امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1400 شهريور 5، 14:46)Roza_r نوشته است: سلااام دختراااا
رعنااا جان در پروفایل من به روی شما همیشه بازه 302
 درمورد رویاپردازی هم حتنا بیا اینجا بگو و صدالبته که راهکار سنا جان درست و سنجیدست چون باید حتی وقتی مثلا دسترسی به نت هم نداشتی یا کسی از دخترا نبود بتونی به خودت کمک کنی Khansariha (69)

ضحی جااان چقدررر قشنگ نوشته بودی، وابستگی بده اما خب اینکه ما به کانون سر بزنیم و بهم کمک کنیم در حد متعادل و معقولش خیلیم خوبه. چون یه کار خوب کوچیک با اثر بزرگ داریم انجام میدیم.

بنت الهدی عزیز نمیدونم روابطت با خواهرت چقد دوستانه و نزدیکه، مثلا الان خواهرت میدونه که تو متوجه این موضوع شدی یا نه؟ اگه نمیدونه و تو بهش بگی چقدر ممکنه بابت اطلاع داشتن تو بهم بریزه یا خجالت بکشه. تفاوت سنیتون چقدره و خیلی چیزای دیگه که نمیدونم. اما هرچه هست مسلمه که حتی اگه هنوز آسیباشو درک نکرده باشه به زودی حسشون میکنه. من ضربه خیلی بدی از پ و ر ن خوردم، واقعا ذهن آدمو نابود میکنه به نظرم همونطور که ستاره میگه روابطتو باهاش خیلی بهتر از قبل کن ضمن اینکه حتما اوثات بیکاری زیادی داره سعی کن هم خودت به کارای متنوع سرگرم بشی که ببینه و هم اونو سرگرم کنی اگه واست ممکنه.

خب  ۵ سال از من کوچک تره  یه بار  بهش گفتم که خیلی ضرر داره  و  باعث میشه به رویاهای  قشنگت  نرسی  و افسردگی پیدا کنی  اما  گوش  نکرد   اهمیت نداد
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
بنت الهدا جانم خیلی ناراحت شدم واقعا بچه هایی که از بچگی درگیر میشن خیلی اذیت میشن.

و چه خواهر خوبی که اینقدر مراقب خواهرشه و به فکرشه.

اول از همه آگاه باش در معرض این هستی که خودت رو موظف بدونی وضعیت خواهرت رو اصلاح کنی.

تو خواهر خوبی هستی و بهش هم هرچقدر میتونی کمک کن اما یادت باشه مسئول نتیجه نیستی. اگر یوقت نشد خودتو سرزنش نکن. 
اول باید مراقب خودت باشی که بتونی سالم بمونی و مراقبت کنی از بقیه. 128fs318181

درباره خواهرت من نمی‌دونم در کوتاه مدت چه باید کرد اما در کنار هر تصمیمی که برای کوتاه مدت می گیری، اگر ارتباط بینتون رو ببری به سمت اعتماد دو طرفه و محبت و فضای بینتون صمیمانه باشه امکان خیلی کمک ها رو بهش پیدا می کنی.

من برادر خودم لجبازه یکم آب زیر کاهه و هنوزم هست. من ساده بودم و تو بچگیم همیشه گولم می زد و منم لوش می دادم اگه چیزی می فهمیدم ازش. بخاطر این کاملا نسبت بهم بی اعتماد بود.
ضمنا دعوا هم خیلی می کردیم. بحث کلامی و ...

اینا که میگم تا دوم سوم دبیرستان اینطوری بودم باهاش. (یکسال ازم کوچیکتره) بعد تصمیم گرفتم این وضعیت رو تغییر بدم. کم کم دیگه روش ندادم کم کم تصورش از من عوض شد کم کم بهش محبت کردم و اعتماد رو ساختم. و در مواقع حساس نشونش دادم که دیگه اون آدم قبلی نیستم. 

اگه بخوام خلاصه بگم،

آدم امنی باش براش.
به مرور (ممکنه این به مرور بشه چند سال! معلوم نیست ولی رمان بره.) که ببینه درکش می کنی، سرزنشش نمی کنی، دعواش نمی کنی در عوض سعی می کنی کمکش کنی بتونه مشکلاتشو حل کنه، دغدغه هاشو می فهمی، هم حرفتو گوش میده هم خودش میاد باهات حرفاشو در میون می‌ذاره.

الان او بدی هاشو نمیدونه. پس اصلا به فکر ترک نیست و این کارو یک تفریح لذت بخش بی ضرر می دونه. و و با توجه به چیزی که گفتی، بگی نکن فکر می کنه صرفا می خوای مانع بشی تا بعضی مسائل جنسی رو نفهمه. فکر نمی کنه به نفع خودشه. 106
نمی‌دونم به سن بلوغ رسیده یا نه ولی الان تو سن بحرانی ای هم هست. ممکنه تغییرات هورمونی بلوغ هم تشدیدش کنه،
اما به هر ترتیب احتمال زیاد 
الان گفتن به نظرم چندان اثری نکنه. 

به نظرم اگر بیکاری باعث شده عادت کنه، بدون اینکه مستقیم بگی «خواهر نبین»، یا «فیلمو ول کن بیا این کارو کنیم» پیشنهاد های جذاب بهش بده. مثلاً انیمیشن اگه دوست دارید پیشنهاد بده بشینید با هم چند تا خوباشو ببینید.‌ کارهایی که دوست داره رو پیدا کن بگو دلم خیلی می خواد بشینم با هم مثلا موهای همو ببافیم یا هر کاری که خودت می دونی دوست داره و میشه با هم انجام بدید ‌‌. گاهی مشغولش کن. همین کار غیر مستقیم باعث میشه کمی کمتر آلوده بشه. مثلاً من داداشم عاشق جستجو درباره موبایل و ایناست. برای همه فامیل اون گوشی می خره. اگه بهش بگم ببین یه گوشی خوب پیدا می کنی با این قیمت، با علاقه می‌ره می کرده برام. بعدا هم ازش تشکر میشه و احساس مفید بودن می کنه.

البته تنهایی هم اگه میشه مشغولش کنی خوبه منتها گفتم شاید تو تنهایی باز وسوسه بشه و نتونه دووم بیاره.

حالا این مدت دخترا کم اومدن تو گروه. بعضی دخترا از سنین پایین درگیر شدن اونا نظر بدن ببینیم از دید اونا چی کار مفیده. clapping
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
یه پیشنهاد دیگه هم الان به ذهنم رسید.

الان گفتی که 
نقل قول: بهش گفتم که خیلی ضرر داره  و  باعث میشه به رویاهای  قشنگت  نرسی  و افسردگی پیدا کنی  اما  گوش  نکرد   اهمیت نداد

اگه به نظرت درک و فهمش به اندازه ای هست که متوجه بشه،
این بار براش مرحله به مرحله توضیح بده که

«اگه گفتم به رویاهای نمی رسی بخاطر اینه که
وقتی این کارو انجام میدی این نتیجه رو داره بعد این نتیجه بعد... اینطوری باعث میشه به رویات نرسی.»

که ربطش رو درک کنه.

مطالب علمی و تجربی خیلی خوبی هست برای اینکه شناختت کامل بشه توی تالار ترک قدم به قدم اطلاعاتت رو میتونی کامل کنی.

اگه با هم خوبید میتونی همین الان بگی اینا رو.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: خب  ۵ سال از من کوچک تره  یه بار  بهش گفتم که خیلی ضرر داره  و  باعث میشه به رویاهای  قشنگت  نرسی  و افسردگی پیدا کنی  اما  گوش  نکرد   اهمیت نداد
خب این نشون میده که هم رابطتون باهم طوری هست که درموردش با هم بتونید صحبت کنید و هم اینکه تو فضای بینتونو متشنج نکردی و به نظرم خوب بهش گفتی. همونطور که عارفه میگه به نظرم واسش توضیح بده اما اگه حس کردی توجه نمیکنه هی مکرر و پشت هم بهش گوشزد نکن که ازت فاصله بگیره محبت و صمیمیت رو زیاد کن که هر وقت دوس داشت و حس کرد که واقعا واسش ضرر داره بتونه باهات درموردش صحبت کنه.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 شهريور 5، 16:27)عارفه نوشته است: بنت الهدا جانم خیلی ناراحت شدم واقعا بچه هایی که از بچگی درگیر میشن خیلی اذیت میشن.

و چه خواهر خوبی که اینقدر مراقب خواهرشه و به فکرشه.

اول از همه آگاه باش در معرض این هستی که خودت رو موظف بدونی وضعیت خواهرت رو اصلاح کنی.

تو خواهر خوبی هستی و بهش هم هرچقدر میتونی کمک کن اما یادت باشه مسئول نتیجه نیستی. اگر یوقت نشد خودتو سرزنش نکن. 
اول باید مراقب خودت باشی که بتونی سالم بمونی و مراقبت کنی از بقیه. 128fs318181

درباره خواهرت من نمی‌دونم در کوتاه مدت چه باید کرد اما در کنار هر تصمیمی که برای کوتاه مدت می گیری، اگر ارتباط بینتون رو ببری به سمت اعتماد دو طرفه و محبت و فضای بینتون صمیمانه باشه امکان خیلی کمک ها رو بهش پیدا می کنی.

من برادر خودم لجبازه یکم آب زیر کاهه و هنوزم هست. من ساده بودم و تو بچگیم همیشه گولم می زد و منم لوش می دادم اگه چیزی می فهمیدم ازش. بخاطر این کاملا نسبت بهم بی اعتماد بود.
ضمنا دعوا هم خیلی می کردیم. بحث کلامی و ...

اینا که میگم تا دوم سوم دبیرستان اینطوری بودم باهاش. (یکسال ازم کوچیکتره) بعد تصمیم گرفتم این وضعیت رو تغییر بدم. کم کم دیگه روش ندادم کم کم تصورش از من عوض شد کم کم بهش محبت کردم و اعتماد رو ساختم. و در مواقع حساس نشونش دادم که دیگه اون آدم قبلی نیستم. 

اگه بخوام خلاصه بگم،

آدم امنی باش براش.
به مرور (ممکنه این به مرور بشه چند سال! معلوم نیست ولی رمان بره.) که ببینه درکش می کنی، سرزنشش نمی کنی، دعواش نمی کنی در عوض سعی می کنی کمکش کنی بتونه مشکلاتشو حل کنه، دغدغه هاشو می فهمی، هم حرفتو گوش میده هم خودش میاد باهات حرفاشو در میون می‌ذاره.

الان او بدی هاشو نمیدونه. پس اصلا به فکر ترک نیست و این کارو یک تفریح لذت بخش بی ضرر می دونه. و و با توجه به چیزی که گفتی، بگی نکن فکر می کنه صرفا می خوای مانع بشی تا بعضی مسائل جنسی رو نفهمه. فکر نمی کنه به نفع خودشه. 106
نمی‌دونم به سن بلوغ رسیده یا نه ولی الان تو سن بحرانی ای هم هست. ممکنه تغییرات هورمونی بلوغ هم تشدیدش کنه،
اما به هر ترتیب احتمال زیاد 
الان گفتن به نظرم چندان اثری نکنه. 

به نظرم اگر بیکاری باعث شده عادت کنه، بدون اینکه مستقیم بگی «خواهر نبین»، یا «فیلمو ول کن بیا این کارو کنیم» پیشنهاد های جذاب بهش بده. مثلاً انیمیشن اگه دوست دارید پیشنهاد بده بشینید با هم چند تا خوباشو ببینید.‌ کارهایی که دوست داره رو پیدا کن بگو دلم خیلی می خواد بشینم با هم مثلا موهای همو ببافیم یا هر کاری که خودت می دونی دوست داره و میشه با هم انجام بدید ‌‌. گاهی مشغولش کن. همین کار غیر مستقیم باعث میشه کمی کمتر آلوده بشه. مثلاً من داداشم عاشق جستجو درباره موبایل و ایناست. برای همه فامیل اون گوشی می خره. اگه بهش بگم ببین یه گوشی خوب پیدا می کنی با این قیمت، با علاقه می‌ره می کرده برام. بعدا هم ازش تشکر میشه و احساس مفید بودن می کنه.

البته تنهایی هم اگه میشه مشغولش کنی خوبه منتها گفتم شاید تو تنهایی باز وسوسه بشه و نتونه دووم بیاره.

حالا این مدت دخترا کم اومدن تو گروه. بعضی دخترا از سنین پایین درگیر شدن اونا نظر بدن ببینیم از دید اونا چی کار مفیده. clapping

سلام عارفه  جان   راستش نمیدونم  چطور  بهت بگم  اما مقصر اینکه  اون تو سن پایین  درگیر روابط جنسی شده منم    چون  من ۱۳ سالکی  اولین بار پرن  رو دیدم   [...] خودم رو اصلاح کردم  ولی خواهرمو رها کردم نمیفهمیدم  چه اسیبی بهش رسوندم  ولی اون همچنان  خود ارضایی رو تنهایی ادامه میداد  و منم میدیدم و متوجه بودم  الان  باهم  خیلی رابطه  مزخرفی داریم   درسته فراموش کردیم  ولی  تاثیرش مونده  و من میدونم که اون اونکارو انجام میده
سلام حانیه جان
عزیز دلم اینجا دختر و پسرایی که مثل خودت به همبن موضوع گرفتار شدن دور هم جمع شدن و به همه تاپیکای عمومی هم دسترسی دارن و اینکه با خوندن هر جمله یا کلمه ای ممکنه پاکیشون به خطر بیفته
میدونم در رابطه با ترک دغدغه داری و برات قضیه مهمیه، همه ما و دوستانی که اینجا حضور دارن دغدغه پاکی دارن...
اما ازت خواهش میکنم لطفا، از بیان خاطرات و البته جملاتی که ممکنه تحریک برانگیز باشه خودداری کنی

ممنون از توجهت عزیزم 302
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلااام دخترا  4chsmu1 53
چه طورین؟

نقل قول: [تصویر:  hanghead.gif]  نزدیک بود خراب کنم. ولی خداروشکر چیزی نشد
علتش خیال پردازی بود

دمت گرم رعنا 49-2

واقعا دووم اوردن جلو وسوسه ، ادم میخواد 
تسلیم نشو ک بلند شدن بعد زمین خوردن خیلی سخته 49-2

میشه کمکم کنین
اشکال نداره اگر زد به سرم برای خیال پردازی قبل اینکه شروع کنم اول بیام اینجا و بگم
نه مثل الان بعدش 
قبلش بیام بگم و خیال پردازی نکنم
احتمالا تعدادش در روز زیاد باشه 
ولی اگر بیام بهتره
[تصویر:  4chsmu1.gif]

حتما بیااااا 317

اصلا همین نوشتن کمکت میکنه ک وسوسه بپره 317
زودی خودتو برسون Khansariha (69)

نقل قول: سلامت دنیا بیماری است و بیماری اش شفا و سلامت، چراکه بنیان دنیا در عادات است و سلامت حقیقی، هرچه هست در ترک عادات و عتق از ملکات" 

چه قدر این جمله قشنگ بود Khansariha (2)
کاش انقدر به دنیا وابسته نبودم (:
مرسی ضحی Khansariha (2)

نمیدونم چرا مدتیه امام رضا نمیطلبه و هربار یجوری سفر کنسل میشه اما خب ان‌شاءالله این روزای کرونایی هم زودتر تموم بشه که مردم انقدر عزیزانشون رو از دست ندن [تصویر:  hanghead.gif]

منم خیلی دلم براش تنگ شده Khansariha (2)
خیلی وقته نرفتم فک کنم ۳ سالی بشه ...

یادش بخیر بهش قول داده بودم پاک برم ببینمش ، فک کنم نمیخواد اینجوری شرمنده برم پیشش Khansariha (2)

فقط دلخوشیم اینکه ، هر چه قدرم بد باشم ، منو یادش نمیره  Hanghead

کاش ادما قولایی ک دادنو فراموش نکنن (:

دخترا 
دعا کنین این دفعه پاک بمونم (: 

میگن افتادن یه برگ از درخت بر کل عالم هستی تاثیر میزاره ، میخوام ببینم پاکی من چه قدر تاثیر داره Khansariha (2)

هرچند اگر توانشو داشته باشم (: ...
ببینم حاجت چند نفرو میتونم بگیرم  Khansariha (2)

یعنی اگر یه علت وجود داشته باشه برای پاکیم گرفتن حاجت بقیس..‌

خودم ک میدونم لیاقتشو ندارم ، ولی شاید بشه هوم؟...

چند روز پیش یه وسوسه داشتم که به لطف خدای مهربون و امام حسینی که این روزا رو خیلی مدیونشم دفع شد اما اون لحظه مطمئن بودم که من این پاکی رو میخوام پس نذاشتم که وسوسه ها جدی بشن [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

شاید خوبه که ما توی اون شرایط بگیم با خودمون مرور کنیم که اگه واقعا پاکیمون رو میخوایم پس تشدید این افکار جز سخت تر کردن کارمون راهی رو پیش نمیبره!

افرییییییننن 317 317 317
ضحی ، همینجوری پوزه شیطانو بزن زمین 317

دقیقا همینجوریه ک گفتی 49-2 Khansariha (46)

کاش لحظه وسوسه فراموش نکنیم چه قدر برای پاکیمون زحمت کشیدیم Khansariha (2)

گام برداشتن در جاده عشـــــق
هزینہ میخواهد!
هزینہ هایـے ڪہ انسان را عاشـــــق...
و بعد.. شـــــهید میڪند.." 

(:

[b]"اجر کسی که در موقعیت گناه قرار بگیرد و پرهیز کند با اجر شهید برابر است" 

که سخن شهید کاملا مکمل این حرفه!

یه حسی بهم میگه این جمله رو تتو کنم ک یادم نره، لامصب Khansariha (13)

مرسیی گل 302 ، نکات قشنگیو گفتی 317  [/b]
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
نقل قول: سلام بچه ها   

ازتون  کمک  میخوام   [تصویر:  hanghead.gif]

اگر شما متوجه  بشید که یکی اعضای خونوادتون  مثلا خواهر کوچکتر یا برادر کوچکتر اینکارو  انجام میده چطور  راهنماییش میکنید ؟ و اینکه  نتونی  تو  کانون  بیاریش 

من   خواهر کوچکتر  از خودم دارم  و  متوجه شدم که متاسفانه فیلمهای پرن  میبینه  و اینکارو میکنه  نمیدونم چجور باهاش حتی ارتباط بگیرم  و به مادرمم گفتم  اقدامی نمیکنه  اثلا درک نمیکنه ولی من میدونم چقد داره به خودش اسیب میزنه

سلام حانیه جان
من اگر جای تو بودم، بیشتر باهاش وقت میگزروندم 49-2 

بیشتر باهم فعالیتمونو پیش میبردم 53258zu2qvp1d9v 

مخصوصا اینکه خواهرت الان تو سن بلوغه 
ممکنه تند خو تر باشه ، تو بیشتر حواست بهش باشه 

اولین قدم اینکه خودت سمت این فیلما نری ، خودتو کنترل کنی ، احساسات خودتو مهار کنی ک بتونی بهش کمک کنی 49-2 

حانیه جان اگر بهش تذکر دادی دیگه به این کار ادامه نده
سعی کن ارتباطتتو باهاش قوی کنی ، باهاش مهربونتر باشی ، بیشتر درکش کنی 49-2 

کنارش باش ک کم کم کنار بزاره  49-2 

و اینکه اگر به مادرت گفتی و در جریان هست، حتما یه یه مشاور مراجعه کنین 49-2

جدی بگیریدش...

نقل قول: ستاره / 66 روز خوب  [تصویر:  317.gif]

ستاره 4chsmu1 53 
یه دوره مخصوص باید بیام پیشت از راهکارات جزوه برداری کنم
رمز پیروزیتو اینجا بزار ک سخت بدان محتاجم 4chsmu1 49-2 
قوی بمون ، ستاره روشن 317

اخطار زده ک پیام شما دارای ۴۱ تصویر است تنها شما مجاز به ۳۰ تصویر هستین 45

۲ تیکه کردم پیاممو Vamonde
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

ایرااانا جان رمز موفقیتشو تو تاپیک تجربیات نوشته منم موقع خوندنش حس کردم باید جزوه برداری کنم Khansariha (13) بسسسکه کامل نوشته بود هیچیو جا ننداخته
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

دفعه قبلی ک پاک موندم وسطای ماه اذر بود

چه قدر امیدوار بودم به پاکیم 

با ۳۰ روز پاکی شکست خورده بودم ، ولی میدونستم ک این اخرش نیست تا ۱۲۰ هم ادامه دادم...

واقعا اون روحیه کجا رفته ؟...
چی شده ؟
شاید اون موقع من تنها به خودم تکیه داشتم ، میدونستم بقیه یه نعمتن برام 
توقع معجزه نداشتم ، خودم بودم و خودم و خودم 

اما حالا چی..
این روزا وسواس فکریم خیلی زیاد شده
تمرکزم خیلی اومده پایین

بعد ۲ روز ،امروز بلاخره از خونه زدم بیرون حس و حال راه رفتنم نداشتم 

به این نتیجه رسیدم تلقینات ذهنیم غلطن...

یه عکسی پیدا کردم ک همون موقعها بهم انگیزه داد پاک بمونم و موندم  49-2

[تصویر:  Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B...3_Camp.jpg]

راستی ۱۰۰ روز دیگه چه روزیه؟ (:

دقیقا روزیه ک پارسال تحول پاکیم شروع شد

۱۶ آذر...

نمیدونم میشه یا نه

اما من تسلیم نمیشم

دخترا
ازتون التماس دعا دارم Khansariha (2)

روز ۱۶ آذر ۱۴۰۰  / ایرانا / ۱۰۲ روز خوب✌☘
ان شاءالله...

پ.ن : ذوق یه بچه کوچیکتر از خودت چه قدر میتونه هولت بده ک تو محکمتر به مسیرت ادامه بدی

دخترا ، جوونا ، به خودتون افتخار کنین 
ما همچین بچه هایی داریم ، شاید گرفتار شدیم اما هیچ وقت تسلیم نشدیم ☘

#ما_می_توانیم✌☘

پ.ن : همین عکس باعث شد ۸ کیلو وزن کم کنم 4chsmu1

امیدها و انگیزه هایی ک به بقیه میدیم بی تاثیر نیستن 49-2
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سلام رفقا  جان خوبین؟ Khansariha (84) شرمنده یه مدت به نت دسترسی نداشتم نتونستم مرتب گزارش بدم  

مهربانو/4مرداد/33 روز خوب      (شکرا لله)
53 حسبی الله 53
نقل قول: ایرااانا جان رمز موفقیتشو تو تاپیک تجربیات نوشته منم موقع خوندنش حس کردم باید جزوه برداری کنم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] بسسسکه کامل نوشته بود هیچیو جا ننداخته

جوون دل 4chsmu1 53

یه سری میزنم ببینم چه قد دست و بالم خالیه 4chsmu1..

مرسی رزااا Khansariha (96)♥️♥️
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سلام همگی  302
دیر ب دیر میام و این تقصیر من نیست ، متاسفانه نمیرسم بیام حرف بزنیم . خودمم ناراحتم از این موضوع  Hanghead 
دو روز گذشته وسوسه داشتم و خواب دیدم و این ضعف منه ، متاسفانه کنترل نگاه خوبی نداشتم و سریال بدون سانسوری برای وقت گذرانی انتخاب کردم و این مورد زیاد جالب نبود . در تلاشم ک لغزشی نداشته باشم و از وقتم استفاده کنم . 

خدا رو شکر ک مسابقه پاکی محرم هست و من تونستم کمی ب خودم بیام  53258zu2qvp1d9v

دیگه اینکه از لحاظ احساسی کمی ب مشکل خوردم و تلاش میکنم مسائلی ک پیش اومده رو از هم جدا کنم و حل کنم ، کمی تنها باشم و از کسانی ک ممکنه ناراحتم کنند دوری میکنم تا بتونم خوب بشم .

امروز میخواستم چنتا کتاب بخرم دیدم چنتا کتاب دستمه و نخوندم و اولویت این ماهم نمیتونه کتاب باشه چون هندزفریم خراب شده  Shy دیروز از رنگی رنگی چنتا دفتر سفارش دادم و این یکی از اتفاقات خوب اخیر هست  53258zu2qvp1d9v 
لوازم التحریر و این چیزها از معدود چیزهایی هستند ک خوشحالم میکنند  53258zu2qvp1d9v

جنتا دسر برداشتم سروقت درست کنم و یاد بگیرم . یکی دوتا غذای فوری یاد گرفتم . دوست دارم دمنوش امتحان کنم ولی نمیدونم چ دمنوشی؟! زیاد اهل دمنوش نیستم و بنابر پیشنهاد یکی از دوستانم میخوام امتحان کنم .

دیگه همین  53258zu2qvp1d9v
امیدوارم اینبار موفق بشم . ی تصمیم هم اینکه ی کتابی در زمینه خ ا هست باید اون و بخونم برای ادامه راه .

همگی موفق باشین . پست هاتون و میخونم و دلم باهاتونه 302
(1400 شهريور 5، 20:12)خانوم لبخند نوشته است: سلام حانیه جان
عزیز دلم اینجا دختر و پسرایی که مثل خودت به همبن موضوع گرفتار شدن دور هم جمع شدن و به همه تاپیکای عمومی هم دسترسی دارن و اینکه با خوندن هر جمله یا کلمه ای ممکنه پاکیشون به خطر بیفته
میدونم در رابطه با ترک دغدغه داری و برات قضیه مهمیه، همه ما و دوستانی که اینجا حضور دارن دغدغه پاکی دارن...
اما ازت خواهش میکنم لطفا، از بیان خاطرات و البته جملاتی که ممکنه تحریک برانگیز باشه خودداری کنی

ممنون از توجهت عزیزم 302
اوکی    سعیمو میکنم 4chsmu1
سلااااام خواهرای گلم 2uge4p4
خوبین 302
دلم بسی براتون تنگ شده بود Khansariha (84)
درسته زیاد نمیام ولی به یادتون هستم  bliss

خب رهایی ۸ محرم/۱۰ روز پاک  53258zu2qvp1d9v

هنوز نتونستم روال زندگیم رو مثل قبل کنم..البته دارم تلاشم رو میکنم ولی به قول آبی آسمانی وقتی بال پروازت میشکنه سخت میشه اوج گرفتن و پرواز کردن Khansariha (2)

دو روز پیش بود فکر کنم..تا تونستم گریه کردم
راستش به خودم قول داده بودم دیگه گریه نکنم 1276746pa51mbeg8j
ولی خیلی سبک شدم..حس میکنم تیرگی رو از قلبم شست 53258zu2qvp1d9v

خلاصه که فهمیدم گریه کردن همیشه نشونه ضعیف بودن نیست 4chsmu1 گاهی لازمه...

فعلا در تلاشم عادت سحرخیزی رو برای خودم جا بندازم..چون وقتی صبح دیر بیدار میشم تا نصف شب طول میکشه برنامه درسیم تموم بشه Hanghead

و اینکه دلم میخواد در کنار درس خوندن تفریح داشته باشم ولی نمیدونم چی باشه
فیلم که دیگه دوست ندارم زیاد Hanghead
کتابم خیلی وقته نمیخونم Shy
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه  راهنمایی کنین لطفا 4chsmu1

مراقب خودتون و پاکیتون باشین Confetti
دوستون دارم Khansariha (96)
Thankyou
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان