امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 دي 14، 8:27)شادن نوشته است: آفرررین بهت سانااااز چ شروع قدرتمندی 317
با همین فرمون برو جلو عزیزم میدونم دوباره برمی‌گردی به روزای اووووجت 49-2

بچه‌ها هم حدسم اینه چون نزدیک امتحانات پایان ترمیم درگیر امتحانات و این چیزان به این خاطره کم‌حرفن شاید 128fs318181

شادن/۱۶شهریور/با لطف بی‌کران خداوند رحمان شروع ۱۲۰مین روز خوب 
الحمدلله
الحمدلله

آفررررین عزیزم 49-2
بسییااااار عاااالی 317
بسی خوشحال شدیم 2uge4p4
میخوام اعلام وضعیت کنم برای پاکی تا عید ولی برعکسی
گیج شدم
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
فکر کنم این مدلی میشه 
ساناز / 12 دی 99 / یک روز خوب دارم
ساناز/ پاکی تا عید / ۷۷ روز دیگه مونده
دیگه همین مدلی میگم
دوتاش با هم
Khansariha (13)

امیدوارم دم عید عددا درست باشه فقط  Khansariha (13)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ساناز / 12 دی 99 / دو روز خوب دارم

ساناز/ پاکی تا عید / ۷۶ روز دیگه مونده تا عید

نزدیک بود بشکنم
ولی پاکم
از اولم روز خوبی نبود
دعوا و داد و بیداد
بعدم دندان درد
بعدم دل شکستن مادرم
کلا روز بدی بود

اوضاع درس امم خوب نیست
امتحان ها داره شروع میشه و من برای یکی از درسام فقط جلسه اولش را گوش دادم
استادشم سخت گیره
امیدوارم دیگه فردا شروع جدی باشه
کاش یه انگیزه ای یه چیزی برای شروعش بود
دیگه اینکه سعی میکنم فردا حتما حتما صبح بیدار بشم
امیدوارم بشه که اگر نشه این خوره های مغزی و گریه های نصفه شبی ولم نمیکنه
دوباره سرم درد گرفته و بسی عصبانیم
چشم برام نموند کور شدم بس که گریه کردم
پر از نا امیدی و یاسم

پس شد 
صبح بیدار شدن
شروع کردن جدی درس

خوش اخلاق بودن Swear1 Khansariha (58)

امیدوارم خوب باشید Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
رفته بودم تو بخش اعتباراتم تا دوستانی که محبت کردن تازگی اعتبار دادن ازشون تشکر کنم دیدم تو آمار نوشته دوتا اعتبار منفی دارم بکیشو اقای دیوار در تاریخ ۱۴ مهر ۹۷ وقتی تو ماهانه این پست رو زده بودم بهم داده بود: 
نقل قول: شادن/14 مهر / 0
متاسفانه شکستم من به درماندگی عمیق رسیدم دیگه هیچ راهی به ذهنم نمیرسه که بخوام امتحان کنم خدا خودش به فریاد ما برسه
الهی به امید تو

به خودم نگاه کردم دیدم از مهر ۹۷تا حالا من چقدر تغییر کردم .. من تونستم تجربه ۳۴۰ روز پاک داشته باشم تونستم تو اس ای قدمامو کار کنم و ترک اصولی رو یاد بگیرم 
واقعا دیدم اینکه میگن دائما یکسان نباشد حال دوران خیلی درسته ... حس خوبی بهم داد وقتی دیدم در مسیر ترک رو ب پیشرفتم 
.
ساناز جون چه خوبه که میای اینجا و از درونیاتت مینویسی ...این به پاکیت خیلی کمک میکنه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
Unsure
ارواح در گروه باران از این طرف به آن طرف پرواز میکنند  
Smiley-happy114
 سپاس شده توسط
(1399 دي 15، 17:12)*s* نوشته است: Unsure
Smiley-happy114

42
ارواح چه کنند 106
Hanghead
امروز اینجا چه میکنی
اوضاع خوبه؟

سپاس شده توسط
بچه ها موافقید فرداشب ساعت ۱۰ دورهمی بذاریم؟ 
فقط موضوعشو شما پیشنهاد بدین
(1399 دي 15، 19:24)کانونی نوشته است:
Smiley-happy114

42
ارواح چه کنند 106
Hanghead
امروز اینجا چه میکنی
اوضاع خوبه؟
 مرسی نه حقیقتش کانون گردی کردم تا حالم بهتر شه 
شما چطورید ؟
درسا رو خوندید امروز ؟!
 سپاس شده توسط
(1399 دي 15، 20:47)*s* نوشته است:
(1399 دي 15، 19:24)کانونی نوشته است:
Smiley-happy114

42
ارواح چه کنند 106
Hanghead
امروز اینجا چه میکنی
اوضاع خوبه؟
 مرسی نه حقیقتش کانون گردی کردم تا حالم بهتر شه 
شما چطورید ؟
درسا رو خوندید امروز ؟!
Khansariha (13) 
دوباره شدم شما
یه ذره درس خواندم
ولی هنوزم نتونستم یه جلسه را تموم کنم
امیدوارم تا قبل خواب بشه
46
لعنت به اخبار که هر چی خبر بد میاره با خودش
علنا اخبار میگه بهت بدبخت، داری بدبخت تر میشی
Khansariha (60)
لعنت به همشون

الان بهتری ؟

نقل قول: بچه ها موافقید فرداشب ساعت ۱۰ دورهمی بذاریم؟ 

فقط موضوعشو شما پیشنهاد بدین
من که هستم
ولی فکر نکنم کسی باشه

سپاس شده توسط
نقل قول: دوباره شدم شما
یه ذره درس خواندم
ولی هنوزم نتونستم یه جلسه را تموم کنم
امیدوارم تا قبل خواب بشه
[تصویر:  46.gif]
لعنت به اخبار که هر چی خبر بد میاره با خودش
علنا اخبار میگه بهت بدبخت، داری بدبخت تر میشی
[تصویر:  khansariha%20(60).gif]
لعنت به همشون

الان بهتری ؟

65   65   4fvfcja  
Khansariha (13)    Gigglesmile
وای خدا
ببخشید  302 آخه داشتم سعی میکردم بفهمم تو هال راجع به چی حرف میزنن ( من یک فضولم) دیگر حواسم نبود که مفرد خطابت کنم  4chsmu1  4chsmu1
میرسی ، تمومش کن که فردا انگیزت بیشتر باشه  Khansariha (69) 
من بچه که بودم ماهواره داشتیم فقط هم شبکه های خبری ، دیگه همه مجریاش رو حفظ بودم ، ولی الان یه 7 سالی میشه که نداریم و خیلی آرامش بیشتری داریم تازه اخبار خارجی خیلی بدتره همش مگه ایران بدبخت ترینه 
اخبار ایران خوبه همش میگه آمریکا بدبخته وسطاش چند مورد از مشکلاتی که مسببش خود مردمن و هیچ ربطی به دولت نداره میگه  65

آره خوبم مرسی  302  53
 سپاس شده توسط
نقل قول: اخبار ایران خوبه همش میگه آمریکا بدبخته وسطاش چند مورد از مشکلاتی که مسببش خود مردمن و هیچ ربطی به دولت نداره میگه  [تصویر:  65.gif]
53258zu2qvp1d9v
به گمانم خیلی وقته گوش ندادی

سپاس شده توسط
به همه پیام میدم الان و بهشون یادآوری میکنم ک بیان فرداشب ..
 سپاس شده توسط
سلام رفیق 303
چطوریایی؟ 49-2

مدتیه از حال و هوای هم بی خبریم ..تصمیم گرفتیم ی دورهمی دوستانه داشته باشیم  49-2
قرار ما سه شنبه ساعت ۲۲ شب 53258zu2qvp1d9v

خلاااصه خواااهر بیا که بساط سبزی پاک کردن و غیبت کردن به راهه Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام
منم سعی میکنم‌بیام
مگر اینکه کاری پیش بیاد
انشاءالله هستم
 سپاس شده توسط
ساناز / 12 دی 99 / 3 روز خوب دارم

ساناز/ پاکی تا عید / 75 روز دیگه مونده تا عید

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان