امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

خب من اهدافم از ترک رو نوشتم توی اینجا و به موانع ترک هم فکر کردم .

بزرگترین موانع های ترک من اینجان :

عصبانیت و خشم نهفته ی درونی
افسردگی و بیحوصلگی 
ناامیدی
حسادت
عصبانیت از خدا و لج بازی با خدا
اضطراب کلی 
انتقام و نفرت از خود

باقی موانع هم به شرح زیره :
نداشتن انگیزه قوی و سریع وا دادن
اضطراب منزلت
بیکاری
نداشتن سرگرمی ای که بهم حس خوب بده
کمبود اعتماد به نفس
احساس تنهایی
تنهایی
 به خاطر طبع سرد و تری که دارم مجبورم غذاهای گرم و خشک بخورم.
پرخوری عصبی
ضعف عزم و اراده
عدم کنترل دست و چشم
خیالات زیاد
سرخوردگی و ارتباط بد با خانواده

اوففففففففف اینا رو که میبینم اصلا به کل نا امید میشم.. :(((((
بیشتر سعی میکنم روی اهدافم تمرکز کنم تا موانع ناامیدم نکنن..

میخوام دنبال کار مناسب خودم بگردم لطفا دعام کنید..
 سپاس شده توسط
سلام.
شادی / روز ۲ چله نوشتن 2uge4p4
شادی / تاریخ اولین روز پاکی یا اخرین‌لغزش رو باید بنویسم؟  42  / ۴ روز خوب تا اخر امروز ؛

اینکه همه شکست های یکسال اخیر ؛ هیچ کدوم قصد ترک کامل نداشتم، خودش مایه انگیزست. که این شکست‌ها به خاطر نخواستن بوده نه نتوانستن..4chsmu1 و الان دارم بهش فکر می‌کنم واقعا میخوام از این دنیا بیام بیرون یا نه.. 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: چون توی دفترای خودم احساس امنیت ندارم :(

میفهمم 42
 چند وقت پیش خیلیی از دست خانواده عصبانی بودم و توی دفترم از پدرم بد نوشته بودم، دفتر روی‌ میز باز بود و اتفاقی دیدنش و خوندن . vayyوقتی فهمیدم، دوست داشتم محو شمKhobam ولی موثر بود و متوجه عمق ناراحتیم شدن..  4chsmu1

نقل قول: اوففففففففف اینا رو که میبینم اصلا به کل نا امید میشم.. :(((((
بیشتر سعی میکنم روی اهدافم تمرکز کنم تا موانع ناامیدم نکنن..

چقدر خوب موانعت و ریز به ریز مشخص کردی و نوشتی.. 53258zu2qvp1d9v
برای رفع خیلیی از‌ موانع راه حل هست .. به نظرم اگه‌خوب برطرفشون نکنی دیر یا زود به لغزش منتهی میشه.. Hanghead 
امیدوارم به زودی قوی و پاک ببینمت. 53258zu2qvp1d9v  2uge4p4

.....

بیکاری و عصبانیت و نداشتن لذت و اضطراب برای من از بزرگترین دام‌ها هستن و اغلب لغزش‌هام به همین دلایل رخ میده.. Hanghead
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: همین رفتن به طبیعت و گاهی هم سریال دیدن رو ادامه میدم ان شاء الله

سناجان ؛ سوال 4chsmu1 
یعنی توی اهداف سال می‌نویسی برای تفریح کردن سریال ببینم؟ Khansariha (56)

با دیدن اهدافت فهمیدم هدفگذاری‌هام خیلی ایراد دارن 65  باید دوباره هدفگذاری کنم برای سال جاری.. 53258zu2qvp1d9v

میخوام از اواسط هفته برگردم پانسیونِ مدرسه.. درکنار مزایاش، معایب زیادی هم داره.. اونقدر نیاز دارم به جو رقابتی و دیدن تلاش بقیه، که هرچقدر هم معایب پانسیون رفتن زیاد باشه بازم می‌ارزه به شرکت کردن.. 53258zu2qvp1d9v
و اینکه برم‌ پانسیون سرم شلوغ میشه و حواسم پرت میشه از خ.ا ..  53258zu2qvp1d9v

نور ضعیفی داره سالن؛ بجز چراغ مطالعه‌های رومیزی، ایده‌ای ندارین برای بهبود نور سالن؟ هرچند بعید میدونم راه حل دیگه‌ای وجود داشته باشه 4chsmu1

و اینکه مطمئنا قراره وقت زیادی و با رفیقام اونجا تلف کنم.. Hanghead  چه راه‌حلی برای این مورد دارین؟  Khansariha (69)

دوستم دیروز رفته بود پیش یکی از‌ مشاور هایی که مدرسمون معرفی کردن؛ (دوستم خیلی درس میخونه و واقعا بهش غبطه میخورم. 4chsmu1)بهش گفته بود که کم میخونی و ۹ ساعت برای عید کمه :22
من میانگین به ۴ ساعت هم نمی‌رسید توی عید.. Hanghead و دارم غصه میقولم. 809197ps94ijjhwg
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلااام دخترااا 49-2

رزا/۳فرپردین/ ۱۰ روز خوب

من بالاخره دفتر تهیه کردم و بالاخره تونستم اهداف امسال و ارزیابی پارسالو بنویسم 53258zu2qvp1d9v خب همونطور که حدس میزدم ارزیابی سال گذشتم خیلی ناامید کننده بود. برخلاف سال قبلش...امیدوارم اخر امسال حس رضایتم از خودم خیلی بیشتر باشه...از امروزم برنامه ریزی روزانه رو شروع کردم و صب تا حالا با وجود افسردگی که هم چنان هست و خیلی هم قویه متاسفانه، به زور و به واسطه برنامه ای که نوشتم دو سه موردشو اجرا کردم. البته سعی کردم برنامه رو زیاد سنگین ننویسم ولی مثلا اوایل یه کارگاهی رو گوش دادم و با توجه به اینکه از پسفردا باید برم سرکارم و تو این محیط کاری جدیدم هنوز جا نیفتادم و خییییلی وقتی اونجام مضطرب و ناراحتم، دلم میخواد امروز و فردا این کارگاهو تموم کنم! یعنی امروز برنامه این بوده که یک ساعت فایلشو گوش کنم و یک ساعتو بابتش زمان گذاشتم ولی با شناختی که از خودم دارم تا شب ممکنه باز برم سراغ ادامش و این احتمالا به قیمت از دست دادن یکی دیگه از کارا که به شکل خرده عادت (انجام دادن برای یک ربع) نوشتمش تموم میشه!
خبر خوب اینکه برای شونزدهم از یه مشاور وقت گرفتم، نظراتو خوندم و گفته بودن برای افسردگی، اضطراب و وسواس مشاور خوبی بوده و منم عمده مشکلم همیناست. البته که کلی حرف دیگم دارم ولی فعلا بهبود افسردگیم از همه لازمتره، چون به قدری شدید شده که چن روز پیش سرکار شروع کردم گریه کردن و به خودم گفتم ممکنه از کار انصراف بدم، کاری که بابتش قبلا کلی سختی کشیده بودم رو به راحتی به انصراف ازش فکر کردم. متاسفانه این مدت روابطم با خونوادم مخصوصا مامانم اصلا خوب نبوده، چون به شدت اعصاب من بهم ریختست و مادرم اگرچه عزیزترین فرد زندگی منه (بعد از تصادف خییییلی بیشتر حس کردم چقدر با بقیه محبتش فرق داره) ولی در بیان یه سری مسائل که عمدتا اعتقادی هستند به نظر من راه درستی نداره و گاهی بدتر باعث زدگی من از بضی مسائل اعتقادی میشه....اگرچه کاملا خدا رو شاکرم بابت حضورش و سعی میکنم از این به بعد تو اینجور مسائل کمتر وارد بحث بشم و امروز صبحم اینکارو کردم و خیلی خوب جواب داد 53258zu2qvp1d9v

دخترا من امسال رمضان هیچ کار خاصی نکرده بودم ولی امروز جزء برنامه نوشتم و یه مقدار خوندم و از این بابت خیلی خوشحالم 317

لطفا برای منم دعا کنید اگه یادتون بود و حوصله داشتید...
من فراموش کرده بودم چله رو بنویسم ولی فک کنم امروز اینجا کلیییی از اونایی که باید مینوشتم برای خودم نوشتم. پس روز اول چله رو از من بپذیرید 4chsmu1
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
بچه ها خشم درونی نسبت به خود گره تو خیلی کارهای آدم میندازه. اصلا به راحتی از کنارش رد نشید. قفل می کنه زندگی رو.
می دونم سخته اما
نسبت به خودتون با گذشت باشید. می دونم الان میگید این عارفه درک نمی کنه، درک می کنم چون خودم هفته پیش خودمو بخشیدم. بعد یک سال که در جنگ درونی بودم. بابت کم لطفی بزرگی که پارسال در حق خودم کرده بودم و آثارش هنوز هست. 

یادتون باشه ما تو زندگی فقط خودمونو داریم. همه میرن. جدا میشیم. دور میشیم. هر جای دنیا باشیم آخرش تنهاییم. تنها خودمونیم که اگر با خودمون در صلح باشیم میتونیم کمی بر چیرگی این تنهایی همیشگی فائق بیایم 53258zu2qvp1d9v

تنها متحد ما، تنها مشوق ما در سختی ها، تنها دلداری دهنده ما خودمون هستیم. و اگر اینجوری نیست یعنی وابسته ایم و آسیب پذیر.

اگر از خودتون عصبانی هستید 
بخشیدن رو اینطوری شروع کنید: 
بپذیرید که ما انسانیم و انسان اشتباه می کنه. آدمیزاد ده روز خوب باشه روز یازدهم اشتباه می کنه، گاهی هم یک سال خوبه روز بعدش اشتباه می کنه. ولی بلاخره اشتباه می کنه 53258zu2qvp1d9v

بابت چیزی که در اشتباهات تون از دست دادید سوگواری کنید. بنویسید، گریه کنید. با تمام وجودتون. تا اون احساسات سرخورده که تبدیل به عصبانیت شدند بیرون ریخته بشن. قول میدم که بعدش سبک میشید. به خودتون اجازه سوگواری بدید. و
از ته دل از خدا بخواید تا نعمت از دست رفته رو جبران کنه براتون و راهی جلوی پاتون بذاره که بتونید باز هم به رشد برسید. قطعاً اگه از ته دل باشه مستجابه. Khansariha (121)
و 
از فرصت ماه مبارک بهره ببرید برای استغفار و ببخشید گفتن به خودتون و خدا‌.

ویلو جان اگه این رو حل کنی اعتماد به نفست هم خودش درست میشه. چون اون وقت میتونی به خودت قوت قلب بدی.  53258zu2qvp1d9v

شادی جان لذت بردم از استدلالات برای دوباره شروع کردن. دختر تو مایه افتخاری. 
درباره نور به نظرم همون که گفتی نگیم راه حل باشه Khansariha (66)

برای وقت های اضافه ت اگه دوست داری برنامه زبان بریز روی گوشیت مثل دولینگو. هر دورش پنج دقیقه هم نمیشه. میتونی در فواصل بین درست بهش بپردازی. اگر دوست داری البته.

رزا جان کار خوبی کردی حتما از مشاوره استفاده کن. من نبودم ماجرای تصادف رو نمی دونم چی بوده ولی ایشالا که به خیر گذشته باشه.
و خوشحالم که یک قدم به سمت رشدت برداشتی 2uge4p4

و 
ممنون دخترا که می نویسید.
چله ی نوشتن عالیه.
فواید نوشتن رو دوباره این زیر بخونید.

[تصویر:  d3f76666-5272-4487-bab2-129cd93966be_9k77.jpeg]

عارفه / ۱۸ اسفند/ ۲۳ روز خوب تا آخر امشب  53
عارفه / ۹ فروردین/ روز ۴ چله ی نوشتن 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
من برگشتم به برنامه‌ریزی  Confetti 
واقعا به خودم تبریک میگم 53258zu2qvp1d9v
دیروز مفیدترین روزی بود که طی چندماه اخیر گذروندم  Khansariha (56) از ۱۲ تا ۶ درس خوندم (با وقفه‌های زیاد، عادتم به درس خوندن از بین رفته بود و نمی‌تونستم‌مداوم پشت‌میز بشینم..  Khansariha (56) ) از ۷ تا ۱۸ خوابیدم  4chsmu1 ۱۸:۳۰ متوجه شدم روزه نیستم دیگه ، نیم ساعت مونده به افطار  809197ps94ijjhwg 
و بقیه روز و درس خوندم و از گوشی خیلی‌کمتر از روزهای گذشته استفاده کردم. 317 و نون‌خ رو هم دیدم. 4chsmu1
هم خوب خوابیدم‌ هم خوب درس خوندم و هم فیلم دیدم و خلاصه به همه کارهام رسیدم ؛ این اثر برنامه‌ریزیه..  Confetti

عصر داشتم به دوستم ویس میدادم و توضیح میدادم ایامی که گذشت رو ، سه‌چهارسال گذشته ، مداوم اسفند و فروردین یه دوره افسردگی یا شبه‌افسردگی (!) میگذرونم و حال روحیم به شدت به‌ هم می‌ریزه و قوی ترین شروع‌های زندگیم بعد این دوره بود همیشه.. 53258zu2qvp1d9v
و امسال شدیدترین افسردگی سال‌های اخیر بود.. امیدوارم بهترین شروع رو هم داشته باشم. Khansariha (66)

نقل قول: برای وقت های اضافه ت اگه دوست داری برنامه زبان بریز روی گوشیت مثل دولینگو. هر دورش پنج دقیقه هم نمیشه. میتونی در فواصل بین درست بهش بپردازی. اگر دوست داری البته.

اتفاقا خیلیییی دوست دارم زبان بخونم ولی وقت ندارم برای کلاس رفتن.. Hanghead
این برنامه واقعا موثره؟ چیزی یاد میگیرم؟   Khansariha (56)
همین الان نصب می‌کنم برای تایم استراحت بعدیم 2uge4p4
ممنون ازت Khansariha (63)
.
.
.
 سپاس شده توسط
[تصویر:  screenshot_۲۰۲۳۰۴۰۲-۰۱۳۳۰۱_cgfs.png]

به چه زبونیه؟! چجوری با برنامش کار کنم؟!  Hanghead
.
.
.
 سپاس شده توسط
                                ⚜ ﷽ ⚜  
لیست
اعلام وضعیت ها

*بنده پاک* / ۵ دی / ۴۳۰ روز خوب/ در انتظار ستاره چهاردهم

SlENT sream ا/ ؟ فروردین / ۴ روز خوب در انتظاره ستاره پانزدهم

العبد المرحوم/ ۱ اسفند / ۳ روز خوب / درانتظار ستاره ششم

Roza_r ا / ۳ فروردین / ۱۰ روز خوب / درانتظار ستاره هشتم

Hanifa ا / ٢٠ بهمن / ۵۰ روز خوب/ درانتظار ستاره هفتم

Rozhan ا / ۱ فروردین / ۳ روز خوب / در انتظار ستاره دوم

یارآ / ۲۷ اسفند / ۱۳ روز خوب / در انتظار ستاره پنجم

[تصویر:  pic-5734-1639929511_38ur.jpg]

ایرانا / ۲۹ دی / ۴ روز خوب /  در انتظار ستاره دوم

*آسمان* / ؟ اسفند / ۱ روز خوب / در انتظار ستاره دوم

.پارادوکس. / ۱ بهمن / ۱۰ روز خوب / در انتظار ۲۰ روز خوب

selinا / ۲۴ اسفند   / ۱ روز خوب/ در انتظار ۱۰ روز خوب

یَسنٰی/ ۸ فروردین / ۲ روز خوب / در انتظار ده روز خوب

ویلو / ۸ فروردین / ۳ روز خوب / در انتظار ستاره سوم

[تصویر:  143305_436_(1)_eax.jpg]

Denira ا / ؟ / ۳۰ روز خوب / در انتظار ستاره اول

بهاران/ ۲ اسفند / ۲۰ روز خوب / در انتظار ستاره اول

Tvab ا / ۱۰ اسفند / ۱۸ روز خوب / در انتظار ستاره اول

عارفه / ۱۸ اسفند / ۲۳ روز خوب / در انتظار ستاره دوازدهم

MaryamK ا / شروع روزای خوب / در انتظار ۱۰ روز خوب

خدا قوت به همگی  4chsmu1
پ.ن: درصورتی که اشکالی توی لیست هست بگید که درستش کنم  302
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
سلام دخترا خوبین  65
وی چند وقتی میشه جغد شده شبا بیداره روزا میخوابه Khansariha (56) بعد ماه رمضون امیدوارم درستش کنم چون اصلا حس خوبی به این وضعیت ندارم‌.
این مدت یکم سعی کردم جزوه های ناقصمو تکمیل کنم   49-2 چله نوشتنم یه روز رو نوشتم بعد تنبلیم اومد بنویسم نمیشه تو یادداشتای گوشیم بنویسم؟  65

یکم نسبت به بعضی چیزا حس ناامیدی پیدا کردم یاد جمله یه بنده خدایی افتادم 
یه بار که تو بیمارستان بستری بودم و کلافه شده بودم از ازمایشای مختلف و اینا، جلوی همه آدما نشستم تو صندلیای سالن و شروع کردم به گریه کردن  22 یهو یه خانومی اومد کنارم نشست و حالمو پرسید و بعدش گفت چیشده فکر کردی خدا از حالت غافل شده مگه قبلا هم کمکت نکرد الانم کمکت میکنه  Khansariha (2)

خلاصه اینکه خدایا الانم کمکم کن تو اوج ناامیدی بهم نشون بده مثل همیشه هوامو داری  4chsmu1 امضا بنده پرتوقع

راستی یه خوش آمد گویی به اعضای جدید و همچنین اعضای قبلی که دوباره برگشتن بینمون ( اسم نمیبرم که از قلم نیفته کسی 65 ) و همچنین دلمون برای کسایی که نیستن تنگ شده کاش بیان یه سری بهمون بزنن Khansariha (69)

حنیفا باید اونی بشه که خدا میخواد  2uge4p4 و امسال یه کوچولو بهتر از سال قبلش بشه

حنیفا / 20 بهمن / 50 روز خوب به لطف خدا  49-2
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
چقدر خوشحالم میاین تو گروه فعالیت می کنید 2uge4p4
از دیدنتون انرژی می گیرم. 53258zu2qvp1d9v

من دیروز درباره شاغل شدن یا نشدن نوشتم یلدا جان، درگیری ذهنی مو نوشتم.

دخترا حتما با قلم و کاغذ باید باشه. این کار رو به دلیل اثر بزرگش جدی بگیرید و حتما به راه خوشایند کردنش فکر کنید. این که چه کار کنید جذاب بشه براتون. حالا دفتر دوست داشتنی اختصاص دادن یکیشه. میتونید خودکار رنگی استفاده کنید یا بابت این کار یک امتیاز برای خودتون در نظر بگیرید یا اگر بولت ژورنال دارید یه جای مخصوص تو دفتر بهش اختصاص بدید که جذاب بشه. 317

شادی به منم انگیزه دادی که زودتر برنامه سالانه مو تکمیل کنم.  Thankyou

درباره دولینگو، ببین زبان اولت رو باید انگلیسی انتخاب کنی و زبان دومت رو اونی که می خوای یاد بگیری. انگلیسی چندانی لازم نیست بلد باشی نگران نباش.
احتمالا برعکس زدی که اینجوری آورده.
راستی برنامه memrise هم خیلی خوبه. من از هر دو در کنار هم استفاده می کنم.

درباره چله،
اشکالی نداره اگه یکی دو روز ننوشتید.
هر وقت یادتون اومد بنویسید. میتونید هر وقت دارید درباره زندگی و سر و سامون دادن کارها فکر می کنید اونا رو مکتوب کنید.

مثلاً همین که من موندم بین شاغل شدن یا نشدن می‌تونه موضوع نوشتن یک روز باشه.
روز بعد فیلمی که دیدم و نظرم.
روز بعد فکری که به سرم زد موقع دیدن برنامه زندگی پس از زندگی
روز بعد تحلیلم از طرز غر زدن برادرم  4fvfcja
روز بعد یک جمله قشنگ که تو کتابی خوندم و نظرم درباره ش. اگه مثلا مخالفم دلیل مخالفتش رو ذکر کنم. 

و
 به همین راحتی Khansariha (2)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
نقل قول: چله نوشتنم یه روز رو نوشتم بعد تنبلیم اومد بنویسم نمیشه تو یادداشتای گوشیم بنویسم؟

من که خیلی از روزها توی یادداشت گوشیم می‌نوشتم. Khansariha (56)
تاثیر خودش رو هم داشت.. 
خصوصا برای وقت‌هایی که از نوشتن فاصله گرفته بودم و دوست داشتم مداوم گوشی دستم باشه.. 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: وی چند وقتی میشه جغد شده شبا بیداره روزا میخوابه

بعد ماه رمضون امیدوارم درستش کنم چون اصلا حس خوبی به این وضعیت ندارم‌.

منم تبدیل به یه جغد واقعی شدم. vayy

نقل قول: درباره دولینگو، ببین زبان اولت رو باید انگلیسی انتخاب کنی و زبان دومت رو اونی که می خوای یاد بگیری. انگلیسی چندانی لازم نیست بلد باشی نگران نباش.
احتمالا برعکس زدی که اینجوری آورده.
راستی برنامه memrise هم خیلی خوبه. من از هر دو در کنار هم استفاده می کنم.

نمیدونم زبان اولم رو چی زدم که اینحوری شده، شب باید درستش کنم. Khansariha (56)
اینم نصب می‌کنم..
ممنون ازت Khansariha (63)
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: من با چشمان خود مشاهده کردم که هر انسانی قادر است هزاران فرشته را به کمک فرا بخواند! البته فقط لازم بود ایمان کافی برای فراخواندن  آن ها را داشته باشیم.

از کتاب در آغوش نور،
تجربه نزدیک به مرگ بتی جین ایدی

سپاس شده توسط
بچه ها جملات خوبی ک میخونید رو به اشتراک بذارید مثل عارفه. خیلی حس خوبی داره.
و روز نمیدونم چندم چله نوشتن 4chsmu1
دارید مینویسید دیگه نه؟! Khansariha (58)

رزا جان منم ارزیابی سال گذشته رو کردم 2uge4p4 فقط درمورد مرزای پاکی هنوز گیجم. نمیدونم چی برای خودم تعیین کنم.
راستش من وقتی مرز تعیین میکنم بدترم. انکار تازه وسوسه میشم
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
آقا منم اهداف سالانه مو نوشتم.
 317 اینجا

عارفه/ ۱۸ اسفند/ ۲۳ روز خوب  53
عارفه/ ۹ فروردین/ روز ۵ چله 53

سپاس شده توسط
سلام بچه ها 
شبتون به خیر طاعاتتون قبول
عذرمیخوام که مدت طولانی ای نبودم اکانتم دچار مشکل شده بود و نمیتونستم وارد کانون شم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان