امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلاااام 303
خوبین 302

عهد میبندم که امروز پاک باشم 

۱- رها Y 
۲- یلدا
۳- شادی

۴_رهایی
۵_ Khansariha (84)
۶_ Khansariha (84)
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلاااام 
شکر خدا خودت چطوری؟ 
چخبرا ؟
.
.
.
سلاااام 303خوبین 302

عهد میبندم که امروز پاک باشم 

۱- رها Y 
۲- یلدا
۳- شادی

۴_رهایی
۵_ عارفه
۶_ Khansariha (84)

منم اومدم 317
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام خواهرای عزیزم خوبین  2uge4p4
چه خبرا من سه روز نبودم ترکوندین نه صفحه رفتید جلو Gigglesmile 49-2

این خیلی خوبه، من خوشحالم که کانون دخترا گرمه Khansariha (96) Confetti

ببخشید بی خبر بود و یهویی 
الان نه تاپیام دارم هنوز نخوندم 42

نیاز به تنهایی داشتم. خیلییی Hanghead

داشتم سریالی می شدم اما خدا رو شکر تونستم کنترلش کنم و سه بار کلا از اول شکست داشتم و امروز هم روز دوم پاکیمه. دیروز پاک بودم و امروز هم پاکم. 

تعریف کردنیا زیاده اما دو تا چیز مهم می خوام بگم

یکیش که دخترونه س باید بیاید انجمن دخترونه تا بگم.  Nishkhand

اون یکیش اینه که برای روتینم چند تا چیز خوب تجربه کردم.

با اینکه از وقتی شروع کردم به درمان حس بی ارزشی و نیازم به توجه رو با نثار عشق به خودم خیلی خوب بهبود دادم اما هنوز کمه و قشنگ حس می کنم فشاری که به خودم میارم تبدیل میشه به لجاجت تو خ.ا.
خیلی روم فشار بود. باز هم وسوسه نبود بلکه تشنگی لذت واقعی بود. با اینکه می دونستم خ.ا لذت ناچیزی داره اما همین تمنای وجودی من بهم ثابت کرد لذت هام کافی نیست و با همه خودمراقبتی ها باز هم باید به دلم برسم. بلاخره ما مجردها باید بیشتر به دلمون برسیم تا بتونیم انتظار داشته باشیم به لذت هر چند آنی خ.ا نه محکم بگیم. آدمی‌زاده فرشته که نیست، باید بهش رسیدگی کرد 106

حالا روتین های لذتی/حال خوب کنی م چیان؟
(تو پرانتز میگم که من همونم که لذت هام تنوع هام رو یادم نمیومد. بلاخره با تلاش و امتحان کردن های زیاد کمی دارم خودمو پیدا می کنم.)

۱)هفته ای یکبار بستنی دوقلو برا خودم بخرم 4chsmu1

۲)هفته ای یکبار تنها برم پارک بدون هیچ هدفی 

۳)دو هفته ای یکبار برای خودم پاستیل/پفک نمکی بخرم.(بشدت دختر مقاومی بودم در برابر چنین لذت هایی. کاملا سوسول بازی می دونستم و شاید هفت سال بود لب به پاستیل نزده بودم با این دلیل که ضرر داره، خوراکی ناسالمه...و نه فقط پاستیل. خیلی خ.راکی ها. نمی‌گم خوبه هی بخوریم اما حس می کنم به تعادل عارفه بودنم نزدیکتر شدم.)

۴)هفته ای یه انیمیشن مورد علاقه مو حتی شده تکراری ببینم.( این هفته دانشگاه هیولاها رو دیدم 4chsmu1 Khansariha (13))

۵)تنوع بدم به درس خوندنم. (از مکان، بازه ها، انواع مرور مثل کلیپ انگلیسی جامعه شناسی به جای کتاب واژگان و...)

۶)بیشتر دلی خاطره و یادداشت بنویسم و مقاومت نکنم.(آخه هی کمال گرا می شدم که خاطره نوشتن حضور ذهن می خواد و مرتب بودن و مرتب هر روز نوشتن می خواد اما این قانون نانوشته رو شکستم. اشکال نداره هر چقدر معمولی.اصلا می خوام معمولی و غیر روتین باشه اما هر وقت فکر کردم وقتشه بدون مقاومت بنویسم)

۷)کتاب آموزشی بخونم با هدف گذاری قبلی( الان سه ماهه روتین آموزشی قبلم رو ندارم و جسته گریخته خوندم. می خوام آخر ماه که شد بگم من برای کنترل خشم مثلا این ماه اطلاعاتم رو بالا بردم.)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
خواهر رهاY
و بقیه البته Kool
 اینم روتینم بیا شروع کنیم 49-2

شما چه روتینایی داری یا به ذهنت می رسه؟؟

البته اینا که گفتم روتین هفتگی حساب میشه.
روتین روزانه م هنوز جور نشده. خوابم رو اول باید درست کنم.

(1400 خرداد 11، 18:12)عارفه نوشته است: سلام خواهرای عزیزم خوبین  2uge4p4
نیاز به تنهایی داشتم. خیلییی Hanghead

حالا روتین های لذتی/حال خوب کنی م چیان؟
(تو پرانتز میگم که من همونم که لذت هام تنوع هام رو یادم نمیومد. بلاخره با تلاش و امتحان کردن های زیاد کمی دارم خودمو پیدا می کنم.)
(1400 خرداد 11، 18:50)عارفه نوشته است: خواهر رهاY
و بقیه البته Kool
 اینم روتینم بیا شروع کنیم 49-2

شما چه روتینایی داری یا به ذهنت می رسه؟؟

البته اینا که گفتم روتین هفتگی حساب میشه.
روتین روزانه م هنوز جور نشده. خوابم رو اول باید درست کنم.

سلام خواهری  
خداروشکر من خوبم  53 
دلتنگت بودم چه‌خوب که دو روز پاکی داری ایول  Khansariha (69) 

روتین هفتگی یا ماهانه ندارم ولی ایده ی جالبیه  Smiley-face-thumb 
دقیقا من هم باید برنامه خواب مو درست کنم 
هر موقع روتین مو نوشتم اینجا بهتون میگم عزیزم  302
(1400 خرداد 11، 17:00)Rashel نوشته است: سلاااام 
شکر خدا خودت چطوری؟ 
چخبرا ؟

ممنون منم خوبم خداروشکر 2uge4p4
سلامتی..فردا امتحان عربی دارم هنوز یه درس مونده 65
دو تا امتحان دیگه بدم تموم میشه 317
جونمی آزاااادی Khansariha (57) Khansariha (57)
تو چخبر Khansariha (56)
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
خوش اومدی عارفه جون 317
دلمون تنگ شده بود برات 53258zu2qvp1d9v
روتین های خیلی خوبی گذاشتی برای خودت Khansariha (69)
راستی انجمن دخترونه کجاست Hanghead

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

(1400 خرداد 11، 20:18)rahayii نوشته است:
(1400 خرداد 11، 17:00)Rashel نوشته است: سلاااام 
شکر خدا خودت چطوری؟ 
چخبرا ؟

ممنون منم خوبم خداروشکر 2uge4p4
سلامتی..فردا امتحان عربی دارم هنوز یه درس مونده 65
دو تا امتحان دیگه بدم تموم میشه 317
جونمی آزاااادی Khansariha (57) Khansariha (57)
تو چخبر Khansariha (56)
منم فردا امتحان عربی دارم   Hanghead  ۵ تا درس دیگه دارم  4chsmu1  
امتحان فردا مونده و پنجشنبه ک انشاست...
منم تمومهههههههههه 317 

سلامتیت ... پایه چندم بودی ؟  4chsmu1
.
.
.
سلااام به همگی

رزا/ 1 خرداد/ 11 روز خوب به لطف خدای مهربون 2uge4p4
خودمراقبتی امروزم: هم چنان ریلکسیشن صبحگاهی فک کنم تبدیل به روتین من شده.

عارفه جون خوشحالم که خووبی و اینجایی Khansariha (96)

چه خبرا دخترا؟ رها جان مث اینکه فردا همه امتحان عربی دارن از جمله خواهر کوچیکه من 4chsmu1 ارزوی موفقیت میکنم واسه همه کنکوریا و محصلین گروه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام دوستان بارانی من شبتون بخیر باشه Khansariha (40) مهربانو/3خرداد/ 7 روز خوب      شکرا لله
53 حسبی الله 53
نقل قول: راستی انجمن دخترونه کجاست [تصویر:  hanghead.gif]
 رمز داره 53258zu2qvp1d9v
از کویین بانو بگیر بتونی بیای 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
 چه جوری میتونیم عضو گروه بشیم؟

ممکنه منم تو جمع شما دوستان باشم؟1
سلاااام عزیزای دل 302
خوبین 49-2
نقل قول: منم فردا امتحان عربی دارم   [تصویر:  hanghead.gif]  ۵ تا درس دیگه دارم  [تصویر:  4chsmu1.gif]  
امتحان فردا مونده و پنجشنبه ک انشاست...
منم تمومهههههههههه [تصویر:  317.gif] 
سلامتیت ... پایه چندم بودی ؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]
آهاا Gigglesmile
خدااااروشکر 317
دوازدهم تجربی 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: چه خبرا دخترا؟ رها جان مث اینکه فردا همه امتحان عربی دارن از جمله خواهر کوچیکه من [تصویر:  4chsmu1.gif] ارزوی موفقیت میکنم واسه همه کنکوریا و محصلین گروه.

سلامتی گلم..تو چه خبر 4chsmu1
خداروشکر امتحان آسونی بود 317
ممنونم عزیز دلم 302
منکه کنکور امسال مجاز به انتخاب رشته هم نمیشم Khansariha (13)

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

(1400 خرداد 12، 8:30)Ghodrat نوشته است: سلام
 چه جوری میتونیم عضو گروه بشیم؟

ممکنه منم تو جمع شما دوستان باشم؟1

سلام عزیزم
خوش اومدی 302
فکر میکنم همینکه اعلام وضعیت پاکی کنی کافی باشه برای عضویت Khansariha (69)
چرا که نه..باعث افتخاره گلم 303

مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان