امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۱ خانم‌ها: آسمان (غیر فعال) (حامی: rezvaneh - سرپرست: لئا، عطر رهایی)

سلام سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشیدمن یکم دورم شلوغ بود مهمون داشتم نتونستم بیام سایت حالم خوخوبه خداروشکرت پاکم ?‍♀️بچه ها ببخشید اگه اشتباهی میزنم روپیامتون وپاسخ میدم توگروه زیادبلدنیستم چطوریه پیام دادنش
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 0:05)khodaaa نوشته است: سلام سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشیدمن یکم دورم شلوغ بود مهمون داشتم نتونستم بیام سایت حالم خوخوبه خداروشکرت پاکم ?‍♀️بچه ها ببخشید اگه اشتباهی میزنم روپیامتون وپاسخ میدم توگروه زیادبلدنیستم چطوریه پیام دادنش

سلام عزیزدل
ما شما چی صدا کنیم 49-2 . اینو دفعه قبلم میخواستم بپرسم یادم رفت 

خیلی خوشحالم که پاکی   Confetti
ماشاءالله

گوشه پایین و سمت چپ هر پست روی دکمه نقل قول بزن 
بعد میخوای پست بذاری روی گزینه انتخاب نقل قول
یه کم پایین تر از کادر میتونی جوابو بنویسی 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 20، 23:51)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 20، 23:47)rezvaneh نوشته است: سلامی دوباره 

اتریسا جان در مورد پست هات

اول ممنون از مشارکت 
ان شاءالله با تلاش به هر چی ارزو داری برسی 

در مورد رمان و فیلم هم که به نتایج خوبی رسیدی 
امروز تو کتابی که اصلا انتظارشو نداشتم یه مطلب خوندم که هنوز درگیرم . گفتم حتما اورژانسی میشم 
راستی اتریسا به کتابای روانشناسی علاقه داری ؟

در مورد مسابقه گروهی هم نظرتو بگو

راستش این ایام ک بیکارم ورودی های ذهنم خیلی زیاده و نمیتونم تمرکز کنم،الانکه کتاب چشم هایش بزرگ علوی دستمه .
خیلی دلم میخواد رمان های عباس معروفی رو بخونم سمفونی مردگان و سال بلوا  53258zu2qvp1d9v
روانشناسی چون تمرکزی ندارم نمیخونم،باید ایامی باشه ک زندگیم رو رواله و تو روزمرگی هستم و کارهام ثابته .
الان برای همین مشارکت چند روزی همش دنبال این بودم ک تنها باشم تا فکر کنم  53258zu2qvp1d9v
--------
منم ورزش و انتخاب میکنم،میتونیم اپ نصب کنیم یا کتابم خوبه میتونیم ی کتاب ثابت انتخاب کنیم بخونیم .
دیگه چیزی ب ذهنم نمیاد 65

برای ورودی ها چیکار می کنی ؟

راجع به این کتابها هم تحقیق کن مشکل نداشته باشن بعد بخون

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 0:12)rezvaneh نوشته است:
(1399 شهريور 21، 0:05)khodaaa نوشته است: سلام سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشیدمن یکم دورم شلوغ بود مهمون داشتم نتونستم بیام سایت حالم خوخوبه خداروشکرت پاکم ?‍♀️بچه ها ببخشید اگه اشتباهی میزنم روپیامتون وپاسخ میدم توگروه زیادبلدنیستم چطوریه پیام دادنش

سلام عزیزدل
ما شما چی صدا کنیم 49-2 . اینو دفعه قبلم میخواستم بپرسم یادم رفت 

خیلی خوشحالم که پاکی   Confetti
ماشاءالله

گوشه پایین و سمت چپ هر پست روی دکمه نقل قول بزن 
بعد میخوای پست بذاری روی گزینه انتخاب نقل قول
یه کم پایین تر از کادر میتونی جوابو بنویسی 53
  ممنونم میتونین باران صدام کنیم
 سپاس شده توسط
نمیدونم چرا قشنگ متوجه نمیشم که چطوری پاسخ بدم نمیدونم درست پاسخ دادم یانه
 سپاس شده توسط
باران صدام کنین
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 21، 0:20)khodaaa نوشته است: نمیدونم چرا قشنگ متوجه نمیشم که چطوری پاسخ بدم نمیدونم درست پاسخ دادم یانه

بله عزیزم درست پاسخ دادی

(1399 شهريور 21، 0:22)khodaaa نوشته است: باران صدام کنین

چشم باران جان

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

عضو جدید اومده ،خوش اومده ،بوی خاک بارون خورده یادم افتاد  53258zu2qvp1d9v 
هرجوری دلت میخواد دکمه ها رو بزن و پاسخ بده  4chsmu1  اصلا غمت نباشه  Khansariha (69) چون قطعا با گذشت زمان آشنا میشی 49-2 

(1399 شهريور 21، 0:14)rezvaneh نوشته است:
(1399 شهريور 20، 23:51)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 20، 23:47)rezvaneh نوشته است: سلامی دوباره 

اتریسا جان در مورد پست هات

اول ممنون از مشارکت 
ان شاءالله با تلاش به هر چی ارزو داری برسی 

در مورد رمان و فیلم هم که به نتایج خوبی رسیدی 
امروز تو کتابی که اصلا انتظارشو نداشتم یه مطلب خوندم که هنوز درگیرم . گفتم حتما اورژانسی میشم 
راستی اتریسا به کتابای روانشناسی علاقه داری ؟

در مورد مسابقه گروهی هم نظرتو بگو

راستش این ایام ک بیکارم ورودی های ذهنم خیلی زیاده و نمیتونم تمرکز کنم،الانکه کتاب چشم هایش بزرگ علوی دستمه .
خیلی دلم میخواد رمان های عباس معروفی رو بخونم سمفونی مردگان و سال بلوا  53258zu2qvp1d9v
روانشناسی چون تمرکزی ندارم نمیخونم،باید ایامی باشه ک زندگیم رو رواله و تو روزمرگی هستم و کارهام ثابته .
الان برای همین مشارکت چند روزی همش دنبال این بودم ک تنها باشم تا فکر کنم  53258zu2qvp1d9v
--------
منم ورزش و انتخاب میکنم،میتونیم اپ نصب کنیم یا کتابم خوبه میتونیم ی کتاب ثابت انتخاب کنیم بخونیم .
دیگه چیزی ب ذهنم نمیاد 65

برای ورودی ها چیکار می کنی ؟

راجع به این کتابها هم تحقیق کن مشکل نداشته باشن بعد بخون

خیلی مشهورن و چاپ شدن رضوانه  53258zu2qvp1d9v میدونی ذهن من نمیتونه هزارتا چیزو باهم قبول کنه .مثلا گوشی و نگاه میکنم،اتفاق های اطرافم،اخبار،فیلم،دوستام همه جمع میشن تمرکزم و میگیرن 53258zu2qvp1d9v

(1399 شهريور 21، 0:20)khodaaa نوشته است: نمیدونم چرا قشنگ متوجه نمیشم که چطوری پاسخ بدم نمیدونم درست پاسخ دادم یانه

درسته عاغا درسته 302
 سپاس شده توسط
باشه اگه مطمئنی که هیچی
ولی خیلی از کتابای مشهور هم مشکل دارن 

به هر چیزی به اندازه خودش بها بده 
هر چی تمرکزتو میگیره یادداشت کن که ذهنت اروم بشه

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
با یاد خدا
ثبت نام دور چهل و سوم مسابقه گروهی
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]

1-AtrisA
2- Aurora
3- [تصویر:  53.gif]
.
.

-------------------------------
من همچنان نظرم رو ورزشه65 65 65
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: سلام
منظورم از چندتا مواد غذایی مفید هموناست که باعث کاهش این حس میشن . خودت تحقیق کنی بهتره 
خوبه که میدونی به این مواد حساسی . [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] ایا کلا استفاده ازشون رو قطع کردی ؟
از لحاظ اینکه مشکل ایجاد کنن

سلام، قطع نکردم جون ادویه ها رو تو خیلی غذاها باید استفاده بشه فقط سعی میکنم اگر تو غذایی از اون ادویه زیاد استفاده شده یا غذا رو نخورم یا بعد از خوردنش کنارش چیزایی که سرد هستن رو هم بخورم متعادل شه
مثلا من چای دارچین دوست داشتم کلا دارچین رو با چای دیگه نمیخورم
قهوه هم برای من این شرایطو ایجاد میکنه دیگه قهوه نمیخورم
و... 

آتی حرف زدن در باره مشکلات بیشتر حالمو بد میکنه برای همین ترجیح میدم سکوت کنم مث دیشب که حالم خیلی بد بود و اخرش بسنده کردم به این چندتا شکلک و تو پی ویت ازت خواستم برام دعا کنی
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
سلام منم بزارین تولیست مسابقه
 سپاس شده توسط
با یاد خدا
1- AtrisA
2- Aurora
3- khodaaa
4-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست.
قوانین مسابقه هم تو این پست هست.
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
9 روز خوب 53258zu2qvp1d9v
بچه ها دیروز بهترین بهترین بهترین و بهترین روز زندگیم بود . . .
مادرم اومد تو اتاقم نشست لب تخت داشتیم باهم صحبت میکردیم...
بهم گفت دیگه بچه نیستی که بگم تحت تاثییر جو قرار داری و نمیتونی برای زندگیت تصمیم بگیری ... 
باور دارم که میتونی و انجامش میدی 53258zu2qvp1d9v
از بچگیم من راجع به نحوه ی زندگیم براشون توضیح میدادم...
او اوایل میگفتن بچه است و نمیفهمه .. بهم میخندیدن
تو نوجوانیم میگفتن  جو  نوجوانی اینطوریه و بهم میخندیدن و میگفتن از سرت میوفته...
تا چندوقت پیش میگفتن... چون دختری نمیشه ( و من چقدر تنفر داشتم از دختر بودنی که  همیشه دست و پام رو بسته بود)
ولی دیروز مامانم گفت میدونم که میتونی و من پشتتم 53258zu2qvp1d9v . . هرچی که بشه حمایتت میکنم با نهایت توانم 53258zu2qvp1d9v
نمیدونید چقدر حس خوبی بود . . .
خدایا هزاران مرتبه شکرت . . 
کاش ادم هایی که شعار میدن  برای دخترها و زن ها توی جامعه و فرهنگ  اینجا  محدودیتی نیست به حرفشون عمل کنن . . .
کاش  این تو مغز مردای ایرانی جا بیوفته که جای زن توی اشپزخونه نیست . .  و اگر مادر و خواهرشون کار خونه میکنه وظیفه نیست و لطفه . . 
کاش این مردها شعورشون اوقدر برسه که از پشت فرمون ماشین داد نزنن : کی بهت گواهی نامه داده ؟؟ برو تو خونه ات ظرفاتو بشور . .   53258zu2qvp1d9v
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 شهريور 21، 16:12)صادقین نوشته است:
با یاد خدا
1- AtrisA
2- Aurora
3- khodaaa
4- مهرخدا
5-53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست.