امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

https://www.instagram.com/p/B9HZu43AU4X/...k5sa6oy1fy
من همون دختر خاله ِ هستم
بی ظرفیت‌ هم خودتونید
(1399 آبان 7، 22:30)Queen نوشته است: دیگه اگه سال به سال شد به بززگواری خودتون ببخشید
سرم شلوغ میشه اخه
65

22

هنوز شروع نشده کلاس میذاره Badbakht
(1399 آبان 7، 22:42)Queen نوشته است: https://www.instagram.com/p/B9HZu43AU4X/...k5sa6oy1fy
من همون دختر خاله ِ هستم
بی ظرفیت‌ هم خودتونید

اینا ی کلیپم دارن رفتن خرید عروسی Khansariha (13)

خیلی خوبن Khansariha (13)
آره خیلی باحالن
اکثر کلیپاشون رو دیدم
استوری هاشونم خیلی خوبه
سلام علیکم
302
من پاک
یکی دو روز دیگه هم بیاد بره این هفته تموم بشه مسابقه خیلی سختی شده 18
به تازگی فهمیدم اعتبارام با آتریسا فاصله زیادی نداره و کم کم میتونم اعتبارا را بیارم بالا ازش رد بشم
53258zu2qvp1d9v 
به نظرتون چه کنم از آتریسا رد بشم من  53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
دختر پاک عزیزم تعداد روز های پاکیت چقدره؟
(1399 آبان 8، 0:03)Queen نوشته است: دختر پاک عزیزم تعداد روز های پاکیت چقدره؟

6هفته + 5 روز = 47 روز میشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
عشق من، من با پست اعتبار میبرم بالا تو یک در میان با جشن ها .فرق داره یکم 53258zu2qvp1d9v

نگران نباش ب زودی با دو سه تا جشن میرسی ب مدیرکل Khansariha (56)
یعنی من امشب زنده بمونم هیچی دیگه.
ساقه طلایی این گلوی خشکم و تبذیل ب کویر کرد دارم خفه میشم 22
(1399 آبان 8، 0:07)*دختر پاک* نوشته است:

تو نباید میومدی زودتر می گفتی تا ستاره و جشن و اعتبار می گرفتی
Swear1
(1399 آبان 8، 0:12)یاقوت نوشته است: عشق من، من با پست اعتبار میبرم بالا تو یک در میان با جشن ها .فرق داره یکم 53258zu2qvp1d9v

نگران نباش ب زودی با دو سه تا جشن میرسی ب مدیرکل Khansariha (56)

Kool پس خیالم راحت باشه 
پست خوبی را گرفتم  

(1399 آبان 8، 0:22)Queen نوشته است:
(1399 آبان 8، 0:07)*دختر پاک* نوشته است:

تو نباید میومدی زودتر می گفتی تا ستاره و جشن و اعتبار می گرفتی
Swear1
Hanghead  همینم نمیخواستم بگم
دیگه گفتین گفتم
ستاره که نمیدین
خودم از شادن پرسیدم
دو ماه بشه ستاره میدین

Shy

ستاره ی اولت رو باید می گرفتی
حالا فردا می پرسم
(1399 آبان 8، 1:46)Queen نوشته است: ستاره ی اولت رو باید می گرفتی
حالا فردا می پرسم

Hanghead
با روزای قبل هم جمع میشه؟
میشه نشه؟
میشه جدید حساب بشه؟

Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead

لیست به‌روز شده  99/08/08  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

شادن / 16 شهریور 99/ 54 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره بیست و دوم

*s* ا/ 21 مرداد/ 80روز خوب ............................................................در انتظار ستاره دوم 

یاقوت ا/19 مهر/ 20 روز خوب ............................................................................ در انتظار ستاره دوم

*دختر پاک* ا/ 21 شهریور 99 / 48 روز خوب .......................................................... در انتظار ستاره اول

*s*ا/ 21 مرداد/40 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره اول

Fatush76 ا/ 3آبان  99 / ۵ روز خوب ................................................... در انتظار 30
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
آتریسا، تولد دوباره، سمر و فاطوش جان بیاین اعلام وضعیت کنید تا لیست رو بروزرسانی کنم. Swear1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان