امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1400 اسفند 19، 9:18)سنــا نوشته است:
سلااااااام

دخترا   تو این چالش شرکت کنید  .

49-2 

سعی می کنم تا اخر هفته بعد انجامش بدم
به نظر جالب میاد 2uge4p4
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام دخترا
شبتون بخیرر Khansariha (2)
کجایین؟
خوبین؟ خوشین؟
اوضاعتون چطور پیش میره؟ 53258zu2qvp1d9v

عارفه جونممم، یادمه گفتی چیزای جدیدو تجربه کن.
امروز سه تا از کارهایی که همیشه دوست داشتمو انجام دادم... و الان خیلی خوشحالم
خیلی خیلی. 53258zu2qvp1d9v
ممنون برای توصیه ت..
دوست دارم Khansariha (96)
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:"من قدیم  ؛من جدید"

من که عاشق این دفتره شدم نمیدونستم دفتر نقطه ای های بولت ژورنال فنریش هم هست، چقدم مرتبم نوشته بودی سنا جون
یه سوالی تا کی وقت داریم عکسش رو بفرستیم و اینکه حتما جزئیات باید تو عکسمون دیده بشن؟

ممنون عزیزم Khansariha (18)
دفتر کلاسوری چرمی بود با برگه های نقطه ای سایت sibscetch.com  دارن 4chsmu1
تا آخر سال وقت داری ، هرچی زودتر بهتر 
نه نیاز نیست جزییات دیده بشن
 سپاس شده توسط
سلام 

دختراااا

چطورید ؟

آبی آسمانی / 3 اسفند / 16 روز خوب  Confetti
سلام دخترا : )
سلین/2روزخوب
عهدنامه شنبه های پاک ( شنبه های مدیر کلی) [تصویر:  317.gif]
تاریخ : 1400/12/21

با هم دیگه عهد میبندیم به نیت تشکر از مدیر کل شنبه را پاک بمونیم  [تصویر:  balloons.gif]
به امید اینکه با سلامتی کامل و کلی خبر خوب برگردن پیشمون [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
1. رعنا [تصویر:  confetti.gif]
2. Khansariha (70)
3.  [تصویر:  49-2.gif]

4.  [تصویر:  greenstars.gif]
5.  [تصویر:  chase.gif]

سلام 302 ببخشید نبودم Hanghead دوباره مریض شدم Hanghead  یه مقدار هم استرس ها زیاد شده خیلی بداخلاق شدم.  Hanghead نشد بیام .سعی میکنم بیشتر بیام  Khansariha (96) بسی معذرت Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: اما چند روز پیش .. به صورت خود خواسته وارد سایت های ناجور شدم....
و خب کلا کنترل چشمی نداشتم......
حالا چ سایت های ناجور چه یکسری تصاویر . . .

حالا سوال من اینه ک باید صفر کنم؟؟؟؟ با توجه به این از عمد این کار رو کردم یا اینکه نه؟؟؟
یعنی برای صفر کردن روز ها فقط ..... به اون حالت رسیدن ملاک شکستن هست یا چیزهای دیگه ام هست
دختراااا این مورد جزء مواردیه که باید صفر کنه، درسته؟
یاراااا جانم حتی اگه عددتو صفر کردی بدون که مقاومتت بی اندازه ستودنی بوده و فقط این عدده به ظاهر صفر شده وگرنه پیشرفتت محسوسه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام دخترا

صبح روز جمعه تون بخیررر
و خوشی Khansariha (69)

[تصویر:  s055076_Screenshot_-_Instagram.jpg]

اون لحظه وسوسه
یاد خودت بیار ک #عملگرایی شرط پیروزیه

#دووم_بیار_دخترKhansariha (69)

روز ۷ ام پاکی✌ به لطف مهربونترین Khansariha (69)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: راستی یادم رفت اینو بپرسم شادی جان میشه این لیست نمازو دعای عهدو بعد از اینکه خوندیم اسممون رو بنویسیم ؟، میدونی  وقتی قبلش مینویسم احتمالا اینکه یادم بره زیاده ولی بعدِ انجام انگیزه بیشتری دارم بیام ثبتش کنم ، ممکنه؟

اره حتما، میتونی بعد از اینکه خوندی اعلام کنی. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
60 روزِ شدم....
با مشورت با عطری.. تصمیم گرفتم صفر نکنم . . . .

از 21 دی ماه.... هزار و چهارصد
توی این سه سال و یک ماهی ک توی کانونم..
این بیشترین رکوردم هست . . . . . .
خب غیر قابل باور شده برام
هر روز منتظر شکستم ... میگم امروز دیگه می‌شکنم
....

Khansariha (56)

این حجم بدون خ.ا عجیب غریب شده برام
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول:  رزای مهربون  سلاااام ، جواب این موردُ نمیدونم  ،   دل تنگت پیامت بودیم خواستم بدونی
سلاااام به روی ماهت Khansariha (96) من ک هر روز سر میزنم ولی گاهی حرف نمیزنم چون نمیدونم چی بگم 65
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

میدونی شادی جان
من عاشق دختر بودنم هستم،خیلی دنیای زیبایی داریم ما و من بی نهایت از دختر بودنم راضیم.
اما اون چیزی که باعث میشه ما از جنسیتمون خسته بشیم،ناامید بشیم از اینکه دختریم،دختربودنمون نیست،احکام خدا نیست،طرز رفتاریه که گاهاباجنسیت مامیشه،تقصیر خوده ادمهاس

میدونی حالا دیدگاه من اینه انسان وقتی میخواد با عشقش وارد رابطه بشه،این دونفر برای هم شرطهایی میذارن،معشوق هم به خاطر عشقش واگر درتوانش باشه اون شرطهارو می پذیره،خداهم که عاشق ما بنده هاس گفته اگر میخوای رابطه عاشقانه ما پابرجا باشه،این قوانین و اجرا کن،اما بنظرمن قشنگیش اینجاس که اگر برای پوشش خانمها خدا یه حدی گذاشته،دخترها این اختیارو داشته باشن خودشون پوشش موردعلاقه شونو انتخاب کنن،چادری که بااجبار خانواده باشه،مویی که به اجبار همسر پوشیده شده باشه،به چه درد خدا میخوره

من خودم راستشو بخوای خیلی پایبند حجاب نیستم
خدا برای ما کلی قوانین قرارداده،من دین اسلام و دین انسانیت میبینم،تو دین ما خیلی نکات مهمتری مطرح شده
اما بحث ابرو وحجاب و...خیلی برای مابولد شده

هرانچه که نیازه تا انسان به یه انسانیته کامل برسه تو دین ماهست،مثله منع از دروغ،تهمت،بردن ابروی کسی،کمک کردن به هم نوع و...
کاش میشد این اخلاقیاتم برای مردم اجباری کرد.

شادی جان مرسی که پیامتو پاک کردی ومن یه طومار نوشتم Khansariha (13)
(1400 اسفند 20، 14:34)selin نوشته است: میدونی شادی جان
من عاشق دختر بودنم هستم،خیلی دنیای زیبایی داریم ما و من بی نهایت از دختر بودنم راضیم.
اما اون چیزی که باعث میشه ما از جنسیتمون خسته بشیم،ناامید بشیم از اینکه دختریم،دختربودنمون نیست،احکام خدا نیست،طرز رفتاریه که گاهاباجنسیت مامیشه،تقصیر خوده ادمهاس

میدونی حالا دیدگاه من اینه انسان وقتی میخواد با عشقش وارد رابطه بشه،این دونفر برای هم شرطهایی میذارن،معشوق هم به خاطر عشقش واگر درتوانش باشه اون شرطهارو می پذیره،خداهم که عاشق ما بنده هاس گفته اگر میخوای رابطه عاشقانه ما پابرجا باشه،این قوانین و اجرا کن،اما بنظرمن قشنگیش اینجاس که اگر برای پوشش خانمها خدا یه حدی گذاشته،دخترها این اختیارو داشته باشن خودشون پوشش موردعلاقه شونو انتخاب کنن،چادری که بااجبار خانواده باشه،مویی که به اجبار همسر پوشیده شده باشه،به چه درد خدا میخوره

من خودم راستشو بخوای خیلی پایبند حجاب نیستم
خدا برای ما کلی قوانین قرارداده،من دین اسلام و دین انسانیت میبینم،تو دین ما خیلی نکات مهمتری مطرح شده
اما بحث ابرو وحجاب و...خیلی برای مابولد شده

هرانچه که نیازه تا انسان به یه انسانیته کامل برسه تو دین ماهست،مثله منع از دروغ،تهمت،بردن ابروی کسی،کمک کردن به هم نوع و...
کاش میشد این اخلاقیاتم برای مردم اجباری کرد.

شادی جان مرسی که پیامتو پاک کردی ومن یه طومار نوشتم Khansariha (13)

اصلا کاری به دین ندارم؛ خود دختر بودن مزخرفه

الان از لحاظ روحی نیاز دارم از مزایای دختر بودن بشنوم Hanghead
.
.
.
عزیزم حالاچرا امروز  از جنسیتت متنفرشدی ؟
برای هردو جنسیت درکنار مزایایی که وجود داره معایبی هم هست
حالا مذکر بودن سراسر خوبی نیستا
اوناهم مشکلات بزرگی دارن
(1400 اسفند 20، 14:45)selin نوشته است: عزیزم حالاچرا امروز  از جنسیتت متنفرشدی ؟ همیشه ازش بدم میومد .. Hanghead
برای هردو جنسیت درکنار مزایایی که وجود داره معایبی هم هست مزایای دختر بودن چیان؟
حالا مذکر بودن سراسر خوبی نیستا 
اوناهم مشکلات بزرگی دارن ولی نه به اندازه ما
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان