امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام  303

عضو جدید، خانم"غزل و Zeinab به گروه باران پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان  53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
 سپاس شده توسط
سلام
پارادوکس/ پاک هستم .

نه دوست دارم برای مشاوری صحبت کنم و در آخرِ جلسه هزینه ای پرداخت کنم و حس کنم به خاطرِ پول به حرف هام گوش داد، نه دوست دارم برای کسی صحبت کنم که در انتها احتمالِ پشیمونی وجود داشته باشه ، نه میتونم بدونِ تخلیه ی ذهنیاتم و با سکوت ادامه بدم .
روزهای عجیبی رو سپری میکنم .
پارادوکس  و تناقضاتی بر من حاکم هست . همزمان اتفاقاتِ متعددی رو تجربه میکنم و نمیدونم باید روی چه موضوعی فوکوس  کنم .
نسبت به هیچ چیزی ذوق و شوق و هیجانی ندارم ، انگار که خودم و ازدست دادم و بالای سرِ من نشستم و نظاره گر هستم که چه چیزی در حالِ وقوع هست .
نظمِ عجیبی بر زندگیم حاکم هست جز خوابم تمامِ روتین هام و بدونِ کم و کاستی انجام میدم ، زندگی میکنم اما احساسی وجود داره ؟!
فکر میکنم سررشته ی  یک چیزهای شخصی  رو از دست دادم ، بحران هایی که در این چندهفته ی اخیر من رو درگیر کردند آسیبِ بسیار جدی بهم زدند . حتی خسته نیستم ، خشم و استرسی ندارم . مطلقاً بی حس و کرخت صرفاً روزهایی رو سپری میکنم .
انگار عمق آب غرق شدم و گوش هام کر شدند ، انگار پشت مهِ غلیظی هستم و چشم هام کور شدند . در هشیارترین احوال به امورِ زندگی رسیدگی میکنم اما غفلتِ عجیبی هم روی من سایه انداخته .
امیدوارم خدا حواسش باشه  غرق تر از این احوال نشم .
 سپاس شده توسط
سلام

پارادوکس / پاک هستم .

بالاخره با خودم به توافق رسیدم و جسارت کردم و تایمم و با پزشکم فیکس کردم . دارم تمرین میکنم تا اون روز هراتفاقِ محتمل رو تصور کنم و در عینِ حال که براش راه حلی پیش بینی میکنم نترسم .
روزِ خوبی نداشتم و همچنان این سکون ادامه داره ، سعی میکنم امشب و با مطالعه به پایان برسونم .
امیدوار هستم فردا روز خوبی باشه .
 سپاس شده توسط
سلام چطورین ؟ 302
53258zu2qvp1d9v من دیروز سر کار با همکارام دعوام شد Hanghead
بخاطر اعتقاداتم
خیلی ناراحت شدم. دعا میکنم با کسانی همنشین باشم که منو به خدا نزدیکتر میکنند
هم نشین خیلی مهمه
نقل قول: دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان

اللَّهُمَّ وَفِّقْنِی فِیْهِ لِمُوافَقَةِ الاَبْرارِ، وَجَنِّبْنِی فِیهِ مُرافَقَةَ الاَشْرارِ، وَآوِنِی فِیْهِ بِرَحْمَتِکَ إِلی دارِ القَرارِ، بِإِلهِیَّتِکَ یا ألهَ العالَمِینَ.
خدایا موفقم دار در این ماه به همراهی کردن با نیکان و دورم دار در آن از رفاقت با اشرار و جایم ده در آن به وسیله رحمت خود به خانه قرار و آرامش به معبودیت خود ای معبود جهانیان.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام دخترا

داریم توی تاپیک پادکست، سری جدیدی از یک پادکست خوب رو شروع می کنیم. درباره برنامه ریزیه. تازه شروع کردیم و سه نفریم. اگر دوست داشتید شما هم بیاین  49-2

هر هفته یک قسمت گوش میدیم و وقتی گوش دادیم میایم درباره ش حرف می زنیم و نظر میدیم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
[تصویر:  hazrate-zahra.jpg]

سلام و درود

نقل قول: [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] من دیروز سر کار با همکارام دعوام شد [تصویر:  hanghead.gif]
بخاطر اعتقاداتم
خیلی ناراحت شدم. دعا میکنم با کسانی همنشین باشم که منو به خدا نزدیکتر میکنند
هم نشین خیلی مهمه

بله خیلی مهمه. ان‌شاءالله واقعا همین بشه که گفتی. Khansariha (2)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
اعلام میکنم که عادی نشه برام
مشکات/۱۵ اسفند /۳ روز خوب 
عاملش غلبه ناراحتی و فراموشی
 منشاءاش هم خیال پردازی بود 
اینکه گذاشتم یه ماه بشه بعد اعلام کنم درست نبود تو ۲۷ روز شد
زود به زود بهتره اعلام کنم 
اینطوری حواسم بیشتر جمع میمونه
 سپاس شده توسط
سلام. خوبین 
برای پادکست ببخشید کخ نیستم. واقعا وقت نمیکنم. حتی در حد ۵ دقیقه وقت ندارم همش کار
عارفه مرسی که هستی همیشه حرفات کلی انرژی میدن
اتفاقا دیگه خیلی وقته بک گراند گوشیم همین حدیث از حضرت زهرا است. 
مشکات بسی خوش برگشتی 
مراقب خودت باش قشنگم 

Hanghead من چرا خوابم نمیبزه  809197ps94ijjhwg
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام دخترا 
مشکات جان این بار ایشالا عید فطر جشن چله می گیری 49-2

رعنا جونم مرسیییی  Khansariha (96)

انرژی گرفتم بیشتر بذارم. 2uge4p4
کانون برای من عزیزه 
و پاک...
تو این دوره زمونه کمن جمع‌های جوونانه ای که پاک مونده باشن... Hanghead

سپاس شده توسط
[تصویر:  42478145-3d4c-4442-bd6a-e27edd614693_638390.jpg]

سپاس شده توسط
نقل قول: کانون برای من عزیزه 
و پاک...
تو این دوره زمونه کمن جمع‌های جوونانه ای که پاک مونده باشن... [تصویر:  hanghead.gif]
Smiley-face-thumb
واقعا کجا میشه پیدا کرد آدمایی را که به سختی دنبال پاکی ان؟ اینو خیلی راست میگی. این روزا همه دنبال گناه و سر همدیگه کلاه گذاشتن و پول درآوردن اند
منم خوشحالم که اینجا هست هنوز. و دعا میکنم پایه هاش هر روز محکم تر و قوی تر بشه. 
الان روزای سختیه برای کانون. ولی انشالله اینم رد میکنه و به اوج خودش میرسه. 
من اوایل که اومده بودم کانون خیلی خلوت بود. درست نمیدونم ولی بنظرم بعد از یه درگیری بود و باعث شده بود خیلی ها برن و کانون خلوت بشه. 
ولی بعد درست شد. انشالله اینم درست میشه

سپاس شده توسط
سلام [تصویر:  303.gif] 

عضویت خانم Alex.formanبه حالت فعال درآمده و به گروه باران پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا [تصویر:  53.gif] 

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
 سپاس شده توسط
سلام .

پارادوکس / پاک هستم .
به سختی پاک هستم ، متاسفانه داروهایی که میخورم باعث شدند تا اوضاعِ زندگی روزمره از کنترلِ من خارج بشه و تقریبا تمامی امور تحت تاثیر قرار گرفتند اما تلاش میکنم کارهایی که درست هستند انجام بدم تا بتونم شرایطی که درش هستم و درست کنم .
روزهایی که گذشت سخت بود . بسیار سخت بودند اما خدا رو شکر میکنم گذشتند .
10 روز از امسال باقی مونده . نمیدونم چه کاری باید انجام بدم چون سرم شلوغ هست اما دلم میخواد سفره هفت سین بچینم و حداقل تلخی این روزها رو با کارهای کوچیکی که دلخوشی به همراه دارند کم کنم .
متاسفانه به خیلی از اهدافِ امسال نرسیدم .

سلامتی : نه تنها افزایش وزن و بهبودِ بیماری حاصل نشد بلکه بیماری دیگه ای هم اضافه شد و امتیازم 1 میشه .
خانواده :متاسفانه بیشتر از هرزمانی نقش و مسئولیت هارو قبول کردم . قطعا امتیازِ 10 از 10 .
روابط اجتماعی : به شکلِ آگاهانه ای از تمامِ اطرافیانم دور شدم و روابطم و تقریبا با تمام دوستان و آشناها قطع کردم .امتیاز 1 هست.
رشد فردی : به خودآگاهی ِ کم و بیشی رسیدم . مطالعاتی در این زمینه اشتم و به ضعف های خودم پی بردم . امتیاز 5 هست .
کسب و کار : کار کردم ، متوسط بود . امتیاز 4 هست .
معنویات :بیشتر از هرزمانی از خدا دور شدم . دلیلِ خاصی ندارم . اما شاید نیاز به محرکی داشتم . نمیدونم . باید در رابطه با این موضوع فکر کنم . امتیاز 1 هست . 
پاکی : - 
برای سال آینده اهدافی مشخص نکردم اما یقینا مهم ترین و در اولویت ترین هدفم رفتن خواهد بود . 
خوشحال هستم که این عکس ها باقی مونده بودند ، فقط نتونستم سایزشون و تنظیم کنم . 

[تصویر:  screenshot_(566)_gpy4.png]
[تصویر:  screenshot_(562)_72ij.png]
 سپاس شده توسط
سلام 
الکس / ۱۹ اسفند / یک روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام به عزیزای دلم 
چقدر دلم براتون تنگ شده  Khansariha (96)
چطوراییید؟ 
نماز روزه هاتون قبول
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان