امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

کلا هر رمانی ک خوندی و قشنگ بود ب نظرت رو معرفی کن ...
.
.
.
(1400 تير 31، 18:42)SILENT scream نوشته است: همه مدل رمان میخونم
هر چی ک قشنگ باشه
رمان مورد علاقم ک تو همین هفته خوندمش 65 ان دختر یهودیه
هما پور اصفهانی و هر چی ک رمان قشنگ نوشته باشه میخونم (:
سبک عاشقانه ایرانی دوس ندارم زیاد ...

من چراغ هارا خاموش می‌کنم از زویا پیرزاد
من پیش از تو از جوجو مویز
پر
بامداد خمار ((به شدت پیشنهادی))

دختری با کت آبی ((راجع به جنگ جهانی دوم)) دو دوروز خوندم

جاناتان مرغ دریایی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
من پیش از تو و من پس از تو رو خوندم
جاناتان رو هم خوندم...
بامداد خمار دو جلد داشت، که جلد دومش معروف نبود... جلد دومش از زبون پسره نقل میشه... خیلی جالبه...
پر رو هم دارم ولی کیفیت صوتش پایینه
پس میرم دختری با کت ابی و من چراغ ها را خاموش میکنمو میخونم
مرسی یارا خانومی
.
.
.
نقل قول: سلام دخترا
امیدوارم حال دلتون خوب باشه

بچه ها لطفا اعلام وضعیت هاتون رو شفاف بگین
مثلا من الان نمیدونم رزا و رهایی ۴۰ روزشون پر شد یا هنوز نشده [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
سلااام رها جان ببخشید حق باتوعه. هر دو نفرمون 40 روزمون پر شده

رزا/ 22 خرداد/ 41 روز خوب به لطف خدای مهربون
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: بچه ها رمان کی میخونه؟!

ی رمان خوب معرفی میکنین؟ 
شادی جان مجموعه رمان های طنز آثای صدیقی هم حال خوب کن هستن. آبنبات دارچینی، پسته ای و هل دار البته خودم یکیشو خوندم 4fvfcja

دیگه رمانای خالد حسینی هم فک کنم خونده باشی

از رمانای کلاسیک کدوما رو خوندی؟
#حافظ❤

درود بر دخترای گل گروه 49-2

بچه ها افسردگی علائمی داره که حداقل یه هفته ممتد باید ادامه پیدا کنه وگرنه افسردگی نمیشه.

اینو در نظر بگیرین.

ایرانا جانم ممنون عزیز محبت داری.
باشه تموم شد میذارم.

امروز روز هفتم خودمراقبتی بود اما نتونستم چندان از خودم مراقبت کنم و تسلیم شدم‌. خیاطی امروزم هم بر خلاف دو روز پیش برا این بود که فرار کنم از مشکلم  Shy

رمان...از امید کوره چی چیزی خوندی؟
هفت جن، صوفیا،...
یا عشق در برابر عشق

عشق زیر روسری رمان چندان تعریف شده ای نیست اما من خیلی دوستش داشتم و دو بار خوندمش. از نظر من عالی بود. 2uge4p4
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام آبجیای گل

خوبین همگی؟

منم خیییلی به خیاطی علاقه دارم  بیشترم تو کار لباسم

روز اول مردادتون بخیر Confetti
روز سوم
پاک
.
.
.
...
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام بچه ها. امیدوارم خوب باشین

امروز اگه نمی لغزیدم میشد 210 روز...

یعنی 7 ماه

یعنی 5 تا چله پاکی موفق داشتم.خداروشکر.

علتشو پیش خودم باز میکنم...
امیدوارم مثل همیشه پر قدرت ادامه بدین Khansariha (69) ، ببخشید که یادداشت و پیامای هیچ کسو نمیخونم و جواب نمیدم... فرصت کمه و باید برم 
برام دعا کنین.
مراقب خودتون باشید.
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
وااای خداااا ببینید کی اینجا بوده نورالزهرا جاان نمیگی ما دلتنگت میشیم؟؟؟ 809197ps94ijjhwg  

امیدوارم با حال خیلی خوب برگردی.

دختراااا واسم دعا کنید این چند روز عااالی پیش بره از جهات مختلف واسم مهمه.
#حافظ❤

سلام و درود دخترا   49-2

این پست رو تو مکتب خونه گذاشتم اما از اونجا که چله خودمراقبتی  مبارزه با افسردگی داریم و چند تا طالب داشت، اینجا بازنشر (یا چی میگن؟!) میدم.

(1400 مرداد 1، 18:25)عارفه نوشته است:
عارفه/ ۸۲ روز 
از حال بد به حال خوب: افسردگی

نقل قول: نا امیدی همیشه ناشی از فاصله افتادن میان توقعات شما و واقعیت هاست. احساس نا امیدی شما به این دلیل است که انتظاران صورت واقع به خود نگرفته است و به عبارتی معنایش این است که انتظارات شما غیر واقع بینانه بوده است. اما تغییر دادن این توقعات هم کار ساده ای نیست زیرا معمولا در قید و بند اسارت «باید»ها هستیم.

عارفه/۲۴ تیر/ ۳۹ روز خوب/ روز هشتم چله خودمراقبتی م با افسردگی: مطالعه: از حال بد به حال خوب 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
راستی راستی 49-2

ورزش توی روند بهبود حالات افسردگی خیلی تاثیر داره.
هر طور شده خودتونو مجبور کنید یه فعالیت بدنی بکنید. Khansariha (69)

مثلاً امروز خودمو مجبور کردم با یه کلیپ که قبلاً دانلود کرده بودم یوگا کار کنم. تمرین های کم و نسبتا ساده.

ایرانا /۱۸ تیر/  یک ساعت دیگه ۱۵ روز خوبم تموم میشه

در حال مبارزه...
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
سلام من تو این پیجا و منابع مختلف ک میخونم میگن خود ارضایی ضررر نداره اینا ولی خدا میگه گناهه و پیامبر میگه گناهه من افتادم تو  شک و نمیتونم به چیزی اعتماد کنم الان از کجا معلوم ک این حدیثا و قران تحریف نشده باشه چجوری اعتماد کنم من خیلی فک کردم ولی نمیتونم خودمو قانع کنم اگه کمکم کنید ممنون مبشم 53
خدایا‌
درجستجوی‌آنچه‌برایم‌مقدر‌نکرده‌ای ‌
خسته‌ام‌نکن. 53
نقل قول: سلام من تو این پیجا و منابع مختلف ک میخونم میگن خود ارضایی ضررر نداره اینا ولی خدا میگه گناهه و پیامبر میگه گناهه من افتادم تو  شک و نمیتونم به چیزی اعتماد کنم الان از کجا معلوم ک این حدیثا و قران تحریف نشده باشه چجوری اعتماد کنم من خیلی فک کردم ولی نمیتونم خودمو قانع کنم اگه کمکم کنید ممنون مبشم 

سلام عزیز دل
چه طوری؟ Khansariha (2)

ببین توی روانشناسی تا زمانی ک خودارضاییت به عادت تبدیل نشه ، یعنی اعتیاد بهش پیدا نکنی میگن مشکل نداره

ولی یه مسئله ای هست، اینکه وقتی یه بار ۲ بار انجامش میدی ، هورمون های شادی بخش مثل دوپامین ، و سرتونین ترشح میشن 
ک حالتو خوب میکنن..

مثل ماده مخدر ک ۲ بار استفاده کنی، بهش اعتیاد پیدا میکنی...
اینجاست ک مشکل ساز میشه و کل زندگیت رو خراب میکنه 53258zu2qvp1d9v...

فکر نمیکنم خود ارضایی وجود داشته باشه ک ، در پی اش اعتیاد بهش نباشه ...

و از طرف دیگه ، اگر خودارضایی ادامه دار بشه خیلی اسیب زنندس 
چه دختر چه پسر

توی زندگی مشترک خودشو نشون میده،،،
سردی بین زن و شوهر ،،
حتی بعد از ازدواج هم ممکنه این عادت از بین نره..
به جای ارامش گرفتن، بازم  حالت بد باشه..

برای ما ک تبدیل به عادت شده ...
ترکش واجبه، چه شرعی ،چه علمی

برای همینه ک اسلام پیشگیری میکنه،  میگه اصلا یه بار امتحان نکن ک بهش معتاد بشی 
نگاه نکن ک دلت گیر کنه
تقوا پیشه کن..

همه اینا اگه رعایت بشه، روح انسانو رشد میده، 
سخته ولی میسازتت 
چیزی بهت میده ک، به هر کسی نمیده Khansariha (2)

کسی هم ک چیزیو ترک میکنه ، دیگه نباید بهش برگرده
چون شدیدتر بهش وابسته میشه  Khansariha (2)

نتیجه..
علم اینجا حرفی برای گفتن نداره..
خودارضایی اخر بیچارگی و افسردگی و عذاب وجدانه 
یه جور زندگی کن شرمنده دست و پای خودت نباشی Khansariha (2)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان