امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

پیشنهاد خوبیه ساناز Gigglesmile
.
از لحاظ روحی در شرایطی ام ک دلم میخاد اهنگای شادمهر رو بلندددددد پلی کنم و باهاش همخونی کنم..نمیشه ولی خونواده بیرونم میکنن Gigglesmile
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 مهر 10، 17:56)شادن نوشته است: پیشنهاد خوبیه ساناز Gigglesmile
.
از لحاظ روحی در شرایطی ام ک دلم میخاد اهنگای شادمهر رو بلندددددد پلی کنم و باهاش همخونی کنم..نمیشه ولی خونواده بیرونم میکنن Gigglesmile

4chsmu1
آروم باش عزیز دل

53258zu2qvp1d9v 
منم این هفته سبز

دلم میخواست مسابقه تموم نشه 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ولی پلی کردم 1
دم غروب دستی به سر و روی خونه کشیدم از تو رادیوجوان آهنگای شادمهر رو پلی کردم اونم بلنددددد1 کلی هم باهاش خوندم 
نوجوون ک بودم شادمهر آهنگ دهاتی رو داده بود بیرون منم میدیدم جوونای فامیل گوش میدن از همون موقع تو ذهنم مونده ..واقعا زنگ و قدرت صداش فو‌ق العاده اس هرچند با رفتنش ب عربستان از چشمم افتاد ولی اینکه تو کارش از بهترینهاس کتمان ناپذیره..
 سپاس شده توسط
*s* 
هفته سوم / سبز

21 مرداد / 53 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلاااااام به همگی Khansariha (48)
چه میکنه این گروه باران Khansariha (69)
بسیییییییااااار زیاد ممنونم از اینکه نسبت به مسابقه جدی بودین، به موقع اعلام وضعیت کردین ومهم تر پاک موندید 302
پرچم گروه باران بالااااااست Khansariha (46)

کویین/هفته سوم ســــــــــــبز Confetti
 سپاس شده توسط
حامی جونم  4chsmu1 آواتار نو مبارکا Confetti
امروز دو بار عوضش کردی 317
خبریه 65

ممنون از شما و حمایت های شما
جدی جدی اگر حمایت های بچه های این گروه نبود من کلا بی خیال این مسابقه میشدم
یک دنیا ممنونم
Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نه عزیزم خبری نیست
یهو تصمیم گرفتم عوضش کنم بعد از سالها 53258zu2qvp1d9v

بچه ها نظرتون چیه یه هفته دیگه هم خودمون به مسابقه اضافه کنیم و بیایم اخر هفته اعلام وضعیت کنیم
اعتبار سه تایی دیگری در راه است Khansariha (89)
هرکی اخر هفته ی دیگه هم سبز بود یه اعتبار سه تایی تقدیمش میشه 2uge4p4
اگه قرمز بشید یه اعتبار منفی ۳ تقدیم میکنم Swear1
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 11، 23:45)Queen نوشته است: نه عزیزم خبری نیست
یهو تصمیم گرفتم عوضش کنم بعد از سالها  53258zu2qvp1d9v

بچه ها نظرتون چیه یه هفته دیگه هم خودمون به مسابقه اضافه کنیم و بیایم اخر هفته اعلام وضعیت کنیم
اعتبار سه تایی دیگری در راه است  Khansariha (89)
هرکی اخر هفته ی دیگه هم سبز بود یه اعتبار سه تایی تقدیمش میشه 2uge4p4
اگه قرمز بشید یه اعتبار منفی ۳ تقدیم میکنم Swear1

Khansariha (48)
موافق
من هستم
دلم لک زده برای 30 روز پاک
آخر هفته میشه 28 روز 2 روزم اضافش میکنم میشه 30 317

البته حالا حالاها دلم شکست نمیخواد
53258zu2qvp1d9v پاکی خیلی داره کیف میده 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
جوپیتر/هفته سوم/سبز خداروشکر 53 
بنظرم این هفته خیلی زود گذشت
مهمترین دستاورد من تو این سه هفته فقط پاکی بود و از نظر برنامه ریزی و کارای دیگه اصلا از خودم راضی نبودم
و پاکی هم بدون برنامه و هدف دوامی نخواهد داشت
مهمترین انگیزم هم پاکی گروهی بود ولی میدونم هم گروهی فعالی نبودم. ببخشید. جز برنامه ها بود ولی خب کم کاری کردم. یکی از دلایلش هم کمال گرایی بود. دوس داشتم حداقل به یه برنامه ای عمل کنم و اعلام کنم Hanghead  
یه اتفاق خوب، شروع ورزش بود که بنظرم خیلی تاثیر داشت، چون خیلی خستم میکنه و حتما باید دو سه ساعت بخوابم و اعتمادبه نفسم هم بیشتر شده. 
حلقه گم شده من برنامه ریزی و عمل به دونسته ها هست که اگه یکم همت کنم حله. کلا اراده فقط با عمل کردن قوی میشه.
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سلام بچه هااااا
منم موافقم که خودمون ادامه بدیم..خواستم از همه‌تون تشکر کنم برای مجاهدتهاتون، تحمل کردناتون و تعهدتون
پاشم به همه‌تون اعتبار بدم  49-2
 سپاس شده توسط
تبریک به هم گروهی های عزیز  2uge4p4
من هفته ثبت نام و اول خیلی وسوسه داشتم و تنها عامل پاکیم مسابقه گروهی بود و بعد اون وسوسه ها خیلی کم شد . 
خیلی متشکرم از مدیرا به خاطر برگزاری مسابقه و هم گروهی های خوبم که باقدرت همه در کنار هم ایستادیم و برای پاکی تلاش کردیم  302   53 
منم موافقم با هفته بعد Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
4chsmu1 317
نمیدونین چقدره خوشحال شدم برای هفته بعد قبول کردینا
کاش زودتر پیام هاتون را دیده بودم
دیشب داشتم جدی جدی میشکستم آقای اهورا نجات دادن 18
صبحی هم انقدر فکر و خیال کردم 
گفتم دیگه امشب کار تمامه
ولی نمیشه که بازم اینجا قول دادم 2uge4p4
آخیش  Khansariha (57)
اینجانب دیگه این هفته هم پاک تامام
Khansariha (69)
دوستون دارم هوارتا Khansariha (63)

سپاس شده توسط
Hanghead Shy 65 1 2 46 25 40 4fvfcja 42 4chsmu1 Gigglesmile Khansariha (13) 1202591pu55lez1va Smiley-talk038 fly2 
Khobam

سپاس شده توسط
(1399 مهر 13، 22:54)*دختر پاک* نوشته است: Hanghead Shy 65 1 2 46 25 40 4fvfcja 42 4chsmu1 Gigglesmile Khansariha (13) 1202591pu55lez1va Smiley-talk038 fly2 
Khobam

39
vayy
 سپاس شده توسط
با سلام

سرکار خانم Zahra13799 عضو جدید گروه باران هستند.

با آرزوی موفقیت برای ایشان
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان