امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول:
معرفی میکنم افتخار کانون : 

نام کاربری : alone but happy 

مدت پاکی : 20 دی 1390 تا به امروز 

چند کلمه از خانم alone but happy :

ســـــــــــلام بچه هـــــــــــا میخوام یه داستان براتون تعــــــــــــریف کنین اهل زدن پستای طولانی نیستممم...امیدوارم اینم طولانی نشهههه....[تصویر:  khansariha%20(8).gif][تصویر:  khansariha%20(8).gif]

داســــــــــتان الــــــــــــــون

تازه از سفر حج برگشته بود با خداش عهد کـــــرده بود دیگه نشکنه واقعا خسته بود هر چنـد 3 ماه قبل از رفتنش پــــاک مونده بود ولی وقتی برگشت باز قولش رو شکست به هر دری برا ترک میزد امــــا خیلی موفق نمیـشددددد..اون روز خسته تـــــــــــر از همیشه بوود ولی امیدش به خدا بوددد هیچ وقت نــــاامید نمیشددد چون دلش روشن بود که یه روزی بلاخـــــره ترک میکنه..خلاصه سرچ کــــرد و کانون رو پیدا کرد و عضو شد

................

تــــــــــــــاریخ ..... 20.4.1389

20 روز پس از عضویت بــــــا یکی از بچه هــــــا و به طــــــور جدی شروع کـــــــرد...خیلی خوب پیش میرفت کلی به خدا نزدیک شده بوودد..1 ســــــــــال دقیقا سر ســـــــال بدووون هیچ  تحریکی وخواستنی شکـــــــــــست خــــورد آره ســــــــــــر خورد لغزید داشت باز  توی سراشیبی میفتـــــاد که [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

گفت چی میخواستی هدفت چی بوودد پـــــــــــــــــــــاکی!!!!!!![تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif][تصویر:  14.gif] نزار هیچی جلوتو بگــــــیره تو بــــاید به آآآ رزووووت..عشقت.. به خـــــــــــواستت برسی پس کم نیـــــار ادامه بده..

ووووووو.........

7.7.1390

دوبــــــــــــاره شروع کــــــــــــرد...

داستـــــانش اینجاست

که من 7 مهــــــــــر امسال 2 ساله میشممم و به طور خیلی اتفــــــاقی امـــام رضا منو توی همون رووووووووووووز طلبیدن بـــــــاور کنین همه چی دست به دست هم داده تا من اون روز برم مشهددد اصلا تاریخ حرکت ما چند روز بعدش بود اما شرایط تغییر کــــــــرددد..و اینطوری شد الان نشسته بودددم وفکــــــر میکردمم که همه اینــــ هــا از ذهنممم عبور کـــــرد

من آآآآآدم خوبی نبودم و نیــــــــــــستممم[تصویر:  1276746pa51mbeg8j.gif] امــــــا خدا همیشه هوامو داشته و مواظبم بوده..ایشالااااااا بتونم از پـــــاکیم مراقبت کنم و تــــا اخرش بمونممم

.................................................

یه چیزی

بچه هـــــــــــــــــــــــــا این شماهاااااااااااا  بودین که من هر لحظه به فکرتون بوودم ووو ازتون انــــــرژی میگرفتممم و ادامه میداددددممممممممم...خیلیییییییییی خیلیییییییی بهتون مدیونم ووو یه عـــــــــــــالمهههه دووووووووووووووووستتون دارم... 

تـــــــــــــک تکــــــــــــــــــــــ شما هااااااااااااا لایق این هستین که پــــــــــاک بشین طعمش رو بچشین این جــــــــــــا یه جای معمولی نیست از ته دل یقین دارم هر کسیییییییی لیاقت اومدن به اینجـــــا رو نداره خددددددددددددا دوستتون داره به فکـــــــــــــرتونه که الان اینجــــــــــایین........

بهشــــــــــــــت فقط اون بـــــالا نیست

الــــــــــــــــــــــــــــون تنهااا تر از اونی که فکرش رو بکنین بوودددد نه دوست نه خواهر نه برادرررر امـــاااااااااا

اینجـــــــــــا همه چی به دست آآآآورررررررررررررررددددددد

در آآآآخرمممممممممم

تـــــــــــــــــــرررررررررررررررررررررر  ک کنین .....

مـــــــراقب پـــــــاکیتون بـــــــاشین

و

هــــــــــوای کسایی که اینجــــا رو ترک کردن وو باهاشون در ارتبـــاطین

و یـــــا نامیدن خیلیییییی داشته بــــاشین

[تصویر:  khansariha%20(8).gif][تصویر:  khansariha%20(8).gif][تصویر:  khansariha%20(8).gif][تصویر:  khansariha%20(8).gif][تصویر:  khansariha%20(8).gif]
چه قشنگ بود داستانشون...
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
با سلام. ممنون از حضور دوستان. در این مدت فقط یکمرتبه افکار نامناسب را تجربه کردم که دلیل آن دراز کشیدن بی موقع بود و سریعا متوقف شد. از نظر روحی حس خوبی دارم و علاقه ام به اطرافیان خیلی بیشتر شده و از نظر جسمی خوابم تنظیم شده و انرژی بیشتری دارم. امیدوارم کانون همیشه برقرار بماند. 302

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 6 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 16 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 5 روز خوب
[تصویر:  53.gif]
سلام دوستان. این روزها سعی میکنم از همه ناملایمتی ها بدون هیچ گونه قضاوت بگذرم و حس خوبی دارم.

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 7 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 6 روز خوب
سلام دوستان. دو روزه متاسفانه به معنویات نپرداختم و روحیه خوبی ندارم. 

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 8 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 7 روز خوب
سلام رفقا
بازگشت به خاک ۳ روز خوب و عالی
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام رفقای گل گلاب
حالتون چطوره Khansariha (96)
اقا ان شاءالله حال دلتون خوب باشه
داداش یا ماه بنی هاشم خیلی ممنون به خاطر پستی که نقل قول کردی عالی بود دمت گرم Khansariha (69)
(1402 بهمن 25، 10:22)سر‌اب نوشته است: 24 روز پاک بودم امروز خراب شد
سراب / 26 بهمن / صفر
ماه رمضان نزدیک رفقا کمتر از یک ماه مونده، فرصت خوبیه برای محک زدن خودمون، این چالشیه که خدا جلومون گذاشته و باید قدرشو بدونیم، حدیثی از حضرت علی هست میگه کسی که همتش به شکمش باشد ارزشش همون چیزیه که ازش خارج میشود، ان‌شاء‌الله بتونیم در ماه رمضان با نیروی ایمان و اراده شهوت متوقف کنیم، همین پرهیز از پرخوری جاش با نیروی توکل و ایمان جلو رفتن خیلی بازدارندس، سعی کنیم هر چیزی‌رو تا وقتی گرسنه نبودیم نخوریم، چون کالری زیاد باعت تحریات جنسی...
سلام دادا خداروشکر که توفیق داشتی کلی روز خوب ساخته شد
قطعا تلاش کردی و این روز های قشنگ ثمره توکل و تلاشت بود
چه جمله های زیبایی داداش باید با روزه ارادمون را قوی کنیم Khansariha (69)
ان شاءالله پیروزی همه Khansariha (69)

(1402 بهمن 27، 23:31)sanctity نوشته است: سلام دوستان. دو روزه متاسفانه به معنویات نپرداختم و روحیه خوبی ندارم. 

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (20 بهمن 1402): 8 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 7 روز خوب
سلام داداش دمت گرم ادامه بده سعی کن به برنامه هات برسی ان شاءالله موفق باشی داداش جان Khansariha (69)
(1402 بهمن 29، 2:16)بازگشت به خاک نوشته است: سلام رفقا
بازگشت به خاک ۳ روز خوب و عالی
سلام داداش ماشاءالله عالی Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام دوستان. ممنون از محبت یا باب الحوائج عزیز. دلیل شروع مجدد بی توجهی به معنویات بود. امیدوارم از این پس تعادلی را بین وظایف دنیوی و فعالیت های مذهبی در نظر بگیرم.

اعلام وضعیت ها:
sanctityا (29 بهمن 1402): 1 روز خوب
مطالعه مذهبی (روزانه 30 دقیقه): 17 روز خوب
فعالیت مفید (روزانه 10 ساعت): 8 روز خوب
حسین/10 آبان ساعت 20:00 /113 روز خوب
با سلام  303

عضویت آقای narrator به حالت فعال درآمده و به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان [تصویر:  53.gif] 

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
سلام به همه دوستان

اعلام وضعیت:

پاکی : ۳ روز خوب
مطالعه کتاب: ۷ روز خوب

دوستان کسی راهی بلده که بشه محتوای پورن رو به طور کامل از روی همه دیوایس‌ها (گوشی، لپ تاپ) مسدود کرد؟ به نحوی که حتی با VPN هم نشه به اون محتوا دسترسی داشت؟
ارادتمند شما 303
سجاد
Cowboypistol 
 سپاس شده توسط
(1402 اسفند 8، 17:58)sajjad13 نوشته است: سلام به همه دوستان

اعلام وضعیت:

دوستان کسی راهی بلده که بشه محتوای پورن رو به طور کامل از روی همه دیوایس‌ها (گوشی، لپ تاپ) مسدود کرد؟ به نحوی که حتی با VPN هم نشه به اون محتوا دسترسی داشت؟

سلام خوبی؟
یه سری نرم افزار ها هستند که مسدود میکنن ولی بعضیاشون آسیب میزنن به سیستم. داداش یاباب الحوایج در این زمینه اطلاعات خوبی داره و تجربه داره انشالله پستت رو میبینه میاد راهنمایی میکنه.

ولی داخل یوتیوب سرچ کنی مسدود کننده های فیلم های مستهجن فک کنم پیشنهادات خوبی پیدا کنی. خودم دنبالش نبودم بخاطر ترس از آسیب های احتمالی به ویندوز و ...
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
(1402 اسفند 8، 19:56)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام خوبی؟
یه سری نرم افزار ها هستند که مسدود میکنن ولی بعضیاشون آسیب میزنن به سیستم. داداش یاباب الحوایج در این زمینه اطلاعات خوبی داره و تجربه داره انشالله پستت رو میبینه میاد راهنمایی میکنه.

ولی داخل یوتیوب سرچ کنی مسدود کننده های فیلم های مستهجن فک کنم پیشنهادات خوبی پیدا کنی. خودم دنبالش نبودم بخاطر ترس از آسیب های احتمالی به ویندوز و ...

سلام. ممنون بنی هاشم

توی یوتیوب گشتم. راه های زیادی پیدا کردم. اما اکثرشون کارآمد نیستن و راحت میشه دورشون زد.

یک راه پیدا کردم که از طریق dns هست و از همه روش ها بهتره. اما متاسفانه پولی هست (فکر کنم حدودا ماهی ۱ و نیم میلیون) و به تنهایی سخته برام اینقدر هزینه کنم.
ارادتمند شما 303
سجاد
Cowboypistol 
 سپاس شده توسط
(1402 اسفند 9، 12:27)sajjad13 نوشته است: سلام. ممنون بنی هاشم

توی یوتیوب گشتم. راه های زیادی پیدا کردم. اما اکثرشون کارآمد نیستن و راحت میشه دورشون زد.

یک راه پیدا کردم که از طریق dns هست و از همه روش ها بهتره. اما متاسفانه پولی هست (فکر کنم حدودا ماهی ۱ و نیم میلیون) و به تنهایی سخته برام اینقدر هزینه کنم.

این برنامه ها که رمز میخوره باز خوبه . مثلا رمز طولانی عجیب غریب بنویسی و رمز رو داخل یه پوشه ذخیره کنی و برای اون پوشه یه رمز طولانی عجیب غریب دیگه بعد روی کاغذ بنویسی . موقعی که بخوای قفل رو باز کنی حسابی اذیت میشی  Gigglesmile
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام 4chsmu1

(1402 اسفند 2، 20:16)Hossain نوشته است: حسین/10 آبان ساعت 20:00 /113 روز خوب

ای ول حسین قهرمان Confetti

(1402 اسفند 3، 21:37)تاج نوشته است:
با سلام  303

عضویت آقای narrator به حالت فعال درآمده و به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان [تصویر:  53.gif] 

با تشکر
مدیریت گروه های ترک

داداش narrator خوش برگشتی 49-2

(1402 اسفند 4، 8:00)سر‌اب نوشته است: سراب / 2 اسفند / 2 روز

حضرت علی: کسی که به گناهان بی‌اندیشد گناهان او را به سوی خود می‌کشاند
نتیجه‌گیری: جای اینکه همش به فکر ترک، چیکار باید کنم و... در مورد گناه باشی، به فکر ایجاد جایگذین، برنامه، هدف و... باش و تلاش کن.

سراب جان نتیجه‌گیریتو دوست داشتم 4chsmu1 
جدی کاش اونقدر که فکر منفی توی ذهنمون از ترک و بدی گناه هست، افکار مثبت خوبی پاکی و زندگی بعد از ترک و برنامه هایی که برای حال و آینده داریم توی ذهنمون بود 53258zu2qvp1d9v

(1402 اسفند 8، 17:58)sajjad13 نوشته است: سلام به همه دوستان

اعلام وضعیت:

سجاد جان قبلاً بچه های در این باره پیشنهادهایی داده بودن که خوبه پستاشونو بخونی Khansariha (18)
لینک اول
لینک دوم
لینک سوم

راستی دلم برات تنگ شده بود 4chsmu1

.
.
.

این یک ماه جدی سخت گذشت 53258zu2qvp1d9v
البته سختی برای همه پیش میاد اما از طرفی، اتفاقات بدی که نه نقشی در به وجود اومدنشون داریم و نه قدرت کنترل کردنشون، باعث میشن آدم نسبت به کارهایی که داره انجام میده هم دلسرد بشه 53258zu2qvp1d9v 

این یک ماه، خیلی کم قرآن خوندم، کم مطالعه کردم، ورزشم تا حدودی متوقف شده و برنامه سحرخیزیم هم به هم ریخته Hanghead

قرآن: 181 روز خوب
کتاب: 40 روز خوب
ورزش: 47 روز خوب
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها چطورین؟
من اومدم دوباره
این چند وقته درگیر درس بودم ولی متوجه شدم بهتره روزی یه ربع بیام کانون و اعلام وضعیت کنم
این چند وقته زیاد دچار لغزش شدم حتی یه کتاب درباره ترک خوندم و انجام دادم ولی نتیجه نداد Khansariha (116)

الان یه کمکی واقعا نیاز دارم Please
من وقتی تحریک میشم اگه خ.ا نکنم دچار بی حواسی میشم و حتی درسم رو هم نمیتونم بخونم
یه کمک دیگه ای هم که میخوام اینکه وقتی درس میخونم و تست میزنم اگه چند تا رو پشت سر هم غلط بزنم میرم سراغش و حتی گاهی وقتا وقتی تعداد تست های درستم زیاد میشه(واقعا مسخره است)
اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم

(1402 اسفند 9، 12:27)sajjad13 نوشته است:
(1402 اسفند 8، 19:56)يا ماه بني هاشم نوشته است: سلام خوبی؟

سلام. ممنون بنی هاشم

سلام خوبی؟
تا حالا برنامه Blockerx رو امتحان کردی؟
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان