امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

واقعا خیلی سخته که اینهمه کتاب عوض کنی من که فقط میخوام فارسی رو عوض کنم کلی این دست اون دست میکنم  Swear1
من چون فقط ریحان و گاهی تره میخورم فقط اینا رو میشناسم  4chsmu1
من یک ضد میوه و سبزیجاتم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
هیچ موضوعی نیست ؟؟  106
شادن خانم چه خبرا ؟ 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
Khansariha (13)
چرا هیچ حرفی نیست بزنیم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
آره خیلی سخت شد ،همه تعجب کردن ولی خدارو شکر ی‌چند تا غریبه کمک کردن  53258zu2qvp1d9v 
دوتاشم فردا میاد ،مبتکران بهمن بازرگانی ی پایه ۲۰۰ تومه من دوتا پایه رو ۱۰۰خریدم Gigglesmile کل کلاس هاشم رایگان پیدا کردم .
کلا من عاشق این بشرم انقدر ک خوب متوجه حرف هاش میشم  Khansariha (69)

شادن بانو رفت ،کویین نیست ،بقیه هم نیستن .
دختر پاکم انشالله ک نمیره .
من تا ۱۱هستم بعدش باید برم  Hanghead
این روزها چشمام خیلی درد میکنن ، اصلا نمیتونم گوشی و ب خصوص لپ تاب و نگاه کنم و متن بخونم .بیشتر آهنگ‌گوش میدم .

سانازی؟بیا ی چیزی بگو ،تو همیشه ی چیزی پیدا میکنی ،تو شروع کن ماهم ببینیم چ ب ذهنمون میرسه .
من کلا از بقیه گروه هاهم خبر ندارم .
فقط خیلی خوشم اومد مهری تو آسمان تجربیات و فرستاده بود .اگر وقت کردین بفرستین همه مون نظرمون و بگیم .خیلی خوبه 53258zu2qvp1d9v 
منم برسم فردا میفرستم .
ی کم فکر کنم ببینم چ ب ذهنم میرسه  39 بدون آمادگی اومدم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
ساناز سرو  و طوفان هر دوروز چندبار دورهمی دارن ازشون تقلب کنیم 36
انقدر زیاد پست میزنن دیگه من اصلا نمیرسم ب گروه های دیگه 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
میشه مثلا چند تا پیجی که وقتی میرید اینستا اول اونا رو نگاه میکنید بگید  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 22:39)یاقوت نوشته است: ساناز سرو  و طوفان هر دوروز چندبار دورهمی دارن ازشون تقلب کنیم 36

4chsmu1
آره ماشالله خیلی صحبت میکنن
من اوایل خیلی میرفتم اون طرفا 65
دیگه حوصلم سر رفت انقدر حرف زدن 42
دیگه نرفتم 65
Hanghead
میگم میخوای موضوع نگیم 4chsmu1
تو که 11 داری میری
شادن و کویین هم نیستن
میمونه من و سمر
که مطمئنم سمر زودتر از من صحنه را ترک میکنه
4chsmu1

53258zu2qvp1d9v والا موضوع ندارم
سرم درد میکنه کاری به کاریش ندارم خیلی اذیتش نمیکنم 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 22:41)*s* نوشته است: میشه مثلا چند تا پیجی که وقتی میرید اینستا اول اونا رو نگاه میکنید بگید  53258zu2qvp1d9v

53258zu2qvp1d9v 
خیلی وقته اینستا را پاک کردم 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
Khansariha (13)   Gigglesmile   Khansariha (13)
یعنی من عاشق دورهمیمونم ، فقط گوشیو نگاه میکنم میخندم
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 28، 22:41)*s* نوشته است: میشه مثلا چند تا پیجی که وقتی میرید اینستا اول اونا رو نگاه میکنید بگید  53258zu2qvp1d9v

من خیلی پیج های زیادی دنبال نمیکنم ، پیج پنج صبح ، اکسیدو مگ و خیلی خیلی دوست دارم . همین . بقیه رو گهگاهی میرم نگاه میکنم .
منم دی اکتیو کردم تو تلگرام همونارو دنبال میکنم 53258zu2qvp1d9v اینستا اکسپلورش خیلی وقت میگیره .
من دوستامم خیلی زیاد استوری میذاشتن دیدم بابا اینا خوشبخت من هنوز موندم دیگه بیخیال شدم . هنوز وقتش نیست برم اینستا وقت گذرونی  Hanghead

(1399 آبان 28، 22:44)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 آبان 28، 22:39)یاقوت نوشته است: ساناز سرو  و طوفان هر دوروز چندبار دورهمی دارن ازشون تقلب کنیم 36

4chsmu1
آره ماشالله خیلی صحبت میکنن
من اوایل خیلی میرفتم اون طرفا 65
دیگه حوصلم سر رفت انقدر حرف زدن 42
دیگه نرفتم 65
Hanghead
میگم میخوای موضوع نگیم 4chsmu1
تو که 11 داری میری
شادن و کویین هم نیستن
میمونه من و سمر
که مطمئنم سمر زودتر از من صحنه را ترک میکنه
4chsmu1

53258zu2qvp1d9v والا موضوع ندارم
سرم درد میکنه کاری به کاریش ندارم خیلی اذیتش نمیکنم 4chsmu1

امتحانت و دادی؟
سمینارت چ شد؟
امشب فکر کردم بقیه هم مثل کویین و شادن بانو میان ولی نیومدن،انشالله ک حالشون خوبه .
بذارین من برم ی تقلبی بکنم بیام بگم در موردش حرف بزنیم  4chsmu1
 سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  khansariha%20(13).gif]   [تصویر:  gigglesmile.gif]   [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

یعنی من عاشق دورهمیمونم ، فقط گوشیو نگاه میکنم میخندم
خب خداروشکر Gigglesmile

نقل قول: امتحانت و دادی؟

سمینارت چ شد؟
نه سمینار هفته دیگه پنج شنبه است
امتحانمم دادم
53258zu2qvp1d9v
پنج شنبه بیاد بره راحت بشیم 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: امشب فکر کردم بقیه هم مثل کویین و شادن بانو میان ولی نیومدن،انشالله ک حالشون خوبه .
بذارین من برم ی تقلبی بکنم بیام بگم در موردش حرف بزنیم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
Unsure
شادن بانو نمیدونم چرا نیومد
خودش گفت بیایم
امیدوارم خبرای خوب خوب باشه 49-2

سپاس شده توسط
خدا انصافتون بده  Khansariha (13)
رفتم سرو ،بحثش انقدر سنگین و مذهبی بود ذهنم قفل کرد.
اومدم طوفان انقدر همه مرحله نوشته بودن گم شدم .
تهش پناه بردم ب باران ساکت و امن خودمون Khansariha (13)

بیاین بحث بگم : بحث امشب چطوری ورودی های ذهنمون و کنترل کنیم؟ اگر صحنه یا فکر بدی ب ذهنمون اومد چطور مدیریت کنیم؟
 سپاس شده توسط
فی البداهه اومد ب ذهنم  Khansariha (69) 
خیلی هم بحثعالی و خوبیه ، میشه در موردش فکر کرد و نوشت و حتی جزئی تر نوشت  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
هیی من تو صف لبو بودم دیر رسیدم Hanghead

[تصویر:  ltbq_t4-1.jpg]
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
من فقط یه دونه دوست دارم که چون پیج هر دومون فیکه استوری نمیذاریم   Gigglesmile
چه پیجایی  22 من فقط پیج هایی که طنز باشن فالو میکنم  و تو اکسپلورر هم فقط پیج تیستر ها و آشپزی    4chsmu1
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان