امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

نقل قول: من هیچوقت پیتزا دوس نداشتم... باور کن برا اولین بار گفتم عه چقد خوشمزس از این ب بعد هی بخرم... 
بعد اینجوری حالم بد شد  [تصویر:  65.gif] [تصویر:  22.gif]
فلافل خودمونو عشقه [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
پیتزا ک خیلی خوشمزس
بیا اینجا یه پیتزا قارچ و گوشت مهمونت کنم ، ببینی پیتزا ینی چی 4chsmu1

فلافل دردسره ک Shy  ولی دوران مدرسه میچسبید Gigglesmile
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
(1400 مرداد 5، 16:46)عطر رهایی نوشته است:
سلام،
خانم hich=) ، عضو جدید گروه هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
سلامم خفن خودم Khansariha (63)
خوش اومدی Khansariha (96)♥️

بچه ها اینجا ،یکی از مهربون ترین کاربرا رو داریم 4chsmu1
ک حسابی کارش درسته

مرسی اومدی  317♥️♥️⚘
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

نقل قول: بله رد شدن و پستمو حذف کردن :/ چیز خاصی هم نگفتم ک :/ واقعا زیادی حساس شدن [تصویر:  22.gif]

سایلنت جانم اینجا چون همه کاربرا اعم از آقایون ممکن هست بیان و بخونن پست ها گفتن بعضی حرفای دخترونه خیلی مناسب نیست عزیزم 128fs318181

و

هیچ=) جان عزیزم خیلی خوش اومدی 2uge4p4
منتظرم تا اولین پستت تو باران رو ببینم 317

ماشالله به بچه هایی که اعلام وضعیت کردن Khansariha (69) 317 2uge4p4
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
کاش میشد راحت بودیم.. 
انجمن همش میخاد هی رمز بگیری، منم ک همیشه با ی گوشی نمیام ...
.
.
.
(1400 مرداد 5، 20:21)ایرانا نوشته است:
نقل قول: من هیچوقت پیتزا دوس نداشتم... باور کن برا اولین بار گفتم عه چقد خوشمزس از این ب بعد هی بخرم... 
بعد اینجوری حالم بد شد  [تصویر:  65.gif] [تصویر:  22.gif]
فلافل خودمونو عشقه [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
پیتزا ک خیلی خوشمزس
بیا اینجا یه پیتزا قارچ و گوشت مهمونت کنم ، ببینی پیتزا ینی چی 4chsmu1

فلافل دردسره ک Shy  ولی دوران مدرسه میچسبید Gigglesmile

کجایی تا بیام  4chsmu1 
فلافل دردسر داره ولی از پیتزا بهتره. حداقل فلافل تو ی دیقه ی ساعت تموم میشه دردسراش . میتزا ک منو نمیسازه حالمو بد میکنه تففف  Hanghead
.
.
.
سلام رفقا جان امیدوارم تو خوب ترین و پاک ترین حالت ممکن باشین من این روزا نفسم اساسی باهام لج کرده ،ولی کور خونده من شکستم دوباره ولی انقدرا هم ضعیف نیستم دوباره شروع کردم        مهربانو/4مرداد/2 روز خوب        من مطمئنم میتونم چون خدا رو دارم 317
53 حسبی الله 53
ماشالا مهربانو 49-2
راستی وسوسه ها همینطوری اومدن یا فکر می کنی دلیل خاصی داشت؟

ایرانا جانم فدای تو، خیالی نیست خوب داری پیش میری. cheshmak فقط ما باید یاد بگیریم که دست ورزی هم خط قرمزه. در اصل که همون سی و خورده ای روز خوب رو دارییی.

منم والا تو کوچه خیابون بازی می کنم. 4chsmu1 با موتوری و ماشین و ...امروز نزدیک بود بزنم به یه پسر چهارده پونزده ساله. با دوستش عوض اینکه بیاد آروم رد بشه هول شد هی اینور اونور رفت منم آروم می رفتم و فاصله داشتم اما آخر مجبور شدم ترمز کامل کنم. حرصم گرفت برگشتم بهش گفتم آقا چرا اینقدر اینور اونور رفتی؟!  Swear1 Gigglesmile
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلااام دختراااا 49-2

رزا/ 22 خرداد/ 46 روز خووب به لطف خدای مهربووون 2uge4p4
خب تک تک پستاتونو خوندم. چقد شلوغ شد یه دفعه  65
اول از همه خوش آمد میگم به هیچ عزیز ، بیااا زودی خودتو مع فی کن رفیقWelcome (1)

شادی جان رمز انجمن دخترونه رو تو یادداشتای گوشیت سیو کن. 

ایرانا دقیقا منظورم همین بود یه جایی یادداشت کن که دفعه بعد وقتی دپرس شدی چه کارایی رو فورا انجام میدی که از اون حال بیرون بیای. اگه از قبل درموردش فکر کرده باشی به نظرم بهتره، تو موقعیتش ممکنه ذهن خودم خوب یاری نکنه.

ماشالاااا به رهااااا خانم  Confetti حتما این بار حساب شده تر از همیشه عمل میکنی

مهربانو جانم خدا رو شکررر که روحیه خوبی داری حتما حتما سعی کن علت اصلی لغزشتو پیدا کنی و راه ورودشو ببندی
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

_رعنا_ / ؟ /  23 روز خوب
سلام عزیزای دل. بسی شرمنده که نیستم. بسی گیجم. نمیدونم باید چیکار کنم
از آینده میترسم
سعی میکنم با ناامیدی مقابله کنم. به نظرم ریشه اصلی شکست هام نا امیدی از خودمه
از خودم از توانایی هام از همه چیزم
خودم را لایق چیزای خوب نمیدونم
سعی میکنم با اینا مقابله کنم
راه زیادی بلد نیستم
فقط سعی کردم به این حرفا به چشم حرف های شیطون نگاه کنم. وقتی هم خیلی اوضاع بد بشه دعای کمیل با معنی بخوانم و چندتا کلیپ از استاد پناهیان نگاه کنم
این اوج هنرمه
ولی یه صدایی میگه این امید های الکی که به خودم میدم همش الکی و به درد نخور
همش پوچ
درستش اینه که به واقعیت زندگی الانم نگاه کنم
بی هیچی
نمیدونم کدوم درسته
امید دادن به آینده روشن
یا نگاه حقارت بار به زندگی الان

دانشگاه تموم شد. یه رزومه ساختم برای خودم ولی روم نمیشه بفرستم . چون هیچ سابقه کاری نداره. ولی سعی میکنم بفرستم. 
میترسم. 
از آینده ام میترسم
نکنه دوباره بد بشم خدا 809197ps94ijjhwg 
دوباره همه تلاش ها دود نشه بره هوا 809197ps94ijjhwg

بازم خیلی حرف زدم. ببخشید  فقط خواستم از حال و احوالم بگم همین. مراقب پاکی ها تون باشید دوستون دارم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلاااااام 
من اومدم با یه آجیل دیگه
رعنا گلی، رو اعتماد به نفس و عزت نفست کار کن
کتاب سخنرانی کارگاه آموزشی و .....
برو دنبالش ...پله پله ..کم کم ... و

آجیلم اینجاست یاقوت بانو کجاااااااایییییی؟
(1400 مرداد 5، 23:11)عارفه نوشته است: ماشالا مهربانو 49-2
راستی وسوسه ها همینطوری اومدن یا فکر می کنی دلیل خاصی داشت؟

ایرانا جانم فدای تو، خیالی نیست خوب داری پیش میری. cheshmak  فقط ما باید یاد بگیریم که دست ورزی هم خط قرمزه. در اصل که همون سی و خورده ای روز خوب رو دارییی.

منم والا تو کوچه خیابون بازی می کنم. 4chsmu1 با موتوری و ماشین و ...امروز نزدیک بود بزنم به یه پسر چهارده پونزده ساله. با دوستش عوض اینکه بیاد آروم رد بشه هول شد هی اینور اونور رفت منم آروم می رفتم و فاصله داشتم اما آخر مجبور شدم ترمز کامل کنم. حرصم گرفت برگشتم بهش گفتم آقا چرا اینقدر اینور اونور رفتی؟!  Swear1 Gigglesmile

فدات بشم من عارفه جانم راستش یه بار که از خواب بیدار شدم یه حس نیاز تو خودم دیدم و اون شروعش شد ، از طرفی من بدنم حساسه و زود تحریک میشم وقتی دستم به بدنم میخوره هم بیشتر اوقات باعث خ.ا میشه . و بعضی اوقات هم نمیتونم ذهنم رو کنترل کنم  Hanghead vayy
53 حسبی الله 53
(1400 مرداد 6، 0:40)مهربانو نوشته است: فدات بشم من عارفه جانم راستش یه بار که از خواب بیدار شدم یه حس نیاز تو خودم دیدم و اون شروعش شد ، از طرفی من بدنم حساسه و زود تحریک میشم وقتی دستم به بدنم میخوره هم بیشتر اوقات باعث خ.ا میشه . و بعضی اوقات هم نمیتونم ذهنم رو کنترل کنم  Hanghead vayy

چرا به نظرت اینجوری شده؟
تجربه من این بود که مدتی اینطوری بودم که میگی احساس نیاز می کردم. اما بعد مدتی دقیق شدن روی خودم دیدم زیاد به ازدواج فکر می کنم و این باعث شده بود تخیل کنم و ناخودآگاه حساس شده بودم.
حالا ببین تو چطور بوده شرایطت؟ آیا چیزی هست مثل تخیل، دنبال کردن مطالبی که نکات جنسی دارن یا حالا هر چی که این چراغ رو روشن کنه؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام بچه هاااااا روزتون بخیر من تازه اومدم ایشالله بتونم خودمو به خودم ثابت کنم و تو ترک موفق بشم
نقل قول: سلام بچه هاااااا روزتون بخیر من تازه اومدم ایشالله بتونم خودمو به خودم ثابت کنم و تو ترک موفق بشم
سلام عزیز دل Confetti
خوش اومدیی  Khansariha (84)

ان شاالله ک موفق میشی عزیز جان Khansariha (69)
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

(1400 مرداد 6، 11:44)صغرا نوشته است: سلام بچه هاااااا روزتون بخیر من تازه اومدم ایشالله بتونم خودمو به خودم ثابت کنم و تو ترک موفق بشم

درود بر تو خواهری 49-2
حتما میتونی 
پیشنهاد می کنم از اینجا شروع کنی Khansariha (69)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان