امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 مهر 14، 12:31)*s* نوشته است: همه اینا عادته من یه زمانی تا روزی دو سه ساعت کتاب نمیخوندم روزم روز نمیشد ولی الان چون چند ساله به خاطر کنکور و مدرسه کتاب های غیر درسی رو کنار گذاشتم . اصلا هیچ ذوقی ندارم براش .   Shy
از تایم خیلی کم شروع کنید مثلا خودتونو مجبور کنید نیم ساعت حتما بخونی بعد از یه مدت بیشترش کنید . تازه میشه تو گروه یا مکتبخونه اعلام وضعیت کنید که حتما انجام بدی . 49-2
چشم بهم بزنیم عمرمون رفته  و ما هنوز هیچی از دلیل وجودمون نمیدونم  Hanghead
یعنی اگر تلاش کنیم 
دلیل وجودمون را میفهمیم

46

کاش بیشتر بگی در موردش
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
به نظر من که میشه و از سردرگمی درمیایم .  نمیگم حالا به درجه عرفا میرسیم ولی خوب ریشه عرفان هم شناخته وقتی خودمون و خدا مون رو بشناسیم بیشتر میفهمیم و به درجات مختلف عرفان احتمال داره دست پیدا کنیم . من جواب خیلی از سوالاتمو تو این سه سال دبیرستان از درسای اول دینی که در مورد خلقت و خداست گرفتم البته خیلی کمه اما خیلی دوست دارم بیشتر درمورد ش مطالعه کنم چون مثلا برای من قطعا هدف زندگیم این نبوده که زیست بخوانم خوب بعدش چی ؟ بر فرض که پزشک هم شدم بعدش؟ به مردم هم کمک کردم بعدش چی ؟ 
سال دهم که بودم پیش مشاور مدرسه رفتم گفتم افسرده و بی انگیزم . گفت از اهدافت بگو . گفتم کارهایی که میخوام انجام بدم و اون در آخر تمام جملات من اینو گفت که تهش چی میشه ؟ به چی میرسی ؟ و آخرش من هیچ جوابی نداشتم و از اون موقع جرقه اینکه من نمیدونم چی میخوام خورد و بعد ازون هر موقع به دور و بریام  میرسم متوجه میشم که ما هیچی نمیدونیم و فقط یه زندگی سطحی داریم که باعث افسردگی در دوران پیری میشه و افراد میانسال و پیر رو میبینم که هیچ هدفی دیگه ندارن و فقط هدفشون میشه خوشبختی و خوشحالی بچه هاشون 
من واقعا خودم اطلاعات زیادی در مورد این چیزا ندارم فقط یک جمله کتاب دینی که نوشته بود هدف خلقت نزدیک شدن به خداست خیلی وقته که توی ذهنمه .
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 14، 13:26)*s* نوشته است: به نظر من که میشه و از سردرگمی درمیایم .  نمیگم حالا به درجه عرفا میرسیم ولی خوب ریشه عرفان هم شناخته وقتی خودمون و خدا مون رو بشناسیم بیشتر میفهمیم و به درجات مختلف عرفان احتمال داره دست پیدا کنیم . من جواب خیلی از سوالاتمو تو این سه سال دبیرستان از درسای اول دینی که در مورد خلقت و خداست گرفتم البته خیلی کمه اما خیلی دوست دارم بیشتر درمورد ش مطالعه کنم چون مثلا برای من قطعا هدف زندگیم این نبوده که زیست بخوانم خوب بعدش چی ؟ بر فرض که پزشک هم شدم بعدش؟ به مردم هم کمک کردم بعدش چی ؟ 
سال دهم که بودم پیش مشاور مدرسه رفتم گفتم افسرده و بی انگیزم . گفت از اهدافت بگو . گفتم کارهایی که میخوام انجام بدم و اون در آخر تمام جملات من اینو گفت که تهش چی میشه ؟ به چی میرسی ؟ و آخرش من هیچ جوابی نداشتم و از اون موقع جرقه اینکه من نمیدونم چی میخوام خورد و بعد ازون هر موقع به دور و بریام  میرسم متوجه میشم که ما هیچی نمیدونیم و فقط یه زندگی سطحی داریم که باعث افسردگی در دوران پیری میشه و افراد میانسال و پیر رو میبینم که هیچ هدفی دیگه ندارن و فقط هدفشون میشه خوشبختی و خوشحالی بچه هاشون 
من واقعا خودم اطلاعات زیادی در مورد این چیزا ندارم فقط یک جمله کتاب دینی که نوشته بود هدف خلقت نزدیک شدن به خداست خیلی وقته که توی ذهنمه .

یک دنیا ممنونم جواب دادی عزیز دل
منم اون کتاب های دینی را دوست داشتم
بنظرم قشنگ نوشته بودن 
همین مبحث هاش را هم بیشتر دوست داشتم

من تو یه حلقه گیر افتادم

من میگم درس بخوانم و برم سرکار و با خانواده مهربون باشم و تلاش کنم و و و ...... خب بعدش که چی
خب ته همش که مرگه
پس چه فایده که کلا کاری کنم
بگذار زمان بگذره
مرگ نزدیکتر بشه و تمام

ولی از یه طرف دیگه اگر واقعا هدف نزدیک شدن به خدا باشه باید طبق نظر خدا جلو رفت 
خب حقیقتا میدونم که خدا به تنبلی خیلی راضی نیست
پس نتیجه میگیریم که باید تلاش کرد
ولی باز میرسم به سر حلقه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سانازجون ما آفریده شدیم که ی زندگی جاودانه داشته باشیم ینی باشیم ک باشیم ک باشیم..این دنیا موقتیه این دنیا حکم اون درس خوندنای قبل کنکور رو داره ک نتیجه رو رقم میزنه
امضامو ببین..وقتی این دید رو داشته باشیم دیگه وقایع و اتفاقات اثرا کمتری رو ما خواهند داشت چون نگاهمون وسیع تر میشه چون میدونیم ی جای دیگه‌اس که قراره ما جاودانه باشیم دیگه پرهیز کردنا و گناه نکردنا معنا پیدا میکنه..
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 14، 15:09)شادن نوشته است: سانازجون ما آفریده شدیم که ی زندگی جاودانه داشته باشیم ینی باشیم ک باشیم ک باشیم..این دنیا موقتیه این دنیا حکم اون درس خوندنای قبل کنکور رو داره ک نتیجه رو رقم میزنه
امضامو ببین..وقتی این دید رو داشته باشیم دیگه وقایع و اتفاقات اثرا کمتری رو ما خواهند داشت چون نگاهمون وسیع تر میشه چون میدونیم ی جای دیگه‌اس که قراره ما جاودانه باشیم دیگه پرهیز مزدنا و گناه نکردنا معنا پیدا میکنه..

شادن جان عزیز دل 
ممنونم جواب دادی 
تیکه پررنگ را خیلی دوست داشتم 
سعی میکنم بیشتر این مدلی بهش نگاه کنم
انگار درکش آسون تره
فکر کنم اینجوری دیدگاه خیلی خوبی باشه
میخوام برای هر کاری انجام میدم با همین دیدگاه برم جلو
شاید آرامش را بدست بیارم
قسمتی که گفتی ما آفریده شدیم زندگی جاودانه داشته باشیم هم عالی بود
یک دنیا ممنونم
واقعا ممنونم 302

سپاس شده توسط
سانازجانم به خودت فشار نیار حس میکنم خیلی پریشونی و مضطرب و سخت میگیری به خودت 
دنیا رو آسون بگیر هزیزم تا راحت تر بگذره برات ..گیر نده به خودت تو به اندازه کافی خوب هستی به اندازه کافی استعداد داری فقط حس میکنم اعتمادبنفست لازمه تقویت بشه
صادقانه بگم من مقاومت رو ازت یاد گرفتم تو خیلی خوب وسوسه رو مدیریت میکنی و مقاومت میکنی این عااالیه واقعا عاالیه 
این اتفاق وقتی افتاد که باور کردی میتونی بقیه جنبه های زندگیتم همینن عزیزم..باور کن که میتونی مهارت خوب یاد بگیری و بعد براش تلاش کن تلاش یعنی بشینی روزانه ی کم تمرین کنی اگه دوستت ۱ ساعت تمرین میکنه تو دوساعت تمرین کن 
کم‌کم قدم بردار ولی رازش اینه حساب کارت پیش خودت باشه و نخوای تایید بقیه رو داشته باشی و کاری رو انجام بدی ک میدونیدبه نفع خودته و ضرری هم برای دیگران نداره حالا ممکنه خوششون بیاد ممکنه بدشون بیاد
وقتی بند نافمونو از دیگران ببریم خیلی چیزا حل میشه
.
مخاطب این حرفا خودمم سانازجان
 سپاس شده توسط
با یاد خدا
ثبت نام دور چهل و چهارم مسابقه گروهی
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- 53
2- 53
3- 53
4- 53
5- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست.
قوانین مسابقه هم تو این پست هست.
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 14، 17:25)شادن نوشته است: سانازجانم به خودت فشار نیار حس میکنم خیلی پریشونی و مضطرب و سخت میگیری به خودت 
دنیا رو آسون بگیر هزیزم تا راحت تر بگذره برات ..گیر نده به خودت تو به اندازه کافی خوب هستی به اندازه کافی استعداد داری فقط حس میکنم اعتمادبنفست لازمه تقویت بشه
صادقانه بگم من مقاومت رو ازت یاد گرفتم تو خیلی خوب وسوسه رو مدیریت میکنی و مقاومت میکنی این عااالیه واقعا عاالیه 
این اتفاق وقتی افتاد که باور کردی میتونی بقیه جنبه های زندگیتم همینن عزیزم..باور کن که میتونی مهارت خوب یاد بگیری و بعد براش تلاش کن تلاش یعنی بشینی روزانه ی کم تمرین کنی اگه دوستت ۱ ساعت تمرین میکنه تو دوساعت تمرین کن 
کم‌کم قدم بردار ولی رازش اینه حساب کارت پیش خودت باشه و نخوای تایید بقیه رو داشته باشی و کاری رو انجام بدی ک میدونیدبه نفع خودته و ضرری هم برای دیگران نداره حالا ممکنه خوششون بیاد ممکنه بدشون بیاد
وقتی بند نافمونو از دیگران ببریم خیلی چیزا حل میشه
.
مخاطب این حرفا خودمم سانازجان

عزیز دلمی قشنگم
من تو یه سنی خودم را خیلی رها کردم
به یه جاهایی رسیدم که از شرم خاطراتش که یادم میاد فقط دلم میخواد آب بشم برم تو زمین
بعدش با سخت گیری های زیادی که به خودم دادم به پاکی های خیلی طولانی رسیدم
ولی همه پاکی هام با خشم و نفرت بود
دووم نیاورد
فکر شده نبود
رو فکرم
ذهنم
طرز فکر
ایده هام
اینکه اصلا چرا پاک باشم فکر نکردم
هدفی در کار نبود
فقط چون یه نفر گفته بود بده
منم میخواستم ترک کنم همین
ولی بچه های اینجا اول رو طرز فکر آدم کار میکنن
این خیلی خوبه
واقعا عالیه
یک دنیا ممنونم ازت قشنگم

اینکه میگی مقاومت دارم
ممنونم ازت عزیز جان
منم خودم این مقاومت و تو مسیر بودن را از آدمای اطرافم دیدم و یادگرفتم
از بچه های درس خوان مدرسه 
از بچه های دانشگاه
از خیلی از افراد فامیل
اطراف ما پر از این مدل آدما است
سعی کردم نگاهشون کنم ببینم چه میکنن
فقط فهمیدم برای رسیدن به هر چیزی که میخوای فقط باید تلاش کنی و ولش نکنی
همین بسه
بالاخره آخرش بهش میرسی

برای زندگیمم بچشم عزیزم 
تمام تلاشمو میکنم حتما
ساعت خوابم خیلی بد بود
حالا بهتر شده
دو روزه ساعت 11 بیدار میشم
اگر فردا هم بتونم دووم بیارم و بیدار بشم خیلی خوب میشه Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

فقط دلم نمیخواد تهش که مرگ اومد سراغم به خدا بگم ببخش دستم خالیه
دلم میخواد دست پر باشم
چه یه روز چه هزار روز
فقط خالی نباشه 53258zu2qvp1d9v
میخوام خدا باور کنه دوستش دارم 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
قشنگا
مسابقه گروهی را چه کنیم؟
شرکت کنیم؟
نکنیم؟
من اصلا وقتی دیدم شوک زده شدم
یه ذره استراحت بینش نمیدن 18
البته خداروشکر 4chsmu1
دستشون درد نکنه 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
65
میگم اگر و فقط اگر بر فرض ببریم بازم مدال میدن
یا نه دیگه Shy

سپاس شده توسط
نقل قول: اینکه میگی مقاومت دارم
ممنونم ازت عزیز جان
منم خودم این مقاومت و تو مسیر بودن را از آدمای اطرافم دیدم و یادگرفتم

دیدی عزیزم؟ یاد گرفتی---> بهش عمل کردی--->نتیجه گرفتی
و این یعنی تو ی آدم بازنده نیستی کافیه مسبر رو پیدا کنی .. همه مون همینیم نابلدیم و خدا کنه بتونیم بریم دنبال یادگیری و به علممون عمل کنیم.
..
.
با یاد خدا
1- شادن
2- [تصویر:  53.gif]
3- [تصویر:  53.gif]
4- [تصویر:  53.gif]
5- [تصویر:  53.gif]

هر دوره مدال مخصوص به خودشو داره سانازجون..بچه‌ها پایه‌این بریم مدال بعدی رو شکار کنیم؟ 317
 سپاس شده توسط
نقل قول: هر دوره مدال مخصوص به خودشو داره سانازجون..بچه‌ها پایه‌این بریم مدال بعدی رو شکار کنیم؟ [تصویر:  317.gif]
من که خیلی پایه ام 2uge4p4 
بریم برای برد بعدی Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نقل قول: دیدی عزیزم؟ یاد گرفتی---> بهش عمل کردی--->نتیجه گرفتی
و این یعنی تو ی آدم بازنده نیستی کافیه مسبر رو پیدا کنی .. همه مون همینیم نابلدیم و خدا کنه بتونیم بریم دنبال یادگیری و به علممون عمل کنیم.
..
2uge4p4
دوست دارم هوارتاااااااااااااااااااااااااااا
Khansariha (63)

نقل قول: هر دوره مدال مخصوص به خودشو داره سانازجون..بچه‌ها پایه‌این بریم مدال بعدی رو شکار کنیم؟ [تصویر:  317.gif]
4chsmu1
من شرط دارم

میگم میگن کانون اعتبار +5 هم داره
راست میگن کویین بانو 65

سپاس شده توسط
یس یس داره ولی فقط آقاآرمین و سها میتونن +۵ اعتبار بدن Confetti
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 15، 23:22)شادن نوشته است: یس یس داره ولی فقط آقاآرمین و سها میتونن +۵ اعتبار بدن Confetti

عهههههههههههههههه
عخی
میخواستیم اعتبار +5 بگیریما
53258zu2qvp1d9v
باهش خب پس منم هستم
با همون +3 و مدال

با یاد خدا
1- شادن
2- کویین
3- *دخترپاک*
4- [تصویر:  53.gif]
5- [تصویر:  53.gif]

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان