امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

نقل قول:  آقای باب الحوائج مشکلات یکی دوروزه نیست ک ب این زودی حل بشه .
یکی دوسال و حتی طولانی تر هست ک مشکلاتی وجود داره و حل نمیشه . 

شرایط برای همه ی ما سخته و ماهم ناراحتیم . ولی لازم بود و هست ک یک بار ب طور روشن در مقابل همه بحث ها مطرح بشه و ب نتیجه رسیده بشه .

لطفا صبوری ب خرج بدین .
اشنالله ک ختم ب خیر میشه .
سلام عرض ادب
بنده تقاضا دارم تاپیک های دیگه باز باشه
هر کسی هم انتقادی داره تو این تاپیک مطرح میکنه
مثل بقیه گردهمایی ها......
(1400 مهر 20، 8:15)بنت الهدا نوشته است: من  راجب  مذهب  هیچ  بحثی  ندارم  
و به قول خودتون اقای  رامین  کسی که اعتقاد  نداره  میتونه از جنبه های  دیگش استفاده  کنه  
ولی  مشکل  اینه  که  این  سایت  کاملا  مذهبیه  و قوانینشم  طبق  مذهبه  
یعنی کسی  که میاد اینجا  خواه  ناخواه  متوجه  بعضی رفتارها  میشه  و خب میفهمه  که  اینجا  این قوانینو داره   خب عب نداره صدتا خوبی  داره  چنتا بدی  داره  دندم  نرم  میپذیرم  چون داره به ترک من  کمک  میکنه و دارم به اهدافم  میرسم   و اینکه شما مذهبو از سیاست  جدا  میکنید خنده داره  ما تو کشوری زندگی میکنیم که بزرگترین  سیاستش  مذهبه   4fvfcja  ولی بچه ها  من یه بار این مسیرو رفتم  کلی با شهدا اشنا شدم  چادری شده بودم   چقدر راججب شهدا  پست میذاشتم  امام  زمانی شده بودم  ولی بهتون  بگم  جوری از عقاید من بر ضد خودم سواستفاده شد  جوری من بازیچه  شدم جوری خانوادم در خطر افتادن  که من فهمیدم  همه  اینا بازیه بازی  یه عده منفعت طلبم  استفاده میکنن من  تو قلبم به امام زمانم  اعتقاد دارم  هیچ موقع  داد نمیزنم جستجوش  نمیکنم  در  پیش  نمیرم چون چون چون یه عده  گروه های انتهاری  تو اسیا  به  اسم  سربازان امام  زمان و..... دارن فعالیت میکنن و جوری مخ  شمارو میزن  جوری به بازیت  میگیرن  که خودت نفهمی از کوجا خوردی  و ادعا  دارن که از یاران امام  زمانن مذهب  شده یه بازیه سیاسیه  کثیف  که من ترجیح میدم  ازش بکشم  بیرون و رو زندگی خودم سرمایه گذاری کنم رو خودم  ترجیح میدم یه ادم قوی  و موفق باشم  تا یه ادم  قبول کننده و حقیر

بنت الهدا جان من نمیدونم شما تو چه موقعیت و با چه گروهی دچار این مشکلات شدی که حقیقتا برام خیلی غریبه این موضوع!!!
برای فعالیت مذهبی کانون هیییچ اجباری به هیچ کاربری نیست و این که شما از دین زده شدی رو من متاسفم براش
اینکه میگی ما داریم مدهب رو از سیاست جدا میکنیم.. با این جمله بیشتر فکرم میره سمت اینکه یا کاربرایی که اینجا عضو میشن به عنوان فعال سیاسی در جامعه حضور دارن و فعالیت سیاسیشون انقدر بالاست که فقدان تاپیکی در رابطه با همچین موضوعی رو در این فضای کوچیک برنمی تابن، یا هدفشون چیزی غیر از اینه که من در عجبم
میگی جداسازی سیاست و مذهب میکنیم،بله!!! باید این کار رو بکنیم!!! هدف این سایت چیزی غیر از این نیست که حال معنوی کاربر بهتر باشه
و میگی که سایت کاملا مذهبیه و باهاش مشکل داری!!! شما از تاپیکایی که هیچ حرف و حدیث و کنایه ای از مذهب نیست استفاده کن!

همه این حرفا رو میزنی و در آخر میگی سایت همه چیزش خوبه!!

(1400 مهر 20، 9:47)SILENT scream نوشته است: سلام
منم ی انتقاد داشتم، اینکه گروه باران ایجاد شده تا خانم ها بتونن راحت‌تر حرفاشون رو بیان کنن، ولی خیلی از آقایون هستن که خیلی راحت میان توی گروه و پستای مارو میخونن، توی گروه صحبت کردم و چند بار آقایون به پستم اعتبار دادن و نظرشونو بیان کردن، از اون موقع توی گروه باران احساس امنیت ندارم . . . خب آخه من اگه میخواستم شمای اقا پست منو بخونی، شبانه روزی چه مشکلی داشت برادرمن؟ اتفاقا بازدید بیشتره، اتفاقا بیشتر و بهتر جواب میدن. ولی من میخوام توی ی فضای دخترونه پست بزارم.. (اینجا من بحث جنسیت رو مطرح کردم نه قصد فرد از خوندن پست، در نتیجه شامل مدیرای مرد هم میشه،:/) شاید بگین خب پستتو توی دخترونه بزار، ولی دخترونه برای موضوعات خیلی حادتره، نه درخواست مشاوره من..
اگه بشه کاری کرد که اقایون نتونن به باران دسترسی داشته باشن خیلی بهتر میشه. . . و حداقل من شخصا این احساس وحشت رو نکنم که آقایون هم پستمو میخونن یا دسترسی دارن.

سایلنت جان قبلا همینطور بود که شما میگفتین و تو گروههای دخترونه مثل نسیم حیات و رهروان برای آقایون بود که آقایون حق دیدن و خوندن پیت خانوما رو نداشتن و بالعکس
اما خب اونم برای خودش تنش هایی رو در پی داشت
ما روزانه چندین چند گزارش داشتیم از آقایون یا از خانوما که فلان کاربر میاد پستای ما تو نسیم یا رهروان رو میخونه
این گروههای جدید هم با نظرسنجی از خود کاربرا ایجاد و قوانین مرتبط وضع شده

در حال حاضر تاپیک دخترونه هست و میتونید ازش استفاده کنید

(1400 مهر 20، 11:33)یآرا نوشته است: و همچنان طبق صحبت های خانم یاقوت
اوناییکه گناهکار شناخته شدن منتقدین بودن

چون حتی پیام هاشون کامل خونده نشد 53258zu2qvp1d9v

یارا جان بیا بگو پیام کی خونده نشده که انقدر محکم بهش تاکید داری

و این که توصیه میکنم که نگران پست ها نخوانده و توجه نشده نباشید  و همه پست ها جواب داده میشن
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
نقل قول: ین قانون ب صورت نانوشته از طرف ما اجرا شده . 

من و تو تلاش میکنیم ولی نمیشه . دوستانه هم نمیتونیم حرف بزنیم . 
من میخوام تو اورژانس کمک کنم میری ، تو پ پ حرف بزنم میری .تو باران همچنین و منم بازی هم این اتفاق افتاد .
برای آخرین بار ازت معذرت میخوام و برات آرزوی موفقیت دارم . 
هم من هم تو برای یک رابطه ی دوستانه تلاش کردیم ولی نشد . من برات احترام قائلم هستم نمیتونی ببینی و بدونی ولی باور کن خیلی وقت ها تلاشت و مقاومتت میتونه حال بدم و ب خوب تغییر بده و برات دعا میکنم . تو دشمن من نیستی ولی دوستم نمیتونیم باشیم .

من هرجا ببینمت ک ب کمکی نیاز داری همون لحظه میام ولی شرمندم ک نمیتونم دوستت باشم .چون ن حرف مشترکی پیدا میکنیم ن ب نتیجه میرسیم . 
این و هیچکس جز خود تو نمیتونه تصور کنه و درک کنه چون تلاش کردیم ولی نشده .

و اینجا از تو خواهشمندم اگر اعتراضی یا انتقادی ب من داشتی یا نظری داشتی لطفا یا ب طور خصوصی اعتراض کن یا ب خودم از طریق ایمیل مدیران پیام بده ک ببینم و بفهمم . همونطور ک تو یک ساله از من ناراحت موندی . 
این اواخر بسیار دلم از دستت شکسته . 
ما ک نمیتونیم دوست باشیم پس منم قبول میکنم و مشکل ما حل میشه درسته ؟

از طرف من در مقابل تو دیگه خصومتی یا مشکلی نیست . 

موفق باشی. 

[تصویر:  53.gif] 
با همه حرفات موافقم  Smiley-face-thumb
به قول آقای افرا ۱۸۰ درجه با هم متفاوتیم. تلاشم کردیم ولی نشد.
منم ازت معذرت میخوام که باعث دل شکستن ات شدم. 
همه حرفاتم قبول دارم.
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی. 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
من یه پرانتز بین صحبت هاتون باز کنم
پست ها رو کامل نخوندم ولی یه مورد چشمم خورد
من به عنوان مدیر گروه های ترک وظیفه اهدای اعتبار و مدال به کاربرا رو دارم و به خیلی از پست های اعلام وضعیت آقایون اعتبار دادم
و همین طور بین مدیر های آقا هم هستن که اعتبار و مدال برنده ها رو میدن

نمی دونم کسی جواب داده بود یا نه چون همه ی پست ها رو نخونده بودم 65
دوستان سلام

از دیشب که تصمیم گیری در مورد آینده کانون شروع شده خیلی حرف ها زده شده خیلی دلخوری ها مطرح شده امیدوارم که نتیجه همه اینها رشد و پیشرفت و بهتر شدن فضای کانون و همدلی و مهربانی هرچه بیشتر اعضای کانون باشه

ببینین دوستان از ابتدای کانون بحث و اختلاف بوده
گاها به نتیجه رسیده گاها نه 
اما هیچوقت اختلافات اینقدر شدید نبوده
اختلاف شدیده اما ماهیت اختلاف سر چیزهای ساده هست 
کانون که ساخته شد این شکلی نبود یه فروم ساده بود اما به مرور زمان در حال بهتر و بهتر شدن هست اینجا با کمک همه اعضا بهتر و بهتر شده 
مثلا اقای X فلان پیشنهاد رو داده من خودم شاهد بودم که تیم مدیریت ماه ها در حال بحث بر روی همون پیشنهاد بودن تا به شکلی اساسی و برنامه ریزی شده اون پیشنهاد رو پیاده کنن 
یا مثلا وقتی انتقادی شده باور کنین خدا شاهده که تیم مدیریت ماه ها سر اون درگیر بودن تا حق کسی ضایع نشه و همچنین حق شخص انتقاد کننده
و اصلا و ابدا اینطور نبوده که همیشه طرف انتقاد کننده مقصره و اشتباه میگه مدیران هم انسانن و انسان جایز الخطاس ممکنه ایشون هم اشتباه کنن
اما یه نکته ای هست مهم نحوه انتقاده مهم لحن انتقاده مهم کلماتی هست که در انتقاد مطرح میشه و مهم اون چیزی هست که در موردش انتقاد میکنیم(باید بدونیم چرا انتقاد میکنیم و راجع چی، چطور انتقاد میکنیم)
ما باید دقت کنیم در انتخاب کلماتمون چه جنس موافق چه جنس مخالف 
روتین مکالماتمون با یه شخص ناشناس چیه همونو اینجا داشته باشیم هیچ وقت مشکلی پیش نمیاد کار سختی هم نیست اینطوری انتقادمون هم به جواب میرسه 
مطمئن باشین که من شخص خاصی در نظرم نیست من عموم اعضای کانون رو میگم لطفا کسی به دل نگیره 

از طرف دیگر کانون خیلی فضاهای متنوعی داره برای همه اعضای خودش داره 
کسی که میخواد برنامه ریزی کنه یه تالار داره برای افراد ورزشی یه تالار برای مذهبی ها یه تالار برای هنر دوست ها یه تالار و کلی تالار های دیگه که ما میتونیم هم اونجا یاد بگیریم هم اونجا دانشمون رو منتقل کنیم و هم اونجا میتونیم به بقیه کمک کنیم 
پس فکر و فلسفه ای که پشت هر تالار بوده حاصل چندین سال تفکر و برنامه ریزی هست و مربوط به تیم مدیریت الان نیست از خیلی قبل بوده  تا اینجا به فضایی تبدیل بشه که افرادی که تو زندگی به هردلیل از جایی آسیب دیدن بیان شروع به خودسازی کنن
هیچ اتفاق این کانون بی دلیل نبوده تک به تک فعالیت ها معنی داره دلیل داره و فلسفه ای پشتش هست 
این اتفاقات کانونی هم با کمک اعضا و مدیریت رقم زده میشه جوری نیست که مدیریت فقط تصمیم گیرنده باشه خودتون میدونین که تو همه کارهایی که مدیریت میخواد انجام بده نظرسنجی کاربران هم بوده و هست

پس همه این کارها انجام شده تا نیازی نباشه که من در جای دیگه ای با همسفر کانونیم ارتباط برقرار کنم ما اینجا هیچ چیز پنهانی نداریم و هر موقع مشکلی چیزی داشتیم میتونیم در مکان مخصوص به خودش مطرح کنیم و بهتر و اصولی تر به نتیجه برسیم و هیچ مشکلی برای هم دیگه ایجاد نکنیم و اینکه وقتی در جای مخصوص خودش پیام داده میشه همون شخص که میخواد کمک کنه میتونه مسولیت اونجا رو به عهده بگیره و به روش درست به بقیه هم کمک کنه و افراد بیشتری یاد بگیرن و شاید مشکل یه کاربر دیگه هم اونجا حل بشه 
کانون تا این حد دست اعضای خودش رو باز گذاشته که من اگر علمی تخصصی دارم که تو کانون مطرح نشده و مطرح کردنش به صلاح اعضای فعلی و آینده کانون باشه با در میان گذاشتن با مسولان این سایت به راحتی فضای لازم برای اون شخص ایجاد میشه که تخصص خودش رو به اشتراک بذاره نمونش اکثر تاپیک های کانونه که فردی اومده گفته فلان تخصص رو دارم براش محیطی فراهم شده که اونو با بقیه به اشتراک بذاره
حتی تا این حد که فراتر از تاپیک شاید تالاری براش ایجاد بشه مثل همین آقای یکبار برای همیشه که بنیان گذار تالار روان شناسی هستن

پس تا اینجای کار میبینین که هیچ نیازی نیست من برم تو پروفایل خانم X یا آقای Y درددل کنم مشکلمو بگم برای همه چی فضای مخصوص ساخته شده و دائم تلاش مدیریت این بوده که این فضا ها رو بهتر و پویاتر کنه تا اگر ایندگان سایت چنین مشکلی داشتن اون هم حل بشه
ما اینجا کاربرانی داشتیم که فقط بخاطر صحبت با فلان شخص آنلاین میشد و به عبارتی وابسته اون شخص شده بود و از ریز ترین مسائل زندگیش اونجا گفته بود و بخاطر همین کارهاست که کانون اجازه نمیده که افراد جنس مخالف و در پیام پروفایل چنین کارهایی رو انجام بده و وقتی ناظم کانون میگه که لطفا مراقب این کار باش بی دلیل نیست چون بارها و بارها دیده شده این اتفاق
حالا شما میگی نه من وابسته نمیشم نه من وابسته نمی کنم دلیل نمیشه که شخص دیگه ای وابسته نشه اینجا یه محیط عمومی هست و همه باید تابع قوانین باشیم

نکته ی دیگه ای که هست نحوه برخورد تیم مدیریت با فرد خاطی هست
مطمئن باشین که به هیچ عنوان در برخورد ها سلیقه اعمال نمیشه اگه سلیقه ای بود الان کانونی در کار نبود چون تیم مدیریت همیشه عوض شده ثابت و همیشگی نیست 
برای هر فرد خاطی اینجا روندی مشخص برای برخورد هست اولا سیستم کانون برپایه رازداری و گمنامیست به هیچ عنوان پیام هایی که بین مدیریت و یک کاربر که به طور خصوصی در ایمیل ارسال شده در داخل کانون آشکار نمیشه هیچکس نمیفهمه که به فلان کاربر ایمیل ارسال شده  مگر اینکه مجبور به اینکار بشن دوما وقتی آقای عاشق یا هر مدیر دیگه ای اخطار یا تذکر میده مطمئن باشین که اون آقای عاشق نیست، کانونه که داره اخطار میده از شخص خارج میشه یه سیستمه این و اخطار ها و تذکر ها بر پایه روند این سیستم هست نه سلیقه شخص خاص هیچ کدام از مدیران اجازه ندارن که سلیقه ای رفتار کنن 
سوما مدیریت هیچ خصومتی با شخص خاصی نداره و اتفاقاته که نوع برخورد رو مشخص میکنه وقتی کاربری با لحن بد اعتراض میکنه توهین میکنه بی نظمی ایجاد میکنه این وظیفه مدیریته که نظم اینجا رو حفظ کنه تا شمایی که برای پاکی اومدی آرامشت حفظ بشه و بهت لطمه وارد نشه 
وقتی همون کاربر خاطی رو دعوت به آرامش میکنی باز بدتر میشه و اینجاست که ناظم چاره ای جز این نداره که دسترسی اون شخص رو به انجمن موقتا برداره تا یکم به خودش بیاد عصبانیتش فروکش کنه میره با یه اکانت دیگه برمیگرده باز بدتر توهین میکنه به نظرتون اینجا مدیریت باید چیکار کنه؟چاره ای جز بن شدن دائمی داره؟نه مطئنا

مدیریت خیلی وقت ها از خیلی چیزها چشم پوشی کرده ولی بعد از یه جایی فرد خاطی چون توجهی نمیکنه بارها بهش تذکر داده میشه و اگر عمل بشه خب ما هیچ کینه ای نداریم و مثل همه دوستان ما هستن ولی اگه توجه نشه و آرامش سایت بهم زده بشه هیچ چاره ای جز بن شدن حساب کاربری نمی مونه

بحث دیگه اینکه
آقای چکاوک که میگین کسی نباید تبلیغ مذهبی کنه یا اینجا کلا بر اساس مذهب اداره میشه
مطمئن باشین اگر بر پایه مذهب بود خیلی از افراد اینجا الان حضور نداشتن چون خیلی ها هستن که دلیل پاکیشون مذهب نیست و دلایل خاص خودشونو دارن
اینجا بر اساس احترام همدلی و قوانین اداره میشه
من اجازه ندارم به زور عقایدم در مورد دین رو به کسی تحمیل کنم کسی هم اجازه نداره به من چیزی رو تحمیل کنه دین هرکس انتخاب اونه کسی نمیتونه دخالت کنه اینجا کلا هیچ چیز به هیچ کسی تحمیل نمیشه 
از طرفی ما به یه سایت دینی نیومدیم که باور های دینیمون رو به چالش بکشیم دین و عقاید هرکس برای خودشه و هیچ بحث دینی نداریم در کانون مگر در تاپیک مخصوص خودش مثل میزگرد کانون آن هم طبق اصول و قوانین خودش 
از طرفی واقعا چه نیازی هست که من تصویر فلان کس رو در پروفایلم قرار بدم یا در مورد فلان شخص اینجا صحبت کنم مگر برای ترک نیومدم؟ خب از ابزار های کانون استفاده کنم برای پاکی و زندگی خودم رو بسازم ولی اگر خیلی به به بحث خاصی علاقه دارم تاپیک مخصوص خودشو داره اگر کسی هم دوست داشت میتونی راهنماییش کنی ولی اینجا هیچکس اجازه نداره کسی رو نسبت به باور های دینیش سست کنه

از طرف دیگه دوستان من تذکر در مورد ارتباط با جنس مخالف واقعا یه حرف ساده هست
لطفا در ارتباط با جنس مخالف افعال مفرد بکار نبرین
هرقدرم که خارج از کانون با بقیه راحت باشین اینجا این اجازه نداریم تمام شد رفت کار خیلی سختی نیست که 
خیلی راحت میتونیم رعایتش کنیم 
باور کنین همه این درخواست بخاطر خودمونه که آسیب نبینیم 
حتی اگر واقعا به خودمون ایمان داشته باشیم که آسیب نمی بینیم مطمئن باش یکی دیگه آسیب میبینه شک نکن 

من واقعا بخاطر تیم مدیریت ناراحتم بخاطر خانوم یاقوت ناراحتم چون میبینم که چقدر حالشون بده نه به خاطر مدیریت من یا ایشون بخاطر اینکه هم نوع من هست ایشون هم انسانن حق دارن در آرامش باشن  حق دارن به خاطر انتخابی که در مدیریت کانون کردن در آرامش کامل و احترام به فعالیت هاشون ادامه بدن وقتی سر چیزهای بی خود ایشون اینقدر بهم ریختن ما ناراحت میشیم که دوستمون اینطوری با وجود تلاش های بی وقفه اش اینقدر حالش بد شده کاری که ایشون به عهده گرفتن مطمئن باشین خود من هیچ وقت قبول نمی کردم ولی ایشون شب و روز دغدغه کانون رو دارن تا انرژی رو به کانون بیارن و انصاف نیست که اینطوری حقشون ضایع بشه 
کار خطایی هم نکردن فقط تلاششون این بود که محیط تالارشون منظم و بدور از حاشیه باشه و هر کاری هم انجام میدن مطمئن باشین که خانوم یاقوت نیست بلکه کانونه که این کار رو انجام میده در تالار تجربیات هم این اتفاقات می افتاد مطمئن باشین که من یا خانوم گلبرگ هم طبق دستورالعمل های کانون رفتار می کردیم تا آرامش کانون برای اعضای کانون حفظ بشه

امیدوارم که هر چه زودتر تنش ها برطرف بشه و آرامش به کانون خوبمون برگرده
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نقل قول: تو صندلی داغ   خیلی  از سوالات  بود بدتر از سوالات  من بود   ولی من دیدم  کسی اخطار نمیده  و اقای شازده کوچولوهم  جواب دادن  پس منم  نوشتم  

بنت الهدا جان کدوم سوالات ؟لطفا این سوالات و بهم بگو .
شما یک سوالی نوشتی ک کلا حرمت و احرتامی توش نبود . 
ببین عزیز جان ی حرف هایی برای بیان کردن با یک غریبه ک بزرگ تر از شما هست عیبه . اینکه از ی غریبه بپرسی تا حالا از رو هوس رفتی طرف دختری ی نوع توهینم تلقی میشه . مثلا طرف مقابل میگه این سوال پشتش اینه ک یعنی من آدم هوس بازی هستم ؟
من میدونم منظور شما این نبوده ها . دارم سوال شما رو از چندین بعد نگاه میکنم و میگم .
از این سوال میشه چندین معنی دریافت کرد ک من ب عنوان مدیر تعهد میدم اول اینکه مهمان صندلی داغ ناراحت نشه ، دوم اینکه امنیتش ب خطر نیوفته و سوم اینکه تابع قوانین هستم ک درگیری پیش نیاد . 
ممکنه مهمان ب سوال شما جواب هم بده . یا میگه آر ه یا میگه نه . بعد این پرسش شما و این پاسخی ک در کل دوتا جواب داره .ممکنه ی کاربری بیاد بپرسه (نظرت راجع ب اون هوس چیه ؟ اگر برای ب دست اوردن ی دختر از روی هوس تلاش کردی چیکار کردی ؟ اگر ی بار رفتی دنبال ی دختر از روی هوس پس یعنی هوس بازی؟ و......) میبینی از روی دوتا جواب ممکن چنیدن سوال دیگه میشه طرح کرد ؟
من با حذف این سوال شما جلوی بحث و درگیری های بعدی و اوقات تلخی هارو میگیرم  . 
تو این این مدل بحث ها نظرات متفاوتی مطرح میشه و نایتا باز بحثی ب وجود میاد ک ب نفع سایت ما نیست . 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول:  تنها  جایی  که  من  فعالیت  میکنم  درسیجاته  از اونجا هم  ماشالله  شما  یه ایراد دراوردید   هرچند   ازنظر  من  شوخی  کردن  با  یه همکلاسی   یا رقیب   ایرادی  نداره  من  به جنسیتش  کاری  ندارم   و همانطور که  شما  میگید  این  سایت  محیطش  دوستانس   منم  خواستم  به شوخی تذکر  بدم  چون احساس  کردم کسی حواسش  به مسابقه و اعداد  نیست  

از نظر شما ایراد نداره . از نظر قوانین کلی ایراد داره . 
شما براتون جنسیت مطرح نیست .ولی ممکنه طرف مقابل انقدر ذهنش ب دلیل خودارضایی های متوالی و مشاهده فیلم های مستهجن حساس شده باشه ک با ی حرف صمیمی شما یا با ی خطاب مفرد شما نظرش فرق کنه نسبت ب شما و هم برای شما هم برای خودشون مشکل ایجاد بشه .
همه ی مشکلات از صمیمیت های خیلی ساده میاد . قرار نبودها اینطوری بشه ولی میبینی میشه . 
ماها ک نمیشناسیم همو .چ میدونی کاربری ک پشت مانیتوره تو ذهنش چ میگذره ؟ مدیریت چندین پیام داشته ک کاربر نوشته بود با چندتا حرف ساده و پیام های ی جنس مخالف براش مشکل ب وجود اومده و وابسته شده . میبینی ؟اینجا محیط حساسی هست . درسته روابط همه ی ما دوستانه هست و تلاش میکنیم ب هم کمک کنیم . ولی برخی افراد دست خودشون نیست و ذهنشون حساس هست . 

ــــــــــــــــــــــــــ
و در مورد مسابقه درسیجات . عزیز جان ما روزها در موردش برنامه ریزی کردیم و حرف زدیم و قوانین و تعیین کردیم . چرا حواسمون نیست ؟
اینکه شما ی روز صفری ی روز 10 و نوسانی میخونی و ساعت های انلاینت و حساب میکنی و جمعشون نمیکنی و هربار مجبوریم ما خودمون جمع و تفریق کنیم و از رو تاریخ ها حضور شمارو چک کنیم و طبق فرمت اعلامی پست ارسال نمیکنی . حواسمون قطعا هست . 
ما دیروز حین این تشنج ها داشتیم گزارشات درسیجات و بروزرسانی میکردیم و دیدیم خیلی از کسانی ک اعلام آمادگی کردن اصلا نمیان . پس اینطور نیست ک حواسمون نباشه  53258zu2qvp1d9v

نقل قول:   ولی  میبینم  و شاهدم  که  خیلیا  رعایت نمیکنن و اینقد باهم  صمیمی شدن  که خدا شاهده  دختره  با  منی که دخترم  اونجوری صحبت نمیکنه  [تصویر:  22.gif]  و خب میگم  سنشون کمه  هیجان  دارن  عب نداره  عادی میشه  خودشون  میفهمن  چی به چیه
چ خوب غیر از ما یکی دیگه هم دیده  53258zu2qvp1d9v

(1400 مهر 20، 19:49)خانوم لبخند نوشته است:
(1400 مهر 20، 8:15)بنت الهدا نوشته است: من  راجب  مذهب  هیچ  بحثی  ندارم  
و به قول خودتون اقای  رامین  کسی که اعتقاد  نداره  میتونه از جنبه های  دیگش استفاده  کنه  
ولی  مشکل  اینه  که  این  سایت  کاملا  مذهبیه  و قوانینشم  طبق  مذهبه  
یعنی کسی  که میاد اینجا  خواه  ناخواه  متوجه  بعضی رفتارها  میشه  و خب میفهمه  که  اینجا  این قوانینو داره   خب عب نداره صدتا خوبی  داره  چنتا بدی  داره  دندم  نرم  میپذیرم  چون داره به ترک من  کمک  میکنه و دارم به اهدافم  میرسم   و اینکه شما مذهبو از سیاست  جدا  میکنید خنده داره  ما تو کشوری زندگی میکنیم که بزرگترین  سیاستش  مذهبه   4fvfcja  ولی بچه ها  من یه بار این مسیرو رفتم  کلی با شهدا اشنا شدم  چادری شده بودم   چقدر راججب شهدا  پست میذاشتم  امام  زمانی شده بودم  ولی بهتون  بگم  جوری از عقاید من بر ضد خودم سواستفاده شد  جوری من بازیچه  شدم جوری خانوادم در خطر افتادن  که من فهمیدم  همه  اینا بازیه بازی  یه عده منفعت طلبم  استفاده میکنن من  تو قلبم به امام زمانم  اعتقاد دارم  هیچ موقع  داد نمیزنم جستجوش  نمیکنم  در  پیش  نمیرم چون چون چون یه عده  گروه های انتهاری  تو اسیا  به  اسم  سربازان امام  زمان و..... دارن فعالیت میکنن و جوری مخ  شمارو میزن  جوری به بازیت  میگیرن  که خودت نفهمی از کوجا خوردی  و ادعا  دارن که از یاران امام  زمانن مذهب  شده یه بازیه سیاسیه  کثیف  که من ترجیح میدم  ازش بکشم  بیرون و رو زندگی خودم سرمایه گذاری کنم رو خودم  ترجیح میدم یه ادم قوی  و موفق باشم  تا یه ادم  قبول کننده و حقیر

بنت الهدا جان من نمیدونم شما تو چه موقعیت و با چه گروهی دچار این مشکلات شدی که حقیقتا برام خیلی غریبه این موضوع!!!
برای فعالیت مذهبی کانون هیییچ اجباری به هیچ کاربری نیست و این که شما از دین زده شدی رو من متاسفم براش
اینکه میگی ما داریم مدهب رو از سیاست جدا میکنیم.. با این جمله بیشتر فکرم میره سمت اینکه یا کاربرایی که اینجا عضو میشن به عنوان فعال سیاسی در جامعه حضور دارن و فعالیت سیاسیشون انقدر بالاست که فقدان تاپیکی در رابطه با همچین موضوعی رو در این فضای کوچیک برنمی تابن، یا هدفشون چیزی غیر از اینه که من در عجبم
میگی جداسازی سیاست و مذهب میکنیم،بله!!! باید این کار رو بکنیم!!! هدف این سایت چیزی غیر از این نیست که حال معنوی کاربر بهتر باشه
و میگی که سایت کاملا مذهبیه و باهاش مشکل داری!!! شما از تاپیکایی که هیچ حرف و حدیث و کنایه ای از مذهب نیست استفاده کن!

همه این حرفا رو میزنی و در آخر میگی سایت همه چیزش خوبه!!

(1400 مهر 20، 9:47)SILENT scream نوشته است: سلام
منم ی انتقاد داشتم، اینکه گروه باران ایجاد شده تا خانم ها بتونن راحت‌تر حرفاشون رو بیان کنن، ولی خیلی از آقایون هستن که خیلی راحت میان توی گروه و پستای مارو میخونن، توی گروه صحبت کردم و چند بار آقایون به پستم اعتبار دادن و نظرشونو بیان کردن، از اون موقع توی گروه باران احساس امنیت ندارم . . . خب آخه من اگه میخواستم شمای اقا پست منو بخونی، شبانه روزی چه مشکلی داشت برادرمن؟ اتفاقا بازدید بیشتره، اتفاقا بیشتر و بهتر جواب میدن. ولی من میخوام توی ی فضای دخترونه پست بزارم.. (اینجا من بحث جنسیت رو مطرح کردم نه قصد فرد از خوندن پست، در نتیجه شامل مدیرای مرد هم میشه،:/) شاید بگین خب پستتو توی دخترونه بزار، ولی دخترونه برای موضوعات خیلی حادتره، نه درخواست مشاوره من..
اگه بشه کاری کرد که اقایون نتونن به باران دسترسی داشته باشن خیلی بهتر میشه. . . و حداقل من شخصا این احساس وحشت رو نکنم که آقایون هم پستمو میخونن یا دسترسی دارن.

سایلنت جان قبلا همینطور بود که شما میگفتین و تو گروههای دخترونه مثل نسیم حیات و رهروان برای آقایون بود که آقایون حق دیدن و خوندن پیت خانوما رو نداشتن و بالعکس
اما خب اونم برای خودش تنش هایی رو در پی داشت
ما روزانه چندین چند گزارش داشتیم از آقایون یا از خانوما که فلان کاربر میاد پستای ما تو نسیم یا رهروان رو میخونه
این گروههای جدید هم با نظرسنجی از خود کاربرا ایجاد و قوانین مرتبط وضع شده

در حال حاضر تاپیک دخترونه هست و میتونید ازش استفاده کنید

(1400 مهر 20، 11:33)یآرا نوشته است: و همچنان طبق صحبت های خانم یاقوت
اوناییکه گناهکار شناخته شدن منتقدین بودن

چون حتی پیام هاشون کامل خونده نشد 53258zu2qvp1d9v

یارا جان بیا بگو پیام کی خونده نشده که انقدر محکم بهش تاکید داری

و این که توصیه میکنم که نگران پست ها نخوانده و توجه نشده نباشید  و همه پست ها جواب داده میشن
سلام  
خانوم  لبخند فکر میکنم  از حرفهای  من  اشتباه  برداشت  کردید  من تمام  اینارو نوشتم  که  به  بچه  هایی که عکس شهدا رو میزارن مطالب مذهبی میزارن  خیلی  شوق  و ذوق  دارن  بفهمونم  در خطرن !
چون   هستن  کسایی که  واقعا  برا  گروه سیاسیه  خودشون ادم جمع  میکنن    اصلا  نه اینجا  همه  جا اینستا  واتساپ  توییتر فیسبوک  همه  صفحه های مجازی تبلیغ دینی   تو  صفحات مجازی بسیار خطرناکه  مخصوصا اگر کم تجربه باشی  
 و اینکه من  میگم  اعتقاد  و مذهب  من به خودم مربوطه  و لزومی  نمیبینم  برای فراشناختی و خودشناسی  و ترک خ ا  وارد مباحث گسترده ای  مثل امام  شناسی  و توسل   و .... بشم   درسته توسل خوبه همشون خوبه  به شرط اینکه مراقب  اینجور عواقب و اینجور گروه ها  هم  باشیم  که من  از تک تکتون  تمنا  میکنم اگر فردی به صورت خصوصی پیام داد راجب اینجور چیزا حتما گزارش کنید حتما

من خداروشکرانه  هیچ فعالیت  سیاسی  ندارم  
اگر داشتم  مستقیم  ازش  صحبت  نمیکردم  پس این نظرتون  رد میشه قطعا  که من به عنوان فعال سیاسی اینجا حضور دارم
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
(1400 مهر 20، 18:24)یا باب الحوائج نوشته است:
نقل قول:  آقای باب الحوائج مشکلات یکی دوروزه نیست ک ب این زودی حل بشه .
یکی دوسال و حتی طولانی تر هست ک مشکلاتی وجود داره و حل نمیشه . 

شرایط برای همه ی ما سخته و ماهم ناراحتیم . ولی لازم بود و هست ک یک بار ب طور روشن در مقابل همه بحث ها مطرح بشه و ب نتیجه رسیده بشه .

لطفا صبوری ب خرج بدین .
اشنالله ک ختم ب خیر میشه .
سلام عرض ادب
بنده تقاضا دارم تاپیک های دیگه باز باشه
هر کسی هم انتقادی داره تو این تاپیک مطرح میکنه
مثل بقیه گردهمایی ها......

سلام برادر عزیز 303

در حال حاضر تصمیمی برای باز کردن تاپیک ها و گروه‌های ترک گرفته نشده. معلوم نیست چه موقع باز میشن، یک روز دیگه، یک هفته، یک ماه یا شایدم به این نتیجه برسیم که کانون باید برای همیشه بسته بشه!
بعداً در این باره تصمیم گرفته میشه، ان شاءالله که درست بشه.

در پناه خدا 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: چ خوب غیر از ما یکی دیگه هم دیده  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

منم دیدما 65 مخصوصا توی اعتبارات دوستان Khansariha (56)
و برام سوال پیش اومده بود چرا مدیریت چنین اعتباراتی رو پاک نمیکنه  Hanghead
چند روز پیش اعتباری با مضمون "خانومییییی" دیدم که مدتی پیش اهدا شده بود، و واقعا برام تعجب آور شد که چرا پاک نشده.. Khansariha (56)  و موارد دیگه که الان یاد ندارم..  Khansariha (66) 

به نظرم کانون فضای به شدت حساسی داره، و هرچقدر روابط محدودتر بشن بهتره، همونطور که ".چ میدونی کاربری ک پشت مانیتوره تو ذهنش چ میگذره ؟" گفتین ما میتونیم از خودمون مطمئن باشیم اما از فرد مقابل نه!  فک می کنم بهتره روابط محدودتر و قوانین سفت و سخت تر اجرا بشن Khansariha (56)
.
.
.
(1400 مهر 20، 20:23)Queen نوشته است: سلام
من یه پرانتز بین صحبت هاتون باز کنم
پست ها رو کامل نخوندم ولی یه مورد چشمم خورد
من به عنوان مدیر گروه های ترک وظیفه اهدای اعتبار و مدال به کاربرا رو دارم و به خیلی از پست های اعلام وضعیت آقایون اعتبار دادم
و همین طور بین مدیر های آقا هم هستن که اعتبار و مدال برنده ها رو میدن

نمی دونم کسی جواب داده بود یا نه چون همه ی پست ها رو نخونده بودم  65

سلام مسئله حل شد کویین جان 53258zu2qvp1d9v 53
ظاهرا فقط دغدغه من بود، و بقیه دوستان به پست گذاری ازاد تمایل داشتن و گفتن بهتره همینطور بمونه،  302
.
.
.
(1400 مهر 20، 21:19)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: چ خوب غیر از ما یکی دیگه هم دیده  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

منم دیدما 65 مخصوصا توی اعتبارات دوستان Khansariha (56)
و برام سوال پیش اومده بود چرا مدیریت چنین اعتباراتی رو پاک نمیکنه  Hanghead
چند روز پیش اعتباری با مضمون "خانومییییی" دیدم که مدتی پیش اهدا شده بود، و واقعا برام تعجب آور شد که چرا پاک نشده.. Khansariha (56)  و موارد دیگه که الان یاد ندارم..  Khansariha (66) 

به نظرم کانون فضای به شدت حساسی داره، و هرچقدر روابط محدودتر بشن بهتره، همونطور که ".چ میدونی کاربری ک پشت مانیتوره تو ذهنش چ میگذره ؟" گفتین ما میتونیم از خودمون مطمئن باشیم اما از فرد مقابل نه!  فک می کنم بهتره روابط محدودتر و قوانین سفت و سخت تر اجرا بشن Khansariha (56)

موقع دیدن این اعتبارها ، پیام ها و پست ها لطفا گزارش کنید . 
مدیریت گاهی انقدر مشغول کار هست ک نمیتونه همه رو پیگیری کنه . شما هم اینجا هستین دیگه . همه کاربر همین کانون هستیم . 
گاهی ممکنه مدیریت نبینه . این مواقع کار ب عهده ی کاربر عادی هست ک گزارش کنه و اطلاع بده . 
قوانین هم برای مدیر و کاربر عادی یکسانه . حتی اگر چنین موارد صمیمیت و خطاب مفرد مدیران و هم دیدین دکمه گزارش و بزنید تا رسیدگی بشه .

مدیران رسیدگی میکنند .ایمیل ارسال میکنند . پیام میدن . اخطار میدن . ولی باز این رفتارها ادامه داده میشه . 

صمیمیت جنس مخالف برای کانونی ها سمه . اینکه با یک آقا مشابه دوست خانوممون رفتار کنیم برای خودمون و طرف مقابل ضرر داره . 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
(1400 مهر 20، 21:02)یاقوت نوشته است:
نقل قول: تو صندلی داغ   خیلی  از سوالات  بود بدتر از سوالات  من بود   ولی من دیدم  کسی اخطار نمیده  و اقای شازده کوچولوهم  جواب دادن  پس منم  نوشتم  

بنت الهدا جان کدوم سوالات ؟لطفا این سوالات و بهم بگو .
شما یک سوالی نوشتی ک کلا حرمت و احرتامی توش نبود . 
ببین عزیز جان ی حرف هایی برای بیان کردن با یک غریبه ک بزرگ تر از شما هست عیبه . اینکه از ی غریبه بپرسی تا حالا از رو هوس رفتی طرف دختری ی نوع توهینم تلقی میشه . مثلا طرف مقابل میگه این سوال پشتش اینه ک یعنی من آدم هوس بازی هستم ؟
من میدونم منظور شما این نبوده ها . دارم سوال شما رو از چندین بعد نگاه میکنم و میگم .
از این سوال میشه چندین معنی دریافت کرد ک من ب عنوان مدیر تعهد میدم اول اینکه مهمان صندلی داغ ناراحت نشه ، دوم اینکه امنیتش ب خطر نیوفته و سوم اینکه تابع قوانین هستم ک درگیری پیش نیاد . 
ممکنه مهمان ب سوال شما جواب هم بده . یا میگه آر ه یا میگه نه . بعد این پرسش شما و این پاسخی ک در کل دوتا جواب داره .ممکنه ی کاربری بیاد بپرسه (نظرت راجع ب اون هوس چیه ؟ اگر برای ب دست اوردن ی دختر از روی هوس تلاش کردی چیکار کردی ؟ اگر ی بار رفتی دنبال ی دختر از روی هوس پس یعنی هوس بازی؟ و......) میبینی از روی دوتا جواب ممکن چنیدن سوال دیگه میشه طرح کرد ؟
من با حذف این سوال شما جلوی بحث و درگیری های بعدی و اوقات تلخی هارو میگیرم  . 
تو این این مدل بحث ها نظرات متفاوتی مطرح میشه و نایتا باز بحثی ب وجود میاد ک ب نفع سایت ما نیست . 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نقل قول:  تنها  جایی  که  من  فعالیت  میکنم  درسیجاته  از اونجا هم  ماشالله  شما  یه ایراد دراوردید   هرچند   ازنظر  من  شوخی  کردن  با  یه همکلاسی   یا رقیب   ایرادی  نداره  من  به جنسیتش  کاری  ندارم   و همانطور که  شما  میگید  این  سایت  محیطش  دوستانس   منم  خواستم  به شوخی تذکر  بدم  چون احساس  کردم کسی حواسش  به مسابقه و اعداد  نیست  

از نظر شما ایراد نداره . از نظر قوانین کلی ایراد داره . 
شما براتون جنسیت مطرح نیست .ولی ممکنه طرف مقابل انقدر ذهنش ب دلیل خودارضایی های متوالی و مشاهده فیلم های مستهجن حساس شده باشه ک با ی حرف صمیمی شما یا با ی خطاب مفرد شما نظرش فرق کنه نسبت ب شما و هم برای شما هم برای خودشون مشکل ایجاد بشه .
همه ی مشکلات از صمیمیت های خیلی ساده میاد . قرار نبودها اینطوری بشه ولی میبینی میشه . 
ماها ک نمیشناسیم همو .چ میدونی کاربری ک پشت مانیتوره تو ذهنش چ میگذره ؟ مدیریت چندین پیام داشته ک کاربر نوشته بود با چندتا حرف ساده و پیام های ی جنس مخالف براش مشکل ب وجود اومده و وابسته شده . میبینی ؟اینجا محیط حساسی هست . درسته روابط همه ی ما دوستانه هست و تلاش میکنیم ب هم کمک کنیم . ولی برخی افراد دست خودشون نیست و ذهنشون حساس هست . 

ــــــــــــــــــــــــــ
و در مورد مسابقه درسیجات . عزیز جان ما روزها در موردش برنامه ریزی کردیم و حرف زدیم و قوانین و تعیین کردیم . چرا حواسمون نیست ؟
اینکه شما ی روز صفری ی روز 10 و نوسانی میخونی و ساعت های انلاینت و حساب میکنی و جمعشون نمیکنی و هربار مجبوریم ما خودمون جمع و تفریق کنیم و از رو تاریخ ها حضور شمارو چک کنیم و طبق فرمت اعلامی پست ارسال نمیکنی . حواسمون قطعا هست . 
ما دیروز حین این تشنج ها داشتیم گزارشات درسیجات و بروزرسانی میکردیم و دیدیم خیلی از کسانی ک اعلام آمادگی کردن اصلا نمیان . پس اینطور نیست ک حواسمون نباشه  53258zu2qvp1d9v

نقل قول:   ولی  میبینم  و شاهدم  که  خیلیا  رعایت نمیکنن و اینقد باهم  صمیمی شدن  که خدا شاهده  دختره  با  منی که دخترم  اونجوری صحبت نمیکنه  [تصویر:  22.gif]  و خب میگم  سنشون کمه  هیجان  دارن  عب نداره  عادی میشه  خودشون  میفهمن  چی به چیه
چ خوب غیر از ما یکی دیگه هم دیده  53258zu2qvp1d9v

سلام .

خانوم  یاقوت  فکر میکنم  تنها کسی که  تو درسیجات مرتب گزارش میفرسته  من باشم  و الان دقیقا نمیدونم   نوسانی خوندن  و اینکه ساعتای انلاین  و .....  از کوحا اوردید  رو من نمیدونم کلن یه سه شنبه ها من نمیخونم  که صفر میشه دیگ شما که بیشتر از من تو برنامه های من نیستید که  

دوم  اینکه  
مثلا   تو  صندلی داغ  پرسیده  شده بود شما مجردید یا متاهل  خب ایا  این بعدش  دنباله دار نخواهد شد؟ 

و  اگر کسی نسبت به خودش خودشناسی نداره  و نمیدونه هوس باز هست یا نه  و میخواد خودگیرشو  روشن  کنه این از نظر روانی صلاحیت نداره   و من مطمئنم اقای  فلانی  همچین فکر نمیکردن  و اگر همچین ادمی بودن ایا اقدام  به ترک میکردن؟  من فقط سوال کم اوردم  خواستم  یه سوال بنویسم که  به بقیه سوالام  جواب داده بشه
راجب  دیدن  هم   بله  دیدم  
زیاد هم  دیدم ،  خودم 
شده مثلا  کاربری  به بهونه  درس و ... بیاد بگه  شما چن سالتونه  چه پایه اید و....  ولی  من  نه وقتشو داشتم  جواب بدم نه حصله حرفای  بعدشو خب جواب  ندادم 
بعدش  دیدم  که همون کاربر  مثلا  خودش اصلا تجربه ای نداره هنوز کنکوریه داره  به یه نفر مثلا جتس مونث مشاوره میده  1744337bve7cd1t81

با اینکه تجربه ای نداره
 سپاس شده توسط
من تا الان با هر پستی موافق بودم سپاس زدم با هر پست هم که مخالف بودم یا نظری در کل نداشتم یا نمیدونستم مخالف باشم یا موافق سپاس نزدم
نقل قول: فک می کنم بهتره روابط محدودتر و قوانین سفت و سخت تر اجرا بشن [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
به نظرم هر چیزی به اندازه اش خوبه 

قدیمی ها میگفتن اعتدال رو رعایت کنید 

اگر به قدری سختگیرانه باشه مثال میگم شخص اخطار دریافت کننده ممکنه کلا از سایت زده بشه و دیگه نخواد بیاد سایت 

اگر هم خیلی سختگیرانه رفتار نکنیم و آسون بگیریم که مشخصه چه هرج و مرجی به راه میوفته...

پس بهتره هر قانونی کاملا به اندازه باشه و اعتدال رعایت شه 

منظورم همه قوانینه نه فقط روابط دختر و پسر
نقل قول: آقای چکاوک که میگین کسی نباید تبلیغ مذهبی کنه یا اینجا کلا بر اساس مذهب اداره میشه

مطمئن باشین اگر بر پایه مذهب بود خیلی از افراد اینجا الان حضور نداشتن چون خیلی ها هستن که دلیل پاکیشون مذهب نیست و دلایل خاص خودشونو دارن
سپاس از توجهت جناب هادی،فقط من یه خواهش دارم،تمام مباحثه من و جناب رامین رو بخونید نه فقط یکیش رو،هر توضیحی بیش از این بدم اضافه هست
نقل قول: از طرفی ما به یه سایت دینی نیومدیم که باور های دینیمون رو به چالش بکشیم دین و عقاید هرکس برای خودشه و هیچ بحث دینی نداریم در کانون مگر در تاپیک مخصوص خودش مثل میزگرد کانون آن هم طبق اصول و قوانین خودش
از طرفی واقعا چه نیازی هست که من تصویر فلان کس رو در پروفایلم قرار بدم یا در مورد فلان شخص اینجا صحبت کنم مگر برای ترک نیومدم؟ خب از ابزار های کانون استفاده کنم برای پاکی و زندگی خودم رو بسازم 

درود بر شما،حرف ما هم همینه ولی اینا که می فرمایید فقط واسه به اصطلاح منتقدین اجرا میشد ولی دیشب جناب رامین صحبت هایی رو فرمودن و این بحث ختم شد.

ببینید عزیزان،اینکه کانون قراره با کاربر چگونه برخورد کنه و چه قوانینی اعمال کنه یا چه عقیده ای رو تحمیل کنه موقع ثبت نام کاربر باید بهش شفاف اعلام کنه تا فرد تصمیمش رو بگیره که میتونه با شرایط کنار بیاد یا نه،این استراتژی سیستمی:آنچه می خواهند بگو،آنگونه که می خواهی عمل کن! رو لطفا به کار نبرید،نمیشه گفت اینجا فضای همدلی و صمیمیته بعد به خاطر به کار بردن ضمیر مفرد مثلا تو فرد رو مواخذه کنید،نمیشه بگین اینجا فارغ از هر گونه عقیده ای در کنار هم می خوایم پاک باشیم بعد یه عده تو بیان عقیده آزاد باشن یه عده باید ساکت باشن و مسائل اینچنینی.
تمام حرف من اینه،متولیان کانون رک و پوست کنده،شفاف به همه آنچه که مد نظرشون هست رو بگن،توضیح بدن که همه تکلیفشون رو بدونن و چون کانون بر مبنای مالکیت شخصی بنا شده،صاحبش این حق رو داره که اونجوری که میخواد سایتش رو اداره کنه و کاربر هم این حق رو داره که بخواد مطابق با استاندارد های مد نظر مدیر سایت فعالیت کنه یا نکنه.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان