امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره تحصیلی

سلام دوستان

اومدم یه حقیقتی رو بگم
دوستان بنظرم از هم نپرسید چه کتابی بخریم
الان فرض کنید من به یه نفر که تیزهوشان میخونه بگم برا کنکور زبان چه کتابی بخرم

بعد بیاد بگه IQ خب IQ گاج واسه اون و در سطح اون عالیه ولی برای من که مدرسه دولتی درس میخونم واقعا سنگینه

یه پیشنهاد بهتر
با توجه سطح تحصیلی تون کتاب بخرید

الان من ریاضیم ضعیفه
از سطح ضعیف شروع می کنم و تحقیق می کنم واسه یه انسانی که ریاضیش ضعیفه چه کتابی مناسبه
که میدونم اون از انتشارات مشاوران هست
بعد که کتاب مشاوران و تموم کردم میرم سراغ سطح متوسط و خیلی سبز می خرم
و انجام میدم 
همین طوری
نقل قول: ریاضی مهر وماه هم شنیدم خوبه
الان مثلا اقای آرا اینجا گفتن ریاضی مهرماه 
خب ریاضی مهر و ماه واسه سطح قوی خیلی خوبه 
ولی یه نفر که متوسطه ممکنه سنگین باشه
یکی که دیگه ضعیفه که دیگه اصلا هیچی 

البته ریاضی مهر و ماه انسانی ها برای سطح قوی بود 
حالا نمی‌دونم رشته تجربی و ریاضی چطوره  

این فقط. یه مثال بود
(1399 مهر 25، 1:00)mahdimontazer نوشته است: سلام.تو امتحانات مجازی و چطور میشه استرس نداشت؟ Hanghead
من اولاش خیلی استرس داشتم الکییی ینی واسه نیم نمره غلط گریه میکردم? ولی از وقتی امتحانا مجازی شده انقدر نمره ی بد اووردم که با نمره ی ۱۲/۵ هم خوشحال میشم
من خودم دانش اموزم، الان بعد ۱۲ سال فهمیدم نمره هایی که توی مدرسه میگیریم اصلا مهم نیست...هیچ جایی قرار نیست به درد بخوره.. وقتی می دیدم دوستم چون مامانش معلم بود همینجور الکی معلما بهش نمره میدادن کلا بیخیال نمره شدم، 
بنظرم باید درسامونو بخونیم تلاش کنیم نمره ی خوب بیاریم که اعتماد به نفسمون بره بالا، ولی بازم زندگی خیلی بهتر و مهمتر از از اونیه که بخوایم واسه امتحان استرس داشته باشیم
سلام  4chsmu1

اومدم مشاوره  25

دو تا سوال جنجالی هم دارم 4chsmu1

اولی  7
[تصویر:  IMG_20211209_151653.jpg]

و سوال دوم Khansariha (121) :

[تصویر:  IMG_20211209_151636.jpg]

یه مثال هم بخواین که بزنم برای سوال دوم ، مثلا من امروز دروسی که خیلی وقت پیش تستاشو کار کرده بودم به صورت زمان دار سوالاتی که منتخب بود و سخت بودن رو حل کردم و توی زیست سرافراز گشتم Muscular ولی توی شیمی از هر سه سوال چهارتاش اشتباه بود Khansariha (13) . حالا موندم چطور رفع اشکال داشته باشم ؟ دوباره بشینم کل درسنامه رو بخونم و همه تستا رو از اول بزنم ؟ 65  کمبود وقتو چیکار کنم ؟

البته نمیدونم کسی قبل از من این سوالات رو پرسیده یا نه   39
(تنبل تر از اونم که برم پست های قبلی رو بخونم 25 )

در هر صورت منتظر پاسختون هستم 4
!Let's Not LOsE Without fIGHting
سلام  وقتتون بخیر و شادی باشه  اقا  افرا 
 من راستش یه سوالی که دوهفتس ذهنمو مشغول  کرده  میدونید چیه ؟ 
من اوایل  که شروع کردم به درس خوندن به صورت کنکوری  فهمیدم کلن تو گوشیم البته اوایلم پارسال تابستون بود   بعد کم کم از تایم گوشی کم  و به مطالعم  اضافه شده مطالعم  از روزانه ۴ساعت رسید  به  حداقل  ۸  و حداکثر  ۱۳ساعت   و  الان که خیلی مطالعه  میکنم  و تستو و ... 
اون وسطا نیم  ساعت  استراحت  نیم ساعت  نیم ساعتدارم   قبلن کل اون نیم  ساعتو میرفتم  وب گردی   و .... ولی بعدش  فهمیدم هم تمرکزم  با وبگردی میاد پایین  هم  حواسم  کل ساعت بعدی پرت میشه  مثلا تو اینستا  با یه نفر بحث  کردم تو اون نیم ساعت، کل ۲ساعت بعدی مطالعا  نصفه نصفه یاد حرفاش تو ذهنم میفتم  و میگم  بزار برگردم نیم ساعت دوم اینو بهش  میگم حالش  جا بیاد بعد  و ....  
بعد یه بنده خدایی  بهم گفت تو اون نیم ساعت بگرد دنبال تفریح سالم  نه گوشی و ..... 
بعد من هیچ  تفریح  سالمی  پیدا نمیکنم  
مثلا اهنگ  گوش دادن  که دوباره باید بری سمت گوشی  و گوشیرو باز کنی  
و یا ورزش در خانه  که مثلا ماهواره  یه شبکه های  ورزشی مخصوصا برا خانوما داره  ولی اونم مثلا نیم ساعت ورزش میکنی بعدش  کوفته  میشی  حداقل   باید یه دوش  بگیری  که تایمشو بازم نداری

کتاب خوندن  باشه  که مثلا یه کتاب  مشخصی رو انتخاب کنی  و تو اون تایم ها  بخونی   بازم  باید حالا  تو لپ تاپ  یا گوشی پی دی افشو  دانلود کتی و بازم مربوط  میشه  به لوازم  الکترونیک  و گوشی  
باورتون  میشه هیچ تفریحی  پیدا نکردم  که بدون گوشی  باشه  4chsmu1  

الان  دقیقا  من چیکار کنم ؟  برا تایم استراحتم اصلا  سرو تهشو میزنم  وصل میشه به گوشی   و تفریحی  پیدا نمیکنم که  بدون گوشی باشه  و خوب باشه  حتی ورزشم  خب بلاخره باید با مربی پیش بری و باید  با گوشی  و یا TVباشه  

اصلا چی باشه که  هم  حالتو خوب کنه  و هم  برا تایم بهدی انرژی بگیری مثلا مامانم پیشنهاد  داد  بیا اشپزی کن یه ثوابیم بکنی  ولی از اون جایی  که من خیلی ادم دقیقیم  باید حتما شب قبل  تو برنامم بنویسم که فردا تایم فلان من فلان  دسر یا غذا  رو میخوام درست کنم  و باید برم  اشپزخونرو چک کنم که تمام وسایلش باشه و اگر فردا مثلا خدایی  نکرده  یه چیزیش نباشه  تایمم ممکنه  برم یعنی ادمی  نیستم که  بداهه  تصمیم  بگیرم  و عمل  کنم باید از قبل وارد برنامه  ریزیم  شده باشه  

بعد به سرم زد تایم  استراحتا  برم  پشت  بوم هم یه هوایی بخورم هم   حالو هوام عوض شه  اونم که  اینقد همسایه هامون اصلا خوبن  که نگید  چنبار رفتم  دیدم همه  میان پشت بوم  

واقعا دیگ نمیدونم  چه تایم استراحت مفیدی میتونه وجود داشته باشه  و چطور تنظیمش  کنم ؟  و اگر تایم  استراحتم باشه ولی اگر برنانه ریزیم  بشه انگار برا مغز سنگینی  میکنه نه ؟
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
سلام  303

تراز قلمچیم هر روز بدتر از دیروز .
تراز امروز نیومده ولی خودم میدونم چخبره .

تــقـــلــــب گسترده ای که 90% دانش آموزا انجام میدن هم بی تأثیر نیست که 60% فیزیکِ وحشتناکـــــ آزمون قبل ترازش 6000 و خورده ای میشه ...
تو بقیه درسا هم همینه . درصد کم ولی صادقانه بی ارزش میشه و میانگینش میاد پایین 

چی بگم .

الان من زیستم خوبه یا نه ؟

33% زیست شناسی قلمچی زدم .
ولی زیست خیلی سبز فصل معادلش تو همون فصل مبحث  91% 

چی بگم؟ یکی بگه زیست من چطوره ؟ 

معلق موندیم آخه  Hanghead

آیکیو زیست دهم چاپ 1400ش  چطوره ؟
 سپاس شده توسط
(1400 آذر 19، 12:10)محسنین نوشته است: سلام  303

تــقـــلــــب گسترده ای که 90% دانش آموزا انجام میدن هم بی تأثیر نیست که 60% فیزیکِ وحشتناکـــــ آزمون قبل ترازش 6000 و خورده ای میشه ...

چی بگم .

سلام . 

به نظرم زیاد تو جو ازمون  نمون  
ترازاشو فراموش کن  و فقط به فکره پیشرفتت  باش 
چون با این  تقلبی که میشه واقعا  خیلی  بد شده  من خودم  زیست ۶۰ درصد زده بودم  تو پایه  اونم  با اون سوالای سختش  که بعید میدونم کسی بیشتر زده باشه با این وضع  درسی  ولی تراز داره بود ۶۲۰۰ که واقعا انصاف  نبود
 سپاس شده توسط
نقل قول: tagon

سلام  
[تصویر:  4chsmu1.gif]

اومدم مشاوره  [تصویر:  25.gif]

دو تا سوال جنجالی هم دارم [تصویر:  4chsmu1.gif]

چطوری دروس گذشته (مثلا سال گذشته ) رو مرور کنیم ؟

بعد از مرور چطوری رفع اشکال کنیم؟

یه مثال هم بخواین که بزنم برای سوال دوم ، مثلا من امروز دروسی که خیلی وقت پیش تستاشو کار کرده بودم به صورت زمان دار سوالاتی که منتخب بود و سخت بودن رو حل کردم و توی زیست سرافراز گشتم [تصویر:  muscular.gif] ولی توی شیمی از هر سه سوال چهارتاش اشتباه بود [تصویر:  khansariha%20(13).gif] . حالا موندم چطور رفع اشکال داشته باشم ؟ دوباره بشینم کل درسنامه رو بخونم و همه تستا رو از اول بزنم ؟ [تصویر:  65.gif]  کمبود وقتو چیکار کنم ؟

البته نمیدونم کسی قبل از من این سوالات رو پرسیده یا نه   [تصویر:  39.gif]
(تنبل تر از اونم که برم پست های قبلی رو بخونم [تصویر:  25.gif] )

در هر صورت منتظر پاسختون هستم [تصویر:  4.gif]

سلام تاگون جان...

سوالای جنجالی Gigglesmile

تصاویرت رو خودم با قرمز نوشتم که پستم خیلی بلند نشه  Gigglesmile عکسش بامزست Gigglesmile

ببین متاسفانه ماها دستگاهی نداریم که مغزمون رو اسکن کنه بگه فلان قسمتارو فراموش کردی و باید بخونیشون! 4chsmu1

مجبوریم برای پیدا کردن ضعف ها به روش سنتی عمل کنیم 4chsmu1 یعنی همین که مثل خودت تست بزنیم ببینیم کجاهارو درست جواب میدیم کجارو نه

تست رو که میزنی همون موقعی که سوال رو میبینی متوجه میشی که چقدر تسلط داری...

بعضیا کلا از سوال هیچی نمیفهمن ، خب مشخصه که مطلب رو فراموش کردن... بعضی وقتا هم یه سری کلماتش رو فراموش کردیم که نشون 

میده از زمان مرورمون خیلی گذشته...

اگه میخوای بفهمی مشکل داری یا نه با 10 تا دونه تست از یک فصل سریع متوجه میشی...اگه ضعیف بودی درسنامه رو بخون اگه نه یه مرور کوچولو

کن و تموم...   Smiley-face-thumb
 سپاس شده توسط
(1400 آذر 18، 16:35)بنت الهدا نوشته است: سلام  وقتتون بخیر و شادی باشه  اقا  افرا 
من اوایل  که شروع کردم به درس خوندن به صورت کنکوری  فهمیدم کلن تو گوشیم البته اوایلم پارسال تابستون بود   بعد کم کم از تایم گوشی کم  و به مطالعم  اضافه شده مطالعم  از روزانه ۴ساعت رسید  به  حداقل  ۸  و حداکثر  ۱۳ساعت   و  الان که خیلی مطالعه  میکنم  و تستو و ... 
اون وسطا نیم  ساعت  استراحت  نیم ساعت  نیم ساعتدارم   قبلن کل اون نیم  ساعتو میرفتم  وب گردی   و .... ولی بعدش  فهمیدم هم تمرکزم  با وبگردی میاد پایین  هم  حواسم  کل ساعت بعدی پرت میشه  مثلا تو اینستا  با یه نفر بحث  کردم تو اون نیم ساعت، کل ۲ساعت بعدی مطالعا  نصفه نصفه یاد حرفاش تو ذهنم میفتم  و میگم  بزار برگردم نیم ساعت دوم اینو بهش  میگم حالش  جا بیاد بعد  و ....  
بعد یه بنده خدایی  بهم گفت تو اون نیم ساعت بگرد دنبال تفریح سالم  نه گوشی و ..... 
و یا ورزش در خانه  که مثلا ماهواره  یه شبکه های  ورزشی مخصوصا برا خانوما داره  ولی اونم مثلا نیم ساعت ورزش میکنی بعدش  کوفته  میشی  حداقل   باید یه دوش  بگیری  که تایمشو بازم نداری

کتاب خوندن  باشه  که مثلا یه کتاب  مشخصی رو انتخاب کنی  و تو اون تایم ها  بخونی   بازم  باید حالا  تو لپ تاپ  یا گوشی پی دی افشو  دانلود کتی و بازم مربوط  میشه  به لوازم  الکترونیک  و گوشی  

الان  دقیقا  من چیکار کنم ؟  برا تایم استراحتم اصلا  سرو تهشو میزنم  وصل میشه به گوشی   و تفریحی  پیدا نمیکنم که  بدون گوشی باشه  و خوب باشه  حتی ورزشم  خب بلاخره باید با مربی پیش بری و باید  با گوشی  و یا TVباشه  

اصلا چی باشه که  هم  حالتو خوب کنه  و هم  برا تایم بهدی انرژی بگیری مثلا مامانم پیشنهاد  داد  بیا اشپزی کن یه ثوابیم بکنی  ولی از اون جایی  که من خیلی ادم دقیقیم  باید حتما شب قبل  تو برنامم بنویسم که فردا تایم فلان من فلان  دسر یا غذا  رو میخوام درست کنم  و باید برم  اشپزخونرو چک کنم که تمام وسایلش باشه و اگر فردا مثلا خدایی  نکرده  یه چیزیش نباشه  تایمم ممکنه  برم یعنی ادمی  نیستم که  بداهه  تصمیم  بگیرم  و عمل  کنم باید از قبل وارد برنامه  ریزیم  شده باشه  

بعد به سرم زد تایم  استراحتا  برم  پشت  بوم هم یه هوایی بخورم هم   حالو هوام عوض شه  اونم که  اینقد همسایه هامون اصلا خوبن  که نگید  چنبار رفتم  دیدم همه  میان پشت بوم  

واقعا دیگ نمیدونم  چه تایم استراحت مفیدی میتونه وجود داشته باشه  و چطور تنظیمش  کنم ؟  و اگر تایم  استراحتم باشه ولی اگر برنانه ریزیم  بشه انگار برا مغز سنگینی  میکنه نه ؟

اینجارو نقل قول زدم ولی پاسخ نمیخوام بدم 4chsmu1 

چون دقیقا سوال خودمم هست...

واقعا تفریحی نمیبینم.... گوشی که همونطور گفتید ذهن رو خیلی اذیت میکنه... همش تنش ایجاد میکنه...

دیروز اینقد دلم میخواست یه کاری کنم رفتم هرچی خوراکی تو یخچال بود رو خوردم  Gigglesmile اینطوری پیش بریم بعد از یه سال 20 کیلو اضافه میکنیم 4chsmu1

دوستان اگه تفریح جالب که تمام استانداردارو داشته باشه پیدا کردید به ماهم بگید....
 سپاس شده توسط
(1400 آذر 19، 12:10)محسنین نوشته است: سلام  303

چی بگم .

محسنین جان تراز فدا سرت...

اره راست میگی الان تقلب زیاده و بالای 7 هزار گرفتن خیلی سخته....

به همون درصدات هم نگاه کنی اطلاعات خوبی از خودت دستگیرت میشه...

توی خونه خب هم کتاب تستا اسونترن هم ذهن خسته نیست و قبلش 120 تا سوال جواب نداده توانایی اینو داره که درصد خیلی بالایی کسب کنه...

ولی شرایط ازمون و بدتر ازون خوده کنکور  که 90 درصد زیست زدن واقعا سخته...

یادمه درس زمین شناسی رو توی خونه در عرض 5 دیقه 90 میزدم! ولی بازم توی کنکور به سختی 60 میشد!

تسلطت خیلی باید خوب باشه...

اگه خواستی امروز تراز و ازون مهمتر درصدات رو بگو ببینیم در چه حالیه...الان خسته ایی زیاد بهش فکر نکن... بچه ها بعد از ازمون کلا 

حس و حالشون عوض میشه میدونم 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1400 آذر 19، 14:02)افرا نوشته است:
(1400 آذر 18، 16:35)بنت الهدا نوشته است: سلام  وقتتون بخیر و شادی باشه  اقا  افرا 

اینجارو نقل قول زدم ولی پاسخ نمیخوام بدم 4chsmu1 

چون دقیقا سوال خودمم هست...

واقعا تفریحی نمیبینم.... گوشی که همونطور گفتید ذهن رو خیلی اذیت میکنه... همش تنش ایجاد میکنه...

دیروز اینقد دلم میخواست یه کاری کنم رفتم هرچی خوراکی تو یخچال بود رو خوردم  Gigglesmile اینطوری پیش بریم بعد از یه سال 20 کیلو اضافه میکنیم 4chsmu1

دوستان اگه تفریح جالب که تمام استانداردارو داشته باشه پیدا کردید به ماهم بگید....
فک میکنم   این  قسمت از برنامه ریزی یعنی برنامه ریزی  برا تفریح برمیگرده به خودشناسی   من از یه نفر که موفق بود تو برنامه ریزی پرسیدم  جواب جالبی داد  گفت  هر کاری  میخوای انجام بدی زمان تفریح انجام  بده  ولی  اصلا   کار ی  رو انجام نده که برات زیادی لذت بخش باشه و ترو از ادامه  مسیر بازداره   و  اینقد لذت بخش باشه که ببینی ساعتها مشغول تفریح شدی تفریحای زیادی لذت بخشو بزار برا روزای  تعطیل   من خودم  فیلم  دیدن  مخصوصا علمی تخیلی  با خوراکی  های  جورواجور  مثلا پاستیل    خیلی  لذت بخشه  و اگر سریال ببینم  حتی کوتاه  کوتاه  مثلا نیم  ساعته  نمیتونم ازش دست بکشم  و باید  تا اخرشو ببینم   و اگرم دست بکشم  تا اخره شب ذهنمه درگیرشه که یعنی  ادامش  چیشد  4fvfcja  و ذهنم ادامه داستانو برا خودش میسازه یا اگر رمان بخونم 
ولی خوندن کتابای علمی  و یا اطلاعات عمومی  تو حیطه های مختلف و یا روانشناسی  مخصوصا  برام لذت بخشه  و فک نکنم  منو از ادامه مسیر بازداره
 سپاس شده توسط
سلام  303

ممنونم از شما  302

راستش تراز افتضاح شده . ولی خب اهمیتی نداره دیگه .

خودم فکر میکنم دلیل اصلی عدم تسلطم مخصوصاً فیزیک و زیست هست .

و عدم تسلطم هم کلاسای کنکوری هست که وقتمو پر کرده . Hanghead

به مدت دو هفته تمام کلاسامو کنسل میکنم ، هیچکدوم نمیرم .
میشینم خونه ، چند نمونه تست جون دار حل میکنم .

قطعا چند سری آزمون جامع از خودم میگیرم ، نهایتاً آزمون بعدی به همین نحو بود دیگه قلمچی ادامه نمیدم .

خیلی ممنونم از شما . با اجازه  53
 سپاس شده توسط
(1400 آذر 19، 14:54)بنت الهدا نوشته است: فک میکنم   این  قسمت از برنامه ریزی یعنی برنامه ریزی  برا تفریح برمیگرده به خودشناسی   من از یه نفر که موفق بود تو برنامه ریزی پرسیدم  جواب جالبی داد  گفت  هر کاری  میخوای انجام بدی زمان تفریح انجام  بده  ولی  اصلا   کار ی  رو انجام نده که برات زیادی لذت بخش باشه و ترو از ادامه  مسیر بازداره   و  اینقد لذت بخش باشه که ببینی ساعتها مشغول تفریح شدی تفریحای زیادی لذت بخشو بزار برا روزای  تعطیل   من خودم  فیلم  دیدن  مخصوصا علمی تخیلی  با خوراکی  های  جورواجور  مثلا پاستیل    خیلی  لذت بخشه  و اگر سریال ببینم  حتی کوتاه  کوتاه  مثلا نیم  ساعته  نمیتونم ازش دست بکشم  و باید  تا اخرشو ببینم   و اگرم دست بکشم  تا اخره شب ذهنمه درگیرشه که یعنی  ادامش  چیشد  4fvfcja  و ذهنم ادامه داستانو برا خودش میسازه یا اگر رمان بخونم 
ولی خوندن کتابای علمی  و یا اطلاعات عمومی  تو حیطه های مختلف و یا روانشناسی  مخصوصا  برام لذت بخشه  و فک نکنم  منو از ادامه مسیر بازداره

خیلی خوبه اینطوری... 53 

من که از همه ی تفریحا خیلی خوشم میاد تا شب ادامش میدم Gigglesmile  

بهترین نتیجه رو زمانی میگیرم که با درس خوندن کیف کنم... مثلا یه اهنگ ملایم بذارم و اروم اروم بخونم و از خوندنم راضی باشم (نه اینکه بگم 

وای بدبخت شدم چقد عقبم!) Gigglesmile  با این حالت مدت طولانی بدون تفریح پیش میرفتم....

(1400 آذر 19، 15:00)محسنین نوشته است: سلام  303

ممنونم از شما  302

راستش تراز افتضاح شده . ولی خب اهمیتی نداره دیگه .

خودم فکر میکنم دلیل اصلی عدم تسلطم مخصوصاً فیزیک و زیست هست .

و عدم تسلطم هم کلاسای کنکوری هست که وقتمو پر کرده . Hanghead

به مدت دو هفته تمام کلاسامو کنسل میکنم ، هیچکدوم نمیرم .
میشینم خونه ، چند نمونه تست جون دار حل میکنم .

قطعا چند سری آزمون جامع از خودم میگیرم ، نهایتاً آزمون بعدی به همین نحو بود دیگه قلمچی ادامه نمیدم .

خیلی ممنونم از شما . با اجازه  53

یعنی کلاس کنکور نتیجه ی عکس داشته؟!

اگه اینطوریه که اره فکر خوبیه....

درصدات در چه حاله؟ تراز فدا سرت... 

متوجه هستم که درصدها وابسته به سختی و حجم مطالبه ولی چون خودمم این چیزارو خوندم به صورت تقریبی متوجه وضعیت میشم...

53
نقل قول: یعنی کلاس کنکور نتیجه ی عکس داشته؟!

سلام  303
نه اینکه نتیجه عکس داده باشن ، چون از تابستون شروع کردیم ، یه مقدار رفتیم جلو تر . 
مثلاً فصل سه شیمی رو میخواییم شروع کنیم .
فیزیک کلا تموم شد .
ریاضی دو فصل مونده 
زیست مطابق قلمچی ..

ولی اشکال اینه که معلما سطح متناسب و هم وزن کنکور تدریس میکنن .
مثلاً فیزیک کنکور ریاضی و تجربی داخل و خارج طی 10 ، 12 سال اخیر از فصل یک ، نزدیک به 20 تست اومده .
من 20 تستشو ک معلم امتحان گرفت ، یه غلط داشتم ، یه نزده ، 
اما قلمچی مباحثش رو میانگین 55% زدم .

یا زیست و شیمی دبیرامون ترکیبی کار میکنن .
مثلاً فصل دوم شیمی  موازنه رو تا دوازدهم پرونده ش بسته شد ، 
زیست هم از کلاس هفتم شروع میکنه تا دانشگاه مطالبو میگه  Gigglesmile

اگه اینطوریه که اره فکر خوبیه....
درسته ، ولی خب منطقیش ادامه دادن کلاسها ست .
به هرحال کلاسا رو با هدف طولانی مدت یعنی کنکور استارت زدم و مطمئنم بعد از امتحانات نوبت اول میتونم کولاک کنم تو قلمچی .
چون کلاسا تقریباً سبک میشن و راحت میتونم بشینم و مسلط بشم رو مباحث .
آزمون بعدی خم سبکه و راحت میتونم برگردم .

درصدات در چه حاله؟ تراز فدا سرت...

بدک نیستن ، 
ولی خب با آزمونای اول و دوم اختلاف زیادی دارن .

ریاضی 6 از 10

فیزیک 4 از 10

شیمی 7 از 10

زیست 4 از 10

ادبیات 7 از 10

زبان 10 از 10

دین و زندگی 6 از 10

عربی 4 از 10 
درواقع سوالات آشناش رو خراب کردم  65

تحلیل آزمون انجام دادم و متوجه اشتباهات اساسیم شدم  65
میدونم سوالات و آزمونای کانون هم مشکله ولی خب ، قرار نیست کنکور هم آسون باشه .

تست زنی رو خیلی جدیتر پیگیری میکنم ،
مخصوصاً زیست که آیکیوش رو دیروز گرفتم . محشره !
البته سه سطحی فیزیک رو هم داشتم ک استفاده نمیکردم ، از این به بعد منبع اول تستم میشه .

چون جزوه دبیرمون از نظر روش و تکنیک و مفهوم تکه و من قبلاً خوندمش . فقط مرور نیاز داره .
مثال هم زیاد داره ، با سه سطحی ترکیب بشه عالی میشه .

این آزمون ایستگاه جمع بندی بود . دوست داشتم ک بهتر عمل کنم . ولی خب ، قسمت نشد ، ان شاءالله بهمن ماه ایستگاه بعدیه ، جبران میکنم  Khansariha (69)

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید  302
 سپاس شده توسط
سلام سلام شب همگی بخیر 
تبلیغ استراحت و پیشنهاد من به همه  4chsmu1
محصوای شگفت از ایران زمین ورزش  Gigglesmile
خب من افسردگی شدید داشتم راستش ۲جلسه حدودا ۳هفته پیش روانشناس و قرص ولی دیدم حالم بدتر شد خوابام زیاد و خیلی اتفاقا دیگه .قرصو کنار گذاشتم ورزش تکواندو رو شروع کردم ۳روز در هفته ۱ساعتو نیم .پیاده روی بیشتر روزا و بعد برا شادی خودم بعد اون که صبح میرم معمولا قهوه میخورم .بین درسا تمرین تکواندو میکنم و این بهم انرژی داده حالم خیلی خوب شده واقعا استراحته .هفته اول برام سخت بود چون بدن دردداشتم ولی بعداوکی شد .تو درس خوندن حال خوب مهمه .مواظب حس و حال خوبتون باشید خیلی باارزشه .امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
افکارو هم مثبت کنید ،  خیلی موثره تو پیدا کردن حال خوب 
شاد و موفق و خندون و سلامت باشید 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان