امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

(1399 آبان 2، 3:16)*دختر پاک* نوشته است: 303
انجام شد
ممنون از سرپرست
809197ps94ijjhwg با تمام وجود احساس کردم بعد از گفتن" استغفرالله ربی و اتوب علیه " ها
همه گناه هایی که تو سرم بود و خیلی بد بود و واسه گذشته بود و از صبح تو سرم افتاده بود که اینا بخشیده نشدن و واسه همین دارم تقاصشون را پس میدم بخشیده شدن
امیدوارم درست باشه این حس و حال
روز سختی بود
شاید جایزه امروز بود
Khansariha (8)
خدایا ممنون که همیشه هستین

قبول باشه خواهر خانم پاک Confetti Khansariha (46) Khansariha (69) 
معلومه که بعد از استغفرالله گفتن گناه ها میریزه ، آخه درمونش همین استغفاره 2uge4p4 
موفق باشید ، بازم تشریف بیارید 53 Gol
(1399 آبان 2، 6:04)AhoorAli نوشته است: خوندم .......

قبول باشه اهورا Confetti Khansariha (46) Khansariha (69)
بازم بیا ، خوشحالمون میکنی 53 Gol
سلام
من دارم یه مدت میرم غیبت و زحمت فراخوان رو به عهده ی یکی از دوستان گذاشتم
لطفا به نماز شب توجه داشته باشید و توی فراخوان ها شرکت کنید و توی نمازهاتون همیشه برای بقیه بچه های کانون دعا کنید.
وقتی برگشتم دوباره خودم فراخوان هارو قرار میدم ، چون سخته از این تاپیک دل بکنم.
 سپاس شده توسط
♡بسم رب الشهداء♡
سلام [تصویر:  53.gif] [تصویر:  Gol.gif]
عزیزان ، همه از طرف خدا دعوت شدید به نماز شب بامداد جمعه...
عزیزان بیاید از امشب یکم بیشتر به نماز شب اهمیت بدیم ، مطمئنا تاثیرشو تو کل زندگیمون حس میکنیم...
بیاین تا با خوندن نماز شب از ته دل  از خدا عذرخواهی کنیم،
عذرخواهی کنیم به خاطر تموم گناهانی که انجام دادیم،
و یک عاشقانه بین خودمون و خدا بسازیم...
عاشقانه ای که خدا توش به بندش افتخار می کنه!
چه بسا به خاطر یه رکعت نماز شب ، عاقبت بخیر بشیم [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
قدرت و برکت نماز شب رو دست کم نگیریم چون حقیقتا میتونه عاقبت بخیرمون کنه [تصویر:  317.gif] [تصویر:  53.gif][تصویر:  Gol.gif]
بشتابید بشتابید اصحاب بهشتی [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
اسامی شریفتونو بنویسید [تصویر:  2uge4p4.gif]
1.مهدی منتظر
2.  53 
3. [تصویر:  53.gif]
4. [تصویر:  53.gif]
5.  53 
 حتی اگه تو نماز های یومیمون سستی می کنیم بیاین نماز شب بخونیم تا به کمک خدا بتونیم نماز های یومیمون رو درست کنیم
 سپاس شده توسط
نقل قول: دستور نماز شب

نماز شب یازده رکعت است .

1- چهار تا نماز دو رکعتی به نیت نماز شب ( جمعا 8 رکعت که مثل نماز صبح) خوانده می شود .
در رکعت اول : یک بار سوره حمد + یک بار سوره توحید
در رکعت دوم : یک بار سوره حمد + یک بار سوره توحید

2- دو رکعت نماز شفع
در رکعت اول : یک بار سوره حمد + یک بار سوره توحید + یک بار سوره ناس
در رکعت دوم : یک بار سوره حمد + یک بار سوره توحید + یک بار سوره فلق

3- یک رکعت نماز وتر
در رکعت اول : یک بار سوره حمد + 3 بار سوره توحید + یک بار سوره فلق + یک بار سوره ناس
سپس دست ها را برای قنوت به سوی اسمان بالا می بریم و حاجات خود را از خدا میخواهیم . در حالی که دستهایتان در قنوت است :

40 بار بگویید (  اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنينَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمينَ وَ اَلْمُسلِماتْ )  « خدایا ببخش جمیع مومنین مرد و مومنین زن را »
و یا  برای 40 مومن دعا کنید و بگویید :( اللهمَّ اَغْفِِر لِفُلانِ) ؛ پس به جای فلان ، اسم آن مومن را بگویید ، هم برای مومنینی که در دنیا هستند و هم مومنینی که از دنیا رفته اند.( بچه های کانون مقدم هستند )
توجه :
دعا کردن برای مومنین می تواند به دو صورت ذکر شود :
الف- همه مومنین را مد نظر قرار داده و چنین بگویید : اَللهمَّ اغْفِرْ لِلْمُومِنین وَ الْمُؤمِنات .
ب- یا نام چهل شخص را ببرید.

70 بار بگویید ( اَسْتَغْفِرُ اللهَ رَبي وَ اَتُوبُ اِلَيه)  « آمرزش می طلبم از خدایی که پروردگارم است و به سویش باز می گردم »

7 بار بگویید ( هذا مَقامُ الْعائِذِ بِكَ مِنَ اَلْنار )  « اين است مقام كسي كه از آتش قيامت به تو پناه مي‌برد »

300 مرتبه بگویید ( اَلْعَفو )  «ببخش»

1 بار بگویید ( رَبّ اغْفِرْلى وَ ارْحَمْنى وَ تُبْ عَلىََّ اِنَّكَ اَنْتَ التّوابُ اَلْغَفُورُ الرّحيم)  «پروردگارا ببخش مرا و رحم كن به من و توبه مرا بپذير به راستي كه تو، توبه پذيرنده، بخشنده و مهرباني»

توجه توجه : نماز شب یک نماز مستحبی است و لزومی نداره شما حتماً این جوری بخونین و همین طور میشه فقط یه قسمتیش رو خوند مثلاً سه رکعت آخر یا حتی فقط یک رکعت وتر، خیلی هم حال میده.

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
دستور نماز  شب 53
بزرگواران همونطور  که مستحضرید نیازی نیست تموم این جزئیات خونده بشه و هر چقدر که تونستین می تونین به جزئیات توجه کنین.
یا علی.
1.مهدی منتظر
2.  شهریار
3. [تصویر:  53.gif]
5.  [تصویر:  53.gif] 
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
1.مهدی منتظر

2.  شهریار
3. *دختر پاک*

Thankyou  ممنونم برای یادآوری Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
1.مهدی منتظر
2.  شهریار
3. *دختر پاک*
4. حامدحامد
6. 53
7. 53

امیدوارم حتماً پاشم و بخونم.
 سپاس شده توسط
1.مهدی منتظر
2.  شهریار
3. *دختر پاک*
4. حامدحامد
5.  عاشق
6. [تصویر:  53.gif]
7. [تصویر:  53.gif]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ممنون از بچه های صراط بابت حضور پر شور توی نماز شب 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
خوندم عزیزان  53

تشکر از زحمات شما ، مخصوصا مهدی عزیز ... 302
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
خوانده شد 53
ممنون از آقای مهدی منتطر Thankyou
انشالله آقای علی رضا زودتری حال دلشون خوب بشه برگردن کانون 63
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خوندم.
به حق همین نماز شب هممون پاک بمونیم. 53
 سپاس شده توسط
خوندم. چون دیر پا شدم و نزدیک اذان بود فقط نماز یک رکعتی وتر رو خوندم.
 سپاس شده توسط
♡بسم رب الشهداء♡
سلام [تصویر:  53.gif] [تصویر:  Gol.gif]
عزیزان ، همه از طرف خدا دعوت شدید به نماز شب بامداد جمعه...
عزیزان بیاید از امشب یکم بیشتر به نماز شب اهمیت بدیم ، مطمئنا تاثیرشو تو کل زندگیمون حس میکنیم...
یکی از بزرگا گفتن : تعجب میکنم از کسی که میخواهد پیش خدا به مقامات عالیه برسد ، ولی نماز شب نمیخواند ؛ ما ندیدیم کسی بدون نماز شب خواندن به جایی برسد...
چه بسا به خاطر یه رکعت نماز شب ، عاقبت بخیر بشیم [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
قدرت و برکت نماز شب رو دست کم نگیریم چون حقیقتا میتونه عاقبت بخیرمون کنه [تصویر:  317.gif] [تصویر:  53.gif][تصویر:  Gol.gif]
بشتابید بشتابید اصحاب بهشتی [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
اسامی شریفتونو بنویسید [تصویر:  2uge4p4.gif]
۱. مهدی منتظر
۲. Khansariha (2)
۳. Khansariha (2)
۴. Khansariha (2)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان