امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 آبان 6، 18:47)تولد دوباره نوشته است: کاملا حرفتون درسته، 
منو ببخشید شادن خانم پیگیر شدم که چرا پیام ها پاک کردید وارد پروفایلتون شدم، منو ببخشید، 
ولی دقیق هم متوجه نشدم اون شخص چه برداشتی از پیام های شما کرده ولی حتما شخص با احساسی هستن،
حقیقتش از این کارم خیلی بدم میاد، دیشب باهاش حرف میزدم ، گفت رفته برای خودش چند تا چیز خریده، میخواسته برای من هم یه چیزی بخره ،از ترس اینکه من دعواش کنم با بگم دوسش ندارم ،نخریده، 
میگفت دوست دارم ساخت خونه را شروع کنم تا زودتر تو رو ببرم پیش خودم ولی از بس اذیت میکنی هیچ انگیزه ایی ندارم

عزیزم تلی جون راحت باش با من دوستم.. دوستم میدونم دوسش داری پس اگه میخای باهاش زندگی کنی عزیزدلم تو هم بنظرم لازمه بیشتر و جدی تر فکر کنی..با خودش حرف بزن و باهم پیش مشاور برید تا ی جهتی بگیره زندگی‌تون  و برید سر زندگی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
ممنون عزیزم،
خدا رو شکر الان پنج روزه که برگشتم سراغ هیچ چیز نرفتم،
رفتن به دانشگاه هم امیدوارم برام به سرگرمی خوبی باشه،
راستی دانشگاه انلاینه یا حضوری؟؟
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
دانشگاه ها مجازیه همشون : ) با این وضع کرونا هم ادامه خواهد داشت. 
امروز تی وی دیدم 7000ابتلای جدید وجود داشته . اعصابم خرد شد.
منم خوب نمیشم اصلا دارم دیوونه میشم .قرص هام وقتشون قاطی شده .
4ماه پیش پسرخالم رکوئست داده بود چون زیاد طرف فامیل نمیرم قبول نکرده بودمش امروز پی ام داده قبول کن تو رودوایسی قبول کردم انقدر پرسید چیکار میکنی تصمیمت چیه چرا اینطوری شدی تهش اینستام و دی اکتیو کردم کلا ی مدتی نرم و الان پی بردم ک اعتیاد داشتم ب اینستا .

ب جاش ی اکانت فیک باز کردم و چنتا پیج و ک نیاز داشتم فالو کردم تا حداقل اونارو داشته باشم .کم کم دارم استفاده از گوشی و مجازی رو ساعت بندی میکنم و ب نظرم این خوبه.

امروز نمیدونم روز چندمه . فکر کنم تا جمعه برسم ب 20یا هم نمیدونم . روز شماری رو نمیذارین؟من یادم رفته آخه : )
امروز ی سریال هندی دیدم انقدر خوشم اومد ب نظرم بذارم تو برنامم ک نگاش کنم. خوشم اومده : ) 

از دیشب ب شدت اورژانسی هستم . عصری دیدم انقدر حالم بده و تنها هم بودم فقط تونستم گوشی و خاموش کنم و بخوابم ک خب بیدارم شدم باز ادامه داشت و فقط ی جورایی دارم تلاش میکنم ک فراموشش کنم.انشالله ک این هفته هم سبز میشم .
عزیزم یاقوت جان فقط سه روز دیگه از این هفته باقی مونده و نا در یک قدمی گرفتن مدالیم 49-2
از وقتی اومدم روستا اینقدر سرم شلوغه که دیگه فرصت چک کردن اخبار ندارم چه وحشتناکه ابتلای ۷هزارنفررررر:(
 سپاس شده توسط
اعصابم خیلی خرده ،چرا من اینهمه کم ظرفیتم .یکی ی چیزی میگه میرم تنها میشینم انقدر خودخوری میکنم و ناراحت میشم دیگه الان انرژی ای نمونده .
خیلی خیلی حوصله ندارم  53258zu2qvp1d9v
فردا بشه پنجشنبه این هفته هم تموم بشه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
بچه‌ها بیاین دور هم ی کم غیبت کنیم  Gigglesmile
ساکت نباشید دیگه..
امشب بیاین باقالی پاک کنیم .. ما که هوامون ی نمه خنک شده ولی فرض کنیم اردبیلیم و زیر کرسی نشستیم گرم گفتمان
خووووووب بیاین بگین چه خبراااااا دخترررر؟!!!
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 19:25)شادن نوشته است: بچه‌ها بیاین دور هم ی کم غیبت کنیم  Gigglesmile
ساکت نباشید دیگه..
امشب بیاین باقالی پاک کنیم .. ما که هوامون ی نمه خنک شده ولی فرض کنیم اردبیلیم و زیر کرسی نشستیم گرم گفتمان
خووووووب بیاین بگین چه خبراااااا دخترررر؟!!!

آره اینجا دیگه کامل سرد شده 53258zu2qvp1d9v

من خوبم شایدم نیستم نمیدونم کلا کم حوصلم  53258zu2qvp1d9v ،  آهنگ amor mio جیپسی کینگز گذاشتم دارم کانون گردی میکنم 53258zu2qvp1d9v

خونه داشته باشم حتما اینطوری کرسی میذارم خیلی خوووووووووبه 53258zu2qvp1d9v یاد شب یلدا افتادم

[تصویر:  lahafkorsi01-compressed.jpg]
 سپاس شده توسط
هععی دلم سرما خواست..
هیشکیم ک نمیاد ی سر به اینجا بزنه Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 7، 19:56)شادن نوشته است: هععی دلم سرما خواست..
هیشکیم ک نمیاد ی سر به اینجا بزنه Hanghead

آره هیچکس نمیاد . ساناز ک ماشلله داره  تو این سکوت همش پروفایلشه . کویینم مشکوکه 65
 سپاس شده توسط
آری...
گروه سوت و کور شده..
 سپاس شده توسط
اتریسی این هفته تموم بشه
هفته ی بعد قراره چه اتفاقی بیفته مگه؟

قبول دارم یه ذره مشکوکم
ولی بعدا میام میگم
یخورده تو خماری بمونید
به خصوص اتریسی
4fvfcja
(1399 آبان 7، 20:59)Queen نوشته است: اتریسی این هفته تموم بشه
هفته ی بعد قراره چه اتفاقی بیفته مگه؟

قبول دارم یه ذره مشکوکم
ولی بعدا میام میگم
یخورده تو خماری بمونید
به خصوص اتریسی
4fvfcja

خب این هفته مدال میگیریم هفته ی بعد با انرژی بیشتر شروع میکنیم  2uge4p4

هااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چ؟؟؟؟؟؟؟؟ن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رفتی اول صف؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟؟؟؟؟؟پارتی بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟ 13
 سپاس شده توسط
هاااان
جااااان
چی شدههههه
کسی چیزی گفته
من کی ام اینجا کجاست
(1399 آبان 7، 21:30)Queen نوشته است: هاااان
جااااان
چی شدههههه
کسی چیزی گفته
من کی ام اینجا کجاست

جان من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ن بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عاغا من شایعه انداختم دیدین جدی شد؟؟؟؟؟
لیست دست تو بود اسم خودت و بردی اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Khansariha (13)

کی میفرستیمت میری کویین Khansariha (13) به به  2uge4p4
خواستگاری بعد بله برون خرید بعد نامزدی بعد عروسی  317
نری سال ب سال سر بزنی ها  Swear1
دیگه اگه سال به سال شد به بززگواری خودتون ببخشید
سرم شلوغ میشه اخه
65
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان