امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

با یاد خدا
ثبت نام دور چهل و چهارم مسابقه گروهی
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
1- شادن
2- Queen
3- *دختر پاک*
4- *s*
5- یاقوت
6- 53
.
.
اطلاعات بیشتر تو این پست هست.
قوانین مسابقه هم تو این پست هست.
بشتابید... [تصویر:  14.gif]
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
آتریسا خیلی خیلی خوش اومدی Confetti
بیا عزیز امشب بستنی بخوریم جیگرمون حال بیاد 317

[تصویر:  uVYlEk.jpg]

ظرفارو بگذار حالا با هم میشوریم 53258zu2qvp1d9v
حامی هم اینجوری نیگاهش نکن دختر خوبی باشی پاک باشی دوست داره اعتبار میده بهت 2uge4p4

من هفته ای که گذشت را با بدبختی تمام پاکم
ولی پاکم
پاکی خیلی سخت شده
ولی شیرینی قشنگی داره
من بسی حالم گرفته بود
ولی با دیدن پست های مهرخدا و آقای زندگی آزاد بسی خوشحال گردیدم
خیلی تو روحیم تاثیر گذاشت
یک دنیا ممنونم ازشون

حقیقتش میخواستم از این مسابقه گروهی جدید بیام بیرون
چون دیگه خیلی بریدم
ولی 
هر چی فکر کرددم دیدم
هیچ دلم نمیخواد بشکنم
پس این فکرم از سرم میندازم بیرون
تازه آتریسا هم اومده قراره سه هفته دیگر را هم پاکی جمع کنیم Khansariha (69)Khansariha (69)Khansariha (69)Khansariha (69) آتریسا بیا بگو میتونیمممممممممممممممم 2uge4p4

تو ذهنم یه متن آماده کرده بودم
که خیلی بد و داغون بود
یه متنی که سراسرش توهین به خودم بود
میخواستم بگذارم پروفایلم و ببندمش و برم غیبت
ولی واقعا هر بار میام اینجا
یکی برام یه کاری میکنه که از خودم و فکرام شرمنده میشم Hanghead

دوستون دارم بهترینا Khansariha (63)
مراقب خودتون و پاکی هاتون باشید Khansariha (84)
من زیادی لب مرزم
اگر بشکنید به راحتی میشکنم 809197ps94ijjhwg
سراسر وجودم وسوسه است 
ادامه میدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام ساناز جان ،مرسی عزیزم بستنی خیلی خوشمزه ای ب نظر میاد .
من عاشق اینم ک وسط زمستون و وقتی تا زانو برف اومده برم بیرون و بستنی بخورم 53258zu2qvp1d9v
----------------

من بد جور سریالی شدم ، راستش تو مرحله ای هستم ک وقتی میرم سراغ فیلم برام مهم نیست .از رو وسوسه هم نمیرم ها این و میدونم.
ی حس بدیه ، ب نظرم ب خاطر استرس و این اتفاقاتیه ک رخ میده و من فرار میکنم و پناه میبرم ب خ ا ک خ ا هم لذتی نداره ،بعدش ب شدت از عصبانیت دیوونه میشم .خیلی خود خوری میکنم.
این روزها ب شدت منزوی شدم خیلی زیاد تنها میمونم و دلم نمیخواد برم بیرون در حالی ک قبلا اینطوری نبودم .
مسابقه قبلی ک خیلی بد عمل کردم و نظم نداشتم ،اینبار دلم میخواد این مسابقه فرصتی بشه ک از ده روزه رد بشم و برم سراغ سی روزه 53258zu2qvp1d9v
دلم پاکی طولانی مدت میخواد .
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 17، 23:19)یاقوت نوشته است: سلام ساناز جان ،مرسی عزیزم بستنی خیلی خوشمزه ای ب نظر میاد .
من عاشق اینم ک وسط زمستون و وقتی تا زانو برف اومده برم بیرون و بستنی بخورم 53258zu2qvp1d9v
----------------

من بد جور سریالی شدم ، راستش تو مرحله ای هستم ک وقتی میرم سراغ فیلم برام مهم نیست .از رو وسوسه هم نمیرم ها این و میدونم.
ی حس بدیه ، ب نظرم ب خاطر استرس و این اتفاقاتیه ک رخ میده و من فرار میکنم و پناه میبرم ب خ ا ک خ ا هم لذتی نداره ،بعدش ب شدت از عصبانیت دیوونه میشم .خیلی خود خوری میکنم.
این روزها ب شدت منزوی شدم خیلی زیاد تنها میمونم و دلم نمیخواد برم بیرون در حالی ک قبلا اینطوری نبودم .
مسابقه قبلی ک خیلی بد عمل کردم و نظم نداشتم ،اینبار دلم میخواد این مسابقه فرصتی بشه ک از ده روزه رد بشم و برم سراغ سی روزه 53258zu2qvp1d9v
دلم پاکی طولانی مدت میخواد .

قشنگم
این دفعه از پسش بر میایم
بیا حالا که از رو وسوسه نمیری سراغ فیلم
به جاش یه فیلم معمولی و خنده دار و سانسور شده نگاه میکنم  
من با این ترفند کلی تونستم جلوش را بگیرم

منم دلم پاکی طولانی مدت میخواد 53258zu2qvp1d9v
از این زندگی الان دیگه خیلی خسته شدم Hanghead
دعا میکنم دنیا هم یه نمه باهامون راه بیاد تا  راحت تر بتونیم به روزای بالا برسیم
49-2 49-2 49-2 49-2 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
فیلم خستم کرده ،دیگه ن تی وی نگاه میکنم ن سریال و این چیزها .فقط ی سریال تو برنامم هست .
کتابم حتی حوصله م نمیکشه .
میدونی ی وقت هایی هست ک آدم انقدر فکرش مشغوله ک حتی کارهایی ک بهش لذت میداد هم دیگه اون اثر قبلی رو نداره و باید اون دغدغه تموم بشه تا ب زندگی برگرده .
برا منم اینطوری شده ،البت نمیتونم منکر این بشم ک بیکاری هایی ک برا خودم درست میکنم هم ب این خ ا شدت میبخشن .
بعد از ظهر ها عقلم از دست میره و ناخوداگله میرم سراغ شکست و حتی نمیام اورژانس .تا این حد مثل حیوون عمل میکنم .
بشر عقل داره من اونم از دست دادم و شدم بنده ی نفسم .سریالی شدن ی همچین مزخرفیه ‌‌.
انشاالله اینبار میشه .
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 17، 23:46)یاقوت نوشته است: فیلم خستم کرده ،دیگه ن تی وی نگاه میکنم ن سریال و این چیزها .فقط ی سریال تو برنامم هست .
کتابم حتی حوصله م نمیکشه .
میدونی ی وقت هایی هست ک آدم انقدر فکرش مشغوله ک حتی کارهایی ک بهش لذت میداد هم دیگه اون اثر قبلی رو نداره و باید اون دغدغه تموم بشه تا ب زندگی برگرده .
برا منم اینطوری شده ،البت نمیتونم منکر این بشم ک بیکاری هایی ک برا خودم درست میکنم هم ب این خ ا شدت میبخشن .
بعد از ظهر ها عقلم از دست میره و ناخوداگله میرم سراغ شکست و حتی نمیام اورژانس .تا این حد مثل حیوون عمل میکنم .
بشر عقل داره من اونم از دست دادم و شدم بنده ی نفسم .سریالی شدن ی همچین مزخرفیه ‌‌.
انشاالله اینبار میشه .

انشالله این بار میشه
پس سعی کن تنها نمونی
میدونم تو این وضعیت دوست داری تنها بمونی
ولی اگر دیدی میشه سعی کن پیش یکی دیگه باشی تا چند روز
تا این اوج وسوسه ها یه ذره خاموش بشه
انشالله از پسش بر میای 49-2 49-2 49-2

سپاس شده توسط
میگم اول شدین مغرو نشدین ک؟؟؟؟؟
امروز گروه هارو شخم زدم همه انقدر برنامه ریختن برا مسابقه ک من اینطوری شدم  13
ما این سه هفته رو قراره چیکار کنیم؟
من دلم میخواد تو این سه هفاه کلی پیشرفت کنم .
مثلا خوابم و تنظیم کنم .
با خودم آشتیکنم .
اتلاف وقتم و خیلی کاهش بدم.
برنامه بنویسم .
چند روزه همش میرم رنگی رنگی ی پلنر بخرم هیچکدوم خوشم نمیاد ، دلم ی پلنر خاص میخواد  Hanghead چقدر من ب لوازم التحریر علاقه دارم خدا میدونه  53258zu2qvp1d9v
دلم میخواد نمازم بخونم .
(1399 مهر 18، 1:04)یاقوت نوشته است: میگم اول شدین مغرو نشدین ک؟؟؟؟؟
امروز گروه هارو شخم زدم همه انقدر برنامه ریختن برا مسابقه ک من اینطوری شدم  13
ما این سه هفته رو قراره چیکار کنیم؟
من دلم میخواد تو این سه هفاه کلی پیشرفت کنم .
مثلا خوابم و تنظیم کنم .
با خودم آشتیکنم .
اتلاف وقتم و خیلی کاهش بدم.
برنامه بنویسم .
چند روزه همش میرم رنگی رنگی ی پلنر بخرم هیچکدوم خوشم نمیاد ، دلم ی پلنر خاص میخواد  Hanghead چقدر من ب لوازم التحریر علاقه دارم خدا میدونه  53258zu2qvp1d9v
دلم میخواد نمازم بخونم .

اتفاقا من بیشتر احساس خطر میکنم 
برای خودم
چون به سختی تا اینجا اومدم

دفعه قبل ما ورزش را انتخاب کردیم به عنوان فعالیت گروهی 
البته بچه ها میزان استفاده مناسب از زمانشون هم تو اعلام وضعیت گفتن
53258zu2qvp1d9v
هر کاری بگید این دفعه انجام بدیم
من با همه چی موافق

سلام بچه ها
عصر جمعه اتون بخیر
چطورین؟

شما برای این سه هفته علاوه بر حفظ پاکی چه برنامه های دیگه ای دارید؟
چه تغییراتی میخواید ایجاد کنید؟
 سپاس شده توسط
سلام : )

من میخوام خوابم و تنظیم کنم.شب ها 12.30 بخوابم صبح 7.30 بیدار ک 8 کارهای روزمرم و شروع کنم.

میخوام نماز بخونم.

کتاب دستمه میخوام تمومش کنم.

تغذیمم باید درست کنم خیلی نامنظم شده و بدجور بهم آسیب میزنه.

خیلی بداخلاق شدم .خیلی خیلی زیاد اعتراض میکنم میخوام تلاش کنم سکوت کنم.

دیگه چیزی ب ذهنم نمیرسه .
 سپاس شده توسط
من همون ورزش را میخوام داشته باشم برای لحظات اورژانسیم خیلی کمک کرد
راستش اوضاع درس و دانشگاه و رسیدگی به خودمم خوب نیست
حتی حوصلم نیست سر کلاسام برم
29
ولی جز مسابقه نمیذارمش
فعلا حوصله ندارم
همون پاکی و ورزش 53258zu2qvp1d9v
سعی میکنم فردا یه حرکتایی بزنم خدا کنم بشه

سپاس شده توسط
Khansariha (13)
این خیلی باحال بود
من دلم میخواد کچل کنم 4chsmu1
باور کنین تو ترک خیلی تاثیر داره 4chsmu1

سپاس شده توسط
من فردا ی عالمه کار دارم  Hanghead
علاوه بر کلاس های خودم باید کلاس های ی نفر دیگه زو هم برم .
میخوام ی دوره ای هم ثبت نام کنم ،کلا باید این سه هفته رو خیلی خوب برم جلو تا از سریالی شدن رها بشم .
امروز رفتم سایت پ و دقیقا داشتم میشکستم ک خدایی شد درو زدن و من رفتم .
دیگه نمیشکنم . 49-2
ی کار مشترک انجام بدیم دیگه ،بگین منم تو برنامم داشته باشم .
شادن بانو و سمر کجان؟؟؟ 317
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 18، 23:13)یاقوت نوشته است: من فردا ی عالمه کار دارم  Hanghead
علاوه بر کلاس های خودم باید کلاس های ی نفر دیگه زو هم برم .
میخوام ی دوره ای هم ثبت نام کنم ،کلا باید این سه هفته رو خیلی خوب برم جلو تا از سریالی شدن رها بشم .
امروز رفتم سایت پ و دقیقا داشتم میشکستم ک خدایی شد درو زدن و من رفتم .
دیگه نمیشکنم . 49-2
ی کار مشترک انجام بدیم دیگه ،بگین منم تو برنامم داشته باشم .
شادن بانو و سمر کجان؟؟؟ 317

809197ps94ijjhwg
نکن از این کارا
ما قلبمون ضعیفه
تا وقتی کانون هست نرو اونجاها
تازگیا هم که صندلی داغ رفتی
حسابی سرت شلوغ شده 317
دیگه نرو اونجاها

کار مشترک هم نمیدونم والا 4chsmu1
کتاب خوبه؟
ورزش؟
کارتون؟
فیلم؟
قرآن؟
من همینا یادم بود
53258zu2qvp1d9v

نقل قول: امروز رفتم سایت پ و دقیقا داشتم میشکستم ک خدایی شد درو زدن و من رفتم .

45
برای شروع هنوز تصمیم جدی نگرفتی؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان