نظرسنجی: در دوره ی بعدی چله ی گروهی ، تمایل دارید کدوم موضوع انتخاب بشه؟ ( انتخاب 1 گزینه )
این نظرسنجی بسته شده است.
خواندن قرآن (حداقل 1صفحه با معنی)
25.81%
8
25.81%
دعای عهد
6.45%
2
6.45%
زیارت عاشورا
19.35%
6
19.35%
سلام دادن به امام زمان و امام حسین
12.90%
4
12.90%
سحر خیزی
35.48%
11
35.48%
در کل
31 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چله‌های عاشقی گروهی)

دیروز اعلام وضیعت نکردم اما خوندم.
3 از 40
:..:::          نکته ی پنجم از چله نهم      :::..:

◇ -          ...    سوءظن در روایات   ...        - ◇

امام هشتم حضرت رضا عليه السلام می فرمايند:

أَحْسِنِ الظَّنَّ بِاللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزَّ وَجَلَّ يَقُول: أَنَا عِنْدَ ظَنِّ عَبْدِي بِي إِنْ خَيْراً فَخَيْراً وَإِنْ شَرّاً فَشَرّاً؛

گمانت را به خدا نيكو گردان چرا كه خداوند می فرمايد: من نزد گمان بنده ام هستم اگر او به من خوش بين باشد من با او به خوبی معامله می كنم و بالعكس اگر نسبت به من بدبين باشد من هم مطابق همان نيت با او معامله می كنم.
[تصویر:  128fs318181.gif]
.:::.[تصویر:  8.gif].:::..:::.[تصویر:  8.gif].:::..:::.[تصویر:  8.gif].:::.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
گلبرگ جان.. وقتی فقط تو دلت بوده و روی رفتارت اثری نداشته.. و خدای نکرده ب غیبت منجر نشده..
گناه نیست..1

و
وقتی بهت ثابت شده ک بنده خدا مشکل داره.. دیگه خیلی نباید اعتماد کنی تو برخوردهاش و باید مراقب باشی..1

و
الحمدلله آقا یعاشق ک الان خوبین..
کاشکی هممون بتونیم نگاه خوبی داشته باشیم و از اثرات این گناه در امان باشیم..1

موفق باشین..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
من نمی تونم گناه کردن های بین راهم تا ترک رو تحمل کنم به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟
وقتی گناه می کنم دیگه شُل می شم و نمی تونم ادامه بدم تا حالا هم کسی نتونسته کمکم کنه
در ض1من ببخشید این پست رو اینجا گذاشتم نمی دونستم کجا بزارم در ضمن تو چله هم هستم تا 15 اردیبهشت
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]
سلام

خداروشکر تا امروز حاضر

5/40
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

فاطمه1375
5 از 40
سلام
اگر برای یه نفر امکان روزه وجود نداشته باشه چجوری باید جریمه بده ؟
می تونه یه جریمه دیگه بزاره ؟
هشت قانون که تا اطلاع ثانوی بر قرارند :

1.هیچ استفاده ای از کامپیوتر ، تبلت ، موبایل نمی کنم به جز برای :  ارتباطات لازم + اعلام وضعیت کانون / 2. با هر منظره ، عکس یا فکر منحرف کننده ای مواجه شدم ۱۰۰ تا ذکر می گم ( امتحان کردم ردخور نداره ) / 3.نماز رو اول وقت می خونم (بی هیچ توجیهی) و اگر به دلایلی مثلا تو ماشین بودم بلافاصله که شرایط محیا شد قضاش رو می خونم . / 4.فقط و فقط برای رفع گرسنگی غذا می خورم  / 5.هر روز رو با یک برنامه * مکتوب* پیش می رم و حتی یک روز حق ندارم بدون برنامه کار کنم . / 6.سعی می کنم هر روز صدقه بدم / 7.تا زمانی که نیاز نباشه یا ازم سوال نشده باشه حرف نمی زنم . / 8.یه موردی که بدم میاد اسمش رو بگم رو انجام نمی دم . ( د.ورزی)

لا حول و لا قوة الا با...
سلام منم تا امروز کامل بوده ، پنج از چهل
الهی شکر
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

آراز 4/4053
سلام نمیدونم کار درستی بود یا نه دیروز دوبار زیارت امین الله رو خوندم سر نماز ظهر و شام
اخه هفتم امکانش نبود بخونم
اگه درست باشه منم
5/40
سلام 
دوستان من  دیگه این سری میخوام ترک کنم واقعآ 
برای چهل روز پاکی باید کدوم قوانین رو رعایت کنم
قوانین کدو م صفحه هستش

مرسی
سلام

منم بودما از اول

ولی یادم رفت ثبت نام کنم 22
 مهم نیته دیگه 22

البته دو روزش رو موفق نشدم بخونم
جریمه سوره ملک بود؟
[dir=rtl]قاصدک 40/6 128fs318181
توفیق شد در حرم امام رضا خوندم..128fs318181
خدایا شکرت53[/dir]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام

خداروشکر با امروز 6 از 40

هوراااااا
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان