امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

امشب ساعت 10 Kool
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
*دختر پاک* / 28 تیر 99 / 5 روز خوب
در روز 5 ام به سر میبریم

امشب پله اول را رد میکنم
ایندفعه جدی جدی پاکی خوش میگذره  Confetti
دیگه سختی و زجر نداره
به گمانم کمک های آقای هومان و آقای دانش آموز و آقا هادی و همراهی شما قشنگا و البته تکنیک یا علی گفتن صبح به محض بیدار شدن کمکم کرده تا به قول آقا هادی چراغ زرد و به چراغ قرمز تبدیل نکنم

ژوپیتر خانم جان شما هم این یاعلی را برای صبح به محض بیدارشدن امتحان کن
چند روز اول سخته بعد عادت میشه
من تو طول روز که خیلی یه جا بشنمم امتحانش میکنم
فقط باید به خودت قول بدی به ازای هر یاعلی واقعا از سر جات بلند بشی Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلاملیکم 49-2

زود تند سریع حاضری بزنید Khansariha (66)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
بچه‌ها نظرتون در مورد این پیام چیه؟

دوستی سئوال پرسیده ؛ 
اگه خانمي فيلم پورن ببينه وبرون ريزي پيداکنه وتحريک بشه اماارتباط نه با خود و نه با ديگري داشته باشه پاکي جنسيش صفرميشه؟؟؟
؛ برای بار اول خیر .ولی دفعه بعد اگاهی و اراده در ان است بلی .ما از انچه عاجزیم پرهیز میکنیم ، ما محدودیت هایمان را محک نمیزنیم.
 سپاس شده توسط
Hanghead شرمندم من از 12 به بعد نمیتونم پست بگذارم
قول میدم فردا جواب بدم
امروز 10 اومدم کسی نبود دیگه نتونستم بیام
ببخشید
ببخشید
ببخشید
ببخشید
ببخشید
ببخشید

سپاس شده توسط
سلام و عرض ادب
خانم shaparak عضو جدید گروه هستند
49-2 49-2 49-2
با ارزوی موفقیت 
مدیریت گروه های ترک
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: دوستی سئوال پرسیده ؛ 

اگه خانمي فيلم پورن ببينه وبرون ريزي پيداکنه وتحريک بشه اماارتباط نه با خود و نه با ديگري داشته باشه پاکي جنسيش صفرميشه؟؟؟
بنظر من صفر بشه بهتره
اینجوری هی عادت میکنه نگاه کنه نتیجه این عادت هم همه چی میتونه باشه
البته اگر یه بار باشه میتونه به خودش این فرصت را بده ولی بار دوم اشتباه محضه
صادقانه بگم
من اوایل که نگاه میکردم
نتیجه اش شد خ.ا
بعد هی تو زندگی که تکرار شد
فکر های بدتر میاد تو سرت
بدترینش اینه که چرا خودت با کسی دیگه اون کار را انجام ندی
شرمندم ولی من تا این فکر ها رفتم
همش یه تصمیم و یه لحظه است 
اگر به این  فیلم ها عادت کنید دیگه نمیفهمی چیکار میکنی 
به چی فکر میکنی
کلا اختیار از دستت میره
خوشحالم که تو مرحله تصمیم اون فکر جلوی خودم را گرفتم
البته کانون خیلی کمکم کرد 
خیلی خیلی
دیدگاه آدم های اینجا خیلی قشنگه
میتونه گذشته قشنگ و پاکت را برات یادآوری کند
Khansariha (69)

سپاس شده توسط
*دختر پاک* / 28 تیر 99 / 6 روز خوب

در روز 6 ام به سر میبریم

Badbakht 
صبحی با بی عقلی داشتم بدبخت میشدم
باید زودتر میگفتم یا علی
یک ساعت طول کشید از وقتی بیدار شدم تا از سرجام بلند بشم
چه عادت زشتیه
باید یکی بیدار باشه تا من بیدار بشم

باید امروز به خاطر این کار حسابی ورزش کنم
کلی از خودم مراقبت کنم تا شب با پاکی تموم بشه
خداوندا کمک Hanghead 
اشتباه کردم 809197ps94ijjhwg

سپاس شده توسط
[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/05/03  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

شادن / 8 تیر 98 / 324 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیستم

مهرخدا / 30 خرداد 99 / 23 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره چهاردهم

*دختر پاک* ا/ 28 تیر 99 / 6 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره اول

Flyingا/ 8 خرداد 99 / 56 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره اول

Sp8 ا/ 1 تیر 99/ 22 روز خوب ............................................. در انتظار 30 روز خوب

fatush76ا/ 28 تیر 99 / 1 روز خوب .................................................. در انتظار 30 روزخوب

Jupiterا/ 31 تیر 99 / 2 روز خوب ................................................... در انتظار 20 روز خوب

سپاس شده توسط
سلام 
نسترن / 8 خرداد / 59 روز عالی Confetti
من خونه نبودم ببخشید که نشد ساعت 10 بیام.
(1399 مرداد 3، 14:10)*دختر پاک* نوشته است: *دختر پاک* / 28 تیر 99 / 6 روز خوب

در روز 6 ام به سر میبرم
به به دحترجون داری کولااااک میکنی 317

(1399 مرداد 3، 23:13)Flying نوشته است:
سلام 
نسترن / 8 خرداد / 59 روز عالی Confetti
من خونه نبودم ببخشید که نشد ساعت 10 بیام.

فداسرت عزیزززم ستاره اولت تو مشتته دختررر 317
 سپاس شده توسط
شادن/۲۷ خرداد/ با لطف خداوند رحمان ۴۰مین روز خوب
الحمدلله
*دختر پاک* / 28 تیر 99 / 7 روز خوب

در روز 7 ام به سر میبرم

نقل قول: به به دحترجون داری کولااااک میکنی [تصویر:  317.gif] 

بی نهایت ممنونم عزیز دل 302 302 302

سپاس شده توسط
با سلام

سرکار خانم مهرخدا به گروه آسمان منتقل شدند.
با آرزوی موفقیت برای ایشان
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
جوپیتر/۳۱ تیر/۵ روز خوب 

به امید خدا شروع روز پنجم
من خوبم 2uge4p4 
این روزا سرم به کار گرمه و باید برنامه ریزی داشته باشم تا استرس نگیرم
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده