امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسم الله الرحمن الرحیم
وصیت نامه
خداوندا
تا امروز بندگانت را بدون طلب هیچ منفعتی درک کردم تا حالشان خوب شود ، اما بندگانت مرا درک نکرده از خود راندند...
خداوندا
تا امروز به بندگانت بی هیچ چشم داشتی محبت کردم اما بندگانت به من محبت نکرده مرا از خود راندند...
خداوندا
 تا امروز در صورت سر زدن اشتباهی از بندگانت عذرخواهی کرده و جبران کرده ام اما بندگانت مرا دلخوره کرده از خود راندند...
خداوندا
تا امروز هرچه داشته ام به بندگانت بخشیده ام اما بندگانت چیزی به من نبخشیده و مرا از خود راندند...
اکنون تو مرا درک کن و از خود مران همانطور که هیچوقت نرانده ای...
اکنون تو به من محبت کن و مرا از خود مران همانطور که هیچوقت نرانده ای...
اکنون تو مرا خوشحال کن و مرا از خود مران همانطور که هیچوقت نرانده ای...
اکنون تو به من ببخش و مرا از خود مران همانطور که هیچوقت نرانده ای...
الهم عجل لولیك الفرج
الهم ارزقنا شهادت في سبيلك
الهم ارزقنا زيارة الحسين و الرضاء و المهدي و جميع الصالحين
الهم ارزقنا زوجة صالحا
الحمدلله رب العالمين لكل شيء بحق الحسين و مصائب الحسين و الزينب و جميع الصالحين
و كفي بالله حليما
خداوندا مهرت را نهاده اي ، به زيباترين وجه مهرت را بگیر♡
 سپاس شده توسط
تشکر میکنم به معنای واقعی کلمه بی نهایت از خالقی که لحظه ای منو به حال خودم رها نکرد.
تقدیم به : الله
[تصویر:  e028054_.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام خدا
میشه اوضاع عوض بشه
عالی بشه
لطفا...
 سپاس شده توسط
مناجات امام سجاد (ع)  بعد از خواندن نماز شکر
دعای سی و هفتم صحیفه سجادیه:

(۱) اللَّهُمَّ إِنَّ أَحَداً لَا یَبْلُغُ مِنْ شُکْرِکَ غَایَةً إِلَّا حَصَلَ عَلَیْهِ مِنْ إِحْسَانِکَ مَا یُلْزِمُهُ شُکْراً.
(۲) وَ لَا یَبْلُغُ مَبْلَغاً مِنْ طَاعَتِکَ وَ إِنِ اجْتَهَدَ إِلَّا کَانَ مُقَصِّراً دُونَ اسْتِحْقَاقِکَ بِفَضْلِکَ
(۳) فَأَشْکَرُ عِبَادِکَ عَاجِزٌ عَنْ شُکْرِکَ، وَ أَعْبَدُهُمْ مُقَصِّرٌ عَنْ طَاعَتِکَ
(۴) لَا یَجِبُ لِأَحَدٍ أَنْ تَغْفِرَ لَهُ بِاسْتِحْقَاقِهِ، وَ لَا أَنْ تَرْضَى عَنْهُ بِاسْتِیجَابِهِ
(۵) فَمَنْ غَفَرْتَ لَهُ فَبِطَوْلِکَ، وَ مَنْ رَضِیتَ عَنْهُ فَبِفَضْلِکَ
(۶) تَشْکُرُ یَسِیرَ مَا شَکَرْتَهُ، وَ تُثِیبُ عَلَى قَلِیلِ مَا تُطَاعُ فِیهِ حَتَّى کَأَنَّ شُکْرَ عِبَادِکَ الَّذِی أَوْجَبْتَ عَلَیْهِ ثَوَابَهُمْ وَ أَعْظَمْتَ عَنْهُ جَزَاءَهُمْ أَمْرٌ مَلَکُوا اسْتِطَاعَةَ الِامْتِنَاعِ مِنْهُ دُونَکَ فَکَافَیْتَهُمْ، أَوْ لَمْ یَکُنْ سَبَبُهُ بِیَدِکَ فَجَازَیْتَهُمْ!
(۷) بَلْ مَلَکْتَ- یَا إِلَهِی- أَمْرَهُمْ قَبْلَ أَنْ یَمْلِکُوا عِبَادَتَکَ، وَ أَعْدَدْتَ ثَوَابَهُمْ قَبْلَ أَنْ یُفِیضُوا فِی طَاعَتِکَ، وَ ذَلِکَ أَنَّ سُنَّتَکَ الْإِفْضَالُ، وَ عَادَتَکَ الْإِحْسَانُ، وَ سَبِیلَکَ الْعَفْوُ
(۸) فَکُلُّ الْبَرِیَّةِ مُعْتَرِفَةٌ بِأَنَّکَ غَیْرُ ظَالِمٍ لِمَنْ عَاقَبْتَ، وَ شَاهِدَةٌ بِأَنَّکَ مُتَفَضَّلٌ عَلَى مَنْ عَافَیْتَ، وَ کُلٌّ مُقِرٌّ عَلَى نَفْسِهِ بِالتَّقْصِیرِ عَمَّا اسْتَوْجَبْتَ
(۹) فَلَوْ لَا أَنَّ الشَّیْطَانَ یَخْتَدِعُهُمْ عَنْ طَاعَتِکَ مَا عَصَاکَ عَاصٍ، وَ لَوْ لَا أَنَّهُ صَوَّرَ لَهُمُ الْبَاطِلَ فِی مِثَالِ الْحَقِّ مَا ضَلَّ عَنْ طَرِیقِکَ ضَالٌّ
(۱۰) فَسُبْحَانَکَ! مَا أَبْیَنَ کَرَمَکَ فِی مُعَامَلَةِ مَنْ أَطَاعَکَ أَوْ عَصَاکَ: تَشْکُرُ لِلْمُطِیعِ مَا أَنْتَ تَوَلَّیْتَهُ لَهُ، وَ تُمْلِی لِلْعَاصِی فِیمَا تَمْلِکُ مُعَاجَلَتَهُ فِیهِ.
(۱۱) أَعْطَیْتَ کُلًّا مِنْهُمَا مَا لَمْ یَجِبْ لَهُ، وَ تَفَضَّلْتَ عَلَى کُلٍّ مِنْهُمَا بِمَا یَقْصُرُ عَمَلُهُ عَنْهُ.
(۱۲) وَ لَوْ کَافَأْتَ الْمُطِیعَ عَلَى مَا أَنْتَ تَوَلَّیْتَهُ لَأَوْشَکَ أَنْ یَفْقِدَ ثَوَابَکَ، وَ أَنْ تَزُولَ عَنْهُ نِعْمَتُکَ، وَ لَکِنَّکَ بِکَرَمِکَ جَازَیْتَهُ عَلَى الْمُدَّةِ الْقَصِیرَةِ الْفَانِیَةِ بِالْمُدَّةِ الطَّوِیلَةِ الْخَالِدَةِ، وَ عَلَى الْغَایَةِ الْقَرِیبَةِ الزَّائِلَةِ بِالْغَایَةِ الْمَدِیدَةِ الْبَاقِیَةِ.
(۱۳) ثُمَّ لَمْ تَسُمْهُ الْقِصَاصَ فِیمَا أَکَلَ مِنْ رِزْقِکَ الَّذِی یَقْوَى بِهِ عَلَى طَاعَتِکَ، وَ لَمْ تَحْمِلْهُ عَلَى الْمُنَاقَشَاتِ فِی الْآلَاتِ الَّتِی تَسَبَّبَ بِاسْتِعْمَالِهَا إِلَى مَغْفِرَتِکَ، وَ لَوْ فَعَلْتَ ذَلِکَ بِهِ لَذَهَبَ بِجَمِیعِ مَا کَدَحَ لَهُ وَ جُمْلَةِ مَا سَعَى فِیهِ جَزَاءً لِلصُّغْرَى مِنْ أَیَادِیکَ وَ مِنَنِکَ، وَ لَبَقِیَ رَهِیناً بَیْنَ یَدَیْکَ بِسَائِرِ نِعَمِکَ، فَمَتَى کَانَ یَسْتَحِقُّ شَیْئاً مِنْ ثَوَابِکَ لَا! مَتَى!
(۱۴) هَذَا- یَا إِلَهِی- حَالُ مَنْ أَطَاعَکَ، وَ سَبِیلُ مَنْ تَعَبَّدَ لَکَ، فَأَمَّا الْعَاصِی أَمْرَکَ وَ الْمُوَاقِعُ نَهْیَکَ فَلَمْ تُعَاجِلْهُ بِنَقِمَتِکَ لِکَیْ یَسْتَبْدِلَ بِحَالِهِ فِی مَعْصِیَتِکَ حَالَ الْإِنَابَةِ إِلَى طَاعَتِکَ، وَ لَقَدْ کَانَ یَسْتَحِقُّ فِی أَوَّلِ مَا هَمَّ بِعِصْیَانِکَ کُلَّ مَا أَعْدَدْتَ لِجَمِیعِ خَلْقِکَ مِنْ عُقُوبَتِکَ.
(۱۵) فَجَمِیعُ مَا أَخَّرْتَ عَنْهُ مِنَ الْعَذَابِ وَ أَبْطَأْتَ بِهِ عَلَیْهِ مِنْ سَطَوَاتِ النَّقِمَةِ وَ الْعِقَابِ تَرْکٌ مِنْ حَقِّکَ، وَ رِضًى بِدُونِ وَاجِبِکَ‏
(۱۶) فَمَنْ أَکْرَمُ- یَا إِلَهِی- مِنْکَ، وَ مَنْ أَشْقَى مِمَّنْ هَلَکَ عَلَیْکَ لَا! مَنْ فَتَبَارَکْتَ أَنْ تُوصَفَ إِلَّا بِالْإِحْسَانِ، وَ کَرُمْتَ أَنْ یُخَافَ مِنْکَ إِلَّا الْعَدْلُ، لَا یُخْشَى جَوْرُکَ عَلَى مَنْ عَصَاکَ، وَ لَا یُخَافُ إِغْفَالُکَ ثَوَابَ مَنْ أَرْضَاکَ، فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ هَبْ لِی أَمَلِی، وَ زِدْنِی مِنْ هُدَاکَ مَا أَصِلُ بِهِ إِلَى التَّوْفِیقِ فِی عَمَلِی، إِنَّکَ مَنَّانٌ کَرِیمٌ.

ترجمه دعای سی و هفتم صحیفه سجادیه:

(۱) خداوندا کسی در مسئله شکر به حدّی نمی‌رسد مگر آنکه احسان دیگرِ تو او را به شکری دیگر ملزم می‌کند
(۲) و از طاعتت به‌اندازه‌ای دست نمی‌یابد – گرچه بکوشد- جز اینکه در برابر آنچه شایسته فضل توست مقصّر است،
(۳) بنابراین شاکرترین بندگانت از شکر تو ناتوان، و عابدترین بندگانت از طاعتت مقصّر است،
(۴) کسی مستوجب آن نیست که از باب استحقاق او را مورد مغفرت قرار دهی، یا بر اساس سزاواری از او خشنود باشی،
(۵) پس هر که را بیامرزی از احسان توست، و از هر که خشنود شوی در اثر تفضل توست،
(۶) عمل اندک را که بپذیری از باب فضل پذیرفته‌ای، و طاعت مختصر را مزد می‌دهی، تا آنجا که گویی شکر بندگانت که بدان سبب پاداششان را واجب ساخته‌ای و اجرشان را از آن رو بزرگ ساخته‌ای مسئله‌ای است که در برابر تو قدرت روی برتافتن از آن را داشته‌اند و از این جهت پاداششان دادی، یا گویی سبب آن شکر به دست تو نبوده و بدین خاطر به ایشان اجر بخشیدی،
(۷) بلکه‌ای خدای من مالک امر ایشان بوده‌ای پیش از آنکه ایشان مالک عبادت تو شوند، و مزدشان را پیش از اینکه به طاعتت اقدام کنند آماده کرده‌ای، زیرا که آئینت انعام، و عادتت احسان، و راهت عفو و بخشش است.
(۸) از این رو همه آفریدگان معترف‌اند که تو درباره هر که عقوبتش کنی ستم نکرده‌ای، و شاهدند که هر که را ببخشی در حقّش تفضل فرموده‌ای، و همگان درباره خویش به تقصیر نسبت به آنچه سزاوار آنی معترفند.
(۹) بنابراین اگر شیطان ایشان را از طاعتت نفریبد هیچ عصیان گری تو را معصیت نکند، و اگر شیطان باطل را در نظرشان به صورت حق جلوه ندهد هیچ گمراهی از راه تو منحرف نشود،
(۱۰) پس منزّهی تو، چه آشکار است بزرگواریت در معامله باکسی که تو را اطاعت کرده یا عصیان نموده: مطیع را در مقابل آنچه خود برایش فراهم آورده‌ای پاداش می‌دهی، و معصیت کار را در آنچه تعجیل در کیفرش به دست توست مهلت می‌دهی،
(۱۱) به هر یک از آن دو نفر عطایی نموده‌ای که مستحق آن نبوده، و به هر یک تفضّلی فرموده‌ای که عملش از آن قاصر است،
(۱۲) و اگر مطیع را بر آنچه حضرتت او را بر آن گماشته‌ای (نه بر عمل خودش) جزا می‌دادی، بیم آن بود که ثوابت را از دست بدهد، و نعمتت از او زایل شود، ولی تو به بزرگواری خود در برابر مدت کوتاه از دست رفتنی به مدّتی طولانی و همیشگی، و در مقابل مدت نزدیک گذرا با مدت دامنه‌دار جاوید او را پاداش دادی،
(۱۳) سپس در برابر رزقی که از سفره نعمت تو خورده تا به سبب آن بر طاعتت نیرو گیرد با او معامله پایاپای نکردی، و از او بازپرسی دقیق درباره ابزاری که آن‌ها را سبب رسیدن به مغفرتت قرار داده ننمودی، و اگر با مطیع چنین رفتار می‌نمودی تمام حاصل دسترنج و سعی و زحمت او در مقابل کوچک‌ترین نعمت‌ها و عطاهایت از دست می‌رفت، و در پیشگاه مقدّست به خاطر سایر نعمتهایت در گرو می‌ماند، پس چه زمانی شایستگی چیزی از ثواب تو را می‌داشت، نه، هیچ گاه؟!
(۱۴) این است -خدای من- حالِ آن کسی که تو را فرمان برده، و سرنوشت کسی که به عبادت تو اقدام نموده، و، اما آن که از تو نافرمانی کرده و نهی تو را مرتکب شده پس عجله - در انتقام از او نکردی، تا مگر به جای حال معصیت تو حال برگشت به طاعت تو گزیند، در صورتی که او در اولین باری که بر عصیان تو همّت نموده مستحق تمام عقوبت‌هایی که برای جمیع بندگانت مهیا نموده‌ای گشته،
(۱۵) پس هر عذابی که از او به تأخیر انداخته‌ای، و هر سطوت انتقام و عقابی که از او بازپس داشته‌ای حق قطعی توست که وامی گذاری، و به کمتر از آنچه استحقاق توست رضا داده‌ای.
(۱۶) پس -ای خدای من- کریم‌تر از تو کیست؟ و بدبخت‌تر از کسی که به سبب مخالفت با تو هلاک شده، چه کسی است؟ نه، هیچ کس! پس تو والاتر از آنی که جز به احسان وصف شوی، و منزّه از آنی که جز از جهت عدل از تو بترسند، بیم جور و جفا به معصیت کار از تو نمی‌رود، و ترس واگذاشتن پاداش کسی که تورا به عبادت خشنودساخته درکار نیست، پس بر محمد و آلش درود فرست، و آرزوی مرا برآور، و هدایتت را آن گونه بر من افزایش ده که به سبب آن توفیق در کار خویش یابم، زیرا که تو بخشنده کریمی.
سلام پروردگار خارق العاده
الهی لحظه لحظه زندگیم فدای راه تو
خدایا ببخش همه گناهانی که سبب به زنجیر کشیدنمون شدن
خدایا اگه تو نبخشی ، غیر تو هیچ بخشنده و پناه دهنده و کمک کننده ای نداریم
تو دنیایی که هیچی مفت نمی ارزه
این یاد تو هست که به زندگی ها معنا میده
پس خدایا یه لحظه هم مارو به حال خودمون وانگذار
که تو بهترین بهترین ها و مهربان ترین مهربانانی♡
خدایا زندگیمو بگیر
ولی هرگز خودتو ازم نگیر
خدایا سلام
امان از اون لحظه که آدم هرچی نگاه میکنه چیز خوبی نمیبینه
خدایا بهم توانی بده همه چیو درست کنم.
 سپاس شده توسط
خدایا
خستم
تو که حالم رو میبینی
خدایا من صدبار گفتم غلط کردم
خدایا مگه از رگ گردن بهم نزدیک تر نیستی؟!
مگه حال و روزم رو نمیبینی؟!
این بود اونی که حق من بود
خدایا من پشیمونم
خیلی پشیمون
خدایا من لیاقت اینو نداشتم ک تو خدای من باشی
خدایا منو ببخش
مثل این آب، زلالم کن
خدایا من میترسم
چرا دروغ
واقعا میترسم
از خودم از اتفاقات آینده از امتحان های تو
خدایا من اشتباه کم نکردم
من دلم شکست وقتی فهمیدم دیگه تو رو ندارم وقتی فهمیدم تو از من دوری
خدایا من نمی خوام این جوری بمیرم
آخه اگه بعد مرگ بیام پیشت چی دارم بگم؟!
جز اینکه تو همه چی بهم دادی و لی من استفاده نکردم
خدایا
خدایا
کاش میدیمت
کاش میشد صدات رو بشنوم
کاش میشد باهام حرف بزنی
خدایا رسمش نبود که منو بلاک کنی
رسمش نبود...

عشق اول و آخرم تویی
باور کن که فهمیدم با تو صدم بی تو صفر

خدایا اگه پیامم رو دیدی جواب بده
منتظرتم....
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

نادَیتُکَ نادِماً مُضطَراً
فَلا تَجِبنی!؟♡
.
.
پشیمون و درمونده صدات زدم
جوابمو نمیدی!؟♡
من بی تو غم ندارد 
غم دل به جان خریدم ...
اصلا همه غمای عالم این شب برا من فقط یه نگا هم به ما کن  (: 
بدجور تنها موندیم تنها بلاشون خیلی زیاد بود (: 

6 آذر 1400 
ستاره تو ... (:
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

خدایا
مگه بعد هر سختی آسونی نیست
چقد دیگه صبر کنم
مگه من همه تلاشمو نمیکنم؟
مگه من درجا میزنم؟
مگه من فکر نمیکنم؟
مگه من ادامه نمیدم؟
مگه من کار نمیکنم؟
خدایا بهم قدرت بده
بهم کمک کن همون چیزیو درست کنم که اگه اون چیز درست بشه ، همه چی درست میشه
تو خودت میدونی تو سرم چی میگذره
میدونی یه نسخه از جهنم رو توی سرم دارم
ولی یه نسخه از بهشت رو هم دارم
خدایا منو ببخش
تنهام نزار 
هرچند هیچوقت نزاشتی
از امیدای پوچ خسته شدم
کمکم کن امید واقعی رو به دست بیارم
خدایا من چیم از بنده های خوبت کمتره
چرا من نتونم
مگه من خوب نیستم؟
مگه من مثل شهدا نیستم؟
که بتونم بیام پیشت؟
اگه نیستم که حقمه عذاب بکشم
اگه هستمم دمم گرم
نمیدونم
نمیدونم تا کی باید بیام لب چشمه و تشنه برگردم
شهدا استقامت میکردن منم میکنم
شهدا تلاش میکردن منم میکنم
شهدا عاشق تو بودن منم هستم
شهدا تا پای جون در حال مبارزه با نفس بودن منم هستم
چی کمه این وسط؟
من چی کم دارم؟
اون چه کاریه که من نمیکنم؟
یقین ندارم؟ باشه من یقین دارم که به هدفم میرسم.
توی شرایط سخت نیاز به تلنگر دارم؟ باشه اشتباهی ازم سر زد یا خواست بزنه خودمو تنبیه میکنم.
خدایا دوستت دارم
 سپاس شده توسط
خدا جانم...
میگن رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
نمیدونم من الان اونجام یا نه...
خدایا...
خدایی میدونم الان داری صدامو میشنوی...
خودت شاهدی که تا الان همه کار کردم و نمرم بیسته...
مهم نیست نیست به مقصد برسم یا نرسم...
تو تلاش من برات مهمه نه نتیجه.
من ثابت کردم که عاشقتم.
همین مسیرو هم میرم
ولی هرچی صلاح خودته.
خدایا دلم گرفته...
وقتی به دنیا فکر میکنم دوست دارم منو بغل بگیری اینقدر گریه کنم که بعد اون گریه به معنای واقعی کلمه توی بغلت آروم بگیرم...
خدایا خسته شدم ولی به روم نمیارم...
تموم میشه ، میدونم...
اینا همش یه کابوسه...
بارها بعد خواب ترسناک بیدار شدم و گفتم آخیش خداروشکر‌...
اینم همونه فرقی نداره...
یه روز اون آخیشو میگم...
خداروشکر...
 سپاس شده توسط
میدونم ک یادت میمونه (:

فقط کاش میشد جبرانش کرد...

و کاش بهم ثبات بدی‌..

میترسم فکر کنم درسته و بفهمم غلطه 
میترسم درست برم و اخرش از دست برم

منو ک نه، ما رو لحظه ای به حال خودمون نزار☘

کاش تو جبرانش کنی
من دستم کوتاهه...
خیلی کوتاه...

کاش ته همه جاده ها به تو ختم بشه (:

من از درمان و درد و وصل و هجران...
پسندم آنچه را جانان پسنده...

مخصوص خودت (:☘
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
63 تمرکز روی نکات مثبت زندگی  63
همین الان سه نکته مثبت که در زندگی شما هست .
رو بنویسید و بالاش شکر گذاری کنید  ...
و در طولانی مدت شاهد تغییرات خوبی در زندگی خود باشید...
شکر نعمت نعمتت افزون کند .
کفر . نعمت از کفت بیرون کند 

خدایا شکرت 
  • بابت اینکه من فهمیدم راه غلط کدومه و دارم خودمو اصلاح میکنم .
  • خدایا شکرت که سایه پدر و مادر رو سرم هست ..
  • خدایا شکرت که کانون رو جلوی راه من گذاشتی تا با دوستام بتونم بهت نزدیک تر بشم. ...
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
[تصویر:  63.gif] تمرکز روی نکات مثبت زندگی  [تصویر:  63.gif]
همین الان سه نکته مثبت که در زندگی شما هست .
رو بنویسید و بالاش شکر گذاری کنید  ...
و در طولانی مدت شاهد تغییرات خوبی در زندگی خود باشید...
شکر نعمت نعمتت افزون کند .
کفر . نعمت از کفت بیرون کند 

خدایا شکرت 
  • بابت اینکه من فهمیدم راه غلط کدومه و دارم خودمو اصلاح میکنم .
  • خدایا شکرت که سایه پدر و مادر رو سرم هست ..
  • خدایا شکرت که همیشه کنارم هستی ازت ممنونم خداجونم  ...
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان