس جز ایستادگی و مبارزه 
به بهترین وجه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/26روز خوب [تصویر:  53.gif]
اگر پشتكار داشته باشيد، هميشه راهي خواهيد پيدا كرد.
برای یافتن چیزی
53

[تصویر:  53.gif]«بسم الله الرحمن الرحیم»[تصویر:  53.gif]
[تصویر:  ramadan-sms.jpg]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در 10 خرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه

[تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

پارادایس / 10 اردیبهشت ........... 30 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

rezaKyا / 11 اردیبهشت ............................................... 29 روز خوب داری قهرمان
 .
منا / 12 اردیبهشت ......................................................... 26 روز خوب داری قهرمان
 .

طاهر / 15 اردیبهشت ...................................................... 26 روز خوب داری قهرمان 
.
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ............................................. 22 روز خوب داری قهرمان
.
sabourا / 8 اردیبهشت ................................................... 21 روز خوب داری قهرمان
.
hefazatا / 28 فروردین .................................................. 14 روز خوب داری قهرمان
.
 mohsen.truthا / 3 خرداد ............................................... 4 روز خوب داری قهرمان
.
جناب خان / 4 خرداد ......................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
.
 دکتر آرش / 20 فروردین .................................................. ؟ روز خوب داری قهرمان
.
شادبانو / 16 اردیبهشت ........................................................ بسم الله قهرمان

[تصویر:  Gol.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
به نام او
سلام به همه دوستان
mohsen.truthا/ سوم خرداد / 7 روز خوب

برای همدیگه دعا کنیم [تصویر:  53.gif] 
یاحق
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
خب دوستان عزیز اینم از اخرین اعلام وضعیت من توی این دوره. از این به بعد ان شاءالله توی ماهانه ادامه میدم. منتظرتون هستم اونجا

رضا/11اردیبهشت/30 روزخوب  Khansariha (46) Confetti
جناب خان / 4 خرداد / 6 روز خوب
53
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
طاهر /15 اردیبهشت/27روز خوب [تصویر:  53.gif]

چشیدن طعم شیرین موفقیت برای همه لذت بخش و خوشایند هست ولی چشیدن طعم تلخ صبر برای رسیدن به موفقیت نه.
برای یافتن چیزی
53

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان