امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول: چند وقتیه خواستم دیگه شور چیزیو نزنم دیگه وسواس و دقت رو تا حدودی بزارم کنار بچسبم کلیت آخه چقد استرس چقد مهم دونستن چیزای که اونقدا هم نیستن ،،،، اینهمه اهمیت برا کی یرا چی

بغل دست این داستانه یه مقدار تنبلی هم بهم زدم ازجمله اینکه پستای کانون رو حال ندارم بخوونم  [تصویر:  22.gif]

Gigglesmile  

برای منم بعضی وقتا حسش نیست ... میذارم بعدا بخونم...

نقل قول: شارمین / 18 بهمن / 4 روز خوب  [تصویر:  hanghead.gif]

این برای چیه؟  ==> Hanghead

یعنی ازینکه 4 روز پاک بودی ناراحتی؟ 4chsmu1

الان شد 5 روز...

نقل قول: به افرا:

این چندتا پست آخرت رو که خوندم، خیلی احساس خوبی کردم، از اینکه انقدر وجدان داری، اینکه دلت صاف و بزرگه .. 
اینکه احساس داری ، درک میکنی ،
دغدغه داری، 
دلت میسوزه،
حرص میخوری و غیره.

امیدوارم تا همیشه همین جوری بمونی ، 

دمت گرم !  [تصویر:  53.gif]

این بامزه ترین نقل قول بود Gigglesmile  (به افرا : Gigglesmile )

مرسی آرمین جان لطف داری... اره خیلی ترسناکه که ببینیم ماهم مثل بقیه بشیم...

نمیدونم اونا هم از اولش اینطوری بودن یا نه...

اگه از اول اینطوری نبودن چی باعث شد اینطوری بشن؟!

...........

تقریبا راه درست پیش رفتن زندگی پیدا شد با اون 20 موردی که هر روز باید رعایت کنم...

این روزای پاک واقعی کنار هم باعث میشه که از یه ادم معمولی به موجودی خاص تبدیل بشی...

حالا فرقی نداره 20 سالت باشه یا 30...

چند ساله دنبال میانبر یا یه راه مطمئن میگشتم ...

میگفتم یه نفر نیست راه رو نشونمون بده؟!

ولی هیچ اطمینان 100 درصدی وجود نداره....

ترک خ.ا یکی ازون 20 مورده!

افرا/16 شهریور/159 روز 53
 سپاس شده توسط
سلام یک فروند آبتین هستم
با2564روز پاک
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/11/23 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2564 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /702 روز خوب .................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب....................................... در حال جهاد
مرد مجاهد / 25 تیر 99 / 181 روز خوب..................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 13 بهمن 99 / 7 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 16 بهمن 99 / 6 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 20 دی 99 / 19 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره سیزدهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 334 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره یازدهم
رهگذر/ 9 بهمن 99/ 10 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره هشتم
فرید/ 30 آذر 99/ 49 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هشتم
آخرین بار/ 8 آذر 99/ 60 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره هفتم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 159 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
مهدوی / 9 آذر 99 / 72 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره چهارم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ............................................ در انتظار ستاره دوم
تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول
فکرپاک/ 29 آذر 99 /54 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول 
جاویدان/ 2 دی 99 /31 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول

Alireza98ا / 1 بهمن 99 / 20 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ بسم الله قهرمان  ......................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار 20 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 18 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب
امینم / 22 دی  99 / 1 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب
شارمین / 18 بهمن  99 / 4 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
شاهین 2 / ؟؟  99 / بسم الله قهرمان ...................................... در انتظار 10 روز خوب
Arminnewlifeا / 18 آذر  99 / بسم الله قهرمان .......................... در انتظار 10 روز خوب
Masoud.Jا / ??  99 / 2 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
Reza$ا / ??  99 / بسم الله قهرمان ..................................... در انتظار 10 روز خوب
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
Powerfullا / ??  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 19، 21:41)آرمین نوشته است: سلام به هادی عزیزمون.
ببینیم چی با خودش آورده.  Khansariha (69) بله. یک عدد کتاب آورده.  Khansariha (56) چه کتابی هم آورده.  Confetti
هادی جان ممنون که معرفیش کردی بهمون. خیلی به درد می‌خوره. بعدا اگه تونستی خط‌هاییش که مناسب اینجا می‌بینی برامون بذار. 302

راستی ما خوبیم داداش جان.
تو در چه حالی؟
اوضاع پاکی خوبه؟
زندگی در چه حاله؟
صبح‌ها با لبخند از خواب بیدار میشی و شب‌ها با آرامش قلبی به خواب میری؟  Khansariha (18)

سلام به داداش گلم آرمین جان
ارادتمندم عزیز
به روی چشم حتما سعی میکنم مثل کتاب قبلی نکته هاشو به شکل آجیل بذارم
امیدوارم که مفید باشه 

خدارو هزاران مرتبه شکر که خوبین
همیشه خوب و سرحال و سلامت و با انرژی باشین
منم خوبم به لطف خدا
روزها عالی پیش میرن صبحها چشم باز میکنم برای عادت های خوب جدید و شب ها شکر گزارم که یک قدم دیگر برای زندگی دلخواهم تلاش کردم
خدارو هزاران مرتبه شکر که هنوز نفس میکشم و این فرصت رو برای تلاش دارم
پاکی هم خوبه بیخیال چیزهای بد شدم این کتاب یه آگاهی خوبی نسبت به عادتم به این کار داد
این کتاب میگه هر عادتی شامل یک چرخه ای میشه که سه مرحله داره 

1. سرنخ
  2. جریان عادی
  3. پاداش

به نظرم سرنخ ما ارضای جسمی روحیه
جریان عادیمون همون فرایندیه که برای بدست آوردنش از طریق خ.ا انجام میدیم
و پاداشمون اون حال خوب و احساس آرامش از طریق اون که بدست میاریم
برای اینکه این چرخه درست کار کنه باید جریان عادی رو با یه چیز دیگه جایگزین کنیم تا بتونیم برای همون سرنخ اون پاداش حال خوب و آرامش دلخواهمون رو بدیم ولی به شکل درست و غیر آسیب زا
این کار رو روی انواع معتادان به چیزهای مختلف هم تست کردن و رو اکثرشون جواب گرفتن

و کلیدش هم این تیکه هست:

نقل قول: و این چرخه همینطوری ادامه دارد تا زمانی که در اولین لحظه میل به خودارضایی مراقب رفتار و اعمال خود باشیم و با روش های مختلف مقابل این فرایند غیرطبیعی بایستیم

این اولین لحظه سخته. خیلی سخته. اما لازم. 
اونی که وسوسه نمیشه و اونی که دائم در حالت وسوسه هست فرق‌شون همینه.

اونی که وسوسه نمیشه، این اولین لحظه‌ها رو می‌دونه چه کنه و قاطع و جدی انجامش میده. Khansariha (69)
و اونی که دائم وسوسه است، این اولین لحظه‌ها رو نادیده می‌گیره و هر چند لحظه‌ای که جلو میره کارش رو سخت و سخت‌تر می‌کنه.  53258zu2qvp1d9v
ممنونم داداش از نکته های خیلی خوبی که برای این چرخه یاد دادین
دقیقا باید مثل گیوتین همون اول کار وسوسه رو سر ببریم وگرنه یه دیو وحشی میشه که سخت میشه کنترلش کرد آسیب زیادی هم میزنه 302
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلام به قهرمانان سروی 49-2

افرا جان
انسان وقتی دغدغه ای داشته باشه و تلاش کنه حلش کنه، اون وقته که میتونه به خودش لقب انسان رو بده!
خیلی عالیه که همچین فکر و دغدغه ای داری 302

شارمین جان
4 روز پاک مبارک داداش  49-2
همینجوری برو جلو که 10 روز پاکی داره دست تکون میده! 103
میدونم ناراحتی Hanghead
اما به قول خودت دنیا که به آخر نرسیده 128fs318181
باید آرزوهای خودمونو دنبال کنیم fly2

دریل عزیز
6 روز پاک مبارکت رفیق 317
چه عالی که لا به لای همه مشکلات یه گوشه امن به اسم پاکی داری برای خودت دست و پا میکنی! 49-2
درسته؛ خودمون باید به خودمون اهمیت بدیم و بعدش فقط باید بشینیم و نگاه کنیم که چطور دنیا به سمتمون رو برمیگردونه Khansariha (69)
برو جلو قهرمان Confetti

فکر پاک عزیزم Khansariha (96)
میدونم خیلی مشغله داری؛ همین که میایی و اعلام وضعیت میکنی ما کلی خوشحال میشیم، چون این نشون میده پاکی برات مهمه Khansariha (69)
حالت خوبه خودت خواستی؟ 1744337bve7cd1t81
پس ای ول به این این همه انرژی و روحیه 317
ما هم خیلی خیلی دوستت داریم Khansariha (63)
پاکیت همیشگی Khansariha (46)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
و یک فروند آبتین وارد محدوده جوی سروستان میشود! fly2
ماشاءالله مرد راه پاکی 49-2

هادی جان
مثل همیشه عالی Khansariha (69)
درسته، چرخه این عادت همینه 128fs318181
ولی باید جایگزین کرد
من خیلی اهل مطالعه کتاب های موفقیت نیستم
نمیدونم چرا حس میکنم خیلی خشکن! Shy
ولی واقعاً کمک کننده اند
الآن کتاب عادت های اتمی رو از خیلی وقت پیش شروعش کردم ولی تا الآن فکر کنم فقط 40 صفحه اش رو رفتم جلو اونم هفته ای فقط چند صفحه Hanghead
این در حالیه که اگه کتاب رمان باشه تا سه چهار روز تمومش میکنم

ممنون بابت لیست اعلام وضعیت Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
با سلام

جناب آقای رهگذر از گروه سرو به گروه صراط مستقیم

و جناب آقای زندگی آزاد از گروه صراط مستقیم به گروه سرو

منتقل گردیدند.

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
(1399 بهمن 23، 17:37)،رهگذر، نوشته است: سلام دوستان من میخوام گروهم رو تغییر بدم و به گروه صراط مستقیم نقل مکان کنم

لطفا سرپرست محترم زحمت اینکارو بکشه ممنون.

سلام اهدنا الصراط المستقیم شدی پس 6

ممنون از همه احادیثی که گذاشتی اونم خیلی منظم. ممنون از حرفایی که برامون زدی از حرفایی که گوش دادی. انشاالله این تغییر برات مفید باشه رفیق جان Khansariha (96)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام عرض میکنم به داداش گلم زندگی آزاد
خیلی خوش اومدی نور آوردی صفا آوردی 302
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 23، 22:29)همساده نوشته است: سلام عرض میکنم به داداش گلم زندگی آزاد
خیلی خوش اومدی نور آوردی صفا آوردی 302

سلام داداش همساده عزیز و دوست داشتنی  49-2 و سلام به همه سرو قامتان کانون  49-2

خیلی خوشحالم که دوباره به جمعتون اضافه شدم امیدوارم شاد و سلامت باشید  317

خوب تعریف کنید این چند وقت من نبودم چه خبرا بود  1

یک صفحه از قرآن رو باز کردم به آیه زیر برخوردم گفتم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم  128fs318181

إِنَّ ٱلۡمُتَّقِينَ فِي جَنَّـٰتٖ وَعُيُونٍ ؛ ٱدۡخُلُوهَا بِسَلَٰمٍ ءَامِنِينَ 

به يقين، پرهيزكاران در بهشت ها و چشمه سارها هستند ؛ [به آنان گويند:] با سلامت و امنيت وارد آنجا شويد

در قرآن وعده داده شده که اهل تقوا به بهشت خدا وارد می شوند

متقین کسانی هستند که برای خوشنودی خدا دست از گناهان می کشند و پرهیز می کنند از گناهان

ان شاءالله که ما هم بتوانیم در این دسته باشیم  63
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
سلااااااااام 317

داداش همساده اومده 317
خوش باشی داداش جان 317
واقعاً دلمون برای رهگذر تنگ ‌میشه 809197ps94ijjhwg

زندگی جان
خوش برگشتی دادااااش 317
Khansariha (96) Khansariha (96) Khansariha (96) Khansariha (96)

چه آیه قشنگی 53258zu2qvp1d9v
دقیقاً داره زندگی آزاد رو میگه 49-2
خبرا که پیش شماست  4fvfcja
فکر کردی میری جریمه نمیدی؟
نه جانم 4fvfcja
همین الآن گزارش کامل میدی 4fvfcja

حسابی دلمون برات تنگ شده بود 317
همینجوری بدرخش Confetti
 سپاس شده توسط
ممنون مهدوی جان 49-2

اگر بخوام گزارش این مدت رو بدم اوایل که از گروه رفتم در وضعیت خوبی نبودم و به اصطلاح سریالی شده بودم  Hanghead

بعد شروع کردم دوباره فکرامو کردم و اهدافم رو دوباره بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که هر طور شده باید پاکی رو حفظ کنم  128fs318181

این شد که تو تاپیک مشاوره درخواست کمک و مشاوره کردم و دوستان هم کمک های خیلی خوبی بهم کردن   2uge4p4

شروع کردم به حفظ پاکی و الان تقریبا یک هفته پاک هستم و وسوسه آنچنانی هم نداشتم چون فکرم رو از آلودگی ها پاک کردم Khansariha (69)

ان شاءالله خدا توفیق بده بتونم پاکی های طولانی مدت رو یک بار دیگه تجربه کنم  Khansariha (2)

الهی آمین  63
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
سلام به همه
شکر خدا منم مثل شماها و نه به خوبی شماها پاک پاک پاکم و خیلی هم بابتش خوشحالم
و در ضمن دوست دارم تاریخم از شنبه ۲۵ بهمن که ان شاء الله آغاز ماه رجب هست بخوره
ممنون میشم در صورت امکان در لیست به روز بفرمایید

اینجوری:
مرد مجاهد/ ان شاء الله ۲۵ بهمن/ ان شاء الله شروع شمارش روزهای خوب

چه خوشحال شدم عزیز دلم زندگی آزاد مهربون به جمعمون افتخار بازگشت داد .. البته که همه گروههای پاکی کانونن با هم متحدن در این هدف مقدس .. با این حال بودنش در این گروه خوشحالی مضاعفی داره برامون
سلام
صبح بخیر
چطوری جووونه دل ؟ هااا ؟ برقراری ؟  103

هنوز نخوابیدم و تصمیم دارم تا شب نخوابم و
تمومش کنم این مسخره بازی شب زود خواب نرفتن رو و تا ظهر خوابیدن رو ، 
راستی امشب بدجور وضعیت زده بود بالا، که با یاداوری یه سری هدفای اوکیه ای که دارم درجا بلوکه میشد 
چیزی که جالبه به مناسبت رد کردن رکورد قبلیم شاید بوده ناخودآگاه
Alireza98 / 1bahman / 23
مرسی که هستین  53
 سپاس شده توسط
بازم خوش اومدی زندگی جان 53

زیاد اونطرف نوشتم سهمیه امروز تموم شد Gigglesmile

افرا/16 شهریور/160  53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان