مهمان عزیز : .::.:. عرض تسلیت به برادر خوب‌مون آقای حامدحامد .:.::.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر/پيشنهاد/... پيرامون لينكستان

به نام خدا

اين بخش براي تبادل نظر و صحبت درباره لينكستان راه اندازي شده. از نظرات و صحبتهاي كليه عزيزان استقبال مي شود. با تاكيد مجدد به اينكه اين نظرات نبايد مستقيما در لينكستان وارد شوند.
با خدا، تا خدا

ترک من
کسی نمی خواد اسم سایتایی رو که می شناسه به سلام سلام بده ... این مهربون اینقدر زحمت داره می کشه باید بیشتر حمایتش کنیم
[تصویر:  17.jpg]

بچه ها سعی کنید برای حمایت سلام سلام و بیشتر از اون حمایت تازه واردای عزیز و همینطور سایت کانون هر چه زودتر این لینکستان رو فعال کنیم

سلام سلام عزیز این سایتم خیلی مفیده .. از داداشم اسیر سابق که بعد از 12 سال ترک کرده

پایان یک آغاز تلخ ...آغاز یک شروع شیرین
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
مهربون اینم یک سایت دیگه از داداش گلم سامان

ترک خود ارضایی، پرواز
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
ღღ»...
سلام :

من حقیقتش یه مشاور روانشناس که خانم هست و پایان نامه اش برای دانشگاه در مورد خود ارضایی بوده سراغ دارم ولی الان رفته مکه به محض اینکه حاج خانم تشریف اوردن معرفیش میکنم بیاد اینجا البته وبلاگ هم داره .

اینم اسم وبلاگش : http://psy-hamraz.blogfa.com/

البته به محض تشریفشون به ایران میگم که بیاد توی این سایت فعالیت داشته باشه .
سخنرانی دکتر علیرضا آزمندیان

از تجربه ی دیگران درس بگیر ، چون اینقدر عمر نمکنی که همه ی آنها را خود تجریه کنی .

داداشم تو لینکستانت اسم وبلاگ پرواز رو دوبار زدی
اصلاحش کن
اینم یه دوست عزیز دیگه
دعوتش تو جمع ما به عهده خودت

بهار خزان زده
...«ღღ
ღღ»...
سلام جان اینم یه سایت جدید برای ثبت در لینکستان

دعوتش کردم .. ان شالله اجابت بشه

بیایید خودارضایی را ترک کنیم

به قلم priest
...«ღღ
ღღ»...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان