امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

من اول صبح همه پستامو بزنم که تو طول روز کمتر فرصت میشه
برا شروع یه معرفی از حودمون داشته باشیم که با همدیگه بیشتر آشنا بشیم و یه تصمیم هم در مورد فعالیت مشترکمون بگیریم 
ورزش باشه، کتابخونی باشه، زیارت عاشورا باشه چی باشه رو بیاید با هم در موردش تصمیم بگیریم ..

من خودمو معرفی کنم :

شادن هستم قبلنا اسمم خاله شادن بودن وقتی وارد کانون شدم متاسفانه با پ.و.ر.ن آشنا شدم و اونجا بود که متوجه شدم پیشوند خاله چندان جالب نیس تا یکی دوسال خاله کانون بودم و بعدش شدم شادن..
۳۳ سالمه و معلمم ، روابط عمومی خوبی دارم و برند شخصیم چهره گشاده و روی بازیه که دارم
ارتباط با آدمها رو دوست دارم ولی اهل کنجکاوی بی جا نیستم از آدمای کنجکاو هم دوری میکنم Hanghead
عاطفی و پرانرژی و بشاش و اجتماعی و گاهی گوشه گیر و فرورفته در تنهایی Shy
نظمم جای کار داره  18 ولی خب آدم متعهد و مسئولیت پذیری هستم 49-2
کمالگرام که تونستم تا حدی کنترلش کنم  317
و از سال ۹۳ درگیر خ.ا شدم Khansariha (116)

از اینکه کانون و دوستای خوبی چون شما رو پیدا کردم بسی خوشحالم و بدونید یکی از نعمتهای زندگی من شماهایید 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام سلام سلام
Khansariha (48)
*دختر پاک* هستم به ستاره هاش دقت بشه لطفا Gigglesmile
اسمم ساناز خانومه 4chsmu1 به خانومش دقت بشه لطفا Gigglesmile

۲۴ سالمه 
دانشجو ارشدم ترم ۳ مجازی 
از دوم دبیرستان به خ.ا مبتلا شدم
از سوم دبیرستان دارم تلاش میکنم پاک باشم
به روزای پاکی خیلی زیاد هم رسیدم
ولی تا حالا انقدر روی فکر و ذهن ام کار نکرده بودم
که بچه های اینجا همش به طرز فکر اشاره میکنن 
و اینکه
آدم بد اخلاقی ام
هیچ دوستی ندارم 
کسی حوصله یه دختر لوس و ننر و بد اخلاق را نداره
این روزا بیشتر تنهام 
کلا در روز صدای کسی را نمی شنوم 
صدای خودمم خیلی کم میشنوم
از نظر روحی داغون بودم
ولی یه چند وقته بهترم
و اینکه منم خیلی خیلی خوشحالم که اینجام
خیلیییییییی
خدایا شکرت

برای فعالیت روزانه
من ورزش را هستم
زیارت عاشورا هم هستم
کتابخوانی را خیلی نیستم
4chsmu1
کلا یه کتاب ۳ دقیقه در قیامت را خواندم همش 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
میگم ساناز بقیه کوشن پس؟ Shy
 سپاس شده توسط
Hanghead نمیدونم
گمونم کویین جان خورشتش خراب شده دیگه حوصله ما را ندارن
بدبخت وشدیم هی هی
بیچاره شدیم هی هی

دیگه هیچ کس نیست 20202020202020202020
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سانازجان نظرت چیه؟ برا این دوره ورزش کار کنیم ؟
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 21:59)شادن نوشته است: سانازجان نظرت چیه؟ برا این دوره ورزش کار کنیم ؟

53258zu2qvp1d9v
با اینکه بسی سخت است
ولی قبول قبلا خیلی کمکم کرده برای پاکی 
چطوری باشه
چقدر باشه
53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
نمیدونم ..
من امروز رفته بودم دکتر بهم گفت کبدت چرب شده 
دیگه واجب شده برم باشگاه  Hanghead
بقیه هم نمیان سر بزنن برا فعال بودن گروه لازمه همه مشارکت کنن ..نمیشه که هیچی نگن و گلایه از سکوت گروه کنن  Shy

من برام فرقی نداره سانازجون حالا من به بقیه هم پیام دادم ک بیان سر بزن تا فردا شب صبر کنیم ببینیم بقیه چی میگن ی جمعبندی کنیم
 سپاس شده توسط
انشالله که چیزی نیست عزیز دل
چربی و اینا کمتر بخور خودش خوب میشه
خداحافظ فست فود 4chsmu1
باشه عزیز دل صبرمیکنیم ببینیم بقیه نظرشون چیه 53258zu2qvp1d9v
من تو خونه ورزش میکنم bliss

سپاس شده توسط
سلااااام
شبتون بخیرررر
چطورررین؟

ای وای مسابقه شروع شده؟
پ چرا من خواب موندم ؟

من تو ۲۷ سالم، لیسانس دارم
کارم آزاده  Khansariha (13)
یه مدت حال روحی من هم خوب نبود ولی الان اوضاع بهتره
منم با زیارت عاشورا 
ورزش 
و کتاب موافقم 
حالا هرکدوم که رای بیشتر اورد 
خانومای گلم اینم فیلم خورشت بامیه که خیلی درخواست داده بودین Gigglesmile
خورشت بامیه
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 23، 23:54)Queen نوشته است: سلااااام
شبتون بخیرررر
چطورررین؟

ای وای مسابقه شروع شده؟
پ چرا من خواب موندم ؟

من تو ۲۷ سالم، لیسانس دارم
کارم آزاده  Khansariha (13)
یه مدت حال روحی من هم خوب نبود ولی الان اوضاع بهتره
منم با زیارت عاشورا 
ورزش 
و کتاب موافقم 
حالا هرکدوم که رای بیشتر اورد 
خانومای گلم اینم فیلم خورشت بامیه که خیلی درخواست داده بودین Gigglesmile
خورشت بامیه

4chsmu1
دست شما درد نکنه عزیزم 317
یه ذره آب خورشت زیاد شده 65
من خورشت بامیه غلیظ دوست میدارم Hanghead
عاضق وقتیم که ملاقه را تکون میدی Khansariha (13)
خیلی باحاله Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

سپاس شده توسط
به خاطر همین میگم خوب نشد دیگه آب زیاد ریخته بودم
نقل قول: عاضق وقتیم که ملاقه را تکون میدی [تصویر:  khansariha (13).gif]

خیلی باحاله [تصویر:  khansariha (13).gif] [تصویر:  khansariha (13).gif] [تصویر:  khansariha (13).gif] [تصویر:  khansariha (13).gif] [تصویر:  khansariha (13).gif]

آشپز بودن ازش مشخصه 4chsmu1
به خصوص اونجایی که با حرص می زنم کف قابلمه 65
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 24، 1:27)Queen نوشته است: به خاطر همین میگم خوب نشد دیگه آب زیاد ریخته بودم

53258zu2qvp1d9v
انشالله دفعه بعدی 49-2

حالا برنامه ورزش چه مدلیه Hanghead Shy

سپاس شده توسط
سلام دوسيا 302
خوبين؟ خوشين؟
اميدوارم شما هم مثل خودم از اين رفت و آمدهای من خسته نشده باشین vayy
راستش کلی وقته اوضاعم خوب نیست و همینجوری دارم پس‌رفت میکنم. اصلا حوصله خودم هم ندارم و میدونم خوب نیست. گفتم یه سر به کانون بزنم که دیدم مسابقه گروهی است. 
با وجود این وضعم تصمیم گرفتم شرکت کنم.
دیروز خیلی وسوسه شدم ولی همش به خاطر گروهمون پاک موندم و بعد از این همه بی‌ارادگی پیشرفت خوبی بود بنظرم. 
قول میدم خودم و شما رو ناامید نکنم. Khansariha (69)

خب از خودم بگم:
۲۵ سالمه و کارشناسی دارم. به صورت پاره وقت هم یه کارایی میکنم ولی دنبال یه کار بهتر هستم. 
هیچ دوست صمیمی‌ای ندارم و خیلی تنهام. 
فکر کنم از ۷-۸ سالگی به خ.ا مبتلا شدم. حدودا از ۱۶ سالگی هم با پ.و.ر.ن آشنا شدم که اوضاعم رو صدبرابر خراب‌تر کرد. سه سال پیش واسه اولین بار تصمیم گرفتم ترک کنم که یکسال پاک بودم (خودم باورم نمیشه) ولی بعدش باز همه چی خراب شد. 
خیلی تنبل شدم و انگیزم رو از دست دادم. به شدت کمالگرام و همین باعث میشه حرکت نکنم. 
برنامه من واسه این دوره:
نماز اول وقت 
قرآن روزانه
تنبلی نکردن و انجام کارای روزانه
سر زدن بیشتر به کانون

هر کار گروهی هم که تصمیم بگیرین پایه‌ام Khansariha (40)
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
ممنون که اومدی ژوپیتر عزیزم 49-2
مسابقه گروهی خیلی انگیزه میده که پاک بمونیم 
من برای این دوره رو نماز اول وقتم دارم تمرکز میکنم و ورزش  317
ساناز هم با ورزش موافق بود ببینم کویین چی میگه و اس جان 302
 سپاس شده توسط
ببخشید بچه ها اینکه مثلا کار گروهیمون بشه ورزش
انجاک دادن یا ندادنش امتیاز ازمون کم میکنه یا نه 
53258zu2qvp1d9v
اگر این مدلیه باید در روز چقدر ورزش کرد
چه مدلیه؟

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان