امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام.
صبحتون بخیر.. 53258zu2qvp1d9v

منم به برنامه ریزی کردن برگشتم  Khansariha (56)

[تصویر:  photo6605600938.jpg]

[تصویر:  photo6605600928.jpg]

و صفحات دیگه..
البته شهریور رو خیلی مختصر درست کردم.. ان شاءالله برای مهر دقیق تر و جزئی تر میسازمش 53258zu2qvp1d9v

بالاخره قصد دارم برم مشاوره برای انتخاب رشته.. اونم وقتی دارم میرم دوازدهم..
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازس.. بهتر از اینه که بعد کنکور بخوام تغییر رشته بدم. نه؟ Khansariha (56)

فعلا خانواده رو کاملا در جریان قرار دادم و بعد دو سال بالاااخرهه متوجه شدن واقعا علاقم هیچ جوره سمت تجربی نیست.. Khansariha (56)

نقل قول: خب شماها هم انجام میدین ارزیابی تابستون و هدف‌گذاری پاییز رو؟

پاییز می‌خواین رو چه کاری تمرکز کنید؟

من هدف گذاری برای تابستونم انجام نداده بودم حقیقتا که بتونم دقیق ارزیابی اش کنم.. 65
ولی انجامش میدم حتما..
و پاییز میخوام روی درسم تمرکز کنم با توجه به واقعا کنکوری شدنم. و همینطور رشته تحصیلیم.. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
ستاره. صفر روز خوب
 سپاس شده توسط
سایلنت جون آفرین
عاشق این جدولام 49-2

به شرطی که تا آخر پر بشن و نیمه رها نشن 

ستاره جان خوبی؟
چه برنامه ای داری براش؟
منم خیلی دوستشون دارم 2uge4p4
امروز داشتم اتاقمو مرتب می‌کردم با کلی دفتر برنامه ریزی قدیمی مواجه شدم.. از دوسال پیش Khansariha (56) و متوجه شدم بدتربن سالم از لحاظ برنامه ریزی امسال بوده نسبت به ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ Khansariha (56) تقریبا هیچ برنامه ریزی و ارزیابی خاصی نداشتم..
.
.
.
سلام دخترا یکم پست هارو نصفه نیمه خوندم چون امشب یکم سرم شلوغه 
فردا مصاحبه فرهنگیان دارم 
اگه میشه با تمام وجودتون برام دعا کنید 
**خوشحالم که گروه شلوغ شده 
*** حتما تو برنامه ریزی شرکت خواهم کرد 
فعلا عزیزای دلم 
خیلی دعا کنید
اسمان جان ان‌شاءالله به بهترین شکل ممکن مصاحبه‌ت رو پشت سر بزاری. 2uge4p4
.
.
.
(1402 شهريور 24، 12:15)silent scream نوشته است: اسمان جان ان‌شاءالله به بهترین شکل ممکن مصاحبه‌ت رو پشت سر بزاری. 2uge4p4

ممنون عزیزم 
53

برا فرداهم دعا کنید بازم مصاحبه دارم
 سپاس شده توسط
سلام به بارونیای عزیزم 2uge4p4

ویلو / 10 تیر/ 79 روز پاک 49-2

والا که تاحالا به این عدد نرسیده بودم برا خودمم تازگی داره  Gigglesmile 4chsmu1

________
این مدت دوتا پروژه گرفتم که تحویل دادم ولی هنوز پولش دستم نیومده
یکم سختی کشیدم 
کتاب خوندنم کم شد ولی قط نشد
و دیگه ؟ دارم سعی میکنم به اهداف پاییزم فکر کنم
من خیلی منتظر پاییز بودم میخوام ازش لذت ببرم امیدوارم بشه.

راااسسستی راستی راستی

من از سرپرست نداشته مون، دوتا ستاره و یه مدال مسابقه ی محرم طلب کارم ها 65
دلم به این مدالا خوشه فقط Hanghead
سلام

ویلو جان مبارکه رکورد جدیدت  49-2 317 317

این نتیجه تلاش ها و برنامه ریزی کردنه حتما
بگو از تجربیات تو این مدت 
چه ها کردی؟

در مورد مدال هات چشم پیگیری میکنم حتما

آسمان جان بیا بگو نتیجه مصاحبه ها چطور بودن؟

نقل قول: امروز داشتم اتاقمو مرتب می‌کردم با کلی دفتر برنامه ریزی قدیمی مواجه شدم.. از دوسال پیش [تصویر:  khansariha%20(56).gif] و متوجه شدم بدتربن سالم از لحاظ برنامه ریزی امسال بوده نسبت به ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ [تصویر:  khansariha%20(56).gif] تقریبا هیچ برنامه ریزی و ارزیابی خاصی نداشتم..

چقدر لذت داره ورق زدن دفتر های قدیمی نه؟
منم کلی دارم 
دفتر جدیدم خریدم و باید یه برنامه ریزی اصولی برای پاییز کنم

شادی جان اشکال نداره فقط ارزیابی کن ۶ ماه گذشته رو حتما
نصف سال هنوز مونده 
تلاش کن ۶ ماه دیگه موقع ارزیابی سربلند باشی انشاءالله

بچه ها نظر دادن تو میزگرد فراموش نشه
موضوع مهمیه و آینده کانون بهش وابستست
 سپاس شده توسط
سلام
به عضو فعال شده خانم Ƒatεოεԋ خوش آمد میگوییم.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  ehteram.gif]
 سپاس شده توسط
از یک خسته داغون سلام به اهالی کانون
چطورین   49-2
من که انقدر خستمه هر چی استراحت میکنم بازم کمه  Hanghead
دوستون دارم Khansariha (70)

فاطمه خانم جان بسی خوش اومدی 6
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام سلام حال و احوال ؟ 

سنا جان مصاحبه خوب بود امیدوارم نمره علمیم کم نباشه 
و در نهایت قبول شم 

رعنا جان خداقوت خواهری 
بازم استراحت کن   4chsmu1

پاکم ولی از دیروز کنترل ذهن خوبی نداشتم باید برنامه ریزی روزانه داشته باشم
 سپاس شده توسط
سلام دخترا

خوبین؟

تقریبا یک سال و خورده ای (چند ماه) هست که پاک موندم.

اخیرا خیلی ذهنم درگیر شده و فکر می کنم.

برام سوال شده که این پاک موندن آیا اصلا درست بوده و اگر بوده چطور خودم رو توجیه کنم.

مثلا یکی از دلایل اصلی دور موندن از گناه، استرس بسیار بالایی بوده که داشتم. مشکل اقتصادی دومی ش بوده که در واقع این خودش باعث همون استرس بوده.
مشکلاتم خیلی زیاده و راه حل هم براشون پیدا نمی شه یا اگر می شه نیاز به سرمایه داره که من ندارم.

تو یکی از کتاب های مذهبی در مورد واجب بودن ازدواج در صورتی که ترس یا خطر انجام گناه وجود داشته باشه می خوندم. کسی می دونه این مورد فقط برای آقایان هست یا شامل ما خانم ها هم می شه؟

اگر امر واجب هست مثل نماز خوندن یا سایر واجبات، ولی شرایطش نباشه یا مثلا الان آدم درست و مقبولی برای ازدواج نیست تکلیف چیه؟

والا این روزا خیلی این سوالات ذهنم رو درگیر کرده.

یه سوال دیگه هم این که مثلا تو همین کانون خودمون مضرات خ.ا و گناه بودنش و ... اشاره شده و همینطور صدماتی که به بدن مون می زنه. من فقط در مورد مضرات جسمی ش برام سوال شده که اگر همه اون موارد اشاره شده درست هست، پس چرا مثلا تو خیلی از سایتا از جمله ویکیپدیا یا یوتیوب یا اینستا و ... میان می گن خیلی مفیده و استرس رو کاهش می ده و روش ایمنی هست و کمک می کنه به خودشناسی در رابطه آینده و باعث می شه دردهای دوران قاعدگی کمتر بشه و خیلی موارد دیگه.

حالا فرصت کنم در یه پست دیگه براتون از مزایایی هم که این یک سال و خورده ای ترک داشته می گم براتون.

ولی این سوالات هر روز من رو به فکر می بره.

خب وقتی یه چیزی از طرف خدا واجب می شه یعنی حتما باید انجامش بدیم دیگه. ولی خب شرایطش اصلا نیست. این فکر خیلی اذیتم می کنه و افسرده م می کنه.

نظرتون چیه؟
آسمان خوش خبر بیای انشالله Khansariha (69) Confetti

سارا جان راسیاتش من این جور موقع ها سعی میکنم به خودم و حال خودم تو روزایی که مدت طولانی تر پاک بودم. تا روزایی که چند وقت یه بار شکست داشتم فکر کنم
واقعا تو کدوم موقعیت ها من حالم بهتر بوده؟
کی از نظر درونی آرامشم بیشتر بوده؟
کی کمتر بداخلاق بودم و دعوا میکردم؟
کی کمتر گریه میکردم و فعالیت مفید داشتم؟
کی بیشتر احساس خوشبختی میکردم؟

واسه من با وجود همه سختی های ترک، پاک بودن بیشتر به آرامشم کمک کرده. هر بار ، هربار که ذهنم رفته سمت شکست و اینا استرسم بیشتر شده. آرامشم را از دست دادم. اعصابم بهم ریخته. پیشرفت که نداشتم هیج پسرفتم داشتم.

این سوال ها تو این موقعیت ها خیلی بهم کمک کرده

واسه ازدواج هم نظری ندارم  Hanghead به نظرم خیلیش دست تقدیر. هر چه از دوست رسد نیکوست.

یه موقع یکی بود همیشه میگفت دعا کنین ازدواج کنم. کلی دعا کردیم ازدواج کرد بعد تو ازدواج همیشه دعوا و ناراضی
یکی بود همیشه میگفت دعا کنین بچه دار بشم. بعد کلی بچه دار شدن. انقدر از نظر روحی داغون شدن که هم پدر هم مادر راهی دکتر روانپزشک شدن. ما فکر میکردیم بچه دار بشن خوشحال میشن. تازه دیدیم بدتر هم شد

از کجا معلوم
بسپر دست خدا
هر چی خودش بخواد همون بهترینه 
هر چه از دوست رسد نیکوست.
خودش بهتر از ما انتخاب میکنه.
فقط دعا میکنم ما تو امتحان های الهی سر بلند باشیم
وگرنه بنظرم هم با ازدواج هم بدون ازدواج امکان شکست وجود داره. مهم اینه که تو نخوای و سمت شکست نری.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام عزیزان

نقل قول: اگر امر واجب هست مثل نماز خوندن یا سایر واجبات، ولی شرایطش نباشه یا مثلا الان آدم درست و مقبولی برای ازدواج نیست تکلیف چیه؟
نقل قول: ولی این سوالات هر روز من رو به فکر می بره.

خب وقتی یه چیزی از طرف خدا واجب می شه یعنی حتما باید انجامش بدیم دیگه. ولی خب شرایطش اصلا نیست. این فکر خیلی اذیتم می کنه و افسرده م می کنه

سلام عزیزم وقتی شرایطش نیست خود خدا گفته صبر پیشه کنید تا شرایطش فراهم بشه.

مخصوصا برای دخترا که زیاد دست خودشون نیست و باید منتظر باشند شخص مورد نظر پیدا بشه.

نقل قول: سوال دیگه هم این که مثلا تو همین کانون خودمون مضرات خ.ا و گناه بودنش و ... اشاره شده و همینطور صدماتی که به بدن مون می زنه. من فقط در مورد مضرات جسمی ش برام سوال شده که اگر همه اون موارد اشاره شده درست هست، پس چرا مثلا تو خیلی از سایتا از جمله ویکیپدیا یا یوتیوب یا اینستا و ... میان می گن خیلی مفیده و استرس رو کاهش می ده و روش ایمنی هست و کمک می کنه به خودشناسی در رابطه آینده و باعث می شه دردهای دوران قاعدگی کمتر بشه و خیلی موارد دیگه.

همه دنیا داره می‌ره به سمت عادی سازی تمام گناهان
خ.ا. هم از این قائده مستثنی نیست.
تازه اگه فوایدی هم داشته باشه که بعید می‌دونم؛ مضراتش بسیار بسیار بیشتر از فوایدش هست به همین خاطر حرامه.
البته بعضی ها هم شاید مقایسش میکنن با روابط نامشروع و به همین خاطر میگن مفیده و ایمنه!!!!
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان