امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

دختر پاک عزیزم 
انقد که این کتاب رو دوست داشتی دلم خواست کتاب بازگشت وان سوی مرگ رو هم بهت معرفی کنم 49-2
تو مکتبخونه گفته بودم فکر کردم ندیدی Khansariha (56)
تو انتشارات ابراهیم هادی سرچ کنی کتابهایی تو این سبک داره 53258zu2qvp1d9v
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
ممنونم شادن جان Thankyou

کویین جان حتما بخوانش 49-2
خواندنش خالی از لطف نیست 53258zu2qvp1d9v

زینبی جان ممنونم عزیز دل 302
راستش من اصلا اهل کتاب نیستم
اینو یکی از فامیل ها هدیه داد 
من که سمتش نرفتم بخوانم
داداشم اسمشو گفت 
چون قبلا آقای کارما گفته بودن خواندم
ممنونم عزیز اسم کتابی که میگی را یادداشت میکنم میخوانم
هیچ وقت فکر نمیکردم کتاب خوان بشم
تاثیر دوستای کانونیمه 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
  لیست به‌روز شده  99/06/14  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

شادن / 12 شهریور 99/ 3 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیست و یکم

Flyingا/ 8 خرداد 99 / 65 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره دوم

*دختر پاک* ا/ 8 شهریور 99 / 7 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره اول

Sp8 ا/ 1 تیر 99/ 22 روز خوب ............................................. در انتظار 30 روز خوب

fatush76ا/ 8 مرداد 99 / 1 روز خوب .................................................. در انتظار 30 روزخوب

Jupiterا/ 31 تیر 99 / 10 روز خوب ................................................... در انتظار 20 
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
میگم بچه‌ها چرا کم حرفید Hanghead
کویین ساکت میای و میری..بیا حرف بزن باهامون 
دلمون میخاد ی گروه منسجم باشیم هوای همو داشته باشیم  49-2
 سپاس شده توسط
خب چی بگم Hanghead
یه چندروزیه مقداری حال روحیم خوب نیست  
تلاش میکنم که اوضاعم رو بهتر کنم
ولی اوضاع پاکی خوبه خداروشکر
 سپاس شده توسط
سلام  Khansariha (48)
منم پاک 302

ببخشید خیلی حرف نمیزنم
خیلی حوصله اش نیست
ولی دوست دارم یکی حرف بزنه من گوش کنم 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
بچه ها  Hanghead
من به کمک نیاز دارم ..تحت استرس هستم این روزا و متاسفانه سریالی شدم 
لطفا کمکم کنید  20
 سپاس شده توسط
عزیزم
سعی کن اول استرست رو مدیریت کنی
قطعا به جز خ.ا کارهای دیگه ای هم هست که از استرست کم کنه
چند روزی تنها نباش و بیشتر تو جمع برو
راه های نفوذ وسوسه رو ببند
 سپاس شده توسط
نرم افزار بلاک پورن نصب کردم دیگه هرچیزی که ذره‌ای پ.و.رن داشته باشه اتوماتیک بلاک میکنه 
امیدم به خدای بخشنده اس
عصر میرم زیارت شهدا..مدتیه دور افتادم ازشون
تنها اونجاس ک  حال منو خوب میکنه
 سپاس شده توسط
عزیز من این مدت نوحه خیلی بهم کمک کرده 
امتحانش کن
البته این دفعه که خیلی فیلم مستهجن دیدم
سعی کردم با دیدن فیلم های دیگه که سانسور شده هست و چشمامو به چیزای دیگه عادت بدم
خیلی جواب داد
یعنی کلی فیلم خوب هست چه ایرانی چه خارجی با کلی موضوع متفاوت که آدم میتونه بشینه ببینه
53258zu2qvp1d9v
تو از پسش بر میای عزیز دل 
Khansariha (69)

بیا هر روز اعلام وضعیت 
اینجوری خیلی بهتره  49-2

سپاس شده توسط
مشارکت شادن:

عصر دم غروب رفتم گلزار شهدا ..جایی که میتونم بلندبلندددد گریه کنم یه دل سیر درددل کنم
مدد بگیرم و حس کنم برادرام صبورانه نشستن پای حرفام ..و در حقم دعا میکنن
برای من گلزار شهدا آرامش بخش ترین جای دنیاست .. هر وقت به بن بست میرسم پناهم اونجاست 
سالهاس که پاتوقم شده فرقی نمیکنه شنبه اس یا پنجشنبه، صبحه یا شب هروقت بی قرار میشم تا به خودم میام میبینم اونجام

پ.ن: گلزارشهدای اینجا تو مرکز شهره کنار خیابون تقریبا همیشه توش رفت و آمد هس ..
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 15، 21:13)شادن نوشته است: مشارکت شادن:

عصر دم غروب رفتم گلزار شهدا ..جایی که میتونم بلندبلندددد گریه کنم یه دل سیر درددل کنم
مدد بگیرم و حس کنم برادرام صبورانه نشستن پای حرفام ..و در حقم دعا میکنن
برای من گلزار شهدا آرامش بخش ترین جای دنیاست .. هر وقت به بن بست میرسم پناهم اونجاست 
سالهاس که پاتوقم شده فرقی نمیکنه شنبه اس یا پنجشنبه، صبحه یا شب هروقت بی قرار میشم تا به خودم میام میبینم اونجام

پ.ن: گلزارشهدای اینجا تو مرکز شهره کنار خیابون تقریبا همیشه توش رفت و آمد هس ..

آفرین 49-2
چه خوبه کارهایی کنیم که حال خودمون خوب بشه 49-2
الان همه چی خوبه 49-2

سپاس شده توسط
یس یس یس Confetti
و آماده یه شروع بارانی خفنم
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 15، 22:02)شادن نوشته است: یس یس یس Confetti
و آماده یه شروع طوفانی ام

آماشالله 49-2
نمیشه شروعتون بارانی باشه 4chsmu1
باران بیاد هر چی بدی بشوره ببره 53258zu2qvp1d9v
حالا این پسرا فکر میکنن اسم گروهشون خیلی مثلا خفنه Khansariha (13) 4chsmu1
ایش
طوفان
چقدر مسخره Gigglesmile

سپاس شده توسط
چرا چرا.. الان میذارم یه شروع بارانی خفنننننن 49-2
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان