امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

تو رو خدا با فونت بزرگ تایپ کنید
کور شدم کور ای خدا Swear1

Khansariha (13)
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
نقل قول: به شادی ؛

باخوندن  حال و هوای  مدرسه و روزمرگی هات لبخند رو لبم میشینه و حس و حال خوبی منتقل [تصویر:  khansariha%20(84).gif] میکنی  بهمون..مثل اینکه که رمان آنلاین آدم داره میخونه (:

اکثر مواقع  دوست دارم بیشتر بنویسم؛ مخصوصا این هفته میل شدیدی پیدا کردم به نوشتن.. ولی بعد ی جایی توی نوشته‌هام حس می‌کنم دارم زیاده‌روی می‌کنم دکمه ارسال و می‌زنم و دیگه چیزی نمیگم Khansariha (56) مخصوصا اینکه من همیشه همه‌چیز رو با جزئیات بیان می‌کنم و نمی‌تونم کوتاه مختصر و مفید صحبت کنم 22

مرسی ازت Khansariha (96)

(1401 فروردين 21، 23:48)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: تو رو خدا با فونت بزرگ تایپ کنید
کور شدم کور ای خدا Swear1

Khansariha (13)

سایز فونتمون عادیه که! 39

نقل قول: نوشته است:مثلا چندسالی بود  خیلی دلم میخواست از بولت ژورنال و پلنر استفاده کنم نتیجش  این میشد که یه روز مینشستم سرش  به خاطر وسواسی که خرج میدادم نهایتا یه هفته بیشتر دَووم نمیوورد.. [تصویر:  hanghead.gif]

من از روزی که با بولت ژورنال آشنا شدم؛ سعی کردم مدل‌های مختلفش رو امتحان کنم و الان بعد یک‌سال و خرده‌ای به یک ثبات خوب رسیدم توی سبک برنامه‌ریزی..
و همه‌ش هم به خاطر این بود ک سخت نمی‌گیرم و هرطور ک راحت انجام میدم. [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
برای اینکه زیاد هم وقت گذارم برای زیباسازی، چندماه قبل، اول هرماه بولت کل ماه رو آماده می‌کردم و امسال برای کل بهار رو یک‌جا آماده کردم.. چون حدس زدم ممکنه توی فصل امتحانات خیلی وقت نداشته باشم برای بولت ژورنال ساختن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
به قول خانوم لبخند، بهترین نوع بولت ژورنال ساده‌ترینشه. و سناهم پیشکسوتمون از بولت ساده استفاده می‌کنه.

یا زهرا‌نجاری، مترجم کتاب بولت ژورنال، هم از ساده‌ترین استفاده می‌کنه.. و میگه بو لت ژورنال های رنگی رنگی برای بلاگرهاست و نه استفاده روزمره 53258zu2qvp1d9v
تو خود کتابش هم‌ تا جایی ک یادمه می‌گفت فقط از ی خودکار آبی استفاده می‌کرد..
در کل خیلی مهم نیست چقدر قشنگ باشه، مهم اینه چقدر برات مفید باشه Khansariha (56)

نقل قول: بعد تازه روز ۱۳ یه کاغذ برداشتم و نشستم؛ رفتار،  روتین و هرویژگی  دیگه ای که دوست داشتم  داشته باشمش
 لیست کردم  از هر بخش یه مورد برداشتم ؛ یه اپلیکیشن هبیت ترکر دانلود کردم توش وارد کردم اون کارا رو.. خیلی راحته؛  تازه رنگی منگی هم هست و نیاز  نیست کلی  وقت و انرژی  بزاری سرش خلاصه برا تنبلی مثل من خیلی کار کرد داره..  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif]
حالا هر روز که تو گوشیم سر میزنم بهش بیشتر ترغیب میشم انجام بدم و   تیک  های رنگی پنگی بزنم  [تصویر:  khansariha%20(2).gif]
از تو دفتر نوشتن خیلی راحتتره..

چقدر خوووب
تازه در دسترس‌تر از دفتر هم هست. مخصوصا برای مسافرت‌ها.‌ اسم برنامه‌هایی که استفاده کردی و میشه بگی؟  53258zu2qvp1d9v
مشکلی که نوشتن توی گوشی برای من داره، اینه که میترسم یه اتفاق بیفته و همه‌ نوشته‌هام‌بپرن.. Khansariha (56)
این استرسو برای پست‌های کانون هم دارم. مخصوصا برای خلاصه کتاب هایی که می‌نویسم توی مکتبخونه. 
برای اینکه خیالم راحت بشه توی ی دفتر ثبت می‌کنم ک ام خدای‌نکرده کانون ی مشکلی‌براش پیش بیاد یا من دسترسی نداشته باشم، این‌نوشته‌هام رو داشته باشم 53258zu2qvp1d9v

با تیک های رنگی‌پنگی خیلی موافقم، خیلی خوشاینده بعد از انجام کار تیکش میزنی.. کل خستگی در میره(:
.
.
.
از اونجایی که من چراغ خطر هام روشن شده و کاری از دستم بر نمیاد جز سرگرم کردن و مشغول کردم به چیزی
گفتم بیام اینجا یکم از خودم بگم بلکه هم دوست پیدا کنم 
هم این چراغ خطرام که از دیروزه روشن شدن کمرنگ تر بشن Hanghead Shy

راستش من تازه دوران لیسانس و دانشجوییم تموم شده 
هرچند خیلی کارهای نیمه تموم زیادی دارم ولی دست و دلم به هیچ کاری نمیره
انگیزه ای برای انجام دادن کار هایی که بهشون علاقه ندارم ، توم نیست و متاسفانه ، کاری هم نیست که علاقه داشته باشم انجامش بدم..

یه جورایی دچار بحران تعیین مسیر شدم انگار 4chsmu1

سایلنت ازم پرسیده بود که اسمم چه معنی ای داره 
ویلو ینی درخت بید : )  و از اونجایی که از بچگی خیلی به درخت بید علاقه داشتم و باهاش خاطره دارم  یهو به سرم زد از همین اسم استفاده کنم : )

فک کنید این اسم واقعیمه چون از اسم واقعیم خوشم نمیاد  Gigglesmile
(1401 فروردين 22، 15:18)ویلو نوشته است: از اونجایی که من چراغ خطر هام روشن شده و کاری از دستم بر نمیاد جز سرگرم کردن و مشغول کردم به چیزی
گفتم بیام اینجا یکم از خودم بگم بلکه هم دوست پیدا کنم 
هم این چراغ خطرام که از دیروزه روشن شدن کمرنگ تر بشن Hanghead Shy

راستش من تازه دوران لیسانس و دانشجوییم تموم شده 
هرچند خیلی کارهای نیمه تموم زیادی دارم ولی دست و دلم به هیچ کاری نمیره
انگیزه ای برای انجام دادن کار هایی که بهشون علاقه ندارم ، توم نیست و متاسفانه ، کاری هم نیست که علاقه داشته باشم انجامش بدم..

یه جورایی دچار بحران تعیین مسیر شدم انگار 4chsmu1

سایلنت ازم پرسیده بود که اسمم چه معنی ای داره 
ویلو ینی درخت بید : )  و از اونجایی که از بچگی خیلی به درخت بید علاقه داشتم و باهاش خاطره دارم  یهو به سرم زد از همین اسم استفاده کنم : )

فک کنید این اسم واقعیمه چون از اسم واقعیم خوشم نمیاد  Gigglesmile

خوش اومدی ویلو جان  4chsmu1
خداوند متعال در حدیث قدسی
می فرمایند: Khansariha (56)

اگر بندگانِ گناهکارم بدانند که چقدر مشتاق توبه و بازگشت آنان هستم،
از شدت شوق می‌مُردند.

|میزان الحكمه_جلد ۴_صفحه ۲۷۹۷|
_

يَا عُدَّتِي عِنْدَ شِدَّتِي يَا رَجَائِي عِنْدَ مُصِيبَتِي يَا مُونِسِي عِنْدَ وَحْشَتِي يَا صَاحِبِي عِنْدَ غُرْبَتِي يَا وَلِيِّي عِنْدَ نِعْمَتِي يَا غِيَاثِي عِنْدَ كُرْبَتِي يَا دَلِيلِي عِنْدَ حَيْرَتِي يَا غَنَائِي عِنْدَ افْتِقَارِي يَا مَلْجَئِي عِنْدَ اضْطِرَارِي يَا مُعِينِي عِنْدَ مَفْزَعِی

اى توشه‌ام در سختى، اى اميدم در ناگواری اى همدمم در وحشت، اى همرهم در غربت، اى سرپرستم در نعمت، اى فريادرسم در گرفتاری اى رهنمايم در سرگردانى، اى توانگرى‌ام در
تنگدستی، اى پناهم در درماندگى، اى مددرسانم در پريشانى . 53258zu2qvp1d9v

سلاااام 
دخترا امروز خودارضایی نکردم اما متاسفانه فیلم دیدم:/
ولی خب از برهه تحریک گذشتم خوشبختانه(:

دخترا من زمانهای تنهاییم خیلی زیاده تو خونه و بخش زیادی از این تایم با گوشی صرف فضای مجازی میشه متاسفانه
چیزی تاکنکور نمونده
ودوست ندارم منی که تااینجا اومدم مثله پارسال چندماه مونده به کنکور و با مجازی و درگیریهای بیهودش خراب کنم
تا روز کنکور با گوشی ومجازی خداحافظی میکنم
قطعا هم توی روند ترکم تاثیر داره وهم کنکورم
دوست داشتم ازتون خداحافظی کنم تا تقریبا۸۰روز دیگه

خیلی خیلی دوستتون دارم دخترا

لطفا برای موفقیتم تو کنکور هم دعا کنید♥︎
(1401 فروردين 22، 17:59)selin نوشته است: سلاااام 
دخترا امروز خودارضایی نکردم اما متاسفانه فیلم دیدم:/
ولی خب از برهه تحریک گذشتم خوشبختانه(:

دخترا من زمانهای تنهاییم خیلی زیاده تو خونه و بخش زیادی از این تایم با گوشی صرف فضای مجازی میشه متاسفانه
چیزی تاکنکور نمونده
ودوست ندارم منی که تااینجا اومدم مثله پارسال چندماه مونده به کنکور و با مجازی و درگیریهای بیهودش خراب کنم
تا روز کنکور با گوشی ومجازی خداحافظی میکنم
قطعا هم توی روند ترکم تاثیر داره وهم کنکورم
دوست داشتم ازتون خداحافظی کنم تا تقریبا۸۰روز دیگه

خیلی خیلی دوستتون دارم دخترا

لطفا برای موفقیتم تو کنکور هم دعا کنید♥︎

سلام چجوری میتونی فیلم ببینی و کاری نکنی؟
من دارم میرم افق از شدت تعجب

راستی ان شاء الله موفق باشی برا مام دعا بنما Khansariha (46)

نقل قول: سایز فونتمون عادیه که! [تصویر:  39.gif]
مال تو اره
مال ایرانا ناجور کوچیک بود درستش کرد از کوری در اومدم خخ
Gigglesmile

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
نقل قول: سلام چجوری میتونی فیلم ببینی و کاری نکنی؟

مدت زیادی تو سایت نبود
سعی کردم زود خارج بشم
بعدشم  خودم و سرگرم کردم که از فاز فیلم بیام بیرون
فعلا که موفق شدم 103

نقل قول: راستی ان شاء الله موفق باشی برا مام دعا بنما [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
حتما عزیزم
انشالله جشن موفقیت همه کنکوریهای کانون♥︎
(1401 فروردين 22، 18:05)selin نوشته است:
نقل قول: سلام چجوری میتونی فیلم ببینی و کاری نکنی؟

مدت زیادی تو سایت نبود
سعی کردم زود خارج بشم
بعدشم  خودم و سرگرم کردم که از فاز فیلم بیام بیرون
فعلا که موفق شدم 103

نقل قول: راستی ان شاء الله موفق باشی برا مام دعا بنما [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
حتما عزیزم
انشالله جشن موفقیت همه کنکوریهای کانون♥︎

ایشالا همه کنکوری های کانون کنکور آآآآآآآآآآآآآآآآآآخرشون باشه 

صلوات  63
ویلو‌ جاااان امیدوارم از پس چراغهای روشن شده خوب براومده باشی. تجربه میگه بی هدفی و بیکار بودم واسه ماها سمه. اینکه سردرگمی طبیعیه و میخوام بهت بگم که گاهی ممکنه سردرگمی انتخاب مسیر تو سنین مختلف و شرایط مخالفم هم چنان با آدم باشه. مثلا من الان 27 ساله و شاغلم ولی هم چنان سردرگمم و خیلی از دوستانم اینطورین 65

فقط شروع کن. به نظرم زیاد پی دلیل و برهان نگرد تو فقط شروع کن تا کم‌کم تجربه کنی، با آدما و شرایط مختلف آشنا بشی و بهترین ها رو انتخاب کنی Khansariha (69)

سلین و آبی آسمونی منتظر شنیدن خبرهای موفقیت اون هستیم

رزا/ 9 روز خوبه به لطف خدای مهربون
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلاااااام

پس بریم چله های فردی هم شلوغ کنیم 49-2فعلا من چله ای نمی خوام بردارم
ایرادی نداره نماز صبحمو رو یه جور دیگه وصل می کنم به پاکی 53258zu2qvp1d9v

(1401 فروردين 21، 20:25)selin نوشته است: سلین/3روز خوب

سلاااام
دخترا امروز نزدیک بود خراب کنم
اما هربار شکست تومسیر خودارضایی برای من باعث میشه به این نتیجه برسم که چقدر بی اراده ام

واقعا دیگه دوست نداشتم به خودم و ارادم شک کنم
به این فک کردم که باشکست مجدد چقدر دوباره نسبت به توانایی خودم توی پیش بردن تصمیم هام بی اعتماد میشم
وخوشبختانه هم این فکرها کمک کننده بود و پاک موندم

خدایا شکرت*-*

(1401 فروردين 21، 20:43)ایرانا نوشته است: رزا جانم مرسی ک هستی 4chsmu1
ماشاءالله بهت دلاور Khansariha (69)

شادی وااای منو یاد روزای خوب مدرسه ام انداختی Khansariha (13)
من همیشه از اینکه ازم درس نپرسن حوشحال میشدم، حتی اگه کل کتابو بلد بودم :/ Gigglesmile
معلم دفاعی تون چه بامزه اس Khansariha (13) کاملاااا درکت میکنم Khansariha (13)

سلین جانممم  Cowboypistol
دقیقاااا همین طوره ک گفتییی 49-2
هر بار ک پامونو رو نفسمون میزاریم ، یه درجه داریم کمک به عزت نفسمون به تقویت باورامون، به تقویت کلمه #من_میتوانممم کمک میکنیم Khansariha (69)

حتی اگه یه روز یه بار این مقاومت رو در برابر نفسمون بکنیم 128fs318181

بهت این پیروزی رو تبریک میگمم
همیشه در مسیر رشد باشی بانو Khansariha (69)
اینایی که گلبرگ رنگیش کرده می تونه حرفای خوبی باشه موندگار شه و هم خودتون هم بقیه دوستامون الان و بعدها بهش سربزنید 
بشه یه تلنگر بشه یه راه برای خودتون و بقیه
بیایین تاپیک تجربیات اینایی که رنگی کردمو اونجا هم بگید
اونجا رو هم شلوغ کنیم Confetti
یعنی شکار کردمااااا Khansariha (69)
سلااااام  دخترای   گل

نماز روزه هاتون قبول

میگم چطوره به جای چله های فردی همون مسابقه رمضان رو شلوغ کنیم؟
گزینه های انتخابی تون رو به مسابقه اضافه کنید و همونجا اعلام وضعیت و شلوغ کاری کنیم
یک تیر و دو نشان  .  بهتر نیست؟ 
اینجوری قاطی هم نمیشه ، کیفیت مسابقه هم بالاتر میره
موافقم سنا جان 49-2
اتفاقا منم سر وقت خوندن نماز صبح رو ادغام کردم با گزینه خواندن نماز تو تاپیک پاکی رمضان 65

Confetti
(1401 فروردين 23، 11:54)سنــا نوشته است: سلااااام  دخترای   گل

نماز روزه هاتون قبول

میگم چطوره به جای چله های فردی همون مسابقه رمضان رو شلوغ کنیم؟
گزینه های انتخابی تون رو به مسابقه اضافه کنید و همونجا اعلام وضعیت و شلوغ کاری کنیم
یک تیر و دو نشان  .  بهتر نیست؟ 
اینجوری قاطی هم نمیشه ، کیفیت مسابقه هم بالاتر میره

الان من دعای سحر که گوش میدم رو امتیاز حساب کنم تو پاکی ماه رمضان؟ 53258zu2qvp1d9v

Shamالهی مددSham
نقل قول: الان من دعای سحر که گوش میدم رو امتیاز حساب کنم تو پاکی ماه رمضان؟ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
 اره عزیزم میتونی  به مسابقه اضافه کنی و  امتیاز بدی
 سپاس شده توسط
سلام علیکم Khansariha (48)
چطورین؟ 317
امیدوارم خوب باشین 49-2
53258zu2qvp1d9vمنم قران ترجمه هر روز را دارم
فقط مشخص کنین باید کجا اضافه کنیم
Hanghead مسابقه رمضان وقت ثبت نامش خیلی وقته گذشته میشه؟

53258zu2qvp1d9v با قول پاکی برای مدت زمان کم نظرتون چیه Shy
مثلا اول یه سری قول بدیم دو روز پشت هم پاک باشیم
سری بعد سه روز
سری بعد 4 روز
تااااااااا بشه یک هفته
نظرتون؟

مراقب خودتون و پاکی ها باشید Khansariha (96)
نماز روزه هاتون قبول 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان