امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

سلام
ممنون از همه ی کسانی که اومدند Khansariha (8)
امشب رو یادتون نره
شب ولادت امام زمان هست، ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید
سلام به همه،
عیدمون مبارک باشه

انشاالله که شب حرمان دل ما به سحر نزدیک است،
انشاالله که امشب دعاهامون مستجاب میشه

انشاالله که امشب اتفاق جدیدی تو دلمون میفته
انشاالله که امشب رابطه امون با امام زمانمون اصلاح میشه

منم هستم.

التماس دعای شدید داریم از همگی

خصوصا دعا کنید توفیق تکمیل روزه های ماه مبارک رمضان رو پیدا کنیم.
خدایا
خودت گفتی یَهدی مَن یَشاء
پس اگر مستاهل رحمتت نیستیم ما رو اهل کن
ما رو هدایت کن و بعدش لاتزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا
میرم نماز شب بخونم
سلام به همه دوستان
متاسفانه بنده موفق نشدم ب قرارمون برسم.... عذر خواهی میکنم...
ایشالا دفعات بعد
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

[تصویر:  n00010241-b.jpg]

بسم الله الرحمن الرحیم

53 أَمَّنْ هُوَ قانِتٌ آناءَ اللَّيْلِ ساجِداً وَ قائِماً يَحْذَرُ الْآخِرَةَ وَ يَرْجُوا رَحْمَةَ رَبِّهِ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الَّذينَ يَعْلَمُونَ وَ الَّذينَ لا يَعْلَمُونَ إِنَّما يَتَذَکَّرُ أُولُوا الْأَلْبابِ (9 ) 53

53( آیا چنین کسی با ارزش است ) یا کسی که در ساعات شب به عبادت مشغول است و در حال سجده و قیام ، از عذاب آخرت می ترسد و به رحمت پروردگارش امیدوار است؟! بگو: «آیا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند یکسانند؟! تنها خردمندان متذکّر می شوند!» 53  زمر

سلام [تصویر:  3.gif]
[تصویر:  14.gif] نماز شب جمعه 30 خرداد [تصویر:  14.gif]
1) [تصویر:  8.gif]
2) 53
.
.
.
؟؟) 53
منتظر حضورتون هستیم [تصویر:  14.gif]
سلام

خدا قوتKhansariha (48)

اگه توفیقش حاصل بشه ما هستیم128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلاممنم هستم انشاالله.
سلام علیکم.
خانوم ها و قایون ماهم هستیم.
یا علی
می خوام یه چیزی بگم:
جمعه قبلی که اعلام وضعیت کردم و واسه اولین بار نماز شب خوندم انقدر حالم فرداییش خوب بو د و احساس راحتی کردم.
مرسی از همه تون

(1393 خرداد 28، 17:29)undefined نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

53 أَمَّنْ هُوَ قانِتٌ آناءَ اللَّيْلِ ساجِداً وَ قائِماً يَحْذَرُ الْآخِرَةَ وَ يَرْجُوا رَحْمَةَ رَبِّهِ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الَّذينَ يَعْلَمُونَ وَ الَّذينَ لا يَعْلَمُونَ إِنَّما يَتَذَکَّرُ أُولُوا الْأَلْبابِ (9 ) 53

53( آیا چنین کسی با ارزش است ) یا کسی که در ساعات شب به عبادت مشغول است و در حال سجده و قیام ، از عذاب آخرت می ترسد و به رحمت پروردگارش امیدوار است؟! بگو: «آیا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند یکسانند؟! تنها خردمندان متذکّر می شوند!» 53  زمر

1) Alireza 68
2) مرد مجاهد
3) only
4) [تصویر:  8.gif]
5) 53
.
.
.
؟؟) 53
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
-------------------------------------------------------
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]

بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر:  8.gif] أَمَّنْ هُوَ قانِتٌ آناءَ اللَّيْلِ ساجِداً وَ قائِماً يَحْذَرُ الْآخِرَةَ وَ يَرْجُوا رَحْمَةَ رَبِّهِ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الَّذينَ يَعْلَمُونَ وَ الَّذينَ لا يَعْلَمُونَ إِنَّما يَتَذَکَّرُ أُولُوا الْأَلْبابِ (9 ) [تصویر:  8.gif]

[تصویر:  8.gif]( آیا چنین کسی با ارزش است ) یا کسی که در ساعات شب به عبادت مشغول است و در حال سجده و قیام ، از عذاب آخرت می ترسد و به رحمت پروردگارش امیدوار است؟! بگو: «آیا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند یکسانند؟! تنها خردمندان متذکّر می شوند!» [تصویر:  8.gif]  زمر

1) Alireza 68
2) مرد مجاهد
3) only
4) [تصویر:  8.gif]
5) گل سرخ [تصویر:  8.gif]
.
.
.
؟؟) [تصویر:  8.gif]
یا عباس
سلام به روی ماه همتون 53

خدا خیرتون بده ماه چهره ها ! 21))

امکانش هست  ما رو هم اضافه کنین لطفا

یا علی مدد
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
از همه ی دوستانی که شرکت کردند ممنونم Khansariha (8)
التماس دعا 53

1) Alireza 6853
2) مرد مجاهد53
3) only53
4) سام دی سون  [تصویر:  8.gif]
5) گل سرخ [تصویر:  8.gif]
6) ؟ [تصویر:  8.gif]
[تصویر:  barayetoboodan]
بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الْمُتَّقِينَ فِي جَنَّاتٍ وَعُيُونٍ ﴿١٥﴾آخِذِينَ مَا آتَاهُمْ رَبُّهُمْ ۚ إِنَّهُمْ كَانُوا قَبْلَ ذَٰلِكَ مُحْسِنِينَ ﴿١٦﴾

پرهیزکاران درمیان باغ های بهشت و چشمه ساران خواهند بود (15) دریافت می دارند چیزهایی را که پروردگارشان بدیشان مرحمت فرموده چرا که آنان پیش از آن ( در سرای جهان ) در زمره ی نیکوکاران بوده اند. (16)

كَانُوا قَلِيلًا مِنَ اللَّيْلِ مَا يَهْجَعُونَ ﴿١٧﴾وَبِالْأَسْحَارِ هُمْ يَسْتَغْفِرُونَ ﴿١٨﴾

آنان اندکی از شب می خفتند (17) و در سحرگاهان درخواست آمرزش می کردند (18)
ذاریات
clappingنماز شب جمعه 6 تیر clapping
1) 53
2) 53
.
.
.
؟) 53
سلام

ان شاالله هستم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
ان شاءالله هستم.