امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 مرداد 16، 20:01)karma نوشته است: کارما /28 تیر /19روزخوب

(1399 مرداد 16، 22:14)هومان نوشته است: هومان/28 تیر/19 روز عالی 

LOCOMOTIVE....

(1399 مرداد 16، 9:41)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 2 مرداد 99 /14 روز خوب

روزهای خوب قبلی:    1)یک ماه،  2) 25روز

باید امیدوار باشم. باید...

(1399 مرداد 16، 16:35)sadaf1 نوشته است: سلام دوستان خوبم  [تصویر:  53.gif]
مهران
گروه سرو
21فروردین119 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

(1399 مرداد 15، 21:41)Alfredo نوشته است: سلام 

اهورا / ۱۵ روز پاک  2uge4p4

پیروزی امروز خیلی شیرین بود ... 

خدایا شکرت  49-2

کارما
هومان
دگرش
صدف
آلفردو
اسم‌ها لرزه به اندام شیطان می‌اندازه.  4chsmu1 اسم‌ها همه محکم و قوی مثل خودشون.  Khansariha (69) 
قاطعیت پاکی از پست‌هاتون معلومه.  49-2 

یکی از لوکوموتیو نوشته
دیگری از امیدواری
آن یکی از اراده فولادی
و آن دیگری از پیروزی شیرین
کارما تو چی نوشته بودی؟ من یادم رفت.  Khansariha (49) 
آهان. از پول‌ها نوشته بودی. خداییش منم بودم از پول‌ها نمی‌گذشتم.  4chsmu1 

خلاصه که
ماشاءالله به همه‌تون که پاکی رو انتخاب کردید.  6
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مرداد 17، 15:08)مهدوی نوشته است: ممنون آرمین عزیز

بله دانشجوی ترم 4 دانشگاهم...زیست شناسی میخونم

چند وقت پیش از سر ناچاری این مشکل رو با یکی از دوستان در میون گذاشتم و اون لینک کانون رو برام فرستاد
اولش فکر کردم فقط یه سایت عادیه و صرفاً به یه مطالعه کلی از صفحه اول اکتفا کردم ولی چند وقته که حالم خیلی بد شده، چون داریم به ماه محرم نزدیک میشیم و حس تلخی گناه و بی آبرویی جلو خدا و اهل بیت تا مغز استخونم رسیده بود
تصمیم گرفتم دوباره تحقیق کنم و راه های ترک رو بررسی کنم که دوباره به این کانون سر زدم و تصمیم گرفتم عضو بشم؛ آخه مطالبی که دیدم خیلی جامع تر از اون چیزیه که برنامه اش رو چیده بودم؛ مثلاً همین ریشه انجام این گناه و جایگزین کردن اون با عادات بهتر

الآن هم راه افتادم و تصمیم گرفتم دوستان جدیدی پیدا کنم(آخه من کلاً دوستان خیلی کمی دارم )
امروز هم تو دانشگاه با بچه‌ها داریم میریم که برای فردا که عید غدیره غذا درست کنیم و فردا بین خانواده های نیازمند توزیع کنیم(خونواده ام که اصلاً بارشون نمیشه که چطور یه هویی تغییر کردم!)

وقتشه از تمام استعداد های خدادادی استفاده کنم و از الآن خودمو برای زندگی بهتر(کنکور ارشد، کار، سلامتی جسمی و روانی و کلی اتفاق خوب دیگه) آماده کنم

خیلی امیدوارم و البته خوشحال، که باهاتون آشنا شدم

در پناه حق
مهدوی جان ما هم خوشحالیم از بودنت.  2uge4p4 

آدم وقتی عزم تغییر کنه، خدا هم راهش رو پیش رو قرار میده. 
بعد از مشخص شدن راه، دیگه تنبلی و غفلت و بی‌حوصلگی معنا نداره.
تلاش و هوشیاری و استمرار باید جاشون رو بگیره.  49-2

چقدر خوبه که این قدر باانگیزه‌ای.  Khansariha (69)
خیلی حیفه که استعدادهای خدادادی‌مون رو به پای بیهودگی‌ها بسوزونیم.  daghighan

از دوستت از طرف من هم تشکر کن که یه دوست مشتی بهمون هدیه داده.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مرداد 17، 15:02)علی‌رضا نوشته است: آرمین دستت درد نکنه خالی چیه Vamonde 

و این که این خط امتیاز جدید منو کی میدن ، چرا اینقدر این پیرمردو عذاب میدین Khab

یعنی اینکه بعد از علی‌رضا پسوند نداره. 4chsmu1 
ما مدل‌های مختلف علی‌رضا اینجا داریم. 
یکی از یکی گل تر.  Khansariha (18)

و
خط امتیاز جدید رو هم امشب بهت میدن.
بچه‌ها می‌خوان صبر این پیرمرد رو بسنجن و قلقلک بدن.  4chsmu1

(1399 مرداد 17، 15:08)علی‌رضا نوشته است: و این که من هنوز خیلی جوونم 4chsmu1 ، خرجمو بابام میده 4chsmu1 
خلاصه گناه دارم Gigglesmile منو از شیرینی معاف کنید 4chsmu1

علی‌رضا چه کنم که خرابتم داداش.  4chsmu1 

این شیرینی از طرف علی‌رضا تقدیم به همه بچه‌های دوست‌داشتنی گروه:

[تصویر:  087d17eb_500e_4b26_abd1_4f9ffa96a2c6.jpg]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

گردهمایی امروز گروه سرو

ساعت ۲۰ الی ۲۱

clapping  clapping clapping

موضوعش هم به عهده شما
بگید در مورد چی صحبت کنیم

49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

راستی خبر از محسن.اس نیست.  53258zu2qvp1d9v
یعنی کجا می‌تونه باشه؟  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/05/17*

[تصویر:  confetti.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2365 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 11 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 493 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

Mr Degaresh ا/ 2 مرداد 99 / 14 روز خوب ................................ در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 5 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 10 تیر 99 / 25 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 242 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 240 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هشتم     Khansariha (46)

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 119 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

فرید / 16 خرداد 99 / 60 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره پنجم   Khansariha (46) 

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره چهارم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 101 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سوم

هومان / 28 تیر 99 / 19 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره دوم

karma ا / 28 تیر 99 / 19 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم

همساده / 21 تیر 99 / 5 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم

khoda.khasteam ا/  22 تیر 99 / 4 روز خوب .......................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / 7 مرداد 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ ? / 15 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / شروع روزهای خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ 26 تیر 99 / 21 روز خوب .............................................. در انتظار 30 روز خوب   Khansariha (46)

حبیب / 14 تیر 99 / 0 روز خوب ............................................. در انتظار 20 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 3 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

آستیگمات / 20 تیر 99 / 7 روز خوب ....................................... در انتظار 20 روز خوب

ali123 ا/ 26 تیر 99 / 7 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 30 تیر 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 4 تیر 99 / 2 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

amirtvk313 ا/ 21 تیر 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب

مهدوی / 13 مرداد 99 / 4 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 17، 15:29)آرمین نوشته است: یعنی اینکه بعد از علی‌رضا پسوند نداره. 4chsmu1 
ما مدل‌های مختلف علی‌رضا اینجا داریم. 
یکی از یکی گل تر.  Khansariha (18)

و
خط امتیاز جدید رو هم امشب بهت میدن.
بچه‌ها می‌خوان صبر این پیرمرد رو بسنجن و قلقلک بدن.  4chsmu1

علی‌رضا چه کنم که خرابتم داداش.  4chsmu1 

این شیرینی از طرف علی‌رضا تقدیم به همه بچه‌های دوست‌داشتنی گروه:

بله ولی از آرمین ، فقط یه دونه داریم Khansariha (89)
فقط قیافه لباس آبیه که در اینجا آرمینه Gigglesmile

مظلوم گیر آوردن بابا مارو اه ای بابا Shy
به راستی که دادن ستاره و جوایز در سرعت ترین زمان ، بسیار جایز میباشد و پاداش های الهی فراوان دارد ، ( با تشکر : آیت الله آرمین ) Khansariha (13)

پ ن ۱ : آیت الله شوخی بود لطفا کسی ناراحت نشه.
پ ن ۲: آرمین ممنون بابت شیرینیا 4chsmu1 53
پ ن ۳ : هیچی فقط اگه تونستی بخونی صلوات بفرست 4chsmu1

(1399 مرداد 17، 15:31)آرمین نوشته است: راستی خبر از محسن.اس نیست.  53258zu2qvp1d9v
یعنی کجا می‌تونه باشه؟  Hanghead

نمیدونم آقا آرمین.
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 17، 15:29)آرمین نوشته است: این شیرینی از طرف علی‌رضا تقدیم به همه بچه‌های دوست‌داشتنی گروه:

آرمین و علیرضا، تو رو خدا از این شیرینی ها بیشتر بیارین کانون. جونِ منه و این کلوچه ها با مغزی گردو و شکلات. اگر ممکنه همشو بدین به خودم. من می میرم برای این شیرینی.
 سپاس شده توسط
اتفاقا من زیاد از این شیرینیا دوست ندارم ، سهم من و همه بچه ها با پارتی به آقای حامد تحویل داده شد. 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام 
رضا / ۱۶ مرداد/ یک روز خوب
توکل بخدا
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 17، 17:40)حامدحامد نوشته است: آرمین و علیرضا، تو رو خدا از این شیرینی ها بیشتر بیارین کانون. جونِ منه و این کلوچه ها با مغزی گردو و شکلات. اگر ممکنه همشو بدین به خودم. من می میرم برای این شیرینی.

حامد جون داداش چرا زودتر نگفتی؟  Khansariha (89) 

آدرست رو بده می‌خوام برات پست کنم.  Smiley-happy114
15 تا کارتن بفرستم بسه؟  1744337bve7cd1t81 

[تصویر:  91hWWjiaqWL._SL1500_.jpg]

اون بخش بالا سمت راست رو بخون نوشته Family Size.
یعنی بسته خانوادگی.
ولی تو همه‌اش رو یک جا خودت تنهایی بخور.  4chsmu1 
این هدیه من هست به تو. پس با جون و دل نوش جان کن.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 17، 18:41)RezaRahjoo نوشته است: سلام 
رضا / ۱۶ مرداد/ یک روز خوب
توکل بخدا

به به آقا رضای عزیزمون هم که اینجاست.
برادر کم‌پیدا شدی.
از خودت و احوالت بگو برامون.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
کارما /28 تیر /20 روز خوب

خداروشکر 

حامد تا حالا بهت گفتم من خیلی دوست دارم 4chsmu1 هم خودت رو هم شیرینی هات رو  65

آرمین خان من از شما شاکیم Swear1

ماشین ها رو توی طوفان به این و اون میدی به ما که رسید کوکی؟؟  22 
واقعا که 23
[تصویر:  uVwrXF.png]
نقل قول: مثل خودارضایی ضرری برای بدن نداره

داداش ، یه کاما میذاشتی  که مشتبه نشیم  Khansariha (18)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

از همین لحظه گردهمایی سرو به صورت رسمی آغاز شد.

317  317  317 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان