امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

Hanghead
حقیقتا منم زورم گرفت 
همش میگن هفته ای دو بار مشکل نداره
د آخه کدوم معتادی را دیدی بتونه اعتیادش را مدیریت کنه
22
یاد دیگری افتادم
اونم اوایل همین دیدگاه ها را داشت
22
به قدر کافی با این دیدگاه های مسخره روزگارم تباه شده
من دیگه به این نتیجه رسیدم که
خ.ا برای شخص من بد
حال بد میاره
حال روحیم را داغون میکنه
از نظر جسمی ضعیف ترم میکنه
بعدم کلا این مدت بیشتر سریالی بهش معتاد شدم
ضررش ۱۰۰۰ برابر شده
809197ps94ijjhwg
یعنی یا کلا انجام نمیدم
یا فقط سریالی

Hanghead 
از صبح یه سوالی افتاده تو سرم تو تالار روانشناسی میپرسم
در مورد همین سریالیه
دوست داشتین یه نگاهی بندازین Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
یه روانشناسه بود نظریه اون دیگه قشنگ بود بزرگوار میفرمودن برید با نوجوون ۱۶، ۱۷سالتون صحبت کنید از بلوغ براش بگید از خ ا هم بگید مضراتشم بگید و بعد راهنماییش کنید بگید اگه خواستی انجام بدی مسائل بهداشتی رو رعایت کن ژل لوبریکانت استفاده کن :22
ینی من موندم اینا فردای قیامت چطور میخوان جواب خدارو بدن  vayy
من بشخصه با خ ا همه وجودم احساس تنفر نسبت ب خودم میشه و خ ا خودش شروع خیلی از انحرافات مثل دیدن پ.و.رن و ...
نشستن ی زر مفت میزنن به عاقبتشم فکر نمیکنن
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 دي 28، 16:30)شادن نوشته است: یه روانشناسه بود نظریه اون دیگه قشنگ بود بزرگوار میفرمودن برید با نوجوون ۱۶، ۱۷سالتون صحبت کنید از بلوغ براش بگید از خ ا هم بگید مضراتشم بگید و بعد راهنماییش کنید بگید اگه خواستی انجام بدی مسائل بهداشتی رو رعایت کن ژل لوبریکانت استفاده کن :22
ینی من موندم اینا فردای قیامت چطور میخوان جواب خدارو بدن  vayy
من بشخصه با خ ا همه وجودم احساس تنفر نسبت ب خودم میشه و خ ا خودش شروع خیلی از انحرافات مثل دیدن پ.و.رن و ...
نشستن ی زر مفت میزنن به عاقبتشم فکر نمیکنن
Khansariha (13) 
عاشق جمله آخرتم
قشنگ حس تنفر مشخص شد عزیز

Hanghead
حقیقتا 
من که مثل موش آزمایشگاهی یا خودم رو خودم همه چی را امتحان کردم
یا دیگری زحمتش را کشید
اینم یکی از ایده هاش بود 
که میشه مدیریت اش کرد
میشه با رعایت مسائل بهداشتی جلوی همه مشکلاتش را گرفت
پس از امتحان های متعدد پشیمان گشت
و تامام
این پرونده برای من بسته است

همه مدل مرضی داره
من از این موضوع که باعث میشه همه چی را هم ج.ن.س.ی
ببینم بدم میاد Hanghead
یه رابطه درست نمیتونم داشته باشم مسلمون God
این شد زندگی

خلاصه ترکش بهتره
ولی چگونه ترکش مسئله شده Badbakht
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
شاید براتون عجیب باشه.... من از حرفاتون یه سوال برام پیش اومد. علت ورودمون به مسیر ترک،  میتونه فرار از احساس تنفر از خود باشه؟
 حالا ظاهرشو ما با مسائل مذهبی و اینکه خدا گفته ترک کنیم پس میکنیم ، تزئین میکنیم.... ولی باطنا یک فرار از تنفر به خود زیر این رفتاره؟؟؟ 39

شاهد این ماجرا چیه؟؟؟
اینه که هر بار میشکنیم از خودمون تنفر پیدا میکنیم...
نقطه برعکس این جریان اونجاست که کسی به احترام خودش ، برای احترام به خودش نادرست رو ترک و درست رو انجام میده....
 سپاس شده توسط
(1399 دي 28، 17:43)زفیر نوشته است: شاید براتون عجیب باشه.... من از حرفاتون یه سوال برام پیش اومد. علت ورودمون به مسیر ترک،  میتونه فرار از احساس تنفر از خود باشه؟
 حالا ظاهرشو ما با مسائل مذهبی و اینکه خدا گفته ترک کنیم پس میکنیم ، تزئین میکنیم.... ولی باطنا یک فرار از تنفر به خود زیر این رفتاره؟؟؟ 39

شاهد این ماجرا چیه؟؟؟
اینه که هر بار میشکنیم از خودمون تنفر پیدا میکنیم...
نقطه برعکس این جریان اونجاست که کسی به احترام خودش ، برای احترام به خودش نادرست رو ترک و درست رو انجام میده....

برای من علت ورودم به مسیر ترک همون خدا و عذاب وجدان گناه است
ولی این که کانون را سعی میکنم نگه دارم و نمیرم سمت گروه های دیگه سایت های دیگه جاهای دیگه برای ترک
اینه که آدم های اینجا خیلی زیاد به دوست داشتن خودمون
احترام گذاشتن به خودمون تاکید میکنن
کلا چیز جالبیه
53258zu2qvp1d9v
دوسش دارم

نقل قول: ولی باطنا یک فرار از تنفر به خود زیر این رفتاره؟؟؟ 39 
این باطن خوب وقتی میتونه خودش را نشون بده که تو یه ذره سمت خوبی ها رفته باشی طعمش را چشیده باشی.
خیلی وقتا یادمون میره از اول آدم خوبی بودیم
Hanghead

سپاس شده توسط
حتی اگه دلیلش احساس تنفر هم باشه بنظرم اشکالی بهش وارد نیست
ذات گناه اینه که با فطرت آدمی ناسازگاره و با وقوعش اینکه عذاب وجدان بگیریم نشون میده هنوز جای امیدواری هس که ما با گناه خو نکردیم...
ناخوشاینده اما ما از ی راه غیرطبیعی برای رفع نیاز طبیعی استفاده می‌کنیم ما در واقع با خودمون ازدواج کردیم22
هر بار برای لذت بیشتر فشار ذهنی بیشتری رو به خودمون وارد کردیم و کم‌کم رفتیم سمت پ.و.ر.ن و ..
و خبر بد اینه که اگه این روند رو ادامه بدیم تمایل ما به همجنس بیش از غیرهمجنس خواهد شد vayy
(1399 دي 28، 18:41)شادن نوشته است: حتی اگه دلیلش احساس تنفر هم باشه بنظرم اشکالی بهش وارد نیست
ذات گناه اینه که با فطرت آدمی ناسازگاره و با وقوعش اینکه عذاب وجدان بگیریم نشون میده هنوز جای امیدواری هس که ما با گناه خو نکردیم...
ناخوشاینده اما ما از ی راه غیرطبیعی برای رفع نیاز طبیعی استفاده می‌کنیم ما در واقع با خودمون ازدواج کردیم22
هر بار برای لذت بیشتر فشار ذهنی بیشتری رو به خودمون وارد کردیم و کم‌کم رفتیم سمت پ.و.ر.ن و ..
و خبر بد اینه که اگه این روند رو ادامه بدیم تمایل ما به همجنس بیش از غیرهمجنس خواهد شد vayy

من فکر میکنم تنفر از خود(شامل ذات، شخصیت و...)، با تنفر از عمل گناه فرق داره... البته به جز اینکه هر دو تنفرن...  42 

این که تمایل به جنس موافق زیاد میشه حقیقت داره؟؟؟ 13 میشه بگین از کجا خوندینش منم بخونمش 302
 سپاس شده توسط
کانونی / ۲۴ دی ۹۹ / چهار روز پاک 49-2

سپاس شده توسط
(1399 دي 29، 0:27)زفیر نوشته است:
(1399 دي 28، 18:41)شادن نوشته است: حتی اگه دلیلش احساس تنفر هم باشه بنظرم اشکالی بهش وارد نیست

این که تمایل به جنس موافق زیاد میشه حقیقت داره؟؟؟ 13 میشه بگین از کجا خوندینش منم بخونمش 302

بله حقیقت داره یکی از عوارض خودارضایی همین ایجاد تمایل به جنس موافقه اگر بضورت اعتیاد گونه در بیاد منجر به همچین مشکلی میشه..
این رو من توی کتابهای انجمن معتادان جنسی گمنام (SA)خوندم که یه انجمن تخصصی در حوزه انحرافات جنسی و این مسائله
سلام رها99 شکست خورده هستم و دپرسم.همه چیز خوب بودا.ینی اگر نشکسته بودم صبح خیلی پر انرژی بود ولی شکستم روی عدد بیست گیر افتادم انگار Shy
خدایا کمکم کن موفق بشم
البته دوتا شکست اخرم فاصله ده روز بود...
من سرزنش نکردن بیش از حد رو یاد گرفتم اما
واقعا حس خوبی نیست...  vayy
بعضی وقتا حس می کنم هیچ وقت قادر به حذفش نیستم 106
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
خوش برگشتی عزیزم 
نقل قول: بعضی وقتا حس می کنم هیچ وقت قادر به حذفش نیستم

ما هم همین فکرا تو سرمون میچرخید وقتی لغزش داشتیم میگفتیم دیگه تمامه فایده نداره این بختک تا آخر عمر رو زندگی ما هس 
ولی 
وقتی اراده کردیم دیدیم نه اینطوریام نیس و میشه از بندش رها شد 
مثلا ساناز سوزنش رو ده روز گیر کرده بود اما وقتی که خواست یه کله تاااا ۱۰۰ روز پاک جلو رفت الانم باز اراده کرده تا عید پاک بمونه 49-2 تو هم الان غسل کن ترتمیز شو و بپر به سمت پاکی 317
 سپاس شده توسط
عجب نکته‌ای گفتی ..دقیقا درسته  [تصویر:  6.gif]
نقل قول: من فکر میکنم تنفر از خود(شامل ذات، شخصیت و...)، با تنفر از عمل گناه فرق داره... البته به جز اینکه هر دو تنفرن...
Hanghead روز سختی بود
و هم چنان سخته
چندتا وسوسه رد کردم نمیدونم
همش میگه تهش که قراره بشکنی پس این تلاش ها چیه
منم بهش میگم هر چی دیر تر بشکنم بهتره 
دیرتر غم و غصه بعد از شکست میاد سراغم
چقدر اورژانس امروز کمکم کرد
خیلی زیاد
خیلی
Hanghead
بار اوله انقدر به خودم فکر میکنم وقت وسوسه
بار اوله بخاطر خودم این جوری به خ.ا نه میگم
شایدم بار اول نباشه
ولی کم پیش میاد
خلاصه که همش بخاطر کانونه 53258zu2qvp1d9v

خستم
درسام مونده
امتحان ها و استرس ها 
اینا هم تموم بشه راحت بشم
بیشتر وسوسه ها هم واسه فرار از استرس امتحان ها است
53258zu2qvp1d9v

رها کاش قبلش میومدی اورژانس
ولی اشکال نداره
خواهشا خودتو سرزنش نکن
ایندفعه ۲۰ روز را رد میکنی
نمیدونی چه حس خوبیه وقتی یه عددی که روش گیر کردی را رد میکنی
انگار بعد اون همش حیفت میاد روزا را خراب کنی
بیشتر بیا کانون
خواهشا علت شکست هم بررسی کن
بسی زیاد کمک میکنه

دختر تو میتونی
تو مگه دلیل برای ترک نداری؟!

بشین با اون سانازی که باهاش سازش می کنه حرف بزن.  محکم و جدی. نه شل و بی حال!

اول لیست بدی های این راه رو که نوشتی براش بخون براش دوره بشه!

بادش بیار که این یه سرابه اون لذتی که میگه صد برابر ازت پس می گیره!

بهش بگو هیچ فکر کردی تهش با همسرت قراره سرد بشی؟! خوبه؟ میدونی چند سال زندگی متاهلی در آینده داری که قراره لذت نبری؟

بعد هم برو تاپیک تجربیات من امشب بلاخره نوشتم. بخون کمکت می کنه

برو دلاور زودتر سنگاتو وا بکن 
میدونم از پسش برمیای  Khansariha (69)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان