امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

نقل قول: نیاز به یه حد تعادل دارم ...

آسون گرفتن اینطوری هم یک واکنش انعکاسیه.
یک نوع لجبازی مثلاً 
ته دلت کسی بهت سخت نمی گیره؟
من فکر می کنم اون سخت گیره هنوزم هست فقط تو نسبت بهش بی تفاوت شدی.

و تعادل که گفتی قطعاً بهترین کاره. daghighan
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
نقل قول:
بسیاری از چیزها در اطرافتان وجود دارند که به کار موفقیت و عملی شدن رویا‌های شما می‌آیند، اما متوجه وجود آنها نمی‌شوید. زیرا هدف‌های خود را به روشنی تعریف نکرده‌اید و به عبارت دیگر به مغز خود نیاموخته‌اید که آن چیز‌ها دارای اهمیت هستند.

آنتونی رابینز
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام و درود

عیدتون مبارک خواهریا  Confetti
ایشالا توفیق مناجات و صمیمی حرف زدن با امام علی پیدا کنید ببینید چه کیفی میده دست رو سرتون بکشه...  Khansariha (2)

[تصویر:  1522851772.jpg]

سپاس شده توسط
تصمیم گرفتم ادم خوبی بشم ...
تاحدی محقق شد 
راضیم خداروشکر
تایم نمازهام خیلی بهتر شد
ولی افکار منفی هنوز هستن  53258zu2qvp1d9v
میسپارمشون به خدا  53258zu2qvp1d9v

بله عارفه جون چقدر خوب فهمیدید 
دقیقا همینطوره واکنش انعکاسیه 
53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام چطورین  302
امروز با خانواده و فامیل یه کم صحبت کردیم و طرز فکرا هاشون را گفتن
دیدم چقدر نسبت به قبلم پیشرفت کردم و چقدر آرامشم نسبت به بقیه بیشتر و چقدر بقیه سعی کردن از من تقلید کنند
بهش فکر کردم. دیدم بخشی از این را مدیون کانون و آدماش هستم
شما تو روزا خیلی سخت زندگیم بودین و کمکم کردین.
تو اون سختی ها مقاومت کردم حالا سخته ولی نه اونقدر. حیفه الان حال بزنم. 
خواستم تشکر کنم. مرسی که هستین 
من اینجا از نظر مذهبی کلی پیشرفت کردم
از نظر دیدگاه های روانشناسی کلی چیز یاد گرفتم
تو برنامه ریزی و بررسی زندگیم کلی چی یاد گرفتم
فهمیدم برای با هم بودن باید یه سری محدودیت ها را بپذیرم
خلاصه که کلی عوض شدم. 
شما دوستای خوبی هستین. مرسی که هستین. به من خیلی کمک کردین. کاش منم بتونم کمک کنم. کاش بیشتر میومدم 
دوستون دارم
قبلا اگر کسی میگفت دوستی داری میگفتم نه. ولی حالا باید بگم آره کلی دوست دارم .  53258zu2qvp1d9v همشونم خیلی خفن ان.  53258zu2qvp1d9v 
مراقب خودتون باشید. شب بخیر
خدایا شکرت  Khansariha (8) که هر چی دارم و هستم همه از لطف خودته  Khansariha (8) خدایا منو یادت نره  Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
امروز یاد ۱۴ -۱۵سالگیم افتادم اون دوران یه ۶ ماه پاکی داشتم 
تایم نمازهام رو درست کرده بودم 
چه روزای خوبی بود 
ای کاش همون موقع ادامه اش میدادم  53258zu2qvp1d9v 
ولی عیبی نداره الان هم هنوز جوونم ...
دوست دارم راه خدارو پیش برم 
خداجونم خودت کمکم کن  63

نمیدونم من یکم حساسم یا طبیعیه ...
ولی اصلا دلم نمیخواد کسی سراز کارم دربیاره 
خیلی ازادی طلب هستم خیلی ...
امروز بابام گفت یه مقداری از حقوقتو بذار فلان بانک 
بابت پس انداز و این ها 
اصلا خوشم نمیاد جون باعث میشه بفهمن دقیقا چقدر دارم ...
یا مثلا نظر دادن های مامانم رو دوست ندارم ...
اصلا کلا حوصله مامانمو ندارم نمیدونم واقعا چرا 
یکی مامانم یکی خواهرم ...
هوووف 
خدایا خودت توان اینو بده که مسالمت امیز باهاشون کنار بیام  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
Hanghead منم تو یه سنی خیلی رو این چیزا حساس بودم
ولی خب در کل خانواده خیلی تو کارم دخالت نمیکنن. معمولا تو تصمیم گیری ها هم میگن خودت میدونی  Hanghead از همون مدرسه همین مدلی بود
مامانم هیچ وقت نمیومد مدرسه میگفت خودت میدونی هر جور دلت میخواد درس بخوان ولی با مدرک تموم کن. همین.
Hanghead 
اینه که از اول خودم بودم و خودم.
همیشه دوست داشتم یکی کمکم کنه. یا یکی بگه فلان کار را کن که وقتی جواب نداد و شکست خورد بهش بگم تقصیر توئه  4chsmu1 ولی همیشه این من بودم که تصمیم گرفتم. نمیشد بندازم گردن کسی Khansariha (56)

65 چقدر خلوته. چیکارا میکنین. اوضاع خوبه 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام و درود دخترا 49-2
خوبین؟

نقل قول: تصمیم گرفتم ادم خوبی بشم ...
تاحدی محقق شد 
راضیم خداروشکر
تایم نمازهام خیلی بهتر شد
ولی افکار منفی هنوز هستن  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
میسپارمشون به خدا  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

عالیه. 49-2
بسپار به خدا بهترین کاره 49-2

نقل قول: امروز با خانواده و فامیل یه کم صحبت کردیم و طرز فکرا هاشون را گفتن
دیدم چقدر نسبت به قبلم پیشرفت کردم و چقدر آرامشم نسبت به بقیه بیشتر و چقدر بقیه سعی کردن از من تقلید کنند
....
دوستون دارم

قبلا اگر کسی میگفت دوستی داری میگفتم نه. ولی حالا باید بگم آره کلی دوست دارم .  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] همشونم خیلی خفن ان.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
عزیزم برات خوشحالم. چی بهتر از اینکه حس کنی عمرت مفید گذشته و رشد کردی؟ 128fs318181
دل به دل راه داره 2uge4p4 . کاش کانون بمونه و بتونیم کنار هم بمونیم.
نقل قول: خیلی ازادی طلب هستم خیلی ...

به نظرم قبلاً بهت آزادی عمل داده نشده و برات عقده شده.
ولی متاسفانه هرچقدر جسورانه تر عمل کنی بیشتر در دام محدودیت میفتی خواهری.
البته حتما برات سخته که دست بکشی از آزادی خواهیت، ولی سعی کن معتدل باشی.
ببین مثل همون سخت گیری و اسون گیری که حرف زدیمه؛ هر وقت یه تغییر صد و هشتاد درجه ای بدی یعنی هنوز درگیر اون مشکلی. کسی که یهو از بی حجاب میشه محجبه خشک، احتمالا دوباره برگرده به بی حجابی. کسی که از ولخرجی یهو میشه مقتصد احتمالا دوباره برگرده ولخرج بشه. 53258zu2qvp1d9v
پس هر چیزی اذیتت می کنه سعی کن نم نم تغییرش بدی تا مشکل ریشه ای حل بشه.

سپاس شده توسط
نقل قول:
در طول زندگی‌ام هیچ گاه از انسان‌هایی که با افکار من موافق بودند، چیزی نیاموختم.

آندره مالرو

سپاس شده توسط
سلام وقتتون به خیر . انشاءلله که حال همه ی عزیزان خوب باشه .
چند روزِ اخیر به یاد اینجا بودم ، در تردید بودم که آنلاین شدنم میتونه برای من مثمر ثمر باشه یا نه . اما ترجیح دادم دل به دریا بزنم و طبق چندماهی که در این فروم فعالیت داشتم و تاثیرِ مثبتی در من داشت دوباره برای فعالیت و یادداشت های روزانه اقدام کنم .

پارادوکس / پاک هستم .
طیِ چندماهِ گذشته بحران های فراوان و به طبع لغزش های شکننده ای داشتم که باعث اختلال در زندگی شخصی و شغلی شد ، به خصوص بیش از پیش سلامتی جسمم رو از دست دادم . ماهِ گذشته اصلاٌ به معنویت و خلوت با خدا توجه نکردم ، ورزش نکردم ، روزهای زیادی به صورتِ متوالی به گناه آلوده بودم ، اما خدا رو شکر کم کم سعی میکنم اوضاع رو کنترل کنم و روی خودم کار کنم .
برای دو ماهِ آینده تصمیم دارم علاوه بر نظمِ بیشتر عادت ها و روتین های متنوعی که مفید هستند و با انجام دادن اون ها حسِ خوبی پیدا میکنم و پرورش بدم .
انشاءلله که همگی موفق باشیم و با حالِ خوبی به پیشوازِ سالِ جدید بریم.
 سپاس شده توسط
سلاام به همه 
به طرز عجیبی حوصله خونه و مامانمو ندارم 
افتاده رو دور وسواس خسته ام کرده 
دوست دارم درکش کنم اما نمیتونم خیلی بد صحبت میکنه 
یعنی یه جوری سرزنشت میکنه که دیگه نتونی سرتو بیاری بالا 
امروز بهش گفتم این چندروز که مدت بیشتری باهم هستیم و دانشگاه نمیرم به خاطر غرهای شما دوباره سردرد عصبی گرفتم ..
خیلی زورمیگه ..

نقل قول: به نظرم قبلاً بهت آزادی عمل داده نشده و برات عقده شده.
نقل قول: ولی متاسفانه هرچقدر جسورانه تر عمل کنی بیشتر در دام محدودیت میفتی خواهری.
نقل قول: البته حتما برات سخته که دست بکشی از آزادی خواهیت، ولی سعی کن معتدل باشی.
نقل قول: ببین مثل همون سخت گیری و اسون گیری که حرف زدیمه؛ هر وقت یه تغییر صد و هشتاد درجه ای بدی یعنی هنوز درگیر اون مشکلی. کسی که یهو از بی حجاب میشه محجبه خشک، احتمالا دوباره برگرده به بی حجابی. کسی که از ولخرجی یهو میشه مقتصد احتمالا دوباره برگرده ولخرج بشه. 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: پس هر چیزی اذیتت می کنه سعی کن نم نم تغییرش بدی تا مشکل ریشه ای حل بشه

خیلی حق گفتی عارفه جانم 
دقیقا همینطوره چون سابقا آزادی نداشتم الان بیش از حد حساس شدم روش ...
فقط اون تیکه صورتی رو نمیفهمم خواهری  Khansariha (56)

نقل قول: مامانم هیچ وقت نمیومد مدرسه میگفت خودت میدونی هر جور دلت میخواد درس بخوان ولی با مدرک تموم کن. همین.
نقل قول: Hanghead 
نقل قول: اینه که از اول خودم بودم و خودم.

رعنا جان راستش از همون بچگی همیشه ارزوی همچین زندگی رو داشتم ...
اینکه همه چیز بایدی باشه هیچ جذابیتی برام نداره 
حالم از اون صدای دیکتاتور مامانم بهم میخوره که هنووووز برام تعیین تکلیف میکنه و به رتحتی به خودش اجازه میده درباره همه چیز خیلی راحت نظر بده ...
یادم تو دوره دبیرستان چندتا مسابقه رو یواشکی ثبت نام کردم وقتی برنده شدم بهشون گفتم مزه اش هنوز زیر دندونمه ...
البته بابت اینکع خیلی چیزا رو تعریف نمیکردم همیشه سرزنش میشدم 
مامان بهم میگه موزماری و درک نمیکنه من فقط میخوام حریم شخصی داشته باشم ...
 سپاس شده توسط
سلام و درود خواهریا Khansariha (2)

پارادوکس جان خیلی خوش اومدی. 49-2
حتما بنویس. خوندن تجربیات دیگران خالی از لطف نیست.

آسمانی گلم معنیش اینه که بخوای کسی که بهت آزادی نداده شاخشو بشکنی و آزادی رو به زور ازش بگیری، چجوری بگم بازم در بند اسارتشون می مونی.‌ مصداق عملی کاری که تو این شرایط الان تو میتونی بکنی رو خودت باید پیدا کنی ولی راهش فشار به مرجع قدرت و استفاده از زور و قدرت نیست. راهش یجور از جنس بی تفاوت شدنه. باید فکر کنی چجوری مامان باباتو متعجب کنی که مثل قبل دنبال آزادی نیستی Gigglesmile 4chsmu1

باید حس کنن عوض شدی، اونوقت اونا هم دیگه قفلی نمی زنن روت. 53258zu2qvp1d9v

البته این روش منه و فکر می‌کنم بهتر جواب میده.

سپاس شده توسط
نقل قول: رعنا جان راستش از همون بچگی همیشه ارزوی همچین زندگی رو داشتم ...
اینکه همه چیز بایدی باشه هیچ جذابیتی برام نداره 
حالم از اون صدای دیکتاتور مامانم بهم میخوره که هنووووز برام تعیین تکلیف میکنه و به رتحتی به خودش اجازه میده درباره همه چیز خیلی راحت نظر بده ...
یادم تو دوره دبیرستان چندتا مسابقه رو یواشکی ثبت نام کردم وقتی برنده شدم بهشون گفتم مزه اش هنوز زیر دندونمه ...
البته بابت اینکع خیلی چیزا رو تعریف نمیکردم همیشه سرزنش میشدم 
مامان بهم میگه موزماری و درک نمیکنه من فقط میخوام حریم شخصی داشته باشم ...
به نظرم هر کدوم یه بدی ای داره
نه خیلی آزاد نه خیلی بسته
به حالت متعادل خوبه 
البته این متعادل بودن هم خیلی سخته
53258zu2qvp1d9v یه کلیپ دیدم میگفت تا حالا دیدین مامان باباهاتون رو بقیه بچه ها حساس باشن و نظر بدن? نه

پس اینو بدون تو برای اونا به صورت خاص ویژه ای که روت حساس اند و زندگیت براشون مهمه

سپاس شده توسط
[تصویر:  %D9%87%D8%B1_%DA%A9%D8%B3_%D8%A8%D9%87_%...%DB%8C.jpg]

سپاس شده توسط
عارفه بسی مرسی برای حدیث های قشنگی که میذاری  302 من خیلی دوسشون دارم همش را سیو میکنم  53258zu2qvp1d9v

Hanghead چرا مامان باباها همیشه دعوا میکنن Hanghead

فردا ایران با ژاپن بازی داره
طارمی هم نیستش خداکنه ببریم Hanghead

من امروزم سر کار بودم  Hanghead بهم گفتن جمعه بیا به جاش شنبه بعد که بین التعطیلین نیا
امیدوارم پای حرفشون بمونن 4chsmu1
کلمه بین التعطیلین را درست نوشتم Khansariha (49) چقدر سخته خو

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان