امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

نقل قول: از رمان هایی که میگن خوبه ولی خوشم نیومد: مردی به نام اوه 

من وقتی اسم این کتاب میاد انقدر گوش هام تیز میشه و غیرتی میشم انگار خودم نوشتمش   Khansariha (13)

همه اون هایی که دوست نداشتید از رمان های خیلی خفن و معروفن... آخه مگه میشی دنیای سوفی رو دوست نداشت  42

اون هایی که دوست داشتید رو من نخوندمشون  Hanghead
نقل قول: آقای کارما یادم اومد! یکبار یه سخنرانی تد دیدم درباره این موضوع، اینایی که از این شاخه به اون شاخه می پرن و اینا. الان یادم اومد که چیز خوبی بود، می گفت بیشتر کارآفرین اینا میشن یک همچین چیزی بود، درسته؟

آره معمولا  53258zu2qvp1d9v
یکی به خاطر این که کاری نیست که بتونه همه علایقشون رو پوشش بده... خب خودشون یکی میسازن   42 
و این که خیلی هم موفق میشن داخل این کار به قول رابرت سفیان: کلید رشد در اقتصاد نا مطمئن واشتن ذهنیتی است که بی ثباتی را میپذیرد و تغییر مجدد حرفه و مدل کسب و کار و فرضیه ها را تحمل میکند و حتی از آن لذت می برد. 

دقیقا چندپتانسیلی ها رو میگه  Khansariha (56) 

حتما کتابش رو بخونید  53258zu2qvp1d9v
خانم فریاد خاموش یکی از نشر ها هست که اون مقدمه رو داره جلدش این شکلیه
[تصویر:  -کوری_i1ft.jpg]

نشر آدینه بوکه فکر کنم  39

نقل قول: من بیشتر رمان طولانی میخونم 

هیچ دوستی به جز کوهستان رو خوندید ؟ اگه آره اون چطوره؟
نقل قول: از رمان متنفرم [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

چرا آخه  Vamonde خوبه که، پس چی میخونی این همه وقت  4chsmu1
نقل قول: بینایی صدای گوینده خش داشت نتونستم تحمل کنم.. ولی میخونمش :‌)
42

من اصلا نمیتونم کتاب صوتی گوش بدم  Hanghead
کارما جان بسیار زیبا فرمودی  53  302  53258zu2qvp1d9v

یه خورده بیشتر میتونیم صحبت کنیم  ولی ان شاءالله بمونه برا بعد  Smiley-face-biggrin
من فقط رمان های علمی تخیلی خواندم 
اونم رمان های ژول ورن  42
نقل قول: هیچ دوستی به جز کوهستان رو خوندید ؟ اگه آره اون چطوره؟
نقل قول: نوشته است:از رمان متنفرم [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

چرا آخه  [تصویر:  vamonde.gif] خوبه که، پس چی میخونی این همه وقت  [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: نوشته است:بینایی صدای گوینده خش داشت نتونستم تحمل کنم.. ولی میخونمش :‌)
[تصویر:  p.gif]

من اصلا نمیتونم کتاب صوتی گوش بدم  [تصویر:  hanghead.gif]

نه تا حالا اسمشم نشنیدم؛ تا بگردم دنبالش... امروز خرید بودم کاش زودتر میگفتین ک بخرمش :(
اره سوال خوبیه.. ۱۲۴ روز چه کتابی بجز رمان؟22
صوتی اگ گوینده خوب باشه محشره، ادم کاراشو انجام میده غذا میخوره؛ کتاب هم میخونه! خیلی خوبه... مخصوصا برای اخر شبا :‌)
.
.
.
(1400 مرداد 5، 19:04)alone heart نوشته است: من فقط رمان های علمی تخیلی خواندم 
اونم رمان های ژول ورن  42

رمان تخیلی؛ انتشارات باژ کتابای خوبی داره
من از بچگی خیلی تخیلی دوس داشتم، یادمه کلاس اول ک بودم یه  مجموعه میخوندم راجب ب ی پسره بود ک با اژدها ها میجنگید! تخیلی اگ خوب و با جزعیات باشه واقعا دوست داشتنیه :‌)
ژول ورن دوس نداشتم!...
.
.
.
نقل قول: من فقط رمان های علمی تخیلی خواندم اونم رمان های ژول ورن 42
تنها رمانی که تا آخر خوندمش این بود
دور دنیا در ۸۰ روز 

دیگه هیچ رمان نخوندم
الون هارت 
فیلم divergent رو که دیدی نه؟ سه گانه رمانش رو بخون خیلی عالی تر از فیلمشه من اولین کتابش رو خوندم تخیلی و محشر  Khansariha (69)
نقل قول: نه تا حالا اسمشم نشنیدم؛ تا بگردم دنبالش... امروز خرید بودم کاش زودتر میگفتین ک بخرمش :(

نه من نخوندمش فقط تعریفش رو شنیده بودم گفتم ببینم اگه خوندید در موردش بپرسم  Khansariha (56)
نقل قول: کارما جان بسیار زیبا فرمودی  [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  302.gif]  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

یه خورده بیشتر میتونیم صحبت کنیم  ولی ان شاءالله بمونه برا بعد  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

مشتاقانه منتظر میمونم  302
نقل قول: فیلم divergent رو که دیدی نه؟
سه گانه رمانش رو بخون خیلی عالی تر از فیلمشه من اولین کتابش رو خوندم تخیلی و محشر  
منم کتاب رو ب فیلم ترجیح میدم؛ اگه این مدلی بخاین، صد نفر رو خیلی پسندیدم... چهار جلده فک کنم و من از انتشارات باژ خریدمش
.
.
.
نقل قول: از رمان هایی که میگن خوبه ولی خوشم نیومد: رهش، مردی به نام اوه، پیرمرد و دریا، جاناتان مرغ دریایی، دنیای سوفی اگه رمان حساب بشه   [تصویر:  p.gif]

حالا اونایی که دوست داشتم: عشق زیر روسری، بهم میاد، هفت جن، ملت عشق، فعلا خوبم(تا وسطاش!)، مسجد پروانه، سه دختر حوا (وقتی از وسط شروع کردم به خوندن)

مردی به نام اوه خیلی قشنگه ... نمیدونم چرا دوست نداشتی... واقعا سلیقت عجیبه 
منم پیرمرد و دریا رو درک نکردم :22
جاناتان مرغ دریایی قشنگ بود؛ کوتاه هم بود ... می ارزه ادم وقت بزاره براش :‌)... 
دنیای سوفی من سنم کمنر بود ک خوندمش صادقانه چیز زیادی ازش نفهمیدم! 
ملت عشق هم قشنگه... من سعی کردم ۴۰ تا قانونو بنویسم ولی وسطاش فهمیدم حالشو ندارم 22
.
.
.
Khansariha (13)
آقای کارما میگن
مگه میشه؟! 17

خب آره،
همه که مثل هم نیستن 53258zu2qvp1d9v

کیمیاگر، شازده کوچولو، عجیب حالمو خوب می کنن،
گاهی زیر بعضی جمله هاش خط می کشم و بعداً مرور می کنم.
بریدا هم بعد کیمیاگر در نمادین بودن محشر بود. 128fs318181
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: منم کتاب رو ب فیلم ترجیح میدم؛ اگه این مدلی بخاین، صد نفر رو خیلی پسندیدم... چهار جلده فک کنم و من از انتشارات باژ خریدمش

فیلمش همون سریال "صد" هستش؟ یا اون فرق داره؟
نقل قول: آقای کارما میگن
مگه میشه؟! [تصویر:  17.gif]

خب آره،
همه که مثل هم نیستن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

65
Khansariha (56)
4chsmu1
نقل قول: کیمیاگر، شازده کوچولو، عجیب حالمو خوب می کنن،
گاهی زیر بعضی جمله هاش خط می کشم و بعداً مرور می کنم.
بریدا هم بعد کیمیاگر در نمادین بودن محشر بود. [تصویر:  128fs318181.gif]

کیمیاگر من یه کمش رو خوندم... کاش شخصیت پردازی قوی تری میداشت  شاید هم من چون تند تند و نامنظم خوندم(فاصله های زمانی خیلی زیاد Hanghead ) نتونستم 
باهاش ارتباط بگیرم ولی باز میخوام از اول بخونمش Khansariha (69)
عاشق فاطمه زهرا / ۲۰۷ روز دوستی با کتاب
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

فیلمش همون سریال "صد" هستش؟ یا اون فرق داره؟ 

خودشه
.
.
.
(1400 مرداد 3، 15:27)SILENT scream نوشته است: ادامه بی نصیب
۲۹ روز دوستی
۳ مرداد.

من میترا نیستم!
تسخیر شدگان
بی نصیب
30 روز دوستی با کتاب
فریاد خاموش...!