امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام
فرید / ۳۰ مهر/ ۳ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
برای خودم داشتم برنامه میریختم که ببینم باید چکارا کنم تا سال بعد. سر از جاهایی دراوردم که فکرشو نمیکردم.

یکم شاید باعث خجالت باشه ولی مشخصه که چند روزه که داستان عشق و عاشقی انگار رفته رو مخم!

یه بار گفتم بیا و همونطور که توی مرکز مشاوره با دیگران صحبت میکنی با خودت صحبت کن!

خیلی سخت بود اولش.

حتی اینکه اینجا مینویسمش بهم فشار میاره.

چون یه دیدگاهی هست که خیلیا فکر میکنن یه رواندرمانگر خودش هیچ مشکلی نداره!

احتمالا فکر میکنن دکترا مریض نمیشن یا مکانیکا ماشینشون خراب نمیشه! 4chsmu1 

بعضی همکارا هم لذت میبرن ازین برداشت دیگران!

دوس دارن بقیه فکر کنن اونا هیچ مشکلی ندارن! برای همین هیچ جایی (حتی کانون) دلشون نمیاد صحبتی کنن یا از خودشون ضعف نشون بدن!

چیز بدی نمیخوام بگما! Gigglesmile 

فقط اینو بدونیم همه میتونن عاشق بشن.

گفتم برای خودم بنویسم.

روان درمانگر رو با علامت + مشخص کردم و خودمو با علامت -

گفتیم و گفتیم...

تا به جایی رسیدیم که بحث کشید به هورمون اکسی توسین! هورمون عشق!

خیلی از عاشق شدنا فقط به خاطر این هورمونه.

حسی زیبایی که وقتی میبینیش حتی عکسشو چنان میبوسی که رنگ ال سی دی بهم میریزه! (اینجاهاشو هم خودم داشتم هم توی دیگران 

دیدم. مینویسم که این خجالت بریزه! 53258zu2qvp1d9v)

ولی بعد از چند روز کم میشه.

این افراد ممکنه به خودشون برچسب "دمدمی" یا در مواقع ناجور "هوس باز"  بزنن!

ولی برای همه میتونه اتفاق بیوفته.

یاد رضا افتادم!

اون میل به ازدواج!

گوش کردن به اهنگای عاشقانه که همساده گفته بود.

همشون اومدن جلو چشام!

برای همینه که همیشه وقتی از کسی خوشم میاد حتی اگه براش بمیرم هم بهش نمیگم! 

6 ماه صبر میکنم. رویا پردازی نمیکنم. حتی ممکنه در این مدت ازدواج کنه که به فکر هر کسی میزنه!

حتی به صورت اتفاقی کسی میفهمه از فلانی خوشم میاد هم اینو بهم میگن: یهو از دستت میره ها! Gigglesmile 

تا مطمئن نشدیم نسبت به واقعی بودن حس نمیریم جلو...

الان تازه وارد اون 6 ماه شدم! که بعد تغییرش دادم به 1 سال!

ممکنه اصلا ازدواج کنه.ولی من چیزی از دست نمیدم.

اگه همه چیز خوب پیش رفت و خودمو ثابت کردم 1 سال دیگه اینجا جشن میگیریم Unsure

ولی اگه خوب پیش نرفت هم چیزی از دست ندادیم.فقط کلی تلاش کردیم و احتمالا پول تپلی گیرمون اومده!

بقیش رو هم به همین روش با تلاش بیشتر به پیش میبریم.

اشتباهی که وقتی سنم پایین بود انجام میدادم همین تصویر سازی های عاشقانه بود!

منو معتاد به هورمون اکسی توسین کرده بود! 

افرادی هم که بدون دوس پسر یا دوس دخترشون نمیتونن طاقت بیارن هم یکی از مشکلاشون اعتیاد به اکسی توسینه!

حتی ممکنه اونا چنتا دوس پسر یا دوس دختر همزمان داشته باشن! 

افرادی که یه بار شکست عاطفی تجربه کردن به خاطر کم شدن اون هورمون درد شدیدی میکشن و به همین علت 

چنتا چنتا دوس پسر یا دوس دختر پیدا میکنن! انگار زاپاسه دیگه! این بره یکی دیگه هست!

(اینارو خودم ندارما Gigglesmile استغفرالاه)

و اما بریم سراغ یه فرد مجردی که میره دانشگاه و احتمالا این حس رو توی خودش تشدید میکنه! 

دانشگاه به خاطر محیط مختلطش خود به خود باعث این مشکل خوشگل میشه! 4chsmu1 

حالا وقتی بخواییم اونو با اهنگای عاشقانه و ازون بدتر تصویر سازیه ذهنی همراه کنیم خیلی شدید میشه!

منو تو زیر بارون پاییزی و اینا....  4chsmu1  (خنده دار نیست این مسائل من یه مقدار بانمکش میکنم که هضمش راحت بشه! Gigglesmile )

رضا جان این حالت برای خیلیا پیش میادا. خدایی نکرده اشتباه برداشت نکنی که من منظورم فقط شمایی. 302

حرف اکثر این افراد مثل گذشته ی خودم اینه که : اووووووووه 4-3 سال چطوری صبر کنیم! من تا اون موقع میمیرم!

این حرف رو هم از ته دلشون میگن.

ولی نگران نباشید من ازون زمانم 7 سال گذشته و هنوز نمردم! Gigglesmile

این مشکل با رعایت اصولش خیلی کمرنگ میشه و این 7 سال یا حتی 10 سال خیلی سریع تموم میشه و دوتایی شدنتون رو جشن میگیریم 53258zu2qvp1d9v

اقا تصور نکن! Swear1

باز رفت تو فاز هوای دو نفره! 4chsmu1 

تا حالا مطلب به این مهمی رو به شوخی نگفته بودم! Gigglesmile

اینا باید اموزش داده بشه ولی به جاش مزخرفاتی مثل حراست دانشگاه شکل گرفته که ادم رو حریص تر میکنه! یا اینکه طرف میاد میگه تقوا پیشه

کنید ولی فقط یه چیزی شنیده و تکرار میکنه! خودش ازدواج کرده اصلا نمیدونه برای تقوا پیشه کردن باید چه اصولی رو پیاده کرد!

یه سریا هم ملت رو به عنوان دستگاه جوجه کشی تصور میکنن و تند تند تشویق به ازدواج میکنن و شخص فکر میکنه اونطرف ازدواج

نذری میدن!(برای عاشقان نذری! Gigglesmile )

در صورتی که قبل از ازدواج باید تمامی موارد مورد نیازش فراهم باشه تا زندگی با ارامش پیش بره...

ازینجا به بعدش ممکنه مقداری خواننده رو اذیت کنه پس با وجود مهم بودنش ادامه نمیدم. 53

خلاصه اینکه تلاش کنیم برای زندگی اینده.

بهترینه خودمون باشیم در هر لحظه. 

مطالعه کنیم در موردش تا هم برای کسی که دوسش داریم رفاه رو  فراهم کنیم هم از نظر اخلاقی و معنوی به کمال برسیم.

غیرت یعنی همین.

تلاش این روزا قطعا یه زمانی نتیجه میده.

53 
. . . . . . .

افرا/ 16 شهریور/ 50 روز 53
سلام به همه هم کانونی های عزیز

Mr Degaresh ا/ 21مهر  99 /13 روز خوب
 سپاس شده توسط
پشتکار/۱۹مهر/15 روز 

الحمدالله

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 113 روز خوب
دیشب یک حمله سنگین وسوسه داشتم طوری که به خودم میپیچیدم و مثل همیشه فقط از خود خدا کمک خواستم و چند بار تو دلم فریاد زدم خدایا کمکم کن
به نظرم از 100 که رد میشیم وسوسه ها خیلی کمتر میشه ولی هر حمله ای میشه قدرتش خیلی بیشتر هست
ارتش خودتونو تجهیز کنید برای دوران استقامت !

دگرش جان ماشالله به روز های سبزت خیلی دوست دارم از حال و هوای این روزات برامون بگی

علی 123 جان از دلایل شکستت برامون بگو تا بتونیم با هم به یک راه حل جدید برسیم

اراده جان ماشالله به هفته سبزت و روز های پاکیت

تقوا جان 50 روز عالی مبارکت باشه خیلی عالی داری پیش میری داداش گلم

فرید جان ماشالله به این ارادت و 3 روز پاکت

رهگذر جان خیلی از متن ها و عکس هایی که قرار میدی لذت میبرم و استفاده میکنم خدا حفظت کنه داداش

پشتکار جان ماشالله به این پشتکارت گل کاشتی داداش بیش از 2 هفته پاکی مبارکت باشه

افرا جان گزارشاتت خیلی کامل و عالی هست همینجور ادامه بده داداش گلم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 596 روز خوب  Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط
سلام
دوست خوبمون داداش AliAhoora عضو جدید گروه سرو هستند1
بهشون خوش آمد عرض می کنیم53

با آرزوی موفقیت و سربلندی
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
AliAhoora عزیز ورودت رو به گروه سرو تبریک میگم  Confetti
انشالله بتونیم در کنار هم پاک بشیم و پاک بمونیم
یکم از خودت برامون تعریف کن تا بیشتر با هم آشنا بشیم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
هومان/۳۰ مهر/۵ روز توپپپپ
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 4، 20:35)زندگی آزاد نوشته است: AliAhoora عزیز ورودت رو به گروه سرو تبریک میگم  Confetti
انشالله بتونیم در کنار هم پاک بشیم و پاک بمونیم
یکم از خودت برامون تعریف کن تا بیشتر با هم آشنا بشیم

سلام
سپاس گزارم.
از خودم بگم،مدت زمانی که درگیر این قصه پر غصه بودم بر می گرده به ۱۴،۱۵ سالگیم اوایل قصه فقط یه شخصیت داشت اونم خ.ا بعد از ۴،۵ سال شخصیت جدیدی اومد،پ.ن،اوایل تاثیرشون رو زندگیم،شخصیت اجتماعیم و... محدود بود ولی کم کم شدن واقعیت زندگیم و تا به خودم اومدم بازیگر های قصه بازیگر زندگیم شدن و کاخ آرزوها و رویاهام شد کوخ شکست هام،تو این مدت یک لحظه از تلاش واسه پایان دادن به این قصه دست بر نداشتم ولی چه کنم هر چقدر که قصه بیش تر شد توانایی من کمتر شد.

اگه چیزی از قلم افتاده و نگفتم بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم.

پ.ن:نام کاربری قبلی:chakavak
 سپاس شده توسط
اهورا جان خیلی خوش اومدی.

چند بار تعداد پستات رو نگاه کردم 18 تا کلا توی یک سال؟ 

بیشتر گروهی پیش رفتن رو دوس داری یا انفرادی؟

هفته ی اینده رو چطور میبینی برای خودت (پاکی ، حس خوب و....)
53

. . . . . . . 

امروز فکر میکردم که آیا افراد بیخیال و خوش گذرون در زندگی بیشتر لذت میبرن یا افرادی که کار و تلاش مبنای زندگیشونه!؟

در نگاه اول گفتم خب ممکنه اونایی که خیلی بیخیالن تا اخر زندگی همینطوری بدون رنج پیش برن و درد کمتری بکشن.

ولی روش دقیقتر شدم!

یه آدم ناموفق و بیخیال رو در مقابل یه ادم سخت کوش موفق قرار دادم. نتیجه خیلی عجیب شد!

زجری که اون تنبله میکشید به مراتب بیشتر از اونی شد که فرد موفق میکشید!

مثل درس خوندن قبل از امتحان. 

یه نفر خیلی زود شروع میکنه و درسش رو 5-6 ساعته تموم میکنه و در اون 5-6 ساعت فکر میکنه که خب اینو میخونیم هم یه چیزی یاد میگیریم 

هم امتحان رد میشه بعد از این 5-6 ساعت هم کلی وقت داریم میشه خوش گذروند!

ولی فرد ناموفق هر لحظه میگه فردا میخونم!

امروزش خراب میشه چون استرس و بار امتحان عذابش میده. به احتمال زیاد اخرش هم درسشو نمیخونه به امید تقلب میره امتحان میده!

دومی نه از تفریحش لذت برد نه چیزی یاد گرفت احتمالا سر جلسه هم بهش تقلب چپه میرسونن و امتحانم باید دوباره بده! Gigglesmile

کی باخت؟!!!

در ظاهر خیلی مسئله ی ساده اییه!

ولی خیلی جاها رعایتش نمیکنیم.

علت اینکار هم مال زمان 3تا 6 سالگیه ولی کاری باهاش ندارم چون باعث بحث های روانشناسی میشه .

امروز رنج کار رو تحمل میکنم. فردا لذت رو میبرم . الان به خاطر لذت فردا درد کمتری حس میکنم و فردا به خاطر کار خوب امروز لذت دوبرابر از تفریحم 

میبرم.

برای همین بود که همیشه میگفتم قراره بزارم کنار چون اگه بشکنم باید برگردم به ده روز پیش دوباره ازونجا بیام جلو!

یه جور تفکر خیلی سادست. ولی توش موندیم!

اونم به خاطر اموزشای اشتباه گذشتست.

53

افرا/ 16 شهریور/ 51 روز
 سپاس شده توسط
سپاس گزارم افرا جان.

پست هام رو پاک کردم،یه مدت تنش تو کانون بالا بود منم پاک کردم که برم ولی در نهایت یه مدت دور شدم و دوباره برگشتم.

هفته آینده رو من عالی میبینم تا خدا چی بخواد.

فردی و گروهی برام فرقی نداره.

راستی من چکاوکم،با اهورا ست کردم یه مدت سر به سر بچه ها میزاشتیم. 4chsmu1
 سپاس شده توسط
[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/8/5*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2424 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 469 روز خوب ........................................... در حال جهاد

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 67 روز خوب .......................................... در حال جهاد       

[تصویر:  bbz8_1362.png]

جناب خان / 17 اسفند 97 / 596 روز خوب .......... در انتظار ستاره بیستم و چهارم    

Mr Degaresh ا/ 21 مهر 99 / 13 روز خوب .................. در انتظار ستاره نوزدهم 

Deril ا/ 30 شهریور 99 / 4 روز خوب ....................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 19 مهر 99 / 15 روز خوب ......................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 مهر 99 / 19 روز خوب ..................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 184 روز خوب ........................ در انتظار ستاره دهم       

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 180 روز خوب ............... در انتظار ستاره ششم             

فرید / 30 مهر 99 / 3 روز خوب ................................... در انتظار ستاره ششم            

زندگی آزاد/ 14 تیر 99 / 113 روز خوب ....................... در انتظار ستاره سوم       

هومان / 30 مهر 99 / 5 روز خوب .............................. در انتظار ستاره سوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ............................. در انتظار ستاره دوم

افرا / 16 شهریور 99 / 51 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول     

تقوا / 14 شهریور 99/ 50 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول 

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

Alireza98 ا/ 29 مهر 99/ 3 روز خوب ......................... در انتظار 30 روز خوب

AliAhoora ا/ ؟؟؟؟/ ؟؟؟؟ روز خوب .......................... در انتظار 30 روز خوب      

moghavem ا/ 11 مهر 99 / 16 روز خوب ....................... در انتظار 20 روز خوب 

عاشق زندگی/ 20 شهریور 99 / 4 روز خوب ................. در انتظار 20 روز خوب

ali123 ا/ 10 مهر 99/ 5 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 17 مهر 99/ 2 روز خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب

Imajur ا/ 26 شهریور 99/ آغاز روزهای خوب ................ در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  bujp_1363.png]
 سپاس شده توسط
سلام
فرید / ۳۰ مهر / ۵ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
من چند هفته ای هست پاکم ولی دقیق نمیدونم چند روز میشه،چه کنم؟ Hanghead
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال