امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

قبول باشه دوستان Thankyou
سلام
دوستانی که امشب آمادگی خوندن نماز شب رو دارن لطفا اسامیشون رو بنویسن 
با اجازه سرپرست محترم 

۱-  رهگذر

۲- علیرضا

۳- [تصویر:  53.gif] 

۴- [تصویر:  53.gif] 
سلام
با اجازه سرپرست محترم 

۱-  رهگذر

۲- علیرضا

۳- عاشق

۴- [تصویر:  53.gif] 
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
تشکر از آقای رهگذر..
اینم یه فضیلت دیگه از نماز شب که میتونه به خیلیامون کمک کنه :
یکی دیگر از آثار نماز شب رفع مشکلات و گرفتاریها است،در حدیثی از رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم آمده است:«ای مردم هیچ کس از شما نیست مگر اینکه مشکلات و گرفتاریها همچون کمربندی او را محاصره کرده است. پس زمانی که دو سوم شب گذشت و یک سوم آن باقی ماند ملکی بر او وارد می شود و به او می گوید:ذکر خدا بگو که صبح نزدیک است. پس چنانچه او حرکت کرد و ذکر خدا را گفت یک گره از گرفتاریهایش گشوده می شود و اگر او بلند شد و وضو گرفت و داخل نماز شد همه گرفتاریها از او گشوده می شود پس صبح می کند در حالی که همچون مردمک چشم (روشن و پاکیزه) گردیده است.» 
سلام

بنده هم چند رکعتی دیشب خوندم. 302

خداحافظی

سلام
با اجازه سرپرست محترم

۱_  رهگذر

۲_ ساناز

۳_ [تصویر:  53.gif] 

۴_ [تصویر:  53.gif] 

...

میترسیدم امشب که برای بار اول میخوام بخوانم تنها باشم
خوشحالم امشب هم هستید bliss
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
من دیشب خواندم 
Hanghead
ولی امشب خیلی خستمه خوابم میاد

این حدیث  ها را هم من خواندم دوست داشتم

• رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم می فرماید:« من کثرت صلاته بالیل حسن وجهه بالنهار؛ هر که بیشتر نماز شب بخواند هنگام روز زیبا و نورانی است .»

• امام صادق(ع)فرمود:نمازشب،صورت را زیبا،خلق را نیکو و انسان را خوشبو می گرداند، رزق را زیاد و قرض را ادا می کند، اندوه را برطرف می سازد و چشم را جلا می دهد

• رسول خدا(ص)فرمود:نماز شب،وسیله ای است برای خوشنودی خدا و دوستی ملائکه .
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 22، 1:09)رهگذر1 نوشته است:
(1399 فروردين 22، 0:56)123Sanaz123 نوشته است: من دیشب خواندم 
Hanghead
ولی امشب خیلی خستمه خوابم میاد

این حدیث  ها را هم من خواندم دوست داشتم

• رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم می فرماید:« من کثرت صلاته بالیل حسن وجهه بالنهار؛ هر که بیشتر نماز شب بخواند هنگام روز زیبا و نورانی است .»

• امام صادق(ع)فرمود:نمازشب،صورت را زیبا،خلق را نیکو و انسان را خوشبو می گرداند، رزق را زیاد و قرض را ادا می کند، اندوه را برطرف می سازد و چشم را جلا می دهد

• رسول خدا(ص)فرمود:نماز شب،وسیله ای است برای خوشنودی خدا و دوستی ملائکه .

سلام

مهم نیست چون نماز شب یه امر مستحبیه،، هر وقت آمادگی داشتید بخونید،، البته میشه نماز شب رو آسونتر هم خوند و فقط به یک رکعت وَتر اکتفا کرد.

به هر حال موفق باشید. 53

شما هم موفق باشید
302
بی نهایت ممنونم ازتون 
اگر پیگیری های شما برای نماز شب نبود هیچ وقت شروع نمیکردم
الان خیلی خوشحالم  Thankyou

سپاس شده توسط
سلام

بنده هم چند رکعتی خوندم . 49-2

خداحافظی

سپاس شده توسط
یه سوال اگر از اون چهارتا دو رکعتی همشو نخوانیمم قبوله???
دو تاشو خواندم
شاید دوتای دیگشم بخوانم
می خواستم بدونم چجوریه؟؟

سپاس شده توسط
سلام
با اجازه سرپرست محترم

۱_  رهگذر

۲_ ارام

۳_ [تصویر:  53.gif]

۴_ [تصویر:  53.gif]
(1399 فروردين 23، 1:21)123Sanaz123 نوشته است: یه سوال اگر از اون چهارتا دو رکعتی همشو نخوانیمم قبوله???
دو تاشو خواندم
شاید دوتای دیگشم بخوانم
می خواستم بدونم چجوریه؟؟

اره 
حتی میتونی فقط یک رکعت وتر رو بخونی
(1399 فروردين 23، 1:30)ارام نوشته است:
(1399 فروردين 23، 1:21)123Sanaz123 نوشته است: یه سوال اگر از اون چهارتا دو رکعتی همشو نخوانیمم قبوله???
دو تاشو خواندم
شاید دوتای دیگشم بخوانم
می خواستم بدونم چجوریه؟؟

اره 
حتی میتونی فقط یک رکعت وتر رو بخونی

Hanghead
یک رکعت وتر خیلی سخته 
از بقیه اش سخت تره

بدون قنوت هم میشه Hanghead یا خلاصه کنیم اللهم اغفر جمیع المومنین والمومنات...
واسه شروع خوبه دیگه Hanghead Shy
(1399 فروردين 23، 1:46)ارام نوشته است: بدون قنوت هم میشه Hanghead یا خلاصه کنیم اللهم اغفر جمیع المومنین والمومنات...
واسه شروع خوبه دیگه Hanghead Shy

برای شروع عالیه
من که تا حالا کامل نخواندم
امشب اون ۴ تا دو رکعتی و شفع را خواندم
تا حالا وتر نخواندم

ببخشید خیلی سوال میپرسم
تو نت خواندم ولی ندیدم در مورد وتر بگن چیکارا میشه کرد چیکارا نمیشه
اون ۷۰ مرتبه و ۳۰۰ مرتبه اش واجبه آره
همین قنوتش واجب نیست خوبه Hanghead

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان