امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

امروز پاک 302
میخوام یه امضا توپ درست کنم برای موارد اورژانسیم
دیگه قراره هر چی دلیل و بهانه برای گناه هست را به روی خودم ببندم
Khansariha (58)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
منم پاااک 49-2
آفرین بهت..سانازجون تو با پاکیت باعث میشی ما هم مقاومت کنیم و نلغزیم این پاکی اثرش رو همه ما هم گروهیهات هس
ممنون که مقاومت میکنی 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 10، 0:04)شادن نوشته است: منم پاااک 49-2
آفرین بهت..سانازجون تو با پاکیت باعث میشی ما هم مقاومت کنیم و نلغزیم این پاکی اثرش رو همه ما هم گروهیهات هس
ممنون که مقاومت میکنی 302

ممنونم عزیز دل 302
تشکرات خیلی خیلی ویژه 49-2
دیگه ایندفعه بعد مدت ها با امام زمان هم حرف زدم 53258zu2qvp1d9v
امیدوارم حس و حال خوب امروز را فراموش نکنم 53258zu2qvp1d9v

ما میتوانیم Khansariha (69)Khansariha (69)Khansariha (69)Khansariha (69)Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلاااااااام دوستان
عزاداری هاتون قبول باشه

منم پاااک
Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Screenshot_20200831_112955_Instagram.jpg]

داشتم در مورد عمرسعد و شخصیتهای کربلا میخوندم این استوری جالب اومد بنظرم..
 سپاس شده توسط
سلام علیکم
احوال شما 
همه چی خوبه
49-2

دیروز پاک
امروزم پاک
53258zu2qvp1d9v 
همه چی خیلی خوبه خداروشکر
به لطف کمک دوست های کانونی و کتاب جدیدی که میخوانم 4chsmu1
3 دقیقه در قیامت Khansariha (56)

با احتساب چهارشنبه میشه 5 روز
از تاسوعا پاکم

سپاس شده توسط
آفرین به تو سانازجان Confetti
 سپاس شده توسط
سلااااام به همگی
چطورین؟

دخترپاک آفرین عزیزم خیلی عالی داری پیش میری، امیدوارم از پاکیت لذت ببری

چقدر این پست های اخیر آجیل مخصوص ترک خوبه
اگه نخوندین حتما یه سری به تاپیکش بزنید
اگر هم دیدینشون دوباره برید بخونید
53
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
خوبین؟ 
خواستم بگم من پاااکم 49-2
بیاین ی کم گپ بزنیم
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
مشارکت شادن:

وقایعی که این هفته رخ داد بهم نشون داد هنوز راه زیادی دارم تا بتونم نقصهامو برطرف کنم 
یکی از مهمترین نقصهای من اینه وقتی مضطرب و مشوشم حتما باید با ی نفر حرف بزنم ی فصل هم گریه کنم بعد آروم میشم22

اینکه بعضی چیزها منو تا این اندازه بهم میریزه و باعث میشه کنترلمو از دست بدم ، موضوعیه که باید بهش توجه کنم و درستش کنم
هر آدمی باید لنگری داشته باشه که تو طوفانهای زندگی بهش بچسبه و اونو تو ساحل نگه داره لازمه این لنگر رو با قلبت بهش باور داشته باشی
به لنگرهام فکر میکنم و اعتقادم و اینکه چقدر مصمم یا سستم ...

شادن با لطف خدا پاکم..الحمدلله
منم پاک پاک

راستش چند وقتیه کتاب ۳ دقیقه در قیامت را خواندم
بخاطر کتابه
خیلی تغییر کردم
احساس میکنم یکی دیگه شدم
احساس آدمی را دارم که وقتی مرد قراره یه جلسه دفاع خیلی سخت در برابر اعمالش داشته باشه
احساس میکنم تازه فهمیدم مبحث هایی که خدا برای امتحانش گفته کجاهاست
کلا همه چی عوض شده
حتی خدا هم عوض شده از نظر من
همه چی خیلی بهتر 
هم زندگی
هم خدا
هم آرامش بیشتری اومده
نمیدونین چقدر خوبه
وقتی کتاب را می خوانم همزمان ۳ تا چک لیست درست کردم
چک لیست گناه و کار خوب و نکات مهم
خیلی بهم کمک کرده

اصلا تازه فهمیدم حتی اگر شهید بشی یا مثلا کلی کار کنی و پولدار بشی و حسینیه مثلا وقف کنی بازم امکان داره بهشت نری
22
اصلا کل ایده فکریم بهم ریخته
پیشنهاد میکنم حتما بخوانید
من که همش وسط کتاب سرم را میاوردم بالا به خدا نگاه میکردم میگفتم نه بابا 
مگه میشه
چرا هم چین شد
اصلا چه خبره
کتاب ۳ دقیقه در قیامت

شادن خانم جان اینم مشارکت من
عزیز دل هر وقت دلت گرفت خواستی حرف بزنی بیا همینجا حرف بزن
ما با جان و دل گوش میدیم
49-2
دیگه غصه نخورینا
ما خیلی خیلی اوضاعمون خوبه
به خاطر هدف ترک که داریم
به گمانم خدا خیلی دوسمون داره
49-2

من کتاب صوتی‌شو گوش دادم تو ماه رمضون.. مخ آدم سوت میکشه   Shy
(1399 شهريور 13، 15:25)شادن نوشته است: من کتاب صوتی‌شو گوش دادم تو ماه رمضون.. مخ آدم سوت میکشه   Shy

53258zu2qvp1d9v
واقعا 
من که کن فیکون شدم
میگم سایتش را داری 
اگر میشه برام بفرست 
ممنونم 302

سپاس شده توسط
تو آپارات من گوش دادم
سلااام علیکم
اقا منم ترغیب شدم برم کتابه رو بخونم  22

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان