امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

نقل قول: ایشالا کتاب بعدی روانشناسی ACT  میخونم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
بعدش هم درمان اگزیستانسیالیست ها
بعدیش هم شکل گیری سرمایه داری در صنعت (نقد روانشناسی
پس کتاب های اروین دی یالوم و بخون
نقل قول: سوال خوبی بود 1+ اعتبار [تصویر:  4.gif] 

ندادیا حاجی Khansariha (56)
نقل قول: نه تا خودم نخونمش نظرات شما متوجه نمیشم [تصویر:  65.gif] 
من هنوز تو جهان در پوست گردو گیر کردم  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]
کوانتموش خسته ام کرده [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

وای vayy

داستان علمی تخیلی در مورد ابر قهرمان هاست  4chsmu1

اصلا فازش به کتاب هایی که میخونی نمیخوره  42
نقل قول: خاطرات اون دوران زنده شد [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

فکر کردم بچه مثبت بودی 65

آقا این کتابه چه باحاله 
من کل چیزی که از گریه بچه ها میدونم اینه که اگه جیغ بکشه یعنی زدنش 42 اگه آروم گریه کنه عامل خارجی دخیل نبوده   4chsmu1 میتونی کتابم با نام " صفر تا صد کودک پروری با کارما " رو با امضای اختصاصی و قیمت خیلی مناسب تهیه کنی Khansariha (40)

نقل قول: پستم اسپم میخوره وگرنه داستانش خیلی جناحی بود [تصویر:  4fvfcja.gif]

آخ اسپم vayy
اگه مدیر ها پست های من تو مکتبخونه رو ببینن در جا اخراج میشم 22

نقل قول: ناتور دشت؟ 
واقعا خوب نیست؟ [تصویر:  khansariha%20(56).gif] توی طاقچه از جزء از کل هم بیشتر طرفدار داره
چند صفحه اولشم ک خوندم؛ ادبیات باحالی داره.
انگار رو ب  روی ادم نشسته داره براش خاطره تعریف می کنه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

آره طرفدار زیاد داره ولی واقعا چیز خاصی نداشت  نهداستانی نه هیچی انگار یه نفر خاطرات چند روز تقریبا عادیشو تعریف میکنه براتون 106
نقل قول: اون آقای ارمین بود ک همه کتاب هارو میخره ن من [تصویر:  65.gif]

بالاخره حقوق مدیر کل با حقوق سرپرست های عادی تفاوت داره 42
نقل قول: اگه با کارت ملی 4 نفر توی 3 تا کتابخونه بزرگ عضو باشی و از هر کتابخونه بتونی با هر کارت 10 تا کتاب بگیری، میشه چندتا کتاب؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]

کتاب هم میخرم ولی خب کمتر از کتابایی ک امانت میگیرم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

این که خود منم کارت کتابخونه همه اعضای خونواده دست منه  42
منتها اینجا اینجوریه که اگه توی یه کتابخونه عمومی عضو باشی از خدمات بقیه کتابخونه های عمومی هم میتونی استفاده کنی  Lol ولی کارت ها رو باهاش ۵تا میدنا برا کرونا زیاد کرده بودن دوباره کم شد  65 

من زیاد اهل خرید کتاب چاپی نیستم رفته بودم باغ کتاب اونقدری که خرج خوراکی کردم خرج کتاب نکردم Khansariha (13)
نقل قول: شنیدین سوغات جمکران کتابه؟

اگه قم اومدین، حتما ناشران و دنیای کتاب سر بزنین [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

جدی؟ 17
جمکران جزئی از قمه دیگه؟ 39
زیر سایه سوهان هیچی دیده نمیشه و آوازش به گوش نمیرسه  4chsmu1

حتما daghighan
نقل قول: همون قبلی هم خوب بودا

مثلا، خوندن اقلیت خیلی خوش میگذره [تصویر:  39.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif]
میتونید به جای استفاده از واژه های نا مأنوس و بیگانه از عبارات شیوایی مثل اقلیت به خیرم بود استفاده کنید  Khansariha (13)
ولی انصافا هیچی اون معنی خوش میگذره رو منتقل نمیکنه Khansariha (56) 
نقل قول: گفتم ک فقط یکی دوتاشو گوش دادم [تصویر:  4chsmu1.gif]

من بیشتر مشتری بی پلاسم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

مگه فرق دارن بی پلاس و چنل بی 42 قاطی کردم vayy
نقل قول: من ی داداش دارم، همین ک توی ماشین میشینه میخوابه حتی اگه راه 5 دقیقه باشه [تصویر:  22.gif] 
من حتی توی راه های 15 ساعته هم نمیتونم بیشتر از دو سه ساعت بخوابم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
خوش ب حال شما ک میتونین راحت بخوابین

این قایلیت ها که الکی به وجود نمیان حاصل کلی ریاضتن  42
این عکس پروفایل من تو واتساپ و تلگرامه با دیدنش میتونید به عمق قضیه پی یبرید 4chsmu1
[تصویر:  img_-xpqo6p_pgj9.jpg]
(در این لحظه که دارم تایپ میکنم نزدیک یود با سر برم تو تیر یرق 22 )
نقل قول: پس فعلا کتاب ب خیر [تصویر:  4chsmu1.gif]

مررررررسی عبارت    4chsmu1
سلام

silent scream
188 روز دوستی با کتاب [تصویر:  225047289.gif]

دوتا از پادکست های "جافکری" رو گوش دادم.
اسمشون  برنامه ریزی کنیم و انجامش بده بود.
حقیقتا مفیدتر از همه کتاب ها و پادکست ها و فیلم ها و مقاله هایی بود ک راجب ب برنامه ریزی خوندم.. 53258zu2qvp1d9v
میخوام گفته‌هاشون رو با بولت ژورنالم تلفیق کنم Khansariha (56)
و توی همه مراحل زندگیم از گفته‌هاشون استفاده می‌کنم، واقعا مفید و کامل بود 53258zu2qvp1d9v
فکر کنم هنوز چند اپیزود از این فصل مونده Khansariha (56)
جافکری واقعا پادکست خوبیه 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: بالاخره حقوق مدیر کل با حقوق سرپرست های عادی تفاوت داره 

دقیقا  4chsmu1

نقل قول: این که خود منم کارت کتابخونه همه اعضای خونواده دست منه   منتها اینجا اینجوریه که اگه توی یه کتابخونه عمومی عضو باشی از خدمات بقیه کتابخونه های عمومی هم میتونی استفاده کنی  ولی کارت ها رو باهاش ۵تا میدنا برا کرونا زیاد کرده بودن دوباره کم شد  

اینجا هم تقریبا همنیجوریه شرایط کتاب ‌دادنشون.. Khansariha (56) البته فقط برای کتابخونه های عمومیشون میشه با عضو بودن توی ی کتابخونه از همشون کتاب گرفت 53258zu2qvp1d9v 
ب من ده تا میدن، چون اگ پنج تا بدن کارت بعدی رو از جیب در میارم . خودشون میشناسنم ده تارو میدن   4chsmu1 ولی در حالت عادی پنج تا میدن  Khansariha (56) 

نقل قول: جدی؟  جمکران جزئی از قمه دیگه؟ 

آره، دفعه بعد سر زدم عکس میزارم از عبارت "کتاب سوغاتِ جمکران"   53258zu2qvp1d9v

نقل قول: زیر سایه سوهان هیچی دیده نمیشه و آوازش به گوش نمیرسه 

اینکه ملت کتابخونی هم نداریم بی تاثیر نیست 4chsmu1

نقل قول: ولی انصافا هیچی اون معنی خوش میگذره رو منتقل نمیکنه [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

دقیقا 4chsmu1

نقل قول: مگه فرق دارن بی پلاس و چنل بی [تصویر:  p.gif] قاطی کردم [تصویر:  vayy.gif]

بی‌پلاس؛ بچه کوچیکهِ چنل بیه.. 
همون ک خلاصه کتاب میزاره Khansariha (56) بهتره بگم معرفی کتاب 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: این عکس پروفایل من تو واتساپ و تلگرامه با دیدنش میتونید به عمق قضیه پی یبرید [تصویر:  4chsmu1.gif]
[تصویر:  img_-xpqo6p_pgj9.jpg]

فک کنم کسی ک ۵ صبح بیدار بشه، هر ساعتی از شبانه روز قابلیت خوابیدن رو داره 4chsmu1
چقد کیوته. خمیازم گرفت 37

نقل قول: (در این لحظه که دارم تایپ میکنم نزدیک یود با سر برم تو تیر یرق [تصویر:  22.gif] )

خدا رحم‌ کنه 42
میگفتیم شهید راهِ اسپم های مکتبخونه 4chsmu1
.
.
.
سلام.
بچه ها میتونین با کد shahrvandi از طاقچه یه کتاب 100% تخیف بگیرین.
البته فقط از انتشارات پرتقال Khansariha (56)

طبق گفته های کاربرای طاقچه، استفاده از این کد فقط تا 15 فروردین وقت داره 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام
فرید / ۸۸ روز

(1401 فروردين 4، 21:16)SILENT scream نوشته است: سلام.
بچه ها میتونین با کد shahrvandi از طاقچه یه کتاب 100% تخیف بگیرین.
البته فقط از انتشارات پرتقال Khansariha (56)

طبق گفته های کاربرای طاقچه، استفاده از این کد فقط تا 15 فروردین وقت داره 53258zu2qvp1d9v

اولش اینجوری شدم  varzesh
ولی دیدم پرتقاله و متأسفانه یه ذره گروه سنیش پایینه  42
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
نقل قول: ب من ده تا میدن، چون اگ پنج تا بدن کارت بعدی رو از جیب در میارم . خودشون میشناسنم ده تارو میدن   [تصویر:  4chsmu1.gif] ولی در حالت عادی پنج تا میدن  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

Khansariha (13)

نمیدونم چرا ولی یاد کابوی های قلدر وسترن افتادم  42
نقل قول: اینکه ملت کتابخونی هم نداریم بی تاثیر نیست [تصویر:  4chsmu1.gif]

شاید یه کم تاثیر داشته باشه  65 
نقل قول: بی‌پلاس؛ بچه کوچیکهِ چنل بیه.. 

همون ک خلاصه کتاب میزاره [تصویر:  khansariha%20(56).gif] بهتره بگم معرفی کتاب [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

آره گفته بودید قبلا  53258zu2qvp1d9v

اون موقع که دیدم قاطی کردم  302
نقل قول: فک کنم کسی ک ۵ صبح بیدار بشه، هر ساعتی از شبانه روز قابلیت خوابیدن رو داره [تصویر:  4chsmu1.gif]

چقد کیوته. خمیازم گرفت [تصویر:  37.gif]

Khansariha (13) Khansariha (13)
نقل قول: میگفتیم شهید راهِ اسپم های مکتبخونه [تصویر:  4chsmu1.gif]

اینجوری نگید عذاب وجدان میگیرم  65

نقل قول: بچه ها میتونین با کد shahrvandi از طاقچه یه کتاب 100% تخیف بگیرین.

البته فقط از انتشارات پرتقال [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

آخ جون  Khansariha (69)

خیلی ممنون  302
نقل قول: سلام شب همگی بخیر 
مشکات/۷بهمن/۵۶روز

"جهاد"  دری است از درهای بهشت که خداوند آن را به روی خواص دوستان خود گشوده، و لباس تقوی و پرهیزکاری است

درود بر شما  303

کتابتون به خیر  4chsmu1
چه خوب   53258zu2qvp1d9v
و چه بهتر این که میدونیم تلاشی که ما برای ترک خ.ا هم داریم جهاد محسوب میشه  Confetti
نقل قول: سلام

فرید / ۸۸ روز

مطالعت به کام فرید جان  4chsmu1
نقل قول: اولش اینجوری شدم  [تصویر:  f.gif]

ولی دیدم پرتقاله و متأسفانه یه ذره گروه سنیش پایینه  [تصویر:  p.gif]

خب هدیه کن فامیل اون سنی نداری که طاقچه داشته باشه؟
نقل قول: درود و خسته نباشید [تصویر:  303.gif]
امیرعلی.د/۷مرداد/ 110روز دوستی با کتاب
بدرود [تصویر:  balloons.gif]

ماشا الله امیر علی Confetti
BreakingBad /  تاریخ:10/اسفند/1400/ 15روز دوستی با کتاب / کتاب بخواهید تا به شما داده شود
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
درود و خسته نباشید 303
امیرعلی.د/۷مرداد/ 112روز دوستی با کتاب
بدرود balloons

(1401 فروردين 5، 23:00)karma نوشته است:
نقل قول: درود و خسته نباشید [تصویر:  303.gif]
امیرعلی.د/۷مرداد/ 110روز دوستی با کتاب
بدرود [تصویر:  balloons.gif]

ماشا الله امیر علی Confetti
ممنون داداش جان Thankyou
 سپاس شده توسط
سلام
silent scream
190 روز دوستی با کتاب [تصویر:  225047289.gif]

داس مرگ

توی طاقچه همه داشتن داس مرگ رو میخوندن؛ منم خریدمش Khansariha (56)
میگه توی سال ۲۰۴۲ علم و تکنولوژی به ۱۰۰% پیشرفت خودش میرسه و همه بیماری ها از بین میرن. و مردم حتی پیر هم نمیشن؛ چون میتونن با برگردوندن ورق دوباره جوون بشن. 
و این باعث میشه جمعیت خیلی زیاد بشه؛ و چون هیچ سیاره دیگه ای قابل سکونت نیست جز زمین؛ باید جمعیت رو کنترل کنن. 
حالا ک دیگه مرگ طبیعی وجود نداره، باید ی جوری جمعیت رو کنترل کرد. افرادی  به اسم "داس ها" میان و مردم رو "خوشه چینی" می‌کنن.
و اتفاقی ک برای یکی از داس ها میوفته رو شرح میده  53258zu2qvp1d9v
خیلی مورد علاقم نیست. ولی در نوع خودش کتاب خوبیه Khansariha (56)

بحث خرید کتاب و کتاب ممنوعه شد. Khansariha (56)
چندسال پیش ؛ توی نمایشگاه کوچیک، چندتا کتاب از "هادی خوبرو" گرفتم . . ب اسم"خون آشام" و "جن در حمام زنانه"  و "شکاف قبر" و "جن ۷۰۰۰ ساله" و چندتای دیگه ک اسمشون یادم نیست.

این یکیشه؛ که در واقع برخلاف اسمش ی داستان بود راجب ب ی حمام باستانی بود ک توسط جن‌ها تسخیر شده بود و کسی نمیرفت سمتش Khansariha (56)

[تصویر:  174_2.jpg]

کتابا واقعا ترسناک بودن. واقعا.
اینقدر خوب توصیف میکرد انگار جن رو ب روت نشسته.  4chsmu1  کتابارو ک داده بودم ب دوستام شب نمیتونستن تنهایی بخوابن Khansariha (56) خیلی خفن بودن.. بعضیا حتی با شنیدن اسماشون هم میترسیدن Khansariha (13)

بعد از اون نمایشگاه؛ خیلی دنبال بقیه کتابای این نویسنده گشتم. مخصوصا دنبال جلد دوم خون آشام بودم Khansariha (56) 
ولی هیچ جا پیدا نمیشد.. تا توی یکی از سایت های خبری خوندم ک کتاباش ممنوع‌الچاپ شدن 22 
.
.
.
 سپاس شده توسط
بحث خرید کتاب و کتاب ممنوعه شد. Khansariha (56)
چندسال پیش ؛ توی نمایشگاه کوچیک، چندتا کتاب از "هادی خوبرو" گرفتم . . ب اسم"خون آشام" و "جن در حمام زنانه"  و "شکاف قبر" و "جن ۷۰۰۰ ساله" و چندتای دیگه ک اسمشون یادم نیست.

این یکیشه؛ که در واقع برخلاف اسمش ی داستان بود راجب ب ی حمام باستانی بود ک توسط جن‌ها تسخیر شده بود و کسی نمیرفت سمتش Khansariha (56)

کتابا واقعا ترسناک بودن. واقعا.
اینقدر خوب توصیف میکرد انگار جن رو ب روت نشسته.  4chsmu1  کتابارو ک داده بودم ب دوستام شب نمیتونستن تنهایی بخوابن Khansariha (56) خیلی خفن بودن.. بعضیا حتی با شنیدن اسماشون هم میترسیدن Khansariha (13)

بعد از اون نمایشگاه؛ خیلی دنبال بقیه کتابای این نویسنده گشتم. مخصوصا دنبال جلد دوم خون آشام بودم Khansariha (56) 
ولی هیچ جا پیدا نمیشد.. تا توی یکی از سایت های خبری خوندم ک کتاباش ممنوع‌الچاپ شدن 22 

عزیزم نمیدونی اینجا طفل نشیته اخه Khansariha (13)

من بیشتر تو کار فیلم بودم یه زمانی اما در کل میترسم ربطی هم به فیلم نداره ماجرا داره
ولی از این کارا با من نکن Hanghead Khansariha (13)

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
سلام
silent scream
190 روز دوستی با کتاب [تصویر:  225047289.gif]
خداحافظ سالار - معرکه عشق و خون - یک پارچه خانوم - پستچی

خداحافظ سالار، درباره شهید حاج حسین همدانی بود.
از طرف همسرشون روایت میشد... متوسط بود، 7 از 10 بهش میدم.. زیاده گویی داشت، مطالبی ک دونستشون سودی نداره.. میتونست خیلی خلاصه تر و مفیدتر بگه..
حدوداً ۴۸۰ صفحه بود. قصه دلبری ربع‌ این بود و خیلی مفیدتر.. 53258zu2qvp1d9v

معرکه عشق و خون، ظاهراً رمان بود ، ولی من نتونستم فصل هارو ب هم ربط بدم و بیشتر حس کردم مجموعه داستانه. 
زیادی توی ادبی کردن داستان اغراق کرده بود. میتونست بهتر باشه. ۳ از ۱۰ بهش میدم

یک پارچه خانوم. یه‌ مجموعه‌داستان‌کوتاه طنز بود.
کتاب خوبیه ولی خیلی مناسب سن من نبود. شاید برای کلاس ششم ، هفتمیا خیلی جذابتر باشه. اگه چندسال پی میخوندم احتمالا ۸ از ۱۰ میدادم.
بیشتر از نصفش خوندم و کنار گذاشتمش. 

پستچی؛
اسمش زیاد ب گوشم خورده بود. درباره دختری ب اسم چیستاست که عاشق پستچی محلشون میشه و هر هفته برای خودش نامه می‌نویسه که این پستچی رو ببینه.
خانواده‌ش واقعا روشنفکر بودن.. تا اینجایی ک خوندم خیلی جذاب نبود برام؛ فکر نمی‌کردم کتابی ک اینقدر تعریفشو شنیده بودم داستان عشقی باشه.
شاید در ادامه داستان تغییر کنه و بهتر بشه.. 

امروز رفتم کتابخونه؛ 
یه خانوم نشسته بود و داشتم میگفت کتاب میخوام و اینا؛ گفت اگه ترسناک دوست داری، هفت جن رو بخون. میگفت خیلی واقعی و قابل لمس نوشته شده. 
 امانت بود و نشد بگیرمش. کسی اینجا خونده‌ش؟  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: عزیزم نمیدونی اینجا طفل نشیته اخه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
آخی  Gigglesmile

[تصویر:  img_20220327_174319_d48l.jpg]

:‌) 
.
.
.
 سپاس شده توسط
درود و خسته نباشید 303
امیرعلی.د/۷مرداد/ 113روز دوستی با کتاب( کتاب من خوبم تو خوبی)
بدرود balloons
 سپاس شده توسط
نقل قول: پستچی؛

متوسط بود. ۵ از ۱۰.
ادبیاتش خوب بود و داستانش خیلی قوی نبود.

جمله هایی که دوست داشتم ازش:

اما یه کاری بکن، با خودت آشتی کن. با همه دنیا بجنگ، اما با خودت نجنگ.

دنیا صبر نمی کنه ما حقمونو بگیریم. باید بری دنبالش، اگه چیزی‌رو میخوای باید تا تهش بری.

هیچ جاده‌ای در زندگی بن‌بست نیست، اگر باور نمی‌کنی چند قدم جلو برو. جاده دیگری باز می‌شود. تا وقتی نشسته باشیم، همه جا بن‌بست است‌.

بعضی وقت‌ها هزاران حرف در سینه داری، هزاران بغض در گلو، تمام رگ‌های تنت تیر می‌کشد که فریاد کنی، اما هیچ کلامی پیدا نمی‌کنی.

یه کتاب دیگه که امروز خوندم، "کتاب‌مخفی" بود.
راجب به یه مرد ایرانی به اسم ماهان بود که پسرش کوره و دنبال شفا می‌گرده.
و همه پزشک ها میگن کاری از دستمون بر نمیاد و تنها راه اینه که بری پیش پیامبر و از ایشون شفای پسرت رو بخوای.
و این مرد تاریخ‌نویس هم هست. و اصل ماجرا راجب به تاریخ نویسی این مرده.
بهترین کتابی بود که امروز خوندم؛ کوتاه مختصر مفید.
با خوندن هر خط بیشتر ب خودم افتخار می‌کردم ک شیعه‌ام.. و اینکه امام‌علی(ع) چقدر خفنه: )
میخواستم ازش تیکه‌‌کتاب بزارم، دیدم همه کتاب عالیه... و باید کل کتاب و میزاشتم Khansariha (56)
.
.
.
BreakingBad /  تاریخ:10/اسفند/1400/ 16روز دوستی با کتاب / کتاب بخواهید تا به شما داده شود

Shamالهی مددSham
استخوان خوک و دست های جذامی؛ ظاهرا رمان بود. ولی هر صفحه راجب به ی شخصیت کاملا جدا و بی ربط صحبت می‌کرد.. با خوندن ۵۰ صفحه‌ش نتونستم ربط داستان هارو ب هم تشخیص بدم و کنار گذاشتمش.

عشق روی پیاده رو؛ این یکی مجموعه داستان بود. اینم دو سه از داستان‌هاش رو خوندم و ب دلم ننشست. خیلی هدفی ک میخواد برسونه رو درک نکردم.
نویسنده‌ هر دو کتاب همون کسیه ک "روی ماه خدا را ببوس" رو نوشته. خیلی با قلم‌ش ارتباط بر قرار نمی‌کنم. 
کلا این نویسنده استعداد عجیبی توی انتخاب اسم های توجه‌برانگیز داره.. 
Khansariha (56)
کاش درس‌خوندن هم اندازه کتاب‌خوندن جذاب بود.
.
.
.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان