امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام 4chsmu1
توربو جان؛ من برای اینکه مدام برم سراغ بولت ژورنالم، برنامه روزانه تعیین کردم
مثلا من امروز حتما باید مشخص کنم که چند ساعت چه درسایی رو خوندم یا چه کارهای مهمی رو انجام دادم یا مودم توی اون روز چیه؟! 
و همین که نمیتونم پسفردا مشخص کنم ک امروز چه اتفاقی افتاد باعث میشه تقریبا هر روز به دفترم سر بزنم
و ی مورد دیگه اینکه ، چون از تزئین و قشنگ کردن دفتر خوشم میاد ، مشخص کردم که صفحه هر روز باید توی همون روز تزئین بشه که اینم میشه یه انگیزه دیگه برای اینکه هی سر بزنم  Khansariha (69)

زمان هایی که حوصله ندارم کمترین کارو انجام میدم تا دفعه بعد بتونم برم سراغش 4chsmu1
.
.
.
ایرانا از شکستت بسی ناراحت شدم
انشالله این دفعه محکم تر میای جلو
یه دیدگاه جدید هست به من خیلی کمک کرد
شاید به تو و بقیه هم کمک کنه
یه چند وقتیه به پاکی هام حتی لحظه به لحظه و ساعت به ساعتاش به چشم یه سری الماس نگاه میکنم
به خودم میگم واقعا اگر به جای مثلا 2 ساعت پاکی 2 تا الماس داشتی چیکار میکردی؟ چجوری از الماس ها نگهداری میکردی. راستش من اگر الان دو تا الماس داشتم دائمااااااا دغدغه اون الماس ها را داشتم که مبادا حواسم پرت بشه یکی برداره بره. که مبادا خراب بشه. همه همه حواسم به مراقبت از اونا بود
یه روزایی که وسوسه زیاده یا روزای اول مراقبت ها را باید بیشتر کنیم. من به چشم الماس بهشون نگاه میکنم و سعی میکنم ازشون مراقبت کنم.
البته بعضی وقتا این دیدگاه جواب میده 53258zu2qvp1d9v
انشالله پر قدرت شروع میکنی
رفتی امام رضا کل کانون بوی امام رضا را گرفت
 خدا بسی زیاد خبرت بده. برامون دعا کن
میدونم ناراحتی ولی از خود امام رضا بخواه بهت کم کنه ترک کنی. خادم امام رضا تو تلویزیون میگفت امام رضا به خیلی کمک کرده تا ترک کنن. 
من مطمئنم کمک میکنه 302
بسی مهربونه 302

از کنترل زبان گفتی و من چقدر دوست دارم کنترل داشته باشم. 
تو یه کلیپ گفت حدیث داریم بیشتر خانم هایی که میرن جهنم به خاطر نداشتن کنترل زبان. نقطه ضعف ماهاست انگار
مرسی که گفتی

از صداقت گفتی. چند روز پیش برنامه معرفت کانال 4 همین دو تا پیرمرد که در مورد عرفان صحبت میکنن و  نگاه میکردم. از صداقت گفت. گفت صداقت بهترین فضیلت ها است. دو نوع صداقت داریم. صداقت نسبت به دیگرانو صداقت نسبت به خود.
خودمون را گول نزنیم و با خودمون صادق باشیم که این کار سختیه
به گمانم هممون این مشکل را داشتیم که به خ.ا روی آوردیم. به امید روزی که نسبت به خودمون صادق باشیم  53

سنا خانم جان بسی ممنون

نقل قول: چیزی که هستم و رفتار و عادات بد و خوبی که دارم
و چیزی که میخواهم باشم ...
و الان دارم یکی یکی اصلاحشون میکنم
من اینی که قبلا لطف کردی بهمون یاد دادی را برای خودم نوشتم. ولی روم نشد بگذارم یادم رفته بود دوباره رفتم خواندمش. بسی مرسی برای یادآوری

نقل قول: از آسون ترینش شروع کن
ببین تغییر کدوم عادت آسون تره و وقت کمتری میبره
از همون شروع کن
خیلی خیلی مرسی. اینم ایده خوبیه . بسی مرسی

نقل قول: برای تغییر عادت نیاز به آگاهی راجب اون عادت ونحوه تغییرش داری که باید از طریق مطالعه و تحقیق یا مشاوره بدست بیاری

و بعد در خودت انگیزه ایجاد کنی برای تغییرش
مثلا اهرم رنج و لذت براش درست کنی

و بعدش هم شروع کنی به اقدام و عمل 
و تو برنامه روزانت داشته باشی
Smiley-face-thumb چه خوب گفتی. بسی مرسی

نقل قول: خیلی برام جالبه دغدغه هایی که داری

امیدوارم به بهترین نسخه خودت تبدیل بشی [تصویر:  5.gif]
بسی ممنونم  Thankyou

نقل قول: حتما عادات و رفتارهای خوبت رو هم در نظر بگیر 

و بابت اون ها خودت رو تشویق کن
قشنگترین قسمت لیست 14 تایی و 3 تایی اونجایی بود که یکی از اون 14 تا که نمازهای آخر وقت دقیقه آخری بود (اینو از برادرم یاد گرفته بود) اومده بود تو لیست 3 تایی و شده بود نماز اول وقت
دیروز ناخودآگاه اینو نوشتم. امروز فهمیدم بسی خوشحال شدم Confetti

بنظرم قسمت خوب کلیپ اینجا بود که میگفت قشنگ فکر کن چه خصلت هایی را از پدر و مارد و اعضای خانواده و چه خصلت هایی را به خاطر سبک زندگیت بدست آوردی
بالاخره هر خانه ای یه سری مشکلات داره. من با این قمستش راحت تر بودم و بهتر تونستم لیست بنویسم

رهایی 
نقل قول: تا حالا شده حس کنین زندگی باهتون سر ناسازگاری داره [تصویر:  hanghead.gif]
من تقریبا همیشه این حس را دارم
ولی میدونم دروغه
اگه دوست داشتی اینو نگاه کن
اون اولیش بیشتر منظورمه Hanghead
بالاخره این دنیا را خدا داره اداره میکنه Hanghead

چند روز پیش یه پلاستیک پیدا کردم از سیم هایی که حالتشون دادم به شکل مربع و ستاره و دایره
کی این کار را کردم؟
تابستان. وقتی تو خونه بودم. زمانی که نبود دیگری و خ.ا و فیلم های بد را باهم میخواستم ترک کنم. مثل الان
زمانی که مادر و پدر هر دو خونه بودن و من عذاب میکشیدم
میرفتم گوشه حیاط تنها برای خودم مینشتم برای اینکه حواسم پرت بشه و به تخیل و کار بد کشیده نشم اینا را درست میکردم. ولی ایراد کارم این بود که این کار را با خشم و نفرت انجام میدادم. کاری ندارم حق با من بود یا نه . کار دارم بهاینکه تهش بازم من ضربه خوردم و از خدا دور شدم. 
خانواده الانم عذاب منو میبنن میخوان کمک کنن. ولی حتی حاضر نیستن یه قدم از افکارشون بیان بیرون
دیگه مهم نیست
من یه بار این مسیر را اومدم. با حس تنفر نسبت به آدما اومدم جلو که تهش شکست خوردم
حالا دیگه با یه طرز فکر دیگه میام جلو
دیگه نظر ادما مهم نیست
به هیچ وجه تشویق وتنبیه ادما مهم نیست
فقط تشویق و تنبیه خدا مهمه
ادما قابل احترام. ولی دیگه انقدر مهم نیستن که به خاطرشون هر ضربه ای به خودم بزنم

صبحی یه صحبت جانانه با خدا داشتم
معمولا دعوامون میشد ولی ایندفعه فرق داشت
سعی کردم مثل حرف های پناهیان با خدا حرف بزنم خب خیلی کیف داد 4chsmu1
به خدا گفتم خدایا ظلمت نفسی
من به خودم ظلم کردم
یه روح و یه جسم سالم و قشنگ بهم دادی همه جوره تلاش کردم خرابش کنم
فکر میکردم اینجوری بیشتر کیف میده
اشتباه کردم
حالا هم نمیخوام دیگه اشتباه کنم
میدونم نمیشه
اومدم پیش خودت برام درستشون کنی
میدونم قدرتمندترین تو جهانی
و مهربون ترین نسبت به من در جهان
پس خوشا به حال من که خوب خدایی انتخاب کردم
خواهشا برام درستش کن Shy که فقط تو میتونی درستش کنی Hanghead

4chsmu1بهم کیف داد این گفت و گو گفتم اینجا هم بگذارمش 317

4chsmu1 الان دوباره اون کلیپی که به رهایی گفتم را نگاه کردم
برام عجیب شد که چی شد من انقدر حرف های پناهیان را گوش میدم و راحتم باهاش و انجامش میدم
فکر کنم اولی انسان تو عالمه که حرف میزنه و من بهش گوش میدم و انجام میدم
یادمه کلا تو ابتدایی معلم پنجمم مامانمو خواست
ناراحتی معلم این بود که دختر شما ، امروز درس دادم بعدش ازش درس میپرسم بلد نیست جواب بده
فردا همون درس را میپرسم از همه بهتره جواب میده
این با من مشکل داره؟ این چرانمیخواد حرف گوش کنه
Hanghead
نمیدونم چرا اینجویرم 
ولی همیشه مامانم هنوز که هنوزه میگه من آرزو به دل موندم یه بار تو به من بگی چشم
Hanghead
من حرف هیچ کدوم اینا را گوش نمیدم
ولی این پناهاین قصه اش فرق داره
نمیدونم چرا
انگار خدا را یه مدل دیگه معرفی میکنه
Hanghead

اوووووووووووووووووووووو ببخشید خیلی شد
تنها بودم  Hanghead گفتم بیام بنویسم
دوستون دارم 53
عصر همگی بخیر Khansariha (96) 53
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: من چطوری چالش برنامه ریزی شرکت کنم؟

کار خاصی نمیخواد انجام بدی 
فقط اسمتو توی لیست وارد کن 1

نقل قول: #چالش برنامه ریزی ماه آبان

قراره یه کاری که مدت هاست میخوایم انجامش بدیم ولی یا تنبلی میکنیم یا پشت گوش میندازیم به هر دلیلی   و ذهنمون رو درگیر کرده

انتخاب کنیم و  تا آخر آبان هر روز انجامش بدیم حتی شده 5 دقیقه براش وقت بذاریم

سنا /  مطالعه درسی روزانه و تهیه جزوه و مرور/  3 روز

شادی /   مطالعه زیست شناسی   / چهار روز کامل 

عطر رهایی / به موقع رسیدن به سرویس/ ...

_رعنا_ / م پ / ۱ روز  

ستاره / 20 دقیقه پیاده روی/ ...

ایرانا / مطالعه درسی / ...

حانیه/   رسیدگی  به روتینها  /  انجام  روتین ها

توربو / افزایش ساعت مطالعه / 
هر کس شرکت میکنه تو این لیست بنویسه لطفا
همین متنو کپی کن جلوی اسمت اعلام وضعیت داشته باش 302
.
.
.
شادی
۹ فروردین
۲۱۲ روز خوب 302
.
.
.
سلام 303

عضو جدید، خانم میثِره به گروه باران پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلااام دخترااا 49-2

خیلی این چند روز برنامه هام عجیب و بهم ریختن.البته اتفاقات خوبی واسم افتاده اما خب مضطربم. واسم دعا کنید به دعاهاتون محتاجم.

به هر دو عضو جدید گروه خوش آمد میگم امیدوارم بهترین استفاده رو از کانون بکنن

مراااقب پاکیاتون باشید دخترااا

ایرانای عزیزم، میدونم که خودت خیلی خوب فکر کردی درمورد علت لغزشات. با این حال اگه فکر میکنی دخترا میتونن راهنماییت کنن درموردش صحبت کن.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

ایول رعنای عزیزم موفق باشی ان شاءالله  317  استاد پناهیان واقعا حرفاشون دلنشینه منم دانلود کردم بشینم ببینم  53258zu2qvp1d9v راستی اون کلیپ که فرستاده بودی خواستم ازت خیلیییی تشکر کنم واقعا نیاز داشتم بهش  4chsmu1 منم قبلنا نشستم هرچی بدی داشتم نوشتم من کلا زیاد صحبت نمیکنم برا همین گناه زبانی ندارم  Hanghead ولی بقیه رو تقریبا بیشترشو دارم  Khab   حالا که نوشتی برا خودت دوره بردار هر چقدر خواستی کم کم رفعشون کن  Hanghead  

شادی جان ماشاءالله پاکیت واقعا انرژی میده بهمون  2uge4p4

محتاجیم به دعا رزای عزیز توکل کن موفق باشی ان شاءالله   Khansariha (96)
میثره خانم خوش اومدی  317
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

دخترا...
امشب فقط پناه آوردم به اینجا....
از دیشب که شکست وحشتناک و غیر قابل پیش بینی ای داشتم قلبم پاره پاره ست...

بچه ها از وقتی شخصیتم از حالت فانتزی خارج شده و نسبت به قبل تعدیل شده احساس می کنم نقطه ضعف هامم عوض شده...

تازگیا دارم زود به زود می شکنم.
با اینکه هیچ تخیلی ندارم. راه های ورود شناسایی شده بسته ست.
خیلی ناراحتم...
خیلی...
باورم نمیشه دیشب چه با خفت شکستم...
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
زود به زود یعنی اینطوری منظورمه نه سریالی
۱۴۸ روز تا ۷ خرداد
۱۴ روز تا ۲۴ خرداد
۱۲۰ روز تا ۲۱ مهر
۱۳ روز تا ۴ آبان
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام قشنگا چطورین؟؟؟
خوبین؟
من اومدم Khansariha (2)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
خب،
من خیلی غمگین بودم. یکم بخاطر این پرده دری که کردم و حس پشبمونی و غصه، گریه کردم و چون واقعا نمی خواستم اتفاق بیفته فکر می کنم خدا منو بخشیده باشه...

فکر می کنم باید دوباره از اول تالار ترک قدم به قدم رو بخونم و اجرا کنم. وسوسه ها، حال و هوا و محرک هام انگاری عوض شدن.

خدایا به من کمک کن من نمی خوام از تو دور بشم... 12

قبلاً پاک موندنم خیلی راحت تر بود...

یک عامل البته سرشلوغی ای بود که طولانی شدنش منو به حد انفجار عصبی کرد. و چند روزه من کارهام به حد زیادی انباشه شده و مغزم داره می تتتتترکه  Khobam

عارفه جون خوشحالم از آشنایی باهات 

اینجور وقتا اولین کاری ک ادم باید بکنه بخشیدن خودشه . خدا همیشه میبخشه این ماییم ک خودمونو سخت میبخشیم
کم کم برنامه ریزی میکنی و کارهای عقب مونده رو انجامشون میدی 
با خودت یکم مهربون تر باش  Khansariha (63)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام  

نمیتونم  بگم شکستم  یا هنوز پاکم  معلوم  نیست  توی سرویس بهداشتی یه حالتی  بین این دو  بهم دست داد  اینقد گریه کردم که متوجه خونریزی بینیم  نشدم و خواستم مثل همیشه جلوی خانوادم همه چیزو عادی جلوه بدم  و بگم همه چی عادیه  ولی مامانم متوجه خوتریزی بینیم شد و  کلی نگران بود  در اوج نگرانی بازم   ظرفارو داد من بشورم  Khansariha (13)

واقعا  که  اینم از حمایتای  خانواده  گرامی  22 

من  اعتراف  میکنم  که مریضم  از عذاب دادن دیگران و حتی خودم  ...  لذت  میبرم  vayy 

...

نمیدونم  راجب  من چی فکر میکنید و با خودتون  میگید من چه ادم  بی رحمیم  ولی  دیگ دارم  منفحر میشم  گاها دلم میخواد خودمو بکشم   دلیل اینهمه  خشم و غم  و افسردگی مانند شاید برای اینه  خیلی وقته  اون عادتهامو گذاشتم  کنار ولی عذابشو دارم میچشم  و دلیل این دوری از خداوندم میدونم  ولی چیزه عجیبی که  نمیدونم اینه  من چرا اینجوریم ؟... چرا اینقد خشن شدم  چرا واقعا این همه من بیمار شدم  از کی؟   چیشد؟  کوجا؟  کوحا خودمو گم کردم یادم نمیاد  Hanghead
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
(1400 آبان 6، 0:36)سرباز گمنام نوشته است:
clapping سلام clapping

خودمون رو هر لحظه و هر جا محکم نگه می داریم‌...

به دلیل اینکه...

اینجا نوشتیم Smiley-happy114

+ هدیه 4chsmu1

ص14 #204
.
.
.
(1400 آبان 5، 18:54)سرباز گمنام نوشته است: سلام [تصویر:  balloons.gif]

شما به قرائت دعای عهد در بامداد روز جمعه دعوت شدید [تصویر:  53.gif]

روی تصویر زیر بزنید [تصویر:  302.gif] [تصویر:  49-2.gif]

[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1_%DB%B2.jpg]

دخترا یادتون نره؛ توی دعای عهد شرکت کنین Khansariha (96)
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان