امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

با سلام. ممنون از حضور دوستان. امید عزیز در رابطه با راهنمایی پاکی بلند مدت اخیرم در حدود 50 روز بود که راستش کمی خیالم از بابت ترک راحت بود و در یک سری سایت های پزشکی مطالبی را در مورد مسائل جنسی مطالعه کردم و متأسفانه منجر به لغزش شد. این هست که در مدت ترک باید فکر کنیم ببینیم چه عاملی باعث لغزش اخیر ما شد و از آن فاصله بگیریم. مورد دیگه یادآوری حس دردناک پس از لغزش هم در روند ترک مؤثر هست. امیدوارم روزی به پاکی ابدی برسیم. 302

sanctityا: 9 بهمن 1402 / 4 روز خوب
مطالعه مذهبی: 10 روز خوب
[تصویر:  53.gif]
(1402 بهمن 12، 9:41)om!d نوشته است: رفقا سلام

راهنمایی مخواستم

من طبق معمول بعد از 4 یا 5 روز وسوسه شدم
و اینکه واقعا خدا کمک کرد که انجام ندادم
اما من خیلی فکر کردم بعدش
من وقتی وسوسه شدم همش میگفتم خب امید انجام بده 4 یا 5 روز یک بار اشکال نداره که هر ادمی نیاز جنسی داره و لذت این کار و لذت فیلم پورن یادم می اومد و از اون طرف میگفتم امید تو همیشه میگفتی یک بار ولی بعدش یک هفته درگیر میشدی و کل زندگیت بهم میریخت

اما در نهایت به نظر من لذت این کار روی کفه ترازو بیشتر بود و نزدیک بود این عملو انجام بدم

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید چطور از این عمل متنفر بشم و چطور این بهانه ها رو برای خودم نیارم

سلام
خوبی؟
برای ایجاد تنفر,می تونی از تفکر طولانی در روز استفاده کنی.
من این کارو کاردم و برام جواب داد.فقط پشتکار و ادامه دادن میخواد تا اثرش ماندار بمونه

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
با سلام. ممنون از حضور پشتکار عزیز و دوستان.

sanctityا: 9 بهمن 1402 / 5 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. از کانون خاطرات بسیار خوبی دارم. امیدوارم همیشه برقرار باشد. 302

sanctityا: 9 بهمن 1402 / 6 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام خدمت شما عزیزان 65
جاویدان هستم با 77 روز پاکی رو پشت سر گذاشم.

و امروز هم متاسفانه اومدم اول خط و اولین روز پاکی رو شمارش کنم Hanghead
تنها راه خلاصی در این دوران که همه دسترسی ها راحت شده فقط فقط ازدواجه تمام. 

شما اگر بعد از مدت طولانی هم ترک کنی چنان فشار روانی و روحی هستش که نمیتونی کاره روزمره رو به درستی انجام بدی. 
خدا ما رو ببخشه ان شاء ا...

تنها چیزی که واقعا میتونه اثر گذار باشه روزه گرفته که شهوات رو کامل خنثی میکنه و واقعا هم جواب میده.

یه عزیزی میگفت خدا فرشته هارو آفرید برای اطاعت محز تمام. 
چون فرشته عقل کامله و فقط اطاعت پرودگار رو میکنه.
ولی بازهم خداوند دید یه چیری کمه این وسط. 
امد آدم رو خلق کرد. چرا 
چون آدم ترکیبی از عقل و شهوت نفسانی هست و فقط آدم میتونه معنی عشق واقعی رو به واسطه عقل و شهوت نفسانی درک کنه و بشه بهترین مخلوق.

میخوام اینو بگم شهوت نباید سرکوب بشه باید در مسیر درست و دینی کنترل و ارضا بشه. راحش هم ازدواجه. 
ممنون از همراهی شما
بسم ا... گفتیم و عشق آغاز شد 53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. صحبت های جاویدان عزیز بسیار زیبا بود منم متأسفانه شرایط مشابهی داشتم. چند شب رؤیاهای نامناسبی را تجربه کردم و در کار با تصمیم اشتباه خسارت زدم و باید به طریقی آن را اصلاح کنم. خلاصه برای رهایی از این وضع نامساعد روحی مجددا صفر شدم و فعلا کمی آرام هستم. بله منم معتقدم تنها راه لااقل برای مردها ازدواج هست. البته کانون برای جلوگیری از غرق شدن در این عمل بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

sanctityا: 16 بهمن 1402 / 0 روز خوب
53
 سپاس شده توسط
سلام من اومدم دوباره
خب امروز روز اول بود که با موفقیت به اتمام رسید
خدا رو شکر
تو این مدت که توی ترک شکست می‌خوردم چندین نکته یاد گرفتم که می‌دونم با اونها خیلی بهتر میتونم به مسیر ترکم ادامه بدم
امیدوارم همه مون اینو ترک کنیم و بعدا بتونیم پاک دامن ازدواج کنیم Khansariha (46)
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. این روزها برای تجربه پاکی بلند مدت انگیزه کافی ندارم و برای تغییر شرایط ابتدا باید روی دو عامل مدیریت زمان و فعالیت مذهبی کار کنم. التماس دعا. 302

sanctityا: 18 بهمن 1402 / 1 روز خوب
سلام دوستان
امروز من یه کتاب خوندم که توش می‌گفت که( اصلا نیاز نیس که بگین که توی ترک هستین اصلا خودارضایی و دیدن پورن اعتیاد نیس فقط اونو ولش کنین
یعنی هی با خودتون تکرار نکنین که توی ترک هستین چون این باعث میشه دوباره دچارش بشین
باید سعی کنین این بیماری رو فراموش کنیم)
حالا به نظر شما این حرف درسته؟
دوست دارم نظر همتون رو بدونم
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
با سلام. احمد عزیز نکته زیبایی را یادآور شدین. بله در زمان پاکی باید روحمان از افکار وسواس گونه آزاد باشه و سرشار از شور و شعف باشیم. [تصویر:  302.gif]

sanctityا: 20 بهمن 1402 / 1 روز خوب
مطالعه مذهبی: 12 روز خوب
فعالیت مفید روزانه 10 ساعت: 1 روز خوب
53
سلام دوستان.

sanctityا (20 بهمن 1402): 2 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 12 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 2 روز خوب
سلام دوستان. مسئله دیگری که خیلی روحم را آزرده میکند زود رنج بودن هست که امیدوارم بتوانم آن را از وجودم حذف کنم. 302

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 3 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 13 روز خوب
سلام رفقا شبتون خوش 302
(1402 بهمن 19، 14:23)ahmad862 نوشته است: سلام دوستان
امروز من یه کتاب خوندم که توش می‌گفت که( اصلا نیاز نیس که بگین که توی ترک هستین اصلا خودارضایی و دیدن پورن اعتیاد نیس فقط اونو ولش کنین
یعنی هی با خودتون تکرار نکنین که توی ترک هستین چون این باعث میشه دوباره دچارش بشین
باید سعی کنین این بیماری رو فراموش کنیم)
حالا به نظر شما این حرف درسته؟
دوست دارم نظر همتون رو بدونم
سلام داداش امیدوارم حالتون خوب باشه 302
داداش به نظرم برای هر کی یه جوری جواب میده ولی خکب به نظرم کمتر فکر کردن دربارش موثره البته مرور مصرات عادت های بد برای ترک اون عادت موثره 49-2
(1402 بهمن 22، 20:37)sanctity نوشته است: سلام دوستان. مسئله دیگری که خیلی روحم را آزرده میکند زود رنج بودن هست که امیدوارم بتوانم آن را از وجودم حذف کنم. 302

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 3 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 13 روز خوب
سلام داداش امیدوارم حالتون خوب باشه 302
سامان جان ماشاءالله پرتلاش Confetti
داداش دمت گرم که دنبال حل مسائل مختلف هستی
سعی کن به خودت انرژی بدی تو طول روز و حرف های بقیه برات بی اهمیت باشه
سعی کنیم فقط پند بگیریم و حرفاشون را از روی دلسوزی به شمار بیاریم 49-2
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. ممنون از محبت یا باب الحوائج عزیز. گاهی فکر میکنم میبینم خیلی تجربه ها در این دنیا لذت بخش هست مثل انجام موفقیت آمیز وظایف و ... اما لذت در اختیار قرار دادن کل زندگی به یک روح عزیز در راه خشنودی او بینهایت با شکوه تر خواهد بود. امیدوارم روزی آن را تجربه کنم. 302

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 4 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 14 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 3 روز خوب
53
سلام دوستان.

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 5 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 15 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 4 روز خوب
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...