امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

43 روز
از 21 دی ماه

53

امیدوارم همتون پاک بمونید
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
به نام خدا
سلام...
گزارش پاکی
I_m_8313/دوم اسفند/ ۱ روز خوب✔️
I_m_8313/سوم اسفند/ ۲ روز خوب✔️
I_m_8313/چهارم اسفند/ ۳ روز خوب✔️
 سپاس شده توسط
سلام و درود خواهرای گل 302

ایرانا،،، ۳۰ بهمن ،،،، ۴ روز خوب Khansariha (69)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 4، 16:02)شکوفه نوشته است:
(1400 اسفند 3، 22:07)selin نوشته است: بچه هامن امروز شکست داشتم:(
روز ششم
تاحالا یکبارهم نتونستم از ۶روز ببشتر پیش برم 12
علتشم سایتهایxxxهست
کلا تنهاعلت شکستهای من اینه که نمیتونم وارد این سایتهانشم

میلم به دیدن فیلمهاخیلی بیشتراز خودارضاییه

از روز۳و۴ترک وارد این سایتهامیشم
تاچندروز بیشترهم نمیتونم درمقابل وسوسه ام به خودارضایی بایستم
سلین جان کاملا درکت میکنم من ذاتا آدم خیلی کنجکاوی هستم و سخت ترین کار برای من کنجکاوی نکردن تو این مسائل هست سعی کن کنجکاوی از این زمینه به سمت دیگه ببری  مث اخبار روز دنیا داستان های جالب و کنجکاوی کردن در زمینه های کاری و درسی و حتی بیشتر درباره این تحقیق کن که چقدر این صحنه هایxxx غیر واقعی هست و هیچ چیزش طبیعی نیست (بدون فیلتر شکن سرچ کن) خود به خود دیگه دلت نمیخواد دنبال کنی چون میفهمی دروغه و اینم بگم ترک دیدن این صحنها نسبت به خ ا اولویت داره دوتاش خیلی خیلی بده ولی اولی بدترینه اول سعی کن اونو کامل کنار بزاری خ ا هم خیلی کمتر میشه حتی اگه خدایی نکرده خدایی نکرده تو شرایطی بودی که نتونستی کنترل کنی خودت رو بد رو به بدتر ترجیح بده امیدوارم هیچوقت تو این شرایط قرار نگیری و اینم بدون هر روز که این صحنه هارو نبینی باید به خودت افتخار کنی ❤️

سلام همیشه علت بیشتر شکست های منم اینه اینکه از روی بیکاری میگم فقط میرم و فیلم نگاه میکنم و خ ا انجام نمیدم ولی همین که فیلم شروع میکنم بد تر میشه مشکل ما اینه که به فیلم عادت کردیم یجورایی وابسته شدیم من الان تو این سه روز سعی کردم نگاه نکنم همین یکم پیش داشت تو مغزم ور نیرفت برو نگاه کن بیکاری حوصلت سر میره فردا هم که پنجشنبس میتونی تا صبح نگاه کنی اما من به خودم گفتم بسه تمومش کن من دیگه نگاه نمیکنم اونا جز کثافت و حال به هم زنی چیزی نیستن 
باید برای خودت بد تلقینش کنی یه جوری که حالت ازش بهم بخوره و اینکه سعی کن به جاش یه جایگزین بزاری مثلا فیلم نگاه کن فیلم های خارجی هم میشه سانسور شدش من توی برنامه مایکت نگاه میکنم و سعی میکنم جایگزین کنم بهترین کار اینه که بیکار نباشیم چون تا بیکار میشیم توی مغزمون میگه زینگ بیکاری پس برو فلان فیلم و ببین فلان کار و بکن
تلاشتو بکن عزیز دلم موفق میشی ان شاءالله
هممون موفق میشیم فقط باید یکمی تلاش کنیم و نه بگیم Confetti
نقل قول: مسابقه از اول ماه بوده من متوجه مثال سنا جان نشدم اخه داخلش 14 روز پاک هست. از یک نباید شروع کنیم؟ مثلا الان چهارم ماهیم 4 روز؟

مسابقه از ۳۰ بهمن شروع شده یعنی شنبه 
میشه اینطوری
رزا / پاکی : ۶  روز خوب  / فعالیت داوطلبانه : ۶+
 سپاس شده توسط
سلام دخترا
دیروز رفته بودم کافی نت کتاب هایی که داده بودم رو تحویل بگیرم
دیدن جلد نزاشته و ی لایه طلق زده 22 کلی هم بیشتر از حالت عادی پول گرفته بود :/ 
روم نشد چیزی بگم Hanghead

بعد رفتم پیش یکی از شهدای گمنام .
بعد داشتم برمیگشتم رفتم سر زدم ب یکی از مسجدا و دیدم طبقه سومش ی کتابخونست
خیلی نزدیکمونه
امروز اگه خدا بخواد میرم ببینم میتونم اونجا درس بخونم یا نه Khansariha (56)
.
.
.
ممنووون سنا جونم Khansariha (96)

رزا/ 30 بهمن/ 3 روز خوب/ فعالیت داوطلبانه+3 البته فک کنم فعالیتم روزای بیشتری شده ولی خب دقیق خاطرم نیس. دخترااا بیاید مرتب اعلام کنیم
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
من ربع ساعته منتظرم ساعت رند بشه برم درسمو بخونم
شما اینحور مواقع چیکار می کنین؟ 4chsmu1
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 5، 19:47)SILENT scream نوشته است: من ربع ساعته منتظرم ساعت رند بشه برم درسمو بخونم
شما اینحور مواقع چیکار می کنین؟ 4chsmu1

چرا رند بشه حالا ؟!  4chsmu1 

دخترا  چرا نماز شب و دعای عهد شرکت نمیکنید؟؟

بیاید هر جمعه با امام زمان (عج) عهد ببندیم و  درد و دل کنیم و ازش بخوایم هوامونو داشته باشه
با خودمون بگیم شاید  ظهور امام زمان فقط  به خاطر گناه های من یکی عقب افتاده ، من خودم رو اصلاح کنم ان شاء الله ایشون هم ظهور میکنن

فک کنید هر گناهی که کنیم و حتی یه روز ظهور حضرت به تاخیر بیوفته ، یک روز بیشتر مردم زیر ظلم و ستم زجر میکشن، پس ماهم ممکنه شریک بشیم تو اون ظلم و ستم Shy

این جمعه  بیاید هممون عهد ببندیم و تا جمعه بعد برای تعجیل در ظهور آقا پاک بمونیم و از گناه ها خودمون رو حفظ کنیم.

تو تاپیک دعای عهد منتظریم Khansariha (69)

در مورد نماز شب هم درسته ۱۱ رکعته و سخته ، ولی حتی شده سه رکعت آخر ، یا حداقل یک رکعت آخرش رو  بخونیم و مداومت داشته باشیم
باور کنید سخت نیست، انقدر خدا از این کارمون خوشحال میشه که حد نداره ، انقدر آسونش گرفته که حد نداره 
ده رکعت نتونستی ، سه رکعت بخون ، سه رکعت نتونستی یک رکعت بخون . ایستاده نتونستی نشسته بخون ، نشسته نتونستی خوابیده تو رختخواب بخون ، سر وقت نتونستی قضاشو بخون ، حتی از خوندن نماز شب قضا بیشتر خوشحال میشه ، میگه بنده من نمازی رو که برش واجب نکرده بودم قضاشو خوند 
دیگه با چه زبونی بگه بابا دوستون دارم ، بیاید به سمت من ، بیاید به آغوشم در هرحالی که بودین مهم نیست فقط شما یه قدم بیاین من صد قدم میام.

نماز شب رو این هفته  با شکوه برگزارش کنیم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
عهدنامه شنبه های پاک ( شنبه های مدیر کلی) 317
تاریخ : 12/7/1400

با هم دیگه عهد میبندیم به نیت تشکر از مدیر کل شنبه را پاک بمونیم  [تصویر:  balloons.gif]
به امید اینکه با سلامتی کامل و کلی خبر خوب برگردن پیشمون [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
1. رعنا Confetti
2.[تصویر:  khansariha%20(2).gif]
3.  [تصویر:  49-2.gif]

4.  Greenstars
5.  [تصویر:  chase.gif]

هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سنا جانم
من نمیدونم چطوری تو نمازهای واجب ثابت قدم بشم
کلی تایم اتلافی دارم
اما برای نماز انگار که کلی وقت از دست میدم و نمیخونم
درکنارش دائم شکست میخورم باید برم غسل کنم
کلا با وجود خودارضایی خوندن نماز خیلی سخت میشه
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 5، 21:04)selin نوشته است: سنا جانم
کلی تایم اتلافی دارم

سلام سلین جان

هیچ کار نکن ولی نمازتو  اصلاح کن

خود خدا گفته نمازتو اصلاح کن همه چیزت درست میشه 
فک میکنی با نماز وقتت تلف میشه ، مطمین باش نماز نخونی وقتت صدبرار تلف میشه
تازه خود خدا به وقتت برکت میده اگه نماز بخونی

برو اولین هدفت همین اصلاح نماز باشه 
در موردش تحقیق کن ، کتاب بخون سخنرانی گوش بده
نماز نخونی یعنی هیچ نداری  اونور
نمیگم نماز خون ها همه چیز دارن ، نه  !
ولی اولین قدم اصلاح نمازه 
نظرت چیه؟
 سپاس شده توسط
درست میگی عزیزم
نماز نمیخونم اما تایم اتلافیم هم خیلی زیاده
شاید خود نماز باعث نظم دادن به زندگیم بشه
انشالله شروع میکنم♥︎
 سپاس شده توسط
2uge4p4 سلام دخترای باران 2uge4p4
317 لیست اعلام وضعیت مسابقه ی عیدانه  317
Khansariha (63) تاریخ: 5 اسفند Khansariha (63)

رزا / پاکی:3 / فعالیت داوطلبانه:3
شادی / پاکی:6 / فعالیت داوطلبانه:5
سنا / پاکی:6 / فعالیت داوطلبانه:6
ایرانا / پاکی:4

دختراااا اعلام وضعیت کنین دیگه Hanghead

عهدنامه شنبه های پاک ( شنبه های مدیر کلی) 317
تاریخ : 12/7/1400

با هم دیگه عهد میبندیم به نیت تشکر از مدیر کل شنبه را پاک بمونیم  [تصویر:  balloons.gif]
به امید اینکه با سلامتی کامل و کلی خبر خوب برگردن پیشمون [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
1. رعنا Confetti
2.شادی[تصویر:  khansariha%20(2).gif]
3.  [تصویر:  49-2.gif]

4.  Greenstars
5.  [تصویر:  chase.gif]

(1400 اسفند 5، 21:04)selin نوشته است: سنا جانم
کلی تایم اتلافی دارم

منم همینجوریم
باید از شنبه شروع کنم Hanghead

نقل قول: چرا رند بشه حالا ؟!  [تصویر:  4chsmu1.gif] 
چون وقتی رند میشه میتونم راحتتر ساعت مطالعم رو بنویسم 65
دلیلش هم از تنبیلیه  65

(1400 اسفند 5، 0:37)I_m_8313 نوشته است:
(1400 اسفند 4، 16:02)شکوفه نوشته است:
(1400 اسفند 3، 22:07)selin نوشته است: بچه هامن امروز شکست داشتم:(
روز ششم
تاحالا یکبارهم نتونستم از ۶روز ببشتر پیش برم 12
علتشم سایتهایxxxهست
کلا تنهاعلت شکستهای من اینه که نمیتونم وارد این سایتهانشم

میلم به دیدن فیلمهاخیلی بیشتراز خودارضاییه

از روز۳و۴ترک وارد این سایتهامیشم
تاچندروز بیشترهم نمیتونم درمقابل وسوسه ام به خودارضایی بایستم
سلین جان کاملا درکت میکنم من ذاتا آدم خیلی کنجکاوی هستم و سخت ترین کار برای من کنجکاوی نکردن تو این مسائل هست سعی کن کنجکاوی از این زمینه به سمت دیگه ببری  مث اخبار روز دنیا داستان های جالب و کنجکاوی کردن در زمینه های کاری و درسی و حتی بیشتر درباره این تحقیق کن که چقدر این صحنه هایxxx غیر واقعی هست و هیچ چیزش طبیعی نیست (بدون فیلتر شکن سرچ کن) خود به خود دیگه دلت نمیخواد دنبال کنی چون میفهمی دروغه و اینم بگم ترک دیدن این صحنها نسبت به خ ا اولویت داره دوتاش خیلی خیلی بده ولی اولی بدترینه اول سعی کن اونو کامل کنار بزاری خ ا هم خیلی کمتر میشه حتی اگه خدایی نکرده خدایی نکرده تو شرایطی بودی که نتونستی کنترل کنی خودت رو بد رو به بدتر ترجیح بده امیدوارم هیچوقت تو این شرایط قرار نگیری و اینم بدون هر روز که این صحنه هارو نبینی باید به خودت افتخار کنی ❤️

سلام همیشه علت بیشتر شکست های منم اینه اینکه از روی بیکاری میگم فقط میرم و فیلم نگاه میکنم و خ ا انجام نمیدم ولی همین که فیلم شروع میکنم بد تر میشه مشکل ما اینه که به فیلم عادت کردیم یجورایی وابسته شدیم من الان تو این سه روز سعی کردم نگاه نکنم همین یکم پیش داشت تو مغزم ور نیرفت برو نگاه کن بیکاری حوصلت سر میره فردا هم که پنجشنبس میتونی تا صبح نگاه کنی اما من به خودم گفتم بسه تمومش کن من دیگه نگاه نمیکنم اونا جز کثافت و حال به هم زنی چیزی نیستن 
باید برای خودت بد تلقینش کنی یه جوری که حالت ازش بهم بخوره و اینکه سعی کن به جاش یه جایگزین بزاری مثلا فیلم نگاه کن فیلم های خارجی هم میشه سانسور شدش من توی برنامه مایکت نگاه میکنم و سعی میکنم جایگزین کنم بهترین کار اینه که بیکار نباشیم چون تا بیکار میشیم توی مغزمون میگه زینگ بیکاری پس برو فلان فیلم و ببین فلان کار و بکن
تلاشتو بکن عزیز دلم موفق میشی ان شاءالله
هممون موفق میشیم فقط باید یکمی تلاش کنیم و نه بگیم Confetti

دخترا اگه ی فعالیت داشته باشین برای مواقع بیکاری و جایگزین پیدا کنین برای فیلم و خ.ا عالی میشه..
توی ترک قدم ب قدم برای وقت های بیکاریمون ، برنامه ورزش و کتابخونی پیشنهاد شده، بیاین توی ز نیرو بود مرد را راستی و مکتبخونه شرکت کنین... یک  روز در هفته انجام بدین هم خوبه 53258zu2qvp1d9v
سلین خانوم منتطرتم از شنبه بیای درسیجات 4chsmu1
.
.
.
 سپاس شده توسط
اخه شادی جان مشکل اینجاس من کلا تواین بازه زمانی حساس  کنکور نباید سرگرم چیزی بشم وبیکار بمونم

اما متاسفانه...

باشه عزیزم حتما میام♥︎♥︎ Khansariha (56)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان