امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

[تصویر:  Gol.gif] بســـم الله الـــــرحــمن الــــرحــیم [تصویر:  Gol.gif]
[تصویر:  1454914845286492.JPG]
*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در29 تــــیر *´¯`*.¸¸.*´¯`*

آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه

venoos 21ا / 19 تیر ...............32 روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)

APFLا / 6 خرداد ...............................................................27 روز خوب داری قهرمان
 [تصویر:  Gol.gif]
mohsen.truthا/ 18خرداد ...........................................................12روز خوب داری قهرمان
یه روز سخت / 21 تیر ...................................................................9 روز خوب داری قهرمان

sabourا / 24 تیر .................................................................... 6 روز خوب داری قهرمان

هادی / 11 تیر.............................................................................. 5 روز خوب داری قهرمان

ya mahdiا / 8 تیر ......................................................................4 روز خوب داری قهرمان
جناب خان 1 / 24 تیر ................................................................. 3 روز خوب داری قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
صبور 7 روز خوب از 24 ام

ارسال شده از LG-K220s با استفاده از kanoon
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
Smile 
سلاااام سلااام 4chsmu1 چقد دلم براتون تنگ شده بود برا تک تکتون که چیکار میکنید حالتون عالیه یا خوب ولی از طرفیم بخاطر زحمتایه داداش شازده مطمئن بودم حال تک تکتون عالیه مثل خودم Khansariha (84)

(1396 تير 27، 10:01)جناب خان :) نوشته است: جناب خان / 24 تیر /3 روز
آفرین جناب خان عالی پیش میری Khansariha (69)  تحسینت میکنم بخاطر با اراه بودنت 2uge4p4 همینجور برو جلو و شکستش بده یا علی Khansariha (69)

(1396 تير 29، 8:49)یه روز سخت نوشته است: ببخشید بازم دوباره نتونستم دیروز اعلام وضعیت کنم 
یه  روز سخت/۲۱مرداد/۹روز خوب
به به داداش مجید حالت که عالیه 49-2  عالی داری میری جلو امروزم که 10 روزته پس یک سوم مسیر رو رفتی بقیشم هیچ مشکلی نداره میتونی Khansariha (69)

(1396 تير 29، 9:02)هادی نوشته است: مراقب روحم دلم ذهنم ...باشم

خواب نره یه وقت 

بیدار نگهش دارم

با تلنگرای کوچیک
عجب جمله ای اصلا خودم دوباره انرژی گرفتم انگار تازه برا پاکی استارت زدم Khansariha (84)
(1396 تير 30، 6:44)sabour نوشته است: صبور 7 روز خوب از 24 ام

ارسال شده از LG-K220s با استفاده از kanoon
آفرین داداش صبور مثه اسمت صبور باشی به 30 روز میرسی قهرمانیتو جشن میگیریمااا با اراده م محکم برو جلوووو Khansariha (69)

زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
یه روز سخت/۲۱مرداد/۱۰روز خوب
 سپاس شده توسط
به نام حق
سلام، من مدتها بود که مسابقه رو خراب کرده بودم اما فرصت سر زدن نبود.
امیدوارم با اراده ی بیشتری شروع بهتری داشته باشم
mohsen.truthا/ 1 مرداد / صفر روز خوب

برام دعا کنید 53
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
سلام به همگی ببخشید که نمیشه منظم اعلام وضعیت کنم 
یه روز سخت/۲۱مرداد/۱۲روز خوب
Wink 

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در4 مرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*
[تصویر:  8841355-9561-l.jpg]
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه Khansariha (46)

APFLا / 6 خرداد ...................................................................27 روز خوب داری قهرمان

یه روز سخت / 21 تیر ................................................................12 روز خوب داری قهرمان

sabourا / 24 تیر ...................................................................... 7 روز خوب داری قهرمان

هادی / 11 تیر.............................................................................. 5 روز خوب داری قهرمان
جناب خان 1 / 24 تیر .................................................................... 3 روز خوب داری قهرمان
Gol

mohsen.truthا / 1 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
 سپاس شده توسط
Big Grin 
سلاااام سلاااام 4chsmu1  یه گوله انرژی برای ادامه راه تقدیمتون 2uge4p4
(1396 تير 31، 22:39)mohsen.truth نوشته است: به نام حق
سلام، من مدتها بود که مسابقه رو خراب کرده بودم اما فرصت سر زدن نبود.
امیدوارم با اراده ی بیشتری شروع بهتری داشته باشم
mohsen.truthا/ 1 مرداد / صفر روز خوب

برام دعا کنید 53
به به سلاااام داداش محسن 49-2 . اما داداش الان فرصتی هست که خدا بهت داده که پاکی رو بچشی مطمئن باش خیلی قشنگه ...من امیدوار نیستم من مطـــمئـــنـــم با اراده فــــولادیــــن شروع میکنــــی و شروع عالــــــــــــــی داری یا علی داداش Khansariha (69)  تو میــــــــــــتونـــــــی Khansariha (69) Khansariha (69)
(1396 مرداد 1، 6:10)یه روز سخت نوشته است: سلام به همگی ببخشید که نمیشه منظم اعلام وضعیت کنم 
یه روز سخت/۲۱مرداد/۱۲روز خوب
سلام داداش مجید 4chsmu1  نه داداش اختیار داری هر وقت تونسی اعلام وضعیت کن اما زود به زود باعث میشه انگیزت بیشتر و بیشتر شه... محشـــــــر داری پیش میری 49-2  منتظر قهرمانیتم قـــهرمــــان Khansariha (69)  تا الان شکستش دادی بقیشم همینجوری شکستش بــده !

سپاس شده توسط
یه روز سخت ۲۱مرداد۱۴روز خوب
یه روز سخت ۲۱مرداد۱۷روز خوب
[تصویر:  s637.gif]

[تصویر:  18672_bandari.gif]جناب خان 1 / 30 تیر[تصویر:  8.gif] روز خوب[تصویر:  18672_bandari.gif]

[تصویر:  k4haty927fgm3cc8xp6.gif]
53
 سپاس شده توسط
دوست من

زندگی ات را از همین الان بساز ...

مطمئن باش

خیلی راحت تر خواهی بود.
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
[تصویر:  s637.gif]

[تصویر:  18672_bandari.gif]جناب خان 1 / 30 تیر[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب[تصویر:  18672_bandari.gif]

[تصویر:  k4haty927fgm3cc8xp6.gif]
53
 سپاس شده توسط
یه روز سخت ۲۱مرداد۲۰روز خوب
 سپاس شده توسط

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در10 مرداد *´¯`*.¸¸.*´¯`*
[تصویر:  8841355-9561-l.jpg]
آخرین وضعیت شرکت کنندگان مسابقه 30 روزه [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif]

APFLا / 6 خرداد ...................................................................27 روز خوب داری قهرمان

یه روز سخت / 21 تیر ................................................................20 روز خوب داری قهرمان
جناب خان 1 / 30 تیر.................................................................11 روز خوب داری قهرمان
Gol
sabourا / 24 تیر ...................................................................... 7 روز خوب داری قهرمان

mohsen.truthا / 1 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان