امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 آذر 11، 11:25)پشتکار نوشته است: پشتکار/۱۱ آذر/۰
....
خیلی راحت تحریک میشم.
همیشه فقط یه هول نیاز دارم که اورژانسی بشم.
....
از نگاه دارم ضربه می خورم.
موقعی که غرق ناراحتی میشم،خودم رو با فیلم و سریال سرگرم می کنم و اینجوری حواسم رو پرت می کنم.و این وسط به خاطر نگاه وسوسه میشم.
جایگزینی که منو سرگرم کنه و در عین حال به سمت خ ا سوق نده برای خودم رو نمی بینم.
شاید بگین کتاب،پیاده روی و ورزش.اما من به هیچ کدوم علاقه ندارم.کتاب رو چند دقیقه بخونم بعد حوصلم سر میره پرتش می کنم اون ور.
ورزش و پیاده روی هم همینطور.
فیلم به خاطر این آدم رو با خودش همراه می کنه و باعث میشه کمی از ناراحتی بیای بیرون نگاه می کنم.اما نتیجش میشه تحریک ،نگاه و خ ا.
الان به خاطر شکست،اراده و تصمیمم خیلی ضعیف شده.سخت چیزی رو بدست میاری و راحت از دستش میدی.
میل به تجربه دوباره شهوت ولم نمی کنه.
و واقعا چیزی ندارم که به وسیله اون از خ ا کنده بشم و فضای دیگری رو بر روی خودم باز کنم.
همش وجه و نگاه من به سمت این شهوته.و توجه زندگیم به جای دیگه نمی ره.
نه کاری رو می تونم واسه خودم پیدا کنم که مشغول باشم و نه ازدواجی که باهاش شهوت رو ماست مالی کنم.
همش تو این درگیری با شهوت هستم.این غولی که همیشه قوی هست و من همیشه آماده و با اراده نیستم

سلام به پشتکار عزیز
راستش 4 ماه پیش که من خیلی درگیر این مشکل بودم و تازه داشتم فعالیت میکردم بهترین متن ها و کمک ها رو شما کنار آزمین عزیز برام می نوشتین .
من اگر بخوام حرفی بزنم واقعا درس پس دادنه .
اما حقیقتش حس میکنم داری خیلی خودتو اذیت میکنی و انتظاراتت از خودت خیلی بالاست این هم خوبه و هم بده .
به نظرم یکم به روحت استراحت بده دستتو از روی خرخرش بردار با سوالاتی مثل چرا کار نداری چرا ازدواج نمیکینی و خیلی از این چراها
ماشالله اینقدر شرایط کشور خوبه مخصوصا واسه ی قشر متوسط و ضعیف که این چراها وصف حال اکثر ماست
اما همه چیز شدنیه 
به خودت یکم فرصت بده به نتیجه فکر نکن .یکمی نفس بکش همین 
اندکی صبر  سحر نزدیک است
فعلا نماز و مغرب و عشا رو تونستم تو خودم جا بندازم با اینکه قبلا اصلا موضع گیری میکردم و یه جورایی مخالف یه سری اعتقادات بودم اما الان آرومم میکنه تو این زندگی ماشینی و پر سرعت و پر هیاهو که هر کسی و هر چیزی میرسه بهمون یه پالس انرژی منفی میده و حالمون رو میگیره یه فرصتیه با خودت خلوت کنی . 
هنوز اینترنت رو روی سطح حداقل گذاشتم تو زندگیم
خودمو درگیر کار کردم با اینکه شرایط مالیم الان خوب نیست کاری به پولش ندارم و کاریو میکنم که بهم حس خوب میده و البته اکثر کارها از بیکار موندن وقتی فکرت خستست بهتره
همچنان سعی میکنم با ترس هام و ناراحتی هام رو به رو شم اصلا تو تصمیم هام لحاظ نمیکنم ترس ها و ناراحتی هام رو که بتونم باهاشون رو به رو شم
اصلا به اینکه بتونم پاک بمونم فکر نمیکنم چون دارم همزمان به ترس از ناپاک شدن فکر میکنم
شاید روزای چاک پاکی من به همین 9 روز خلاصه بشن شاید بشن 900 روز شایدم بیشتر کی میدونه؟
اما هر چی که هست این تلاش همیشه در زمان حاله و حال من بهتره با این تلاش نتیجش به من ربطی نداره
سلام
فرید ۵ آبان ۳۶ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
پشتکار عزیز بردار خوب من :

اول بگم که خیلی خوشحال شدم مشکلت رو به این صورت زیبا برامون بیان کردی

نقل قول: خیلی راحت تحریک میشم.

همیشه فقط یه هول نیاز دارم که اورژانسی بشم.

همیشه اول کار سخت هست و میدونم که نیاز به هول داری برا این کار چند تا راهکار دارم
اول اینکه بدون که هدفت چی هست و قراره چی کار کنی بدون داشتن هدف نمیتونی تمرکز کنی و همیشه باری به هر جهت هستی  Khobam
دوم اینکه ذهنت رو مشغول کن اونم نه با هر چیزی متناسب با اهدافت " ذهن بیکار کارگاه شیطان است "  Khansariha (89)
سوم اینکه رابطه خودت رو با خدا تقویت کن «لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا ناراحت نباش خدا با ماست.»  Khansariha (69)

نقل قول: از نگاه دارم ضربه می خورم.

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی ما هممون از نگاه داریم ضربه میخوریم  Hanghead
یه چیزی بگم که حجت تمام کرده باشم چون این موضوع خیلی مهم هست  Cowboypistol
تو آیا میخواهی این کار رو ترک کنی یا نه اگر با تمام وجود میخواهیش پس باید بهاش رو بپردازی 
مثلا من فلان ماشین یا فلان خونه رو میخوام اول باید پولشو بدم بعد اونو به من میدن میشه بگم من نصف پولشو میدم ماشینو بدید به من ؟ به هیچ وجه  17
بها ترک خ ا هم اینه که نگاه رو کنترل کنی برادر عزیز من ، پایین تر بیشتر دربارش توضیح میدم 

نقل قول: موقعی که غرق ناراحتی میشم،خودم رو با فیلم و سریال سرگرم می کنم و اینجوری حواسم رو پرت می کنم.و این وسط به خاطر نگاه وسوسه میشم.
فیلم به خاطر این آدم رو با خودش همراه می کنه و باعث میشه کمی از ناراحتی بیای بیرون نگاه می کنم.اما نتیجش میشه تحریک ،نگاه و خ ا.

شما درد رو تشخیص بده و شروع به درمان اون کن و هیچ وقت هیچ چیزی رو به عنوان مسکن مصرف نکن فیلم و سریال مثل یه زهر خطرناکی هست که شیطان به عنوان مسکن بهت پیشنهاد میده  Khansariha (89) 
که جز اینکه حالتو بدتر کنه هیچ چیزی برات نداره ، چرا اینو میگم چون خودم چندین سال در همین وضعیت گیر کرده بودم و درگیر این موضوع بودم 
این جمله رو خیلی محکم میگم سریال و فیلم خارجی دام شیطان هست و برای این منظور مهندسی و طراحی شده که من و تو رو در دام خودش بندازه 
این تصاویری که راحت به عنوان تفریح میبینی یه جوری پیش آمادگی هست برای دیدن فیلم پــــ ورن 

ذهن ما تصاویری رو میبینه و میبره تو بانک اطلاعاتی تو دیتابیس ذهن تصاویر همانند سازی میشه با تصاویر فیلم های پـــ ورنی که قبلا دیدی و اینجا شروع میکنه به ساخت صحنه های جدید و تو ذهنت میاره اگر دوباره برگشتی سایت های مزخرف میتونی این کلمات رو سرچ کنی و فلان کتیگوری رو که با این سریال و صحنه خاصی که مد نظرت هست ببینی و اگر این قضیه پیش بیاد 2 تا نتیجه داره
اول همش منتظر میشی اون صحنه ای که مد نظرت هست یعنی رابطه بازیگرا با هم سریعتر اتفاق بیفته دوم اشتیاق شدیدی ایجاد میشه که سریعا بری تو سایت های مزخرف

ببین برادر من همش مهندسی شده هست ، پس خودتو نجات بده

نقل قول: جایگزینی که منو سرگرم کنه و در عین حال به سمت خ ا سوق نده برای خودم رو نمی بینم.

شاید بگین کتاب،پیاده روی و ورزش.اما من به هیچ کدوم علاقه ندارم.کتاب رو چند دقیقه بخونم بعد حوصلم سر میره پرتش می کنم اون ور.
ورزش و پیاده روی هم همینطور.

جایگزین رو من یا کس دیگه ای نمیتونه برات تعیین کنه چون برای هر کس فرق میکنه برای من پیگیری آموزش هام هست برای شما ممکنه چیز دیگری باشه باید خودت با توجه به هدفت تعیینش کنی

نقل قول: نه کاری رو می تونم واسه خودم پیدا کنم که مشغول باشم و نه ازدواجی که باهاش شهوت رو ماست مالی کنم.

همش تو این درگیری با شهوت هستم.این غولی که همیشه قوی هست و من همیشه آماده

خودتو درگیر این نکن که من عقب موندم از بقیه فقط در لحظه حال بگو من الان در این شرایط چی کار کنم که 5 سال بعد به الان خودم حسرت نخورم و بگم دمم گرم من 5 سال پیش اگر متحول نمیشدم زندگی الانم رو نداشتم .
برای هدف شاید نیاز به کمک داشته باشی من بهت اکیدا پیشنهاد میکنم کتاب اثر مرکب دارن هاردی رو مطالعه کن حتی اگر شده چند بار و پرسشنامه ها رو به دقت سر فصل خودش تکمیل کن اگر حوصله خوندن نداری صوتیش رو گوش کن چون خواندن این کتاب از نون شب واجب تر هست

[تصویر:  Slide11.jpg]

هیچ وقت هیچ وقت به خودت برچسب نزن !  Swear1

نقل قول: با اراده نیستم
اگر این جور برچسب ها رو به خودت بزنی فقط به خودت آسیب میزنی مثل اینه که هر وقت خواستی از جات بلند بشی و کاری برای زندگیت انجام بدی یه نفر یه سیلی محکم بهت بزنه بگه بشین سر جات  تو عرضه انجامشو نداری Khobam
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1399 آذر 11، 18:46)RezaRahjoo نوشته است: به نام خداوند مهربان و بخشنده 

سلام به مردانی از جنس معرفت

رضا رهجو / 2 آذر / 9 روز خوب

رضا جان ماشالله  Confetti
ایولا داری پسر  Khansariha (69)

(1399 آذر 11، 19:05)RezaRahjoo نوشته است: فعلا نماز و مغرب و عشا رو تونستم تو خودم جا بندازم با اینکه قبلا اصلا موضع گیری میکردم و یه جورایی مخالف یه سری اعتقادات بودم اما الان آرومم میکنه تو این زندگی ماشینی و پر سرعت و پر هیاهو که هر کسی و هر چیزی میرسه بهمون یه پالس انرژی منفی میده و حالمون رو میگیره یه فرصتیه با خودت خلوت کنی . 
هنوز اینترنت رو روی سطح حداقل گذاشتم تو زندگیم
خودمو درگیر کار کردم با اینکه شرایط مالیم الان خوب نیست کاری به پولش ندارم و کاریو میکنم که بهم حس خوب میده و البته اکثر کارها از بیکار موندن وقتی فکرت خستست بهتره
همچنان سعی میکنم با ترس هام و ناراحتی هام رو به رو شم اصلا تو تصمیم هام لحاظ نمیکنم ترس ها و ناراحتی هام رو که بتونم باهاشون رو به رو شم
اصلا به اینکه بتونم پاک بمونم فکر نمیکنم چون دارم همزمان به ترس از ناپاک شدن فکر میکنم
شاید روزای چاک پاکی من به همین 9 روز خلاصه بشن شاید بشن 900 روز شایدم بیشتر کی میدونه؟
اما هر چی که هست این تلاش همیشه در زمان حاله و حال من بهتره با این تلاش نتیجش به من ربطی نداره

رضا جان خیلی عالی هست که از خودت برامون نوشتی 49-2
راستش منم قبلا نماز نمیخوندم و اعتقاد نداشتم ولی الان به تجربه برام ثابت شده نماز واقعا حال خوبی به انسان میده برا همین همه نماز هام اول وقت هست تا جایی که بتونم و بهت تبریک میگم که شروع کردی به نماز خواندن Khansariha (69)
موضوع بعدی اینترنت هست که این هم اگر درست استفاده نشه یکی از دام های شیطان هم برای شهوت هم گذران بیهوده وقت هست هرچی کمتر بشه بهتره 53
حواس پرتی خوبه ولی به نظر باید روی کاری که میکنی کامل آگاهی داشته باشی که خدایی نکرده از جایی که نباید ضربه نخوری 2uge4p4
در آخر ایولا به این روحیه خوب و جنگجویانه که داری  Khansariha (69)
همینجوری پیش برو که اتفاقات خوب منتظرت هست  317

(1399 آذر 11، 19:09)فرید نوشته است: سلام
فرید ۵ آبان ۳۶ روز

فرید جان مبارک باشه یک ماهگیت داداش عزیز  Confetti 
بهترین ها رو برات آرزو میکنم  317
یکم از اوضاع و احوالت برامون بگو  302
نقل قول: زنده باشی داداش عزیز.  [تصویر:  5.gif]
خدا رو بی‌اندازه شکر که روزگارت تغییر کرده و دیده‌ای آنچه باید می‌دیدی.  [تصویر:  2uge4p4.gif]

ازت می‌خوام به تاپیک تاثیرات پاکی در زندگی من بری و اون جا در مورد اثراتی که پاکی تو زندگیت گذاشته بنویسی.
حتی اگه به یک نفر هم کمک کنه که در مسیر پاکی محکم‌تر و جدی‌تر بشه، بازم خیلی ارزشمنده. این یعنی یک نفر رو نجات دادی.  [تصویر:  49-2.gif]

آرمین عزیز ممنون از پاسخت

حتما حتما همین کار رو میکنم چون خودت میدونی من عاشق به اشتراک گذاری تجربه هام هستم  4chsmu1
به نظر من کسانی که موفق به ترک میشن باید ذکاتش رو با نجات دیگرا ادا کنند  2uge4p4
(1399 آذر 9، 21:15)ArminNewLife نوشته است:
(1399 آذر 9، 19:43)حامدحامد نوشته است:
[تصویر:  goyg_shevid.gif]

چه خوبه این لیست. چه به آدم انگیزه می ده(:
لطفا نخستین روز پاکی من رو هم 5 آذر وارد کنین (: امیدوارم به زودی روزهای خیلی خوبی بیاد

خوبی از خودته آرمینِ دوّم جان. این لیست هر دو سه چهار روز یکبار به روز رسانی میشه تا ضمن اینکه در جریان آخرین تاریخِ پاکی و تعداد روزهایِ خوبِ خودمون قرار می‌گیریم، یه نیم نگاهی هم به ردیف‌های بالاییِ خودمون بندازیم و انگیزه پیدا کنیم که اگر دیگران، این راهِ پاکی رو تا اینجا پیش رفتن، پس حتماً ما هم می‌تونیم.
طراحی این لیستِ زیبا و چشم‌نواز، کارِ دوستِ جان، آقای《زندگی آزاد》است.
سلام
آخرین بار/8آذر/4روز

چقدر دیر میگذره
(1399 آذر 9، 20:04)آرمین نوشته است: ببینید کی اومده از قدیمی‌ها؟ خوش اومده.  6
آخرین بار عزیز می‌دونی اون موقع که تو عضو کانون شدی من هنوز کانون رو نمی‌شناختم؟  4chsmu1
مطمئنا کلی تجربه داری تو این مدت.

تجربه یعنی چی؟
یعنی اینکه می‌دونی تو چه اوقاتی میری سراغش (زمانی - روحی - روانی).
می‌دونی تو اون اوقات اگه چی کار کنی می‌تونی از زیرش دیر بری و به سلامت عبور کنی (راهکارهای اورژانسی)
می‌دونی روزهای اول و هفته‌‌های اول سخت‌ترین شرایط رو داره و اگه چشم و ذهنت رو کنترل کرده باشی روزها و هفته‌های بهتری به سراغت میاد.

امیدوارم از تجربه‌هات استفاده کنی.  128fs318181
برو جلو که ما هوات رو داریم.  Khansariha (69)

آرره تجربه که تا دلت بخواد دارم
البته تو یه همین چیزی قدیمی بودن هنر نیست Shy Hanghead

کانون نسبت به قبل به مراتب بهتر شده 
خیلی پیشرفت کرده
ایطوری که حرف میزنم یه حس قدیمی بودن خاصی میگیرتم انگار 60 سالمه دارم نوه هامو نصیحت میکنم!!!
برو چنتا چوب بیار میخوام نصیحتتون کنم
(1399 آذر 11، 22:06)زندگی آزاد نوشته است: خودتو درگیر این نکن که من عقب موندم از بقیه فقط در لحظه حال بگو من الان در این شرایط چی کار کنم که 5 سال بعد به الان خودم حسرت نخورم و بگم دمم گرم من 5 سال پیش اگر متحول نمیشدم زندگی الانم رو نداشتم .
برای هدف شاید نیاز به کمک داشته باشی من بهت اکیدا پیشنهاد میکنم کتاب اثر مرکب دارن هاردی رو مطالعه کن حتی اگر شده چند بار و پرسشنامه ها رو به دقت سر فصل خودش تکمیل کن اگر حوصله خوندن نداری صوتیش رو گوش کن چون خواندن این کتاب از نون شب واجب تر هست

اگر اهل کتاب خواندن هستید کتاب شکاف اعتماد به نفس اثر دکتر راس هریس رو هم حتما حتما مطالعه کنید بسیار مفیده
شکاف اعتماد به نفس
سلام
ممنونم از همه شما
شما که منو تو این وضعیت رها نکردین و سعی کردین منو راهنمایی کنین.
احساس می کنم بیشترین چیزی که نیاز دارم،آرامشه و التیام پیدا کردن.چون خیلی رنج می کشم.
دوستانی که بهم توصیه کردن که خودمو تحت فشار قرار ندم،مقداری کمک کردن که آروم تر بشم.من بیشتر به امید و روحیه دادن نیاز دارم.چون بیش از اندازه با افکار منفی و خود آزاری درگیرم.
صحبت هایی که منو تسکین بدن،باعث خوشحالیم میشه،چون می ترسم و نگرانم.
نگرانی و ترسم مشکلی روانی و عصبیه،مدت هاست اینجوری شدم که افکار منفی در من تاثیر زیادی میزاره کهه تو فلانی تو بهمانی و از این جور چیزا.و این باعث ترس و نگرانیم میشه و همین باز این افکار رو بیشتر و قوی تر می کنه،و من توان غلبه و کسب آرامش در برابرشون رو ندارم.
صحبت های تسکین دهنده و التیام بخش مقداری دردام رو کمتر می کنه.و اجازه می ده یکم خودم رو پیدا کنم.چون از شدت ناراحتی و ترس و نگرانی خودم و خوبی هام رو گم کردم و نمی بینم و درکشون نمی کنم.نگاهم به خودم منصفانه نیست.و نگرانی نمی زاره منصفانه ببینم و درک کنم.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
افرا/ 16 شهریور/ 91 روز. 

53
[تصویر:  tlvp_bordbar.gif]
 سپاس شده توسط
هومان/۷ اذر/۵ روز پاک
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام به همگی

Mr Degaresh ا/ 29 آبان  99 /14 روز خوب

بچه ها سلام

این هفته چند روز اولش خیلی خوب بود...ولی الان دو روزه غرق افکار منفی ام. کارم جوریه که با شرایط قرنطینه کلا دورکارم و تایم ازادم هم بیشتر شده و این خودش مشکل زاست. یه دوست دارم که همش بهم میگه برای ازدواج اقدام کن و دیر شده و.....با خنده شوخی رد میکنم و تو ضمیر ناخوداگاهم پتکی شروع میکنه به فعالیت....اولش اینجوری که تو شایسته یه زندگی خوب هستی و اقدام کن و دیر میشه...بعد سنت داره میره بالا و ازدواج سخت تر میشه و فاصله سنی با بچه ات زیاد میشه و تهش اینکه تو آدم مریضی هستی که برای ازدواج اقدام نکردی و....شدت این پتک به حدی میرسه که به بی عملی میرسم و دوست دارم یا بخوابم یا فیلم ببینم یا با سازم تمرین کنم تا این صدای لعنتی رو نشنوم

و کم کم این مبارزه میرسه سمت اون لعنتی و افزایش حس شهوت و ترغیب به این کار
ولی با خودم عهد کردم اگه اخلاقم وحشتناک هم بشه از شدت نیاز به این کار ، زمین رو از خشم گاز هم بزنم!!! این کار نمیکنم.....سراغ سایت های مستهجن نمیریم....نمیرم نمیرم نمیرم.......نمیخوام بذارم از من سوء استفاده بشه و بشم گوشه ای از افزایش دهنده بازدید این سایتها و افزایش گردش مالی صاحبان این سایتها.....

بچه ها برام دعا کنین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان