امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

منم واسه مسابقه گروهی هستم ان‌شاءالله Khansariha (69)
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
ژوپیتر جون خوش اومدی عزیزززم 
مارو وسط مسابقه تهنا نذاری بری ی وقت 809197ps94ijjhwg
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
واقعا نميدونم اون روزی که قراره من شروع کنم و ادامه بدم کی میرسه!
چند وقته خیلی بی‌حوصله و بی‌برنامه دارم پیش میرم. کلا نشد یه کاری شروع کنم تا آخرش ادامه بدم. چندتا کتاب نصفه خونده! چندتا دفتر برنامه‌ریزی که فقط چندصفحه اولش نوشته شده! چندتا کلاس که نصفه ول کردم! 
هر روز ساعت میذارم که زود بیدار بشم ولی خاموش میکنم و میخوابم. با احساس ناامیدی و ترس از خواب بیدار میشم و تقریبا بقیه روز رو هم به بطالت میگذرونم. 
اصلا نمیتونم روی کاری تمرکز کنم و فقط واسه رفع تکلیف انجام میدم. 
امروز صبح هم با یه اشتباه کاری شروع کردم که مجبور شدم بخاطرش کلی عذرخواهی کنم Shy 
واسه من پاکی بدون برنامه ریزی فایده نداره. چون میدونم امروز نشه، فردا میشکنم. 
از کار و درس و زندگی و پاکی عقب افتادم خلاصه و همینطور داره روی هم تلنبار میشه و من فقط دارم نگاه میکنم. 

بچه‌ها شما چطور برنامه‌ریزی میکنید واسه هر روز؟

(1399 آذر 25، 8:54)شادن نوشته است: ژوپیتر جون خوش اومدی عزیزززم 
مارو وسط مسابقه تهنا نذاری بری ی وقت 809197ps94ijjhwg

ممنون شادن عزیز
اتفاقا نمیدونم چجوریه من همیشه اول مسابقه‌ها میام کانون Gigglesmile 
با این شرایطم این میتونه واسم یه چالش باشه که خودم رو به چیزی مقید کنم. 
قول میدم تا آخرش هستم. 
ان‌شاءالله كه بتونم از پسش بربيام.

سپاس شده توسط
                                                                              لیست به‌روز شده  99/09/25  [تصویر:  2uge4p4.gif]

[تصویر:  1437603tjrg4oxjvn.gif]

*Queen* ا/15 اذر/ 1 روز خوب......... در انتظار ستاره بیست‌و‌پنجم

شادن / 16 شهریور 99/ 101 روز خوب ......... در انتظار ستاره بیست‌و‌چهارم

*s* ا/ 21 مرداد/ 120 روز خوب ...........در انتظار ستاره چهارم

*دختر پاک* ا/ 21 شهریور 99 / 90 روز خوب ......... در انتظار ستاره سوم

*Raha99*ا/۱۴ آذر/۲ روز خوب...............در انتظار ۳۰ روز خوب 

*تسنیم* ا/۱۴ آذر/۳روز خوب.......... در انتظار ۳۰ روز خوب 

* Fatush76* ا/ ۱۹ آذر / ۴ روز  خوب ......در انتظار ۳۰ روز خوب

[تصویر:  171.gif]
 سپاس شده توسط
چرا لیست اینقد بهم ریخته اس Shy
من با لپ‌تاپ درستش کردم اینجوری درهم و برهم نبود کح
 سپاس شده توسط
ژوپیتر خانم جان
خیلی خیلی خوش برگشتی عزیز جان
بسی شادمانم که در مسابقه گروهی هستی 317
Hanghead
حقیقتا من اصلا برنامه ریزی نمیکنم
فقط سعی میکنم از این حالت هایی که گفتی بیام بیرون  53258zu2qvp1d9v
نقل قول:  با احساس ناامیدی و ترس از خواب بیدار میشم و تقریبا بقیه روز رو هم به بطالت میگذرونم. 

خواهشا تو هم زودتری ازش خلاص شو clapping
فقط به همین موضوع رسیدگی کن و زودتری از توش بیا بیرون

یاقوت خانم جان امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیفته 49-2
مراقب پاکی ها باش عزیز 49-2

من دو بار اورژانسی شدم ولی پاکم 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 25، 11:04)شادن نوشته است: چرا لیست اینقد بهم ریخته اس Shy
من با لپ‌تاپ درستش کردم اینجوری درهم و برهم نبود کح

الان درست شد Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ژوپیترجان من شب میام امید به خدا صحبت کنیم
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون ساناز عزیزم 302 
خودم هم خیلی انگیزه دارم واسه این مسابقه
فقط باید بتونم این شرایطی که نوشتم رو درستش کنم Khansariha (69) 

راستی خیلی خوشحالم و بهت تبریک میگم واسه ۳ ماه پاکیت Khansariha (63) 
حقیقتا قدرش رو بدون و پرقدرت ادامه بده Khansariha (69) 

————
(1399 آذر 25، 11:07)شادن نوشته است: ژوپیترجان من شب میام امید به خدا صحبت کنیم

باشه عزیزم 53

سپاس شده توسط
فاطوش چهارمین روز پاکی خود رو سپری میکنه 2uge4p4 

خداروشکر اوضاع خیلی بهتره واین روزا رو به جلو دارم حرکت میکنم

من خودمو خیلی مقایسه میکردم با بقیه   در مورد هر چیز بزرگ و کوچکی فکر و خیالای الکی میکردم

سعی میکنم این روزا اینا رو کم ترش کنم  خودم رو فقط با خودم مقایسه کنم و هر روز بهتر از دیروز باشم حتی یکم

امیدوارم یه روزی بشه که شب که میخوام بخوابم به خودم بگم فاطوش دمت گرمم راضیم ازت 302

خوشحالم که بچه ها شما هم رو به جلو هستید  همین طور پرقدرت ادامه بدید 317

اگه میتونستم مسابقه باهاتون شرکت میکردم ولی الان امادگیشو هنوز ندارم و میترسم خراب کنم  اون موقع هم واسه خودم ناراحت میشم هم واسه شما vayy

ولی همراتون هستم تو این مسیر و هروقت بشه میام سر میزنم بهتون

دوستون دارممم  دلم خیلی به بودنتون خوشه Khansariha (96)
 سپاس شده توسط
نقل قول: فاطوش چهارمین روز پاکی خود رو سپری میکنه
چه میکنه قهرمااااااااااان
2uge4p4
Khansariha (69)
بسی خوشحال شدم جدی جدی شروع کردی عزیز دل 317

نقل قول: گه میتونستم مسابقه باهاتون شرکت میکردم ولی الان امادگیشو هنوز ندارم و میترسم خراب کنم  اون موقع هم واسه خودم ناراحت میشم هم واسه شما [تصویر:  vayy.gif] 
Vamonde
اینا اصلا دلیل قانع کننده ای نیست
یا از ما خوشت نمیاد Vamonde
یا میخوای زبونم لال بشکنی Swear1
یعنی چی 
خو مسابقه برای اینه که شرکت کنیم انرژی بگیریم برای پاکی Swear1

بنظرم شرکت کن عزیز دل 53258zu2qvp1d9v
اینجوری خیلی بیشتر به پاکی پایبند میشی clapping

سپاس شده توسط
ممنون ساناز جان Khansariha (69)

حق با توعه عزیزم   اما این مدت از بس که شکست های پشت سر هم داشتم  اعتمادم به خودم کم تر شده  این بار که از پسش بر بیام قطعا دوباره اون اعتماد برمیگرده   
خدا بخواد  دور بعدی مسابقه باهاتونم حتما  Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 26، 1:55)fatush76 نوشته است: ممنون ساناز جان Khansariha (69)

حق با توعه عزیزم   اما این مدت از بس که شکست های پشت سر هم داشتم  اعتمادم به خودم کم تر شده  این بار که از پسش بر بیام قطعا دوباره اون اعتماد برمیگرده   
خدا بخواد  دور بعدی مسابقه باهاتونم حتما  Khansariha (46)

هر جور صلاح میدونی عزیز دل Khansariha (8)
مراقب پاکی ها باش 49-2 Khansariha (69)

سپاس شده توسط
فاطوش عزیزم استارت خیلی خوبی زدی ان‌شاالله این بار وقت وسوسه حتما بیا هم تو اورژانس هم تو گروه بگو تا بهت کمک کنیم نلغزی ما اینجاییم که هوای همو داشته باشیم 302

ژوپیترعزیزم..اهمالکاری درد مشترک همه ماهایی هس ک درونمون تله بی ارزشی حاکمه و مبتلا به کمال طلبی هستیم
ما میخوایم به اهداف بزرگی دست پیدا کنیم اما گاهی اون اهداف اینقدر بزرگن ک خودمونم میترسیم و وقتی میترسیم وا میدیم دیگه نمیریم سمتش هی به تعویق میندازیم چرا که معتقدیم از پسش بر نمیایم
برای این اهمالکاریه من راه حل زیادی ندارم چون خودم گرفتارشم منتهی یکی دوتا کار انجام میدم
مثلا لیست کارایی ک باید انجام بدمو تو استیکی نوت مینویسم و توی دستکتاپ گوشیم میذارم ک جلو چشمم باشه و با تیک زدن کارهایی ک انجام میدم حس ارزشمندی میکنم
روی گوشیم دوتا اپ نصب کردم ک استفاده از گوشی رو مدیریت میکنن  quality  time و Dtox اینطوری زمانم کمتر هدر میره
و نهایتا اینکه درک کردم بدون درد و رنج نمیشه به هدف رسید و لازمه رسیدن ب هدف نظم داشتنه
من خودمو ملزم میکنم روزی ی ربع کتاب بخونم ی ربع مقاله تخصصی بخونم مثلا یک ساعت پیاده روی برم 
ب مروز تبدیل ب روتین میشه
از کم شروع کن ولی شروع کن..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان